News: Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowowych U-13 Olimpijska Energa Toruń 2010 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 30 2017 11:14:00
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Ostatnie Artykuły
Medali¶ci MP U16
Medali¶ci MP U20
Medali¶ci MP U18
Kadra Polski 2002
Podsumowanie SKM 201...
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2016
Losowa fotka
3 Polska - Włochy
3 Polska - Włochy
Kadra Polski rocznik 1994
Kolekcja Koszulek 654




Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowowych U-13 Olimpijska Energa Toruń 2010
Szkolne









CHŁOPCY  Klasyfikacja końcowa chłopcy:

 
  I MIEJSCE

SP 67 Wrocław 

nagroda 10.000 zł.

Karol Kobzar, Karol Szawlis, Axel Olesiewicz, Michał Kapa,Karol Kruczała, Jakub Kobel, Czezary Kurek, Mateusz Szczypiński, Maciej ¦ledĽ, Dominik Rutkowski



trener: Mariusz Mazur.
  II MIEJSCE  

SP 50 Warszawa 

nagroda  7.000 zł.
 III MIEJSCE
 
SP 1 Ostrów Wielkopolski

nagroda 5.000 zl.

Kornel Bartkowiak, Dominik Szutkowski, Julian Patalas, Wojciech Berdziński, Marcel Ponitka, Daniel Stendera, Łukasz Jankowiak, Kamil Szymczak, Aleks Konowalski, Łukasz ¦wi±tek, Marek Patryk

trener: Andrzej Suski

4    SP 5 Ełk
5    PSP 1 Starogard Gdański
6    SP 100 Kraków
7    SP 13 Gorzów Wielkopolski
8    SP 16 Szczecin
9    SP 32 Bydgoszcz
10  SP 7 Zabrze
11  SP 199 ŁódĽ
12  PSP 1 Prudnik
13  SP 43 Lublin
14  SP 9 Łomża
15  SP 2 Łańcut
niesklasyfikowany    SP 27 Kielce


DZIEWCZYNY  Klasyfikacja końcowa dziewczęta:

 

I MIEJSCE

 SP 5 Kartuzy

nagroda 10.000 ZŁ.

Aleksandra Makurat, Patrycja KuĽmitowicz, Dominika Stefańska, Alicja Bronk, Paulina Niedziółka, Marta Sikorska, Paulina Zaj±c, Agata Flisikowska, Weronika Wiczling, Adrianna Gruchała, Oliwia Jaskólska, Julia Lewna,

trenerka: Monika Tomaczkowska
  II MIEJSCE

SP 1 Ostrów Wielkopolski 

nagroda  7.000 ZŁ

B±k Karolina, Dymek Monika, Stempniewicz Joanna, Gzik Katarzyna, Katarzyna Lis - rez., Wilczura Aleksandra, Pasternak Katarzyna, Bodył Klaudia, Sieroń Magdalena, Szymnczak Adrianna, Smętek Wiktoria, Serek Agnieszka, Parzeńska Aleksandra

trener: Jan Stempniewicz
 
   3    SP 28 Warszawa

4    SP 45 Białystok
5    SP 45 Sosnowiec
6    SP 3 Działdowo
7    SP 60 Bydgoszcz
8    SP 28 Lublin
9    SP 100 Kraków
10    SP 2 Przemków
11    SP 9 Kutno
12    PSP 7 Strzelce Opolskie
13    SP 1 Szprotawa
14    SP Drawsko Pomorskie
15    SP Wierzawice
16    SP 13 Starachowice

FOTO-ZIBI

GALERIA-OLIMPIJSKA-ENERGA

WYNIKI-DRUGIEGO-DNIA-FINAŁÓW

WYNIKI PIERWSZEGO DNIA FINAŁÓW MECZE GRUPOWE
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Sonda
Obecno¶ć SKM
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi