News: VI NENUFAR CUP rocz.2001 E³k 18-20.X.2013 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Listopad 20 2019 03:50:20
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

VI NENUFAR CUP rocz.2001 E³k 18-20.X.2013
Turnieje Podsumowanie
 VI NENUFAR CUP E³k - OCTOBER 18-20. 2013
INTERNATIONAL MINI BASKETBALL TOURNAMENT
(CH£OPCY URODZENI W/BOYS BORN IN 2001) `










 MVP:  NAVOYCHIK ALEKSEY  Region Grodno

TOP 10 Najlepsi Strzelcy Turnieju:

1 NAVOYCHIK ALEKSEY 102 pkt. - Region Grodno
2 MAREK OJAMAE 67 pkt. - BC Hito
3 ZEMAISTIS 66 pkt. - Marijanpole II
4 CHOJNOWSKI DAWID 65 pkt. - Basket Bia³ystok
5 KULIKOWSKI B£A¯EJ 60 pkt. - Nenufar E³k
6 PRZYTULSKI MATEUSZ 52 pkt. - Basket Bia³ystok
7 DAMIAN ¯ERO 41 pkt. - MOSIR Bielsk Podlaski
ZALEWSKI JAKUB 41 pkt. – Nenufar E³k
8 ROBERT SOIDLA 39 pkt. - BC Hito
9 SAVON VLADISLAW 38 pkt. - Region Grodno


 ALL-STARS Pierwsza Pi±tka Turnieju

SHUNDRIK ERNEST - BC Region 2010 Grodno
KULIKOWSKI B£A¯EJ  - Nenufar 5 E³k
PRZYTULSKI MATEUSZ  - Basket 47 Bia³ystok
ANDREAS ERAMAA - Marcus Talin
MAREK OJAMAE - BC Hito/Johvi

 Druga pi±tka Turnieju


SAVON VLADISLAW - BC Region 2010 Grodno
AKACKI JAKUB -  Nenufar 5 E³k
AJDYNA MICHA£ - Basket 47 Bia³ystok
JONAS ZEMAISTIS- ¯SM Marijanpole II
DAMIAN ¯ERO - MOSiR Bielsk Podlaski




Najlepsi strzelcy ,,za trzy punkty,,



 1
CHOJNOWSKI DAWID 6x3 - Basket 47 Bialystok
2 KNOKMERIS 5x3 - Marianpole II ( rekord 4x3 po rz±d)
3 NAVOYCHIK ALEKSEY 3x3 - Region Grodno
    KULIKOWSKI B£A¯EJ 3x3 - Nenufar 5 E³k
   SAVON VLADISLAW 3x3 - Region 2010 Grodno
   MAREK OJAMAE 3x3 - BC Hiti/Johvi

FOTO-ZIBI

FILMIKI-ZIBI

http://www.nenufar.elk.pl/


KLASYFIKACJA KOÑCOWA

   sk³ad oraz zdobyte punkty w turniejuWyró¿nienie Trenera 
1 BC REGION 2010 GRODNO


• 11 NAVOYCHIK ALEKSEY 102
• 13 SHUNDRIK ERNEST 19
• 15 DERZHANOVSKIY ARTEM
• 18 ZHIVEL MAKSIM 0
• 19 BRINKEVICH ALEKSEY 15
• 31 SAVON VLADISLAW 38
• 32 SINYUTA ARTEM 3
34 ZORKO ANDREY 15  >>>>>>>>>>>>>>
• 35 MIKLASHEVICH ILYA 14
• 36 MIRZAYEV TIMUR 15
• 39 ZAYKO DMITRIY 16
• 42 POVOLANSKIY DMITRIY 0

TRENER:
 
 2  UKS NENUFAR 5 E£K

• 4 KULIKOWSKI B£A¯EJ 60
• 5 ZALEWSKI JAKUB 41
• 6 WIEJAK ADAM 31
• 7 MATOSZKO KACPER 14
• 8 CHRZANOWSKI KACPER 9
• 9 CZERWONKA KRYSTIAN 12  >>>>>>>>
• 10 JANUSZEWSKI BARTEK 0
• 11 AKACKI JAKUB 31
• 12 PAJER ARKADIUSZ 4
• 13 SUCHAÑSKI PATRYK 36
• 14 WIÊCKO JAKUB 11
• 15 OLESIEWICZ KACPER 4
• 16 WALAK ADAM 8
• 17 MIECZ£AWSKI SZYMON 10
  
 3  UKS BASKET 47 BIA£YSTOK

• 13 CIERECH KRYSTIAN 4
• 20 PRZYTULSKI MATEUSZ 52
• 23 LASKOWSKI MARCIN 6
• 24 KOZIO£ PIOTR 0
• 34 NIE¦CIÓR JAKUB 4
• 36 AJDYNA MICHA£ 4
• 38 BIELIÑSKI FILIP 13
• 41 BIELSKI PRZEMEK 10
• 42 WISZNIEWSKI MICHA£ 12
• 77 TARGOÑSKI PIOTR 12
• 88 WI¦NIOWSKI ADAM 33
96 CHOJNOWSKI DAWID 65  >>>>>>>>>
• 98 DZIENIS PATRYK 12
 
 4 
MOSIR BIELSK PODLASKI

• 4 MIKO£AJ PROKOPIUK 1+
• 5 RAFA£ ¯UKOWSKI 8
• 6 JAKUB NIGIEREWICZ 1
• 7 DANIEL DZIUGIEWICZ 19
• 8 DAMIAN ¯ERO 41
• 9 BARTOSZ WOJDAKOWSKI 3
• 10 KACPER NIEWIÑSKI 8
• 11 KONRAD OLSZAÑSKI 6
• 12 KASJAN CZAPIUK 2
• 13 SEBASTIAN SAWICKI 33
• 14 SZYMON DENISIUK 2
• 15 KAMIL ¯ERO 28  >>>>>>>>>>>>>>>>

TRENER JAROS£AW WALERIAN
 
 5 BC HITO/JOHVI Estonia

• 5 LINDUS JARMO 9
• 8 SILVER PURSALU 37
9 ROBERT SOIDLA 39 >>>>>>>>>>>>>>
• 10 STEN – ERIC TAMMIK 4
• 11 CEIRO TELLIS 0
• 12 ALAN- JURGEN KEERME 11
• 13 MAREK OJAMAE 67
• 14 HENDRIK VUMSALU 13
• 15 OLIVER VILLERS 28
• 50 RICHARD PARSS 0
• 34 ARGO ERS 19
• 0 GLEB SILOV 0

TRENER: KUMARI LEHAR
 
 6  ¯SM MARIANPOLE I - LITWA

• 3 G. ZOKAZ 24
• 5 M MIKALAUSKAS
• 7 BIELYS 8
• 8 A PETRASAUSKAS 5
• 10 LITVAISTI 6
• 14 VALARICKAS 2
• 15 BORUTA 26
• 16 SIUGZDINIS 6
• 20 KALEIMIMKAS 8
• 23 ZEMAISTIS 66
• 32 KRASNICKAS 0
• 42 KNOKMERIS 31 >>>>>>>>>>>>>>>
 
 7 SK MARKUS TALIN


• 1 RASMUS ELRAM 18
3 SANDER JARVE 12  >>>>>>>>>>>>>>>
• 6 RUDOLF RAIDMA 0
• 8 MAREK REBBASE 2
• 12 REMO ROTBERG 19
• 13 ANDREAS ERAMAA 34
• 14 ARMIN VIIKMAE 12
• 22 KEVIN ILVES 69
• 24 JAN KAIUS LOMP 10
• 55 CARL ERIK KLAMAS 22
• TRENER: JURI BELOW, MART SOOBERG

