Pó³fina³y - Dziewczyny grupa A,B,C,D
Dodane przez zibi dnia Kwiecie 16 2008 00:00:00

Rozszerzona zawarto newsa
OOM 2009 Pó³fina³y - Dziewczyny grupa A,B,C,D

Grupa A / Szprotawa
Awans do fina³u OOM uzyska³y kadry wojewódzkie:

Wielkopolskie i Pomorskie


 Pomorskie - Wielkopolskie 45:59
(14:15, 4:11, 7:20, 20:13)

Lubuskie - Zachodniopomorskie 88:65
(24:17, 19:10, 21:17, 24:21)

Zachodniopomorskie - Pomorskie 65:87
(25:20, 4:23, 19:25, 17:19)

 Lubuskie - Wielkopolskie 51:68
(12:14, 15:11, 9:25, 15:18)

Wielkopolskie - Zachodniopomorskie 72:58
(14:19, 30:10, 17:17, 11:12)

Lubuskie - Pomorskie 45:60
(8:20, 15:12, 12:14, 10:14)

 WOJEWÓDZTWO  M  PKT  Z  P  K-Z  K-S  BILANS 
 1 WIELKOPOLSKIE 3 6 3 0 199  164       35
 2 POMORSKIE 3 5 1 2 192  169     23
 3 LUBUSKIE 3 4  1  2   184  193    -9
 4 ZACHODNIOPOMORSKIE 3  3  0  3  188  247      -59




 Kadry województwa pomorskiego dziewcz±t udanie zakoñczy³a start w pó³fina³ach Ogólnopolskiej Olimpiady M³odzie¿y. Dziewczyny gra³y w Szprotawie. Zaczê³y s³abo bo od pora¿ki z Wielkopolsk± 45:59 (14:15, 4:11, 7:20, 20:13). Najwiêcej punktów dla Pomorza zdoby³y: Monika Naczk 9, Maja Rynkiewicz 9 i Kamila Szmytkowska 7. W drugim dniu turnieju Pomorze pewnie pokona³o Zachodniopomorskie 87:65 (20:25, 23:4, 25:19, 19:17). Najwiêcej punktów dla Pomorza zdoby³y: Marlena Blicharz 19, Monika Naczk 10 i Martyna Tureniec 9. W ostatnim dniu imprezy pokona³y faworyta turnieju, opart± o zawodniczki Mistrza Polski Szprotavii Szprotawa, kadrê lubuskiego 60:45 (20:8, 12:15, 14:12, 14:10). Najwiêcej punktów dla Pomorza zdoby³y: Kamila Szmytkowska 14, Marlena Blicharz 9, Maja Rynkiewicz 7 i Kamila Milcarz 7. W turnieju Pomorze wyst±pi³o w sk³adzie: Monika Naczk 21 punktów, Aleksandra Ostruszka 9, Aleksandra ¯ygowska 12, Kamila Szmytkowska 28, Maja Rynkiewicz 20, Kinga Grabarczyk 7, Anna Jakubiuk 12, Kamila Milcarz 16, Marlena Blicharz 33, Martyna Tureniec 17, Patrycja Jastrzêbska 7, Joanna Kwa¶niewska 10.



Grupa B / P³ock
Awans do fina³ów OOM uzyska³y kadry wojewódzkie:
Mazowieckie i Kujawsko-Pomorskie


 Kujawsko-Pomorskie - Warmiñsko-Mazurskie 86:77
(25:17, 18:22, 24:16, 19:22)

Mazowieckie - Podlaskie 101:43
(33:5, 30:11, 14:11, 24:16)

Podlaskie - Kujawsko-Pomorskie 64:77
(9:21, 11:23, 24:22, 20:11)

 Mazowieckie - Warmiñsko-Mazurskie 60:52
(9:8, 24:17, 10:13, 17:14)

Warmiñsko-Mazurskie - Podlaskie 92:68
(26:20, 28:10, 27:15, 11:23)

Mazowieckie-Kujawsko - Pomorskie 71:57
(20:10, 24:10, 12:14, 15:23)

