Podsumowanie OOM w Statystykach
Dodane przez zibi dnia Paľdziernik 24 2017 00:20:38
Tydzie√Ī temu zako√Īczy¬≥ si√™ Fina¬≥y OOM Ma¬≥opolska 2017. SKM po ka¬Ņdych fina¬≥ach publikuje za po¬∂rednictwem PZKosz¬† rekordy oraz Top 10 w poszczeg√≥lnych statystykach. Zawodnicy najwy¬Ņej notowani zapewne znale¬ľli si√™ w notatkach sztabu szkoleniowego Kadry Polski. Jak wiecie statystyki nie s¬Ī wykonane perfekcyjnie cz√™sto tylko jedna osoba pisa¬≥a ,,staty,, a to nie do ko√Īca jest dok¬≥adne., jednak te statystyki pokazuj¬Ī czo¬≥√≥wk√™ polskich zawodnik√≥w z rocznika 2003.¬† ¬†
Rozszerzona zawarto∂ś newsa
Tydzie√Ī temu zako√Īczy¬≥ si√™ Fina¬≥y OOM Ma¬≥opolska 2017. SKM po ka¬Ņdych fina¬≥ach publikuje za po¬∂rednictwem PZKosz¬† rekordy oraz Top 10 w poszczeg√≥lnych statystykach. Zawodnicy najwy¬Ņej notowani zapewne znale¬ľli si√™ w notatkach sztabu szkoleniowego Kadry Polski. Jak wiecie statystyki nie s¬Ī wykonane perfekcyjnie cz√™sto tylko jedna osoba pisa¬≥a ,,staty,, a to nie do ko√Īca jest dok¬≥adne., jednak te statystyki pokazuj¬Ī czo¬≥√≥wk√™ polskich zawodnik√≥w z rocznika 2003. ¬†¬†¬†


Rekordy:

            
Eval:    
1.Wit Szyma√Īski¬†¬† ¬†29¬†¬† ¬†¬†¬† ¬†
2.Aleksander Wi¶niewski (Wielkopolska)    27        
2.£ukasz Walkowiak    27        
                    
Punkty:    
1.Wit Szyma√Īski¬†¬† ¬†31¬†¬† ¬†¬†¬† ¬†
2.Aleksander Wi¶niewski (Wielkopolska)    26        
3.Wojciech Siembiga    19        
                    
Celne rzuty za "1":    
1.Micha³ Szabelski    12        
2.Wit Szyma√Īski¬†¬† ¬†10¬†¬† ¬†¬†¬† ¬†
3.Aleksander Wi¶niewski (Wielkopolska)    9        
                    
Celne rzuty za "2":    
1.Wit Szyma√Īski¬†¬† ¬†15¬†¬† ¬†¬†¬† ¬†
2.Maciej Michalski    8        
2.Wojciech Siembiga    8        
                    
Celne rzuty za "3":    
1.Aleksander Wi¶niewski (Wielkopolska)    3        
1.Tomasz Kucal    3 
      
1. Szymon Kilian 3 
               
Zbiórki:    
1.Mateusz G³odek    23        
2.Maciej Michalski    16        
3.Wiktor Paczkowski    15        
                    
Asysty:    
1.Aleksander Wi¶niewski (Wielkopolska)    8        
2.Nikodem Suski    6        
                    
Przechwyty:    
1.Jakub Trze¶niewski    7        
2.Micha³ Szabelski    5        
2.Szymon Ko³akowski    5        
2.Antoni Sadowniczyk    5        
                    
Bloki:    
1.£ukasz Walkowiak    3        
1.Tomasz Urban    3        
1.Wiktor Paczkowski    3        
                    
Najwiêcej na parkiecie:    
1.Micha³ Szabelski    Kujawsko-Pomorskie    121:23    
2.Dawid Bykowski    Kujawsko-Pomorskie    116:40    
3.Maciej Michalski¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†115:33¬†¬† ¬†
                    
Double-Double:                    
(2)    Przemys³aw Paduch(11pkt.15zb.)(12pkt.11zb.)            
(1)¬†¬† ¬†Aleksander Wi¬∂niewski(19pkt.13zb.) ¬£ukasz Walkowiak(18pkt.13zb.) Wojciech Siembiga(17pkt.11zb.)¬† Wiktor Paczkowski(16pkt.15zb.) Maciej Michalski(17pkt.16zb.) Wit Szyma√Īski(22pkt.10zb.) Antoni Sadowniczyk(11pkt.13zb.)¬†¬† ¬†¬†¬† ¬†¬†¬† ¬†
                    
