Strona G³ówna - Download - Linki - Kategorie Newsów
Szukaj    
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Kategorie News√≥w
  Galeria wewnetrzna
  Galeria rocz.1998/02
  Galeria rocz.1993/97
  Filmiki rocz.2002
  Filmiki rocz.2001
  Filmiki rocz.1999
  Filmiki rocz.1998
  Filmiki rocz.1997
  Filmiki rocz.1996
  Filmiki rocz.1995
  Filmiki rocz.1994
  Filmiki rocz.1993
  Artyku¬≥y

Kadry rocz.2002

Kadry rocz.2001

Kadry rocz.1999

Kadry rocz.1998

Kadry rocz.1997

Kadry rocz.1996

Kadry rocz.1995

Kadry rocz.1994

Kadry rocz.1993

OOM Ole¶nica 2016

OOM Gi¬Ņycko 2015

OOM Wa³brzych 2014

OOM Kutno 2013

OOM Wieliczka 2012

OOM Zambrów 2011

OOM Pruszków 2010

OOM Kielce 2009

OOM Wa³brzych 2008

OOM 2009 dziewczyny

OOM 2008 dziewczyny

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 1
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych UŅytkownikůw: 46
Nieaktywowany UŅytkownik: 22178
Najnowszy UŅytkownik: ^flare
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~Fisiel
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogůlne: 2
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~peatokafemo (0 pkt.)
3) ~Johnas (0 pkt.)
4) ~dawidam7 (0 pkt.)
5) ~Jajo (0 pkt.)
6) ~zastaljaro (0 pkt.)

Reklama
¬¶l¬Īskie rocznik 1993









Ch¬≥opcy¬† trener: Marcin Lichta√Īski




 Nazwisko Imie........................  klub......................trener wzrost urodzony miasto 
 1 Gawêda KrzysztofMKKS Rybnik  Adamczyk 185  
 2Widenka KarolMKKS Rybnik Adamczyk 188  
 3Niedzia³kowski MaciekMKKS Rybnik Adamczyk 176  
 4Rakoczy MaciejMKKS Rybnik Adamczyk 179 13.03.1993 
 5Adamczak DawidMKKS Rybnik Adamczyk 191  
 6Kachel Rafa³MKKS Rybnik Adamczyk  
 7Bujoczek AdamUKS Katowice  Jakubiec 191  
 8Belzanereg Djamel UKS Katowice Jakubiec 192  
¬†9Kwieci√Īski MariuszUKS Katowice¬†Jakubiec¬†182¬†¬†
¬†10Piechowicz MarcinMKS D¬Ībrowa G.¬†¬†¬†182¬†¬†
 11Filczek SzymonMOSM Bytom Kubiak 196  
 12      

Dziewczyny  trener: Wojciech Piercha³a



 Nazwisko Imie  klub trener  wzrost urodz. miasto 
 1  Pazur Beata MOSM Bytom    
 2 Gwadera Alicja MOSM Bytom    
 3 Kuzia Bogna MOSM Bytom    
 4 Rutkowska Klaudia JAS FBG Sosnowiec    
 5 £abuz Joanna JAS FBG Sosnowiec    
 6 Sikora Klaudia JAS FBG Sosnowiec    
 7 Szyszka Martyna Olimpia Wodzis³a ¦l    
 8 Ma³ek Monika  UKS SP27 Katowice,    
 9 Seneczyn Ewelina RMKS Rybnik      
 10 Kossak Katarzyna, RMKS Rybnik      
 11 Habrowska Ewa  RMKS Rybnik      
 12 Wieczorek Sandra  RMKS Rybnik      
Dodane przez zibi dnia luty 08 2010 22:46:55 · 0 Komentarzy · 2439 CzytaŮ · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa UŅytkownika

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogĪ dodawaś posty w shoutboksie.

~Fisiel
DATA: 02/07/2009 17:31
Z Campu 4 wojew√≥dztw : Dolno¬∂l¬Īskie , Opolskie , Lubuskie , ¬¶l¬Īskie , na camp centralny do S¬≥upska jad¬Ī : Filip Nowicki , Nikodem Sirijatowicz , Mateusz Miga¬≥a , Micha¬≥ Kopij , Norman Zuber , Jakub