Strona G³ówna - Download - Linki - Kategorie Newsów
Szukaj    
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Kategorie Newsów
  Galeria wewnetrzna
  Galeria rocz.1998/02
  Galeria rocz.1993/97
  Filmiki rocz.2002
  Filmiki rocz.2001
  Filmiki rocz.1999
  Filmiki rocz.1998
  Filmiki rocz.1997
  Filmiki rocz.1996
  Filmiki rocz.1995
  Filmiki rocz.1994
  Filmiki rocz.1993
  Artyku³y

Kadry rocz.2002

Kadry rocz.2001

Kadry rocz.1999

Kadry rocz.1998

Kadry rocz.1997

Kadry rocz.1996

Kadry rocz.1995

Kadry rocz.1994

Kadry rocz.1993

OOM Ole¶nica 2016

OOM Gi¿ycko 2015

OOM Wa³brzych 2014

OOM Kutno 2013

OOM Wieliczka 2012

OOM Zambrów 2011

OOM Pruszków 2010

OOM Kielce 2009

OOM Wa³brzych 2008

OOM 2009 dziewczyny

OOM 2008 dziewczyny

Turniej Kadr Wojewódzkich REGION PÓ£NOC rocz.1998 Szczecinek 7-9.IX.2012
Turnieje rocz.1998
 TURNIEJ KADR WOJEWÓDZKICH M£ODZIKÓW ( rocznik 1998 i m³. ) W KOSZYKÓWCE CH£OPCÓW Szczecinek 7 – 9 wrze¶nia 2012r.

W Szczecinku rozegrano Turniej Kadr Wojewódzkich REGION PÓ£NOC rocznika 1998/99. Niestety nie poznali¶my przysz³ego trenera Kadry Polski.Turniej wygra³a kadra Berlina, drugie miejsce dla wielkopolski (z prawej wspólna fotka finalistów)



Grupa A


STK Wilki Morskie Szczecin - kadra Berlina 17 : 103

kujawsko–pomorskie - mazowieckie 56 : 53
K-P:
Dutkiewicz 6, Osiñski 6, Marchlewski 7, Zakrzewski 2, Tuszyñski 10,
Major 5, Grochowski 5, Cie¶lewicz 2, Bartoszewicz 4, Pietras 9
Mazowieckie: Krawczak 5, Niemyjski 7, Samsonowicz 2, Waraksa 2, Krzysiak 3,
Janus 4, Gryz 2, Wiszomirski 17, Wysocki 11,

STK Wilki Morskie Szczecin - Mazowieckie 38 : 104
Mazowieckie: ¦wies 9, Krawczak 2, Niemyski 12, Samsonowicz 11, Waraksa 4, Krzysiak 8, Janus 6, Jankowski 2, Gryz 7, Seger 2, Wyszomirski 16, Wysocki 19, Sêtorek 8

kadra Berlina - kujawsko-pomorskie 70 : 42
K-P:
Dutkiewicz 8, Filipiak 3, Rêgocki 4, Osiñski 10, Zakrzewski 3, Tuszyñski 4, Major 2, Cie¶lewicz 3, Bartoszewicz 2, Pietras 3

STK Wilki Morskie Szczecin - kujawsko – pomorskie 49 : 80
K-P:
Dutkiewicz 6, Filipiak 2, Osiñski 3, Marchlewski 10, Zakrzewski 6, Tuszyñski 9, Major 7, Grochowski 8, Cie¶lewicz 8, Bartoszewicz 4, Pietras 17

kadra Berlina - mazowieckie - 70 : 41
Mazowsze:
Krawczak 4, Niemyski 5, Samsonowicz 1, Krzysiak 3,
Janus 4, Jankowski 2, Gryz 2, Seger 2, Wiszomirski 9, Wysocki 8, Sêtorek 1

1 Kadra Berlina (Niemcy ) 6 pkt.
2 Kadra województwa kujawsko – pomorskiego 5 pkt.

3 Kadra województwa mazowieckiego 4 pkt.
4 STK Wilki Morskie Szczecin 3 pkt.

Grupa B

podlaskie - zachodniopomorskie 65 : 79
Podlaskie: Bombrych 4, Murawski 10, Grygoruk 4, Tomczuk 2, Nimierowicz 3,
Sielwoñczuk 6, Milewski 9, Sawicki 14, Szawka³o 2 Wasilewski 5, ¯ukowski 7
Zachodniopomorskie: Sak 2, Koczorowski 3, Lont 6, Waszczyk 1, Frydrysiak 9,
Bednarczyk 19, Karolczuk 6, Kwiatkowski 8, Bober 23 Kolek 2,

pomorskie - wielkopolskie 62 : 72
Pomorskie:
Dylicki 13, German 12, Wantuch 12, Sawicki 8, Za³ucki 4, Goworek 4, Powide³ 4, Neubert 3, Daszke 2,
Wielkopolskie: Tomaszewski 2, Mielcarek 2, Nowak 12, Iwanowicz 7, Tkaczyk 2,
Szafraniak 7, Gude³ajtis 11, Kurpisz 5, Brociek 6, Warczyñski 18,

zachodniopomorskie
- pomorskie 64 : 51
Zachodniopomorskie: Sak 5, Lont 2, Frydrysiak 13, Bednarczyk 20, Karolczuk 2,
Kwiatkowski 6, Bober 14, Przybylski 2