TRENER: JURI E. BELOW
 
 8 ¯MS MARIJAMPOLE 2

• 4 D. NAIDZINAVICIUS 1
• 5 J. ANELAUSKAS 3
• 6 K. BRIEDIS 6
• 7 R. MICKEVICIUS 2
8 M. TAMULEVICIUS 30  >>>>>>>>>>>>>
• 9 E. KRIAUCELIUNAS
• 10 M. KALINAUSKAS 16
• 11 G. MICKEVICIUS 30
• 12 M. SUTKUS 12
• 13 A. MACKEVICIUS 9
• 14 A. MOLIUSIS 4
• 15 J. ANTANAITIS 24
TRENER: AIVARAS ZIBUDA
 
  ................................................................ 



Mecz o VII miejsce: Marcus Talin – Marijampole II 59 : 46  (9-14, 14-7, 24-14, 12-8)
Marcus: Elram 7, Rebase 2, Rotberg 4,  Eramaa 8, Vukmae 3,  Ilves 29, Lomp 2, Klamas 4
Marijampole:  Naidzinavicius  1, Anelauskas 3 (1x3), Briedis 2, Tamulevicius 12, Moliusis 4, Sutkus 5 (1x3), Mickievicius 5 Antanaitis 13

Mecz o V miejsce: BC Hito – Marijanpole II  48 : 28  (10-0, 10-10, 15-3, 13-15)
Hito:  Jarmo 1, Parsalu  10, Kerme  4, Soidla 6,  Ojamae 14 , Vumsalu 2, Villers 6, Ers 6
Marijanpole II: Litvaitis 4, ¯emaitis 21, Knokmeris  3

Mecz o III miejsce: MOSiR Bielsk Podlaski – Basket 47 Bia³ystok 33 : 41  (12-8, 7-6, 9-11, 5-16)
MOSiR: ¯ukowski 1, Dziugiewicz 6, ¯ero D 14, Niewiñski 2, Olszañski 2, Sawicki 4, ¯ero K. 4
Basket: Przytulski 4, Bieliñski 4, Bielski 3, Wiszniewski 4, Wi¶niowski 14 (2x3), Chojnowski 11, Dzienis 1

FINA£: Region 2010 Grodno – Nenufar 5 E³k 51 : 45  (8-10, 9-12, 22-14, 12-9)
Region: Novoychik 24 (1x3), Schundrik 5, Brinkevich 4, Savon 9, Mirzayev 8, Zayko 3
Nenufar: Kulikowski 10 (2x3), Zalewski 13, Wiejak 3, Czerwonka 2, Akacki 4, Wiêcko 9, Walak 4,


 Groupa  A

Marijampole II – Marcus Tallin  26 : 54  (5-12, 12-13, 5-6, 4-23)
Marijampole: Kalinauskas 5, Mickevicius 12, Sutkus 3, Mackevicius 2, Antanaitis 4
Marcus: Elram 4, Jarve 4, Rotberg 1, Eramaa 12, Ilves 21, Lomp 2, Klamas 10

Nenufar E³k – MOSiR Bielsk Podlaski  39 : 19  (10-8, 12-2, 14-6, 3-3)

Nenufar: Kulikowski 14, Zalewski 4, Wiejak 7, Akacki 5, Suchañski 6, Olesiewicz 1, Miecz³awski 2
MOSIR: Prokopiuk 1, ¯ero 4, Niewiñski 2, Olszañski 2, Siwicki 4, ¯ero 6

Marcus Talin – Nenufar 5 E³k  30 : 67 (4-14, 8-26, 10-16, 8-11)
Marcus: Elram 4, Jarve 4, Rotberg 4, Eramaa 8, Ilves 10
Nenufar: Kulikowski 12, Zalewski 7, Wiejak 9, Matoszko 6, Chrzanowski 5 (1x3),  Akacki 6, Pajer 2,  Suchañski 12, Wiêcko 2, Miecz³awski 6

