News: Mistrzostwa Polski Szkó³ Podstawowowych U-13 Olimpijska Energa Toruñ 2010 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Kwiecie 26 2018 11:36:07
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Mistrzostwa Polski Szkó³ Podstawowowych U-13 Olimpijska Energa Toruñ 2010
Szkolne









CH£OPCY  Klasyfikacja koñcowa ch³opcy:

 
  I MIEJSCE

SP 67 Wroc³aw 

nagroda 10.000 z³.

Karol Kobzar, Karol Szawlis, Axel Olesiewicz, Micha³ Kapa,Karol Krucza³a, Jakub Kobel, Czezary Kurek, Mateusz Szczypiñski, Maciej ¦led¼, Dominik Rutkowski



trener: Mariusz Mazur.
  II MIEJSCE  

SP 50 Warszawa 

nagroda  7.000 z³.
 III MIEJSCE
 
SP 1 Ostrów Wielkopolski

nagroda 5.000 zl.

Kornel Bartkowiak, Dominik Szutkowski, Julian Patalas, Wojciech Berdziñski, Marcel Ponitka, Daniel Stendera, £ukasz Jankowiak, Kamil Szymczak, Aleks Konowalski, £ukasz ¦wi±tek, Marek Patryk

trener: Andrzej Suski

4    SP 5 E³k
5    PSP 1 Starogard Gdañski
6    SP 100 Kraków
7    SP 13 Gorzów Wielkopolski
8    SP 16 Szczecin
9    SP 32 Bydgoszcz
10  SP 7 Zabrze
11  SP 199 £ód¼
12  PSP 1 Prudnik
13  SP 43 Lublin
14  SP 9 £om¿a
15  SP 2 £añcut
niesklasyfikowany    SP 27 Kielce


DZIEWCZYNY  Klasyfikacja koñcowa dziewczêta:

 

I MIEJSCE

 SP 5 Kartuzy

nagroda 10.000 Z£.

Aleksandra Makurat, Patrycja Ku¼mitowicz, Dominika Stefañska, Alicja Bronk, Paulina Niedzió³ka, Marta Sikorska, Paulina Zaj±c, Agata Flisikowska, Weronika Wiczling, Adrianna Grucha³a, Oliwia Jaskólska, Julia Lewna,

trenerka: Monika Tomaczkowska
  II MIEJSCE

SP 1 Ostrów Wielkopolski 

nagroda  7.000 Z£

B±k Karolina, Dymek Monika, Stempniewicz Joanna, Gzik Katarzyna, Katarzyna Lis - rez., Wilczura Aleksandra, Pasternak Katarzyna, Body³ Klaudia, Sieroñ Magdalena, Szymnczak Adrianna, Smêtek Wiktoria, Serek Agnieszka, Parzeñska Aleksandra

trener: Jan Stempniewicz
 
   3    SP 28 Warszawa

4    SP 45 Bia³ystok
5    SP 45 Sosnowiec
6    SP 3 Dzia³dowo
7    SP 60 Bydgoszcz
8    SP 28 Lublin
9    SP 100 Kraków
10    SP 2 Przemków
11    SP 9 Kutno
12    PSP 7 Strzelce Opolskie
13    SP 1 Szprotawa
14    SP Drawsko Pomorskie
15    SP Wierzawice
16    SP 13 Starachowice

FOTO-ZIBI

GALERIA-OLIMPIJSKA-ENERGA

WYNIKI-DRUGIEGO-DNIA-FINA£ÓW

WYNIKI PIERWSZEGO DNIA FINA£ÓW MECZE GRUPOWE
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Kolekcja Koszulek 654
Copyright © 2007 by Zibi