Lubuskie : Zachodnio-Pomorskie  83 : 64
(20:12, 25:12, 24:19, 14:18)

Wielkopolskie : Pomorskie 74 : 86
(14:10, 24:24, 20:25, 16:27)
W Gdyni rewan¿ wziê³y kadetki. Mecz z Wielkopolsk± by³ bardzo dramatyczny. Ekipa go¶ci w drugiej kwarcie prowadzi³a ju¿ 33:19 i nic nie wskazywa³o na zwyciêstwo gospodyñ. Koszykarki z Pomorza gra³y s³abo, pope³nia³y wiele b³êdów i mia³y olbrzymi problem ze skuteczno¶ci±. Od 17 minuty meczu Pomorze rozpoczê³o pogoñ. Do przerwy prowadzi³a Wielkopolska 38:34. Po przerwie mecz jeszcze bardziej siê wyrówna³. Zespo³y kilka razy zmienia³y siê prowadzeniem. Oba te¿ dozna³y os³abieñ. Najpierw parkiet opu¶ci³y Bud¼ko i Janowicz z Wielkopolski, a kilka minut pó¼niej Wilk i Pabisiak z Pomorza. Przed czwart± kwart± Pomorze prowadzi³o 59:58. Czwarta kwarta by³a popisem Pomorza, które zdoby³o dziewiêæ punktów z rzêdu, objê³o prowadzenie 68:60 i nie odda³o go ju¿ do koñca meczu. Dla Pomorza najwiêcej punktów zdoby³y: Bolda 22, Ostrowska 19 Pabisiak 13 i Wilk 13. Pomorze wygra³o walkê na tablicach a¿ 66:41.
 Wielkopolskie : Lubuskie  58 : 79
(12:20, 10:21, 18:16, 18:22)

Pomorskie :Zachodnio-Pomorskie  95 : 64
(27:14, 10:18, 32:13, 26:19)
Dzisiejszym zwyciêstwem nad Zachodniopomorskim 95:64 kadra Pomorza kadetek zapewni³a sobie awans do fina³u Ogólnopolskiej Olimpiady M³odzie¿y. Dzisiejszy mecz by³ wyrównany tylko do przerwy. Graj±ca pe³nym sk³adem kadra Pomorza nie potrafi³a uzyskaæ znacz±cej przewagi. Po przerwie podopieczne Marcina Korpolewskiego i Lubow Szwecowej zacie¶ni³y obronê i zdobywa³y wiele ³atwych punktów z szybkich ataków. Podobnie wygl±da³a czwarta kwarta. Pomorze ma na koncie dwa zwyciêstwa i wraz z lubuskim (tak¿e dwa zwyciêstwa) wywalczy³o ju¿ awans do turnieju fina³owego. Jutro o 12:00 oba zespo³y zagraj± o pierwsze miejsce w gdyñskim pó³finale.

Zachodnio-Pomorskie : Wielkopolskie  49 : 63
(7:15, 8:16, 16:21, 18:11)

Pomorskie : Lubuskie  85 : 51
(19:12, 23:15, 14:17, 29:7)
W meczu o pierwsze miejsce w gdyñskim pó³finale kadra Pomorza kadetek pokona³a dzi¶ kadrê województwa lubuskiego 85:51. Mecz od pocz±tku toczy³ siê pod dyktando gospodyñ. Jedynie w trzeciej kwarcie zespó³ z lubuskiego zniwelowa³ ró¿nicê do mniej ni¿ dziesiêciu punktów. W meczu o trzecie miejsce Wielkopolska pokona³a Zachodniopomorskie 63:49. MVP turnieju uznano Agatê Ostrowsk± (Pomorza), królem strzelców zosta³a Patrycja Bolda (Pomorze) 83 punkty, wyró¿nienia w poszczególnych ekipach otrzyma³y: Kaja Pabisiak (Pomorze), Weronika Nowak (lubuskie), Marta Szymkowiak (Wielkopolska), Paulina Babij (Zachodniopomorskie).

So³tysiak 25, Jurga 3, Koz³owska 1, Krupiñska 0, Wnêtrzak 6,
punkty ¦l±sk: Habrowska Ewa 0, Seneczyn Ewelina 10 , Rutkowska Klaudia 18, Sikora Klaudia 0, Wieczorek Sandra 3, £abuz Joanna 10, Ma³ek Monika 2 Kossak Katarzyna 0, Pazur Beata 0, Kuzia Bogna 4, Gwadera Alicja 11

Gra przebiega³a z lekk± przewag± dla Dolnego ¦l±ska. Przewaga nie wzros³a powy¿ej 10 pkt, jednym s³owem kontrolowana gra Wroc³awianek. Dziewczyny ze ¦l±ska ca³y czas gonili wynik dopiero koñcówka meczu przynios³a emocje gdy¿ Kadra ¦l±ska wysz³a na 3 pkt prowadzenie. Gra sta³a siê bardzo nerwowa, du¿o niecelnych rzutów z gry jak i z osobistych jednak to Dolny¶lask doprowadzi³ do jak siê pó¼niej okaza³o szczê¶liwej dogrywki. Koniec czasu gry, remis, dogrywka w której by³ straszny chaos i ba³agan. Kadra Dolnego ¦l±ska szybciej uspokoi³a grê i jak siê okaza³o to by³ klucz do zwyciêstwa w tym meczu.

Opolskie - £ódzkie 24 : 106
(4:25, 10:25, 6:28, 4:28)

£ódzkie - ¦l±skie  67 : 69
(16:17, 23:15, 11:19, 17:18)

£ód¼:Frachowicz 4, Barnik 0, B³aszczyk 0, Mitek 4, Janas 21, Grzybek 2, Damaz 7,
Dêbiec 10, Olejnik 13, Humerska 3, Kramm 3.
¦l±sk: ¦l±skie: Habrowska Ewa 0, Seneczyn Ewelina 17, Rutkowska Klaudia 10,
Sikora Klaudia 0, Wieczorek Sandra 0, £abuz Joanna 8, Ma³ek Monika 4, Kuzia Bogna 3,