Najlepszy atak        Wielkopolskie    416        
Najlepsza obrona    Wielkopolskie    266        
                    
 Punkty:            
1.Wit Szyma√Īski¬†¬† ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† Kujawsko-Pomorskie 102¬†¬† ¬†
2.Aleksander Wi¶niewski    Wielkopolskie 81    
3.Wojciech Siembiga¬†¬† ¬†Dolno¬∂l¬Īskie 77¬†¬† ¬†
4.Dominik Pastuszka¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†75¬†¬† ¬†
5.Micha³ Szabelski    Kujawsko-Pomorskie 60    
6.Tomasz Kucal            Zachodniopomorskie 56    
7.Alan Wilkowski    Mazowieckie 55    
8.Miko¬≥aj Klimontowicz¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†54¬†¬† ¬†
9.Dawid Bykowski    Kujawsko-Pomorskie 53    
10.Filip Dominiak    Wielkopolskie    48    
                    
 Eval:            
1.Aleksander Wi¶niewski    Wielkopolskie    97    
2.Wit Szyma√Īski¬†¬† ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† Kujawsko-Pomorskie¬†¬† ¬†87¬†¬† ¬†
3.Wojciech Siembiga¬†¬† ¬†Dolno¬∂l¬Īskie¬†¬† ¬†70¬†¬† ¬†
4.£ukasz Walkowiak    Wielkopolskie    64    
4.Filip Dominiak    Wielkopolskie    64    
6.Maciej Michalski¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†59¬†¬† ¬†
7.Dominik Pastuszka¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†57¬†¬† ¬†
7.Przemys¬≥aw Paduch¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†57¬†¬† ¬†
9.Wiktor Paczkowski    Zachodniopomorskie 54    
10.Mateusz G¬≥odek¬†¬† ¬†Dolno¬∂l¬Īskie¬†¬† ¬†45¬†¬† ¬†
                    
 Bloki:            
1.Wiktor Paczkowski    Zachodniopomorskie 8    
2.Wojciech Siembiga¬†¬† ¬†Dolno¬∂l¬Īskie¬†¬† ¬†7¬†¬† ¬†
3.£ukasz Walkowiak    Wielkopolskie    6    
3.Piotr Dro¶            £ódzkie    6    
5.Maciej Michalski¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†5¬†¬† ¬†
5.Filip Dominiak    Wielkopolskie    5    
5.Tomasz Urban            Zachodniopomorskie    5    
5.Brajan Sowa            Ma³opolskie    5    
9.Mateusz G¬≥odek¬†¬† ¬†Dolno¬∂l¬Īskie¬†¬† ¬†4¬†¬† ¬†
9.Wiktor Kania            Mazowieckie    4    
9.Oliwier Bednarek    Kujawsko-Pomorskie 4    
9.Przemys¬≥aw Paduch¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†4¬†¬† ¬†
                    
 Przechwyty:             
1.Bartosz Sitek            Mazowieckie 12    
2.Micha³ Szabelski    Kujawsko-Pomorskie  11    
2.Miko¬≥aj Klimontowicz¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†11¬†¬† ¬†
2.Jakub Gruszczy√Īski¬†¬† ¬†Wielkopolskie 11¬†¬† ¬†
5.Wit Szyma√Īski¬†¬† ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† Kujawsko-Pomorskie 10¬†¬† ¬†
5.Igor Lewandowski¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†10¬†¬† ¬†
5.Przemys¬≥aw Paduch¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†10¬†¬† ¬†
5.Aleksander Wi¶niewski    Wielkopolskie 10    
9.Jêdrzej Hamerla    Mazowieckie 9    
9.Tomasz Kwieci√Īski¬†¬† ¬†¬£√≥dzkie¬†¬† ¬†9¬†¬† ¬†
9.Filip W√≥jcik¬†¬† ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† Dolno¬∂l¬Īskie 9¬†¬† ¬†
9.Szymon Ko³akowski    Mazowieckie 9    
                    
 Asysty:            
1.Aleksander Wi¶niewski    Wielkopolskie    19    
2.Nikodem Suski            Wielkopolskie    14    
3.Iwo Maækowiak            Wielkopolskie    8    
4.Damian Kru¬Ņy√Īski¬†¬† ¬†Kujawsko-Pomorskie¬†¬† ¬†7¬†¬† ¬†
5.Daniel Nowak            Ma³opolskie    6    
5.Dominik Pastuszka¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†6¬†¬† ¬†
7.Dawid Biego√Ī¬†¬† ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† Ma¬≥opolskie¬†¬† ¬†5¬†¬† ¬†
7.Kamil Zgrajek            Wielkopolskie    5    
7.Filip Dominiak    Wielkopolskie    5    
                    
 Zbiórki:            
1.Mateusz G¬≥odek¬†¬† ¬†Dolno¬∂l¬Īskie 65¬†¬† ¬†
2.£ukasz Walkowiak    Wielkopolskie 51    
3.Przemys¬≥aw Paduch¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†49¬†¬† ¬†
3.Maciej Michalski¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†49¬†¬† ¬†
5.Wiktor Paczkowski    Zachodniopomorskie 47    
6.Filip Dominiak    Wielkopolskie 45    
7.Aleksander Wi¶niewski    Wielkopolskie 43    
8.Wojciech Siembiga¬†¬† ¬†Dolno¬∂l¬Īskie 41¬†¬† ¬†
9.Wit Szyma√Īski¬†¬† ¬†Kujawsko-Pomorskie 34¬†¬† ¬†
10.Antoni Sadowniczyk    £ódzkie    33    
                    
 Rzuty celne za dwa:            
1.Wit Szyma√Īski¬†¬† ¬†Kujawsko-Pomorskie 37¬†¬† ¬†
2.Wojciech Siembiga¬†¬† ¬†Dolno¬∂l¬Īskie 30¬†¬† ¬†
3.Dominik Pastuszka¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†25¬†¬† ¬†
4.Aleksander Wi¶niewski    Wielkopolskie 24    
5.Filip Dominiak    Wielkopolskie 20    
5.Miko¬≥aj Klimontowicz¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†20¬†¬† ¬†
7.Dawid Bykowski    Kujawsko-Pomorskie 19    
8.Alan Wilkowski    Mazowieckie 17    
9.£ukasz Walkowiak    Wielkopolskie 16    
10.Wiktor Paczkowski    Zachodniopomorskie 15    
10.Maciej Michalski¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†15¬†¬† ¬†
10.Tomasz Kucal    Zachodniopomorskie 15    
                    
 Skuteczno¶æ za dwa (%):            
1.Wojciech Nojszewski    Mazowieckie 80.0    
2.Dominik Pastuszka¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†67.6¬†¬† ¬†
3.Nikodem Suski    Wielkopolskie    66.7    
4.Aleksander Lisowski    £ódzkie    61.5    
5.Wit Szyma√Īski¬†¬† ¬†Kujawsko-Pomorskie 60.7¬†¬† ¬†
6.Antoni Michalski    Mazowieckie 60.0    
7.Alan Wilkowski    Mazowieckie 56.7    
8.Maciej Gorzelany    Wielkopolskie 56.3    
9.Filip Dominiak    Wielkopolskie 55.6    
9.Szymon Ko³akowski    Mazowieckie 55.6    
                    
 Rzuty celne za trzy:            
1.Tomasz Kucal    Zachodniopomorskie 7    
2.Aleksander Wi¶niewski    Wielkopolskie 6    
3.Kacper Kowalczyk-Kudziarz ¬¶l¬Īskie 5¬†¬† ¬†
3.Aleksander Dzieka√Īski¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†5¬†¬† ¬†
3.Dominik Pastuszka¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†5¬†¬† ¬†
6.Jakub Gruszczy√Īski¬†¬† ¬†Wielkopolskie 4¬†¬† ¬†
6.Igor Lewandowski¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†4¬†¬†

 
                    
 Skuteczno¶æ za trzy (%):            
1.Tomasz Kucal    Zachodniopomorskie 46.7    
2.Kacper Kowalczyk-Kudziarz ¬¶l¬Īskie 41.7¬†¬† ¬†
3.Dominik Pastuszka¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†33.3¬†¬† ¬†
4.Damian Bartecki    Zachodniopomorskie 30.0    
5.Aleksander Dzieka√Īski¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†29.4¬†¬† ¬†
6.Aleksander Wi¶niewski    Wielkopolskie 28.6    
7.Jakub Gruszczy√Īski¬†¬† ¬†Wielkopolskie 26.7¬†¬† ¬†
8.Igor Lewandowski¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†25.0¬†¬† ¬†
8.Alan Wilkowski    Mazowieckie 25.0    
                    
 +/-            
1.Filip Dominiak Wielkopolskie    125    
2.Aleksander Wi¶niewski    Wielkopolskie 124    
3.Iwo Maækowiak    Wielkopolskie    100    
4.Jakub Gruszczy√Īski Wielkopolskie 96¬†¬† ¬†
5.Igor Lewandowski ¬¶l¬Īskie 63¬†¬† ¬†
6.Nikodem Suski    Wielkopolskie 62    
7.Jakub Merda¬†¬† ¬†¬¶l¬Īskie¬†¬† ¬†54¬†¬† ¬†
7.Dominik Pastuszka ¬¶l¬Īskie 54¬†¬† ¬†
9.Tomasz Marek    Wielkopolskie 53    
10.Aleksander Dzieka√Īski ¬¶l¬Īskie 51

PE¬£NE PODSUMOWANIE W STATYSTYKACH WSZYSTKICH ZAWODNIK√ďW

SYLWETKI WSZYSTKICH ZAWODNIK√ďW

Trochê Historii

           
rok
okres
kat.
Sporty
Organizator...............
Miasto
 Mistrz
Trener..Mistrzów
MVP.................
ocena
2017
Marzec
u14
Zimowe
Ma³opolskie
Wieliczka
2003
Wielkopolskie
Jakub Czwakiel
A. Wisniewski
****
2016
Luty
U14
Zimowe
Dolno¬∂l¬Īskie
Ole¶nica
2002
¬¶l¬Īskie
Andrzej Bartosz
Kacper K³aczek
****
2015
Marzec
U14
PZKosz
Warmi√Īsko-Mazurskie
Gi¬Ņycko
2001
Dolno¬∂l¬Īskie
£. DzierkowskiM. Kaszowski
****
2014
Lipiec
U15
Halowe/letnie
Dolno¬∂l¬Īskie
Wa³brzych
1999
Lubuskie
¬£. Rubczy√Īski
K. M¬Īkowski
*****
2013
Lipiec
U15
Halowe/Letnie
£ódzkie
Kutno
1998
Wielkopolskie
M. Górniak
M. Kurpisz
***
2012
Lipiec
U15
Halowe/Letnie
Ma³opolskie
Wieliczka
1997
Wielkopolskie
C. Kurzawski
W Fr¬Īckowiak
****
2011
Maj
U15
Halowe
Podlaskie
Zamrów
1996
Wielkopolskie
K. WilkoszK. Zywert
**
2010
Maj
U15
Halowe
Mazowieckie
Pruszków
1995
Wielkopolskie
K.  WilkoszD Jeszke
*
2009
Maj
U15
Halowe
¦wiêtokrzyskie
Kielce
1994
Pomorskie
J.Szymkiewicz
J. Grzeli√Īski
**
2008
Maj
U15
Halowe
Dolno¬∂l¬Īskie
Wa³brzych
1993
Dolno¬∂l¬Īskie
S. Potoczny
P.Nied¬ľwiedzki
***

Wszystkie Fina¬≥y zaliczyli: Dolno¬∂l¬Īskie, Kujawsko-pomorskie, Mazowieckie i Ma¬≥opolskie
Raz nie byli: ¬¶l¬Īskie (1995) Wielkopolskie (1999)
Dwa razy nie byli: Pomorskie (1993 i 2002) Podkarpackie  (2001 i 2003)
Raz byli: Lubelskie, Zachodniopomorskie (2002)
Dwa razy byli: Lubuskie  (1993 i 1999) £ódzkie (1999 i 2003) Zachodniopomorskie (2002 i 2003)
Wcale nie byli: Podlaskie, ¬¶wi√™tokrzyskie, Warmi√Īsko-Mazurskie i Opolskie

Ranking (z³oto 5 pkt. srebro 3 pkt. III miejsce 1 pkt
1 Wielkopolskie 5+5+5+5+5+3 = 28
2 Dolnosl¬Īskie 5+5+3+1+1=1 = 16
3 Mazowieckie 3+3+3+1+1 = 11
4 ¬¶l¬Īskie 5+3 = 8
5 Pomorskie 5+1 = 6
6 Podkarpackie 3+ 3 = 6
7 Kujawsko-Pomorskie 3+1+1+1 = 6
8 Lubuskie 5
9 Ma³opolskie 3