Strona G³ówna - Download - Linki - Kategorie Newsów
Szukaj    
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Kategorie News√≥w
  Galeria wewnetrzna
  Galeria rocz.1998/02
  Galeria rocz.1993/97
  Filmiki rocz.2002
  Filmiki rocz.2001
  Filmiki rocz.1999
  Filmiki rocz.1998
  Filmiki rocz.1997
  Filmiki rocz.1996
  Filmiki rocz.1995
  Filmiki rocz.1994
  Filmiki rocz.1993
  Artyku¬≥y

Kadry rocz.2002

Kadry rocz.2001

Kadry rocz.1999

Kadry rocz.1998

Kadry rocz.1997

Kadry rocz.1996

Kadry rocz.1995

Kadry rocz.1994

Kadry rocz.1993

OOM Ole¶nica 2016

OOM Gi¬Ņycko 2015

OOM Wa³brzych 2014

OOM Kutno 2013

OOM Wieliczka 2012

OOM Zambrów 2011

OOM Pruszków 2010

OOM Kielce 2009

OOM Wa³brzych 2008

OOM 2009 dziewczyny

OOM 2008 dziewczyny

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 1
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych UŅytkownikůw: 46
Nieaktywowany UŅytkownik: 22178
Najnowszy UŅytkownik: ^flare
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~Fisiel
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogůlne: 2
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~peatokafemo (0 pkt.)
3) ~Johnas (0 pkt.)
4) ~dawidam7 (0 pkt.)
5) ~Jajo (0 pkt.)
6) ~zastaljaro (0 pkt.)

Reklama
Pomorskie rocznik 1993











Ch³opcy trener: Mróz Micha³



 Nazwisko Imie.......................  klub........................... trener  wzrost urodz. miasto 
 1  Jakub Grzywacz  UKS 7 Sopot    
 2 Kocio³ek £ukasz SSA Trefl Sopot    
 3 Jakub Okupniak SSA Trefl Sopot    
 4 Mariusz Stefaniak SSA Trefl Sopot    
 5 Karol Wilkusz SSA Trefl Sopot    
 6 Ireneusz Krynicki SSA Trefl Sopot    
 7 Robert Kolka BAT Sierakowice    
 8 Karol Wi¶niewski BAT Sierakowice    
¬†9¬†Patryk Prz√™dzi√Īski ¬†STK Czarni S¬≥upsk¬†¬†¬†¬†
¬†10¬†Mateusz Szyma√Īski¬†STK Czarni S¬≥upsk¬†¬†¬†¬†
 11 Ulatowski Bartosz SSA Trefl Sopot    
 12 Maszota Dariusz SSA Trefl Sopot    

Dziewczyny



 Nazwisko Imie...............................  klub..................... trener  wzrost urodz. miasto 
 1  Aleksandra Witkowska  GTK Gdynia  166  
¬†2¬†Karolina R¬Īczka ¬†Victoria D√™bnica K.¬†¬†166¬†¬†
 3 Patrycja Bolda Bliza W³adys³awowo  170  
 4 Magdalena Chodnikiewicz Bryza Kolduby  162  
 5 Anna Broda GTK Gdynia  168  
¬†6¬†Ewelina Jackowska¬†Korsarz Gda√Īsk¬†¬†185¬†¬†
 7 Kaja Pabisiak GTK Gdynia   175  
 8 Monika Zglenicka  Bryza Kolbudy  168  
¬†9¬†Dagmara Olejko¬†Conrad Gda√Īsk¬†¬†184¬†¬†
¬†10¬†Agata Ostrowska ¬†Korsarz Gda√Īsk¬†¬†178¬†¬†
 11 Agata Zuchniewicz GTK Gdynia  180  
 12 Karolina Wilk Bliza W³adys³awowo  182  

Dodane przez zibi dnia luty 08 2010 23:12:30 · 0 Komentarzy · 2406 CzytaŮ · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa UŅytkownika

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogĪ dodawaś posty w shoutboksie.

~Fisiel
DATA: 02/07/2009 17:31
Z Campu 4 wojew√≥dztw : Dolno¬∂l¬Īskie , Opolskie , Lubuskie , ¬¶l¬Īskie , na camp centralny do S¬≥upska jad¬Ī : Filip Nowicki , Nikodem Sirijatowicz , Mateusz Miga¬≥a , Micha¬≥ Kopij , Norman Zuber , Jakub