Pomorskie; Dylicki 10, ¦liwiñski 10, German 7, Wantuch 12, Goworek 2, Powide³ 2, Kruczkowski 3, Cichecki 5

podlaskie - wielkopolskie 60 : 79
Podlaskie:
¯ukowski 2, Bombrych 2, Murawski 4, Sosnowski 3, Nimierowicz 12,
Sielwoñczuk 16, Wasilewski 9, Sawicki 9, Szawka³o 3
Wielkopolskie: Tomaszewski 4, Prêtkowski 2, Nowak W. 10, Iwanowicz 12, Tkaczyk 2, Nowak P. 10, Szafraniak 6, Gude³ajtis 8, Kurpisz 9, Brociek 6, Warczyñski 10

wielkopolskie - zachodniopomorskie 66 : 59
Wielkopolskie:
Tomaszewski 4, Nowak W. 18, Lewandowski 2, Iwanowicz 2,
Nowak p. 4, Szafraniak 1, Gude³ajtis 18, Kurpisz 11, Brociek 6,
Zachodniopomorskie: Tr±biñski 2, Lont 4, Waszczyk 12, Frydrysiak 6,
Bednarczyk 11, Karolczuk 6, Kwiatkowski 8, Bober 10

podlaskie - pomorskie 53 : 62
Podlaskie: ¯ukowski 4, Murawski 2, Grygoruk 8, Tomczuk 3. Sosnowski 2, Nimierowicz 6, Sielwoñczuk 9, Wasilewski 8, Sawicki 6. Szawka³o 5
Pomorskie; Wantuch 15, Dylicki 11, Powide³ 12, German 7, Sawicki 2, Goworek 2, Neubert 2, Daszke 4, Cichecki 7,

1 Kadra województwa wielkopolskiego 6 pkt.
2 Kadra województwa zachodniopomorskiego 5 pkt.

3 Kadra województwa pomorskiego 4 pkt
4 Kadra województwa podlaskiego 3 pkt

Play-Off 5-8: STK Wilki Morskie Szczecin - pomorskie 34 : 97
Pomorskie: German 15, Wantuch 17, Dylicki 9, Sawicki 7, Za³ucki 10, Goworek 2, Powide³ 12, Neubert 4, Daszke 6, Kruczkowski 7, Cichecki 10,


Play-Off 5-8: mazowieckie - podlaskie 89 : 41
Mazowieckie:
Krawczak 3, Niemyski 9, Samsonowicz 6, Waraksa 13, Krzysiak 6, Janus 4, Gryz 7, Wiszomirski 19, Wysocki 13, Sêtorek 9
Podlaskie: ¯ukowski 3, Bombrych 5, Murawski 8, Tomczuk 4, Nimierowicz 4,
Sielwoñczuk 5, Sawicki 7, Szawka³o 5

I Pó³fina³: kadra Berlin - zachodniopomorskie 81 : 39
Zachodniopomorskie:
Sak 2, Koczorowski 5, Lont 4, Waszczyk 2, Frydrysiak 2,
Bednarczyk 11, Karolczuk 5, Kwiatkowski 2, Bober 4, Kolek 2,

II Pó³fina³: wielkopolskie - kujawsko-pomorskie 84 : 68
Wielkopolska:
Prêtkowski 6, Nowak W. 18, Lewandowski 2, Iwanowicz 10, Nowak P. 10, Szafraniak 7, Gude³ajtis 6, Kurpisz 6, Brociek 1, Warczyñski 18,
K-P: Osiñski 6, Marchlewski 17, Zakrzewski 6, Tuszyñski 3,
Major 2, Grochowski 3, Cie¶lewicz 13, Bartoszewicz 3, Pietras 14,

 Mecze o miejsca

o 7 m-ce: podlaskie - Wilki Morskie Szczecin 83 : 55
Podlaskie: ¯ukowski 2, Bombrych 17, Murawski 8, Grygoruk 2, Tomczuk 2, Sosnowski 2,
Sielwoñczuk 13, Milewski 6, Sawicki 9, Szawka³o 22

o 5 m-ce: pomorskie - mazowieckie 61 : 79
Pomorskie:
Dylicki 20, Powide³ 15, Sawicki 5, Cichecki 5, Goworek 4, German 3, Neubert 2, Kruczkowski 2, ¦liwiñski 3, Za³ucki 2,
Mazowieckie: ¦wies 15, Niemyjski 4, Samsonowicz 2, Waraksa 4, Krzysiak 6,
Wiszomirski 31, Wysocki 16, Sêtorek 1

o 3 m-ce: zachodniopomorskie - kujawsko-pomorskie 70 : 58
Zachodniopomorskie:
Sak 2, Waszczyk 4, Frydrysiak 17,
Bednarczyk 19, Karolczuk 5, Kwiatkowski 6, Bober 14, Przybylski 3
K-P: Filipiak 3, Marchlewski 17, Zakrzewski 8, Tuszyñski 2,
Major 6, Grochowski 2, Cie¶lewicz 8, Bartoszewicz 2, Pietras 10

FINA£: kadra Berlin - wielkopolskie 70 : 41
Wielkopolskie; Tomaszewski 7, Prêtkowski 4, Nowak W. 2, Iwanowicz 2,
Szafraniak 2, Gude³ajtis 10, Kurpisz 2, Brociek 4, Warczyñski 8

 TOP 10 NAJSKTUCZNIEJSI STRZELCY KADR

1 Wiszomirski Marcin 92 pkt. - MKS POLONIA WARSZAWA
2 Wiktor Bednarczyk 80 pkt. - MKKS ¯ak Koszalin
3 Wysocki Olaf UKS 67 pkt. - WARSZAWA
4 Krzysztof Bober 65 pkt. - MKKS ¯ak Koszalin
5 Dylicki Tomasz 63 pkt. - Korsarz Gdañsk
6 Witold Nowak 60 pkt. - MKS Wrze¶nia
7 Maciej Waraczyñski 55 pkt. - MKK PYRA Poznañ
8 Bart³omiej Pietras 53 pkt - TKM W³oc³awek
Kuba Gude³ajtis 53 pkt. - MKK PYRA Poznañ
10 Stefan Marchlewski 51 pkt. - TKM W³oc³awek
Wantuch Jakub 51 pkt. - GTK Gdynia

 NAJLEPSI W RZUTACH ZA TRZY

1 Kuba Gude³ajtis 7x3 – MKK PYRA Poznañ
2 Witold Nowak 5x3 – MKS Wrze¶nia
3 Bart³omiej Pietras 4x3 – TKM W³oc³awek
German Julian 4x3 - Jedynka Pelplin
5 £ukasz Sawicki 3x3 - ¯ubry Bia³ystok
Piotr Prêtkowski 3x3 – MKS Wrze¶nia
Mi³osz Osiñski 3x3 – Novum Bydgoszcz
Andrzej Zakrzewski 3x3 – Novum Bydgoszcz




FILMIKI-ZIBI

FOTO-ZIBI

FOTO-BEATA

KLASYFIKACJA KOÑCOWA KADR WOJEWÓDZKICH

(organizator nie przewidzia³ wyró¿nieñ indywidualnych)

2 KADRA WIELKOPOLSKIE
4. Marcin Tomaszewski – PYRA Poznañ 175 cm
6. Piotr Prêtkowski – MKS Wrze¶nia 167 cm
7. Andrzej Mielcarek – MKS Wrze¶nia 188 cm
8. Witold Nowak – MKS Wrze¶nia 172 cm
9. Marek Lewandowski – PYRA Poznañ 184 cm
10. Marek Iwanowicz – BASKET Pi³a 173 cm
11.Dominik Tkaczyk – MKS MOS S³upca 187 cm
12. Jaros³aw Kraszkiewicz – MKS Wrze¶nia 184
13. Przemys³aw Nowak – PYRA Poznañ 199 cm
14. Miko³aj Szafraniak – MKS Wrze¶nia 178 cm
15. Kuba Gude³ajtis – PYRA Poznañ 186 cm
16. Miko³aj Kurpisz – BT Opalenica 193 cm
17. Dawid Brociek – PYRA Poznañ 181 cm
18. Maciej Waraczyñski – PYRA Poznañ 195 cm
19. Miko³aj Czy¿ – MKS Wrze¶nia 184 cm
Trener: Miros³aw Górniak
3
KADRA ZACHODNIOPOMORSKIE