Marijanpole II – MOSiR Bielsk Podlaski  25 : 41  (6-6, 1-9, 12-12, 6-9)
Marijampole:  Antanaitis 10, Tamulevicius 6, Moliusis 1, Mackevicius 2, Briedis 4, Mickievicius 2
MOSIR: ¯ukowski 2, Nigierewicz 1, Dziugiewicz 8, ¯ero D. 11, Czapiczik 2, Sawicki 11, ¯ero 6

MOSiR Bielsk Podlaski – Marcus Tallinn  41 : 25  (16-4, 11-8, 0-6, 14-7)
MOSiR:  ¯ukowski 5, ¯ero D. 8, Wojdakowski 3, Niewiñski 2, Olszañski 2, Sawidzki 10, Danisiuk 2, ¯ero K 9
Marcus: Jarve 2, Rotberg 6, Viikmae 7, Lomp 4, Klamas 6

Nenufar E³k : Marijanpol II  61 : 19 (18-0, 25-4, 4-7, 14-8)
Nenufar: Kulikowski 9, Zalewski 10, Wiejak 9, Matuszko 6, Chrzanowski 3 (1x3), Czerwionka 5, Akacki 10, Pajer 2, Suchañski 4, Olesiewicz 1, Walak 4
Marijanpol: Tamulevicius 4, Kriauceliunas 2, Mickiewicius 5, Sutkus 2, Mackievicius 2, Antanaitis 4


1 UKS NENUFAR 5 E³k (PL)  6 pkt.
2 MOSiR Bielsk Podlaski  (PL)  5 pkt.

3 SK Marcus Tallinn (EST)  4 pkt.
4 ¯SM Marijampol  II  (LT)  3 pkt

 Groupa  B

BC Hito - Region Grodno 52 : 45  (12-14, 8-5, 17-21, 15-5)
Hito:  Jarmo 3, Pursalu 5, Soidla 7, Tammik 2, Ojamae 19 (1x3) , Vumsalu 3, Ers 2
Grodno: Miklashevich 4, Mirzayev 7, Zayko 2, Shundrik 4, Navoychik 13, Zorko 3, Savon 12 (2x3 )

Marijampol I – UKS 47 Bia³yskok   16 : 50  (2-18 , 2-7 , 3 -18, 9-7 )

Marijampol: Zokas 8 (1x3), Boruta 2, Zematis 4, Kaleimimkas 2,
Bia³ystok: Przytulski 10, Wi¶niowski 2, Dzienis 4, Wiszniewski 3, Cierech  4, Chojnowski  18 (1x3),Laskowski 4, Targoñski 2

Mariampol I – Region Grodno  31 : 55  (7-14, 12-10, 4-12, 8-19)

Marijampol: Bidys 7 (1x3), Zematis  14, Knokmeris 14 (4x3)
Grodno: Miklashevich 7, Zayko 3, Navoychik 24 (1x3), Zorko 8, Savon 4, Brinkerich 6, Sinyuta 3

UKS 47 Bia³ystok – BC Hito  26 : 18  (

Bia³ystok: Przytulski 9, Wi¶niowski 3, Dzienis 2, Nie¶ciór 1, Chonowski 8, Laskowski 2, Bielski 1
Hito:  Pursalu 5, Soidla 6 , Keerme 2, Ojamae  4 , Ers 1

Marijanpole I – BC Hito  48 : 40  (12-16, 10-5, 7-7, 19-12)
Marijanpole: Zokas 11 (1x3), Bielys 1, Petrasauskas 5, Boruta 8, Siligzdims 2, ¯emaitis 15, Kaleininkas 5
Hito:  Jarmo 1, Soidla 8 (2x3), Tammik 2, Keerme 5 (1x3),  Ojamae 14(2x3) , Vumsalu 5 (1x3), Villers 5