 WOJEWÓDZTWO  M  PKT  Z  P  K-Z  K-S  BILANS 
 1 MAZOWIECKIE 3 6 3 0 232 152     80
 2 KUJAWSKO-POMORSKIE 3 5 2 1 220 212       8
 3 WARMIÑSKO-MAZURSKIE 3 4 1 2 229 214   -15
 4 PODLASKIE 3 3 0 3 175 270   -95



Grupa C / Lublin
Awans do fina³u OOM uzyska³y kadry wojewódzkie:

Ma³opolskie i Podkarpackie



 ¦wiêtokrzyskie - Ma³opolskie 40:107
(10:25, 7:29, 14:18, 9:35)

Lubelskie - Podkarpackie 54:55
(13:20, 14:13, 14:9, 13:13)




Podkarpackie - ¦wiêtokrzyskie 120:38
(31:3, 30:6, 30:14, 29:15)

Lubelskie - Ma³opolskie 30:79
(5:23, 13:14, 4:22, 8:20)

Ma³opolskie - Podkarpackie 75:67
(17:12, 23:19, 18:21, 17:15)

Lubelskie - ¦wiêtokrzyskie 89:34
(13:9, 15:5, 37:13, 24:7)

  WOJEWÓDZTWO M  PKT  Z  P K-Z  K-S  BILANS 
 1  MA£OPOLSKIE 3 6  3  0   261 137      124
 2 PODKARPACKIE 3 5  2  1   242  167       75
 3 LUBELSKIE 3  4  1 2   173 168     -5
 4 ¦WIÊTOKRZYSKIE 3 3  0 3   112  316   -204


Grupa D / £ód¼
Awans do fina³u OOM uzyska³y kadry województw:
Dolno¶l±skie i ¦l±skie


Województwo Opolskie nie przyjecha³o na pó³fina³y

¦l±skie - Dolno¶l±skie 41:58
(8:24, 6:9, 15:14, 12:11)

 ¦l±skie: Wiewiórka Kamila 7, Cholewa Alicja 2, Furman Katarzyna 1, Mach Katarzyna 4, Reiss Gabriela 0, Reiss Gabriela 0, Kordalska Anna 2, Szubrowska Patrycja 6, Bartoszek Paulina 3, Wo$lañska Ola 13, Bielski Soniaa 0, Meller Wioletta 0, Swadzba Patrycja 3



 Dolnosl±skie: Stachnik Pamela 0, Fryzowicz Marta 0, Szczypka Dobros³awa 2, Pelc Anna 2, Wypasek Anna 8, D¼wielewska Monika 4, Ho³tyn Justyna 8, Owsiañska Natalia 4, Sawzdargo Ma³gorzata 0
Puss Karolina 15, Time Anna 2,¦wiatowsa Paulina 13


£ódzkie
- Dolno¶l±skie 54:78
(19:28, 6:11, 16:23, 13:16)

£ódzkie - ¦l±skie 56:65 
(15:14, 10:17, 19:15, 12:19)

¦l±skie:Wiewiórka Kamila 16, Cholewa Alicja 0, Furman Katarzyna 5, Mach Katarzyna 11, Reiss Gabriela 0, Kordalska Ania 4, Szubrowska Patrycja  2, Bartoszek Paulina 6, Wolañska Aleksandra 15, Bielski Sonia 2, Meller Wioletta 0, Swadzba Patrycja 4


£ódzkie: Krawiec Natalia 4 , Kwast Sylwia 6, Cicha Katarzyna 10, Krakowska Justyna 0, Bukarowicz Julia 0 , Walentowska Iga 6, Lewandowska Agnieszka 2 , Wilk Justyna 8 , Mielczarek Magda 0, Sadowska Jagoda 6, Canert Ewa 14


FOTO

  WOJEWÓDZTWO M  PKT  Z  P  K-Z  K-S  BILANS 
 1 DOLNO¦L¡SKIE 2  4  2 1   136   95      41
 2 ¦L¡SKIE 2  3  1 1  106 114    -12
 3 £ÓDZKIE 2  2 0 2  110 143   -33

MVP turnieju:

Karolina Puss (Dolno¶l±skie)

Wyró¿nione zawodniczki:

Kamila Wiewiórka (¦l±skie)
Paula ¦wiatowska (Dolno¶l±skie)
Katarzyna Cicha (£ódzkie).