4. Pawe³ Sak – SKK Kotwica Ko³obrzeg 177 cm
5. Jakub Tr±biñski - MKKS ¯ak Koszalin 180 cm
6. Grzegorz Koczorowski – Wilki Morskie Szczecin 176
7. Kamil Lont – Spójnia Stargard Szczeciñski 174 cm
8. Oskar Waszczyk – MKKS ¯ak Koszalin 182 cm
9. Micha³ Frydrysiak – MKKS ¯ak Koszalin 182 cm
10. Wiktor Bednarczyk – MKKS ¯ak Koszalin 188 cm
11. Marcel Korolczuk – SKK Kotwica Ko³obrzeg 163 cm
12. Piotr Kwiatkowski – MKKS ¯ak Koszalin 186 cm
13. Krzysztof Bober – MKKS ¯ak Koszalin 187 cm
14. Marcin Kolek – SKK Kotwica Ko³obrzeg 169 cm
15. Hubert Przybylski – Spójnia Stargard Szcz. 185 cm

Trener: Zbigniew Pietrzak
4
KADRA KUJAWSKO-POMORSKIE

4. Kamil Dutkiewicz – TKM W³oc³awek 177 cm
5. Jakub Filipiak – Domino Inowroc³aw 182 cm
6. Adrian Rêgocki – TKM W³oc³awek 180 cm
7. Mi³osz Osiñski – Novum Bydgoszcz 184 cm
8. Stefan Marchlewski – TKM W³oc³awek 182 cm
9. Andrzej Zakrzewski – Novum Bydgoszcz 185 cm
10. Jakub Tuszyñski – TKM W³oc³awek 183 cm
11. Konstanty Major – Szubinianka Szubin 192 cm
12. Ignacy Grochowski – Pierniki Toruñ 194 cm
13. Micha³ Cie¶lewicz – TKM W³oc³awek 188 cm
14. Jakub Bartoszewicz – Pierniki Toruñ 197 cm
15. Bart³omiej Pietras – TKM W³oc³awek 199 cm

Trener; Zbigniew Próchnicki
5 KADRA MAZOWIECKIE

0 Jakub ¦wiês UKS 11 WARSZAWA 190,5 CM
4 Mateusz Krawczak POLONIA WARSZAWA 175 CM
5 Adrian Niemyjski JAGIELONKA WARSZAWA 175 CM
6 Samsonowicz Michal POLONIA WARSZAWA 180 CM
7 Waraksa Mateusz UKS 11 WARSZAWA 182 CM
8 Krzysiak Kacper MKS PRUSZKÓW 184 CM 49
9 Janus Piotr MUKS PIASECZNO 185 CM
10 Jankowski Patryk GIM 92 WARSZAWA 185 CM
11 Gryz Marcin POLONIA WARSZAWA 187 CM
12 Seger Maciej MUKS PIASECZNO 191CM
13 Wiszomirski Marcin POLONIA WARSZAWA 195 CM
14 Wysocki Olaf UKS 11 WARSZAWA 198 CM
15 Sêtorek Maciej UKS JAGIELONKA WARSZAWA 195 CM
Trener: Micha³ Tomaszewski
6 KADRA POMORSKIE

Daszke Szymon - GTK Gdynia
¦liwiñski Nicholas - GTK Gdynia
Za³ucki Aleksander - GTK Gdynia
S³upek Micha³ - GTK Gdynia
Wantuch Jakub - GTK Gdynia
Sawicki Damian - Czarni S³upsk
Goworek Igor - Czarni S³upsk
Powide³ Piotr - Czarni S³upsk
Cichecki Dominik - Bryza Kolbudy
German Julian - Jedynka Pelplin
Kruczkowski Radek - Meduza Gdañsk
Dylicki Tomasz - Korsarz Gdañsk
Trenerzy: Jaros³aw Królikowski i Rafa³ Knap
7 KADRA PODLASKIE

0 ¯ukowski Hubert MOSiR Bielsk Podlaski 180 CM
4 Bombrych Michal ¯ubry Bia³ystok 172 CM
5 Andrzej Murawski ¯ubry Bia³ystok 176 CM
6 Grygoruk Jakub Gimbasket Bia³ystok 180 CM
9 Konrad Tomczuk MOSiR Bielsk Podlaski 179 CM
10 Sebastian Sosnowski ¯ubry Bia³ystok 177 CM
12 Tomasz Nimierowicz ¯ubry Bia³ystok 175 CM
13 Krzysztof Sielwoñczuk ¯ubry Bia³ystok 182 CM
14 Patryk Milewski ¯ubry Bia³ystok 191CM
14 Wasilewski Micha³ ¯ubry Bia³ystok 188 CM
16 £ukasz Sawicki ¯ubry Bia³ystok 180 CM
00 Mateusz Szawka³o Gimbasket Bia³ystok 191 CM

Trener: Bartosiewicz
  .............................................................................  
zibi dnia listopad 06 2012 20:07:57 · 0 Komentarzy · 8673 Czyta · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Losowa Fotka
Lubuskie
Lubuskie
Kadry Wojewódzkie rocz.1994
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985