Region 2010 Grodno – Basket 47 Bia³ystok 49 : 44 (13-11, 4-6, 12-12, 21-15)
Region: Novoychik 31 (2x3), Shundrik 8, Brinkevich 1, Savon 7 (1x3), Zayko 2,
Basket: Przytulski 23, Nie¶cór 1, Bieliñski 2, Bielski, Targoñski  4,Chonowski 13 (3x3)


1 BC Region 2010 Grodno (BY)  5 pkt.
2 UKS 47 Bia³ystok (PL)  5 pkt
3 C HITO/JOHVI (EST) 4 pkt.
4 ¯SM Marijampol  I (LT)  4 pkt.

PLAY-0FF V-VIII: Marcus Talin - BC Hito 30 : 67 (8-21, 9-6, 13-18, 0-22)
Marcus: Elram 3, Jarve 2, Rotberg 4, Eramaa 6, Viikmae 2, Ilves 9, Lomp 2, Klamas 2
Hito: Jarmo 4, Pirslau 17, Soidla 12, Ojamae 16, Vumsalu 3, Villers 6, Ers 10

PLAY-0FF V-VIII: Marijanpole I – Marijanpole II 45 : 25 (6-8, 16-7, 6-10, 17-0)
Marijanpole I: Zokas 5, Bielys 4, Litvaits 2, Valavickaus 2, Boruta 2, Siligzdims 4, ¯emaitis 12, Kaleininkas 5 (1x3), Kmokheris 9 (1x3)
Marianpole II: Tamulevicius 8 (2x3), Kalinauskaus 7 (1x3), Mickievicius 8, Sutkus 2, Mackevicius 3 (1x3), Antanaitis 3

I PÓ£FINA£: Region 2010 Grodno - MOSIR Bielsk Podlaski 37 : 18 (9-6, 12-8, 2-4,14-0)
Region: Novoychik 10, Shundrik 2, Brinkevich 4, Savon 6, Miklashevich 3, Zayko 6, Zarko 4
MOSiR: Dziugiewicz 5, ¯ero D. 4, Niewiñski 2, Sawicki 4, ¯ero K. 3

II PÓ£FINA£: Nenufar 5 E³k - Basket 47 Bia³ystok 57 : 42 (10-11, 13-14, 20-8, 14-9)
Nenufar: Kulikowski 15 (1x3), Zalewski 7, Wiejak 3, Matoszko 2, Chrzanowski 2, Czerwonka 5, Januszewski 0, Akacki 6, Suchañski 13, Olesiewicz 2, Mieczkowski 2
Bia³ystok: Przytulski 4, Wi¶niowski 2, Dzienis 5, Nie¶ciór 2, Ajdyna 4, Chojnowski 15 (2x3), Bielski 4, Targoñski 6

 Indywidualny konkurs rzutowy
(1 osobisty + 1 ,,za trzy,,)

Kamil ¯ero – MOSiR Bielsk Podlaski
Mantvydas Kalinauskas – Marijampole II
Aleksej Nowojchik – Region 2010 Grodno
Patryk Dzienis – UKS 47 Bia³ystok
Robert Soidla – BC Hito
Kacper Matoszko – Nenufar E³k
Kevin Ilves – Marcus Talin
Vytis Litvhitis - Marijampole



 Dru¿ynowy  konkurs rzutów osobistych

(Dru¿yna 12 zawodników po trzy rzuty)


¯SM Marijampol  II  (LT) 
SK Marcus Tallinn (EST) 
MOSiR Bielsk Podlaski  (PL) 
¯SM Marijampol  I (LT) 
UKS NENUFAR 5 E³k
UKS 47 Bia³ystok (PL)
BC HITO/JOHVI (EST) 
BC Region 2010 Grodno (BY) 
 
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
w oczekiwaniu na swoj± kolej
w oczekiwaniu na swoj± kolej
Nabór Kadry ¦l±ska rocznik 1994
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi