News: MP U14 Mlodzicy rocz.2001/02 Finał Toruń 3-7.XII.2015 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 30 2017 11:08:33
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Ostatnie Artykuły
Medali¶ci MP U16
Medali¶ci MP U20
Medali¶ci MP U18
Kadra Polski 2002
Podsumowanie SKM 201...
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2016
Losowa fotka
nr 10 Mateusz Ponitka
nr 10 Mateusz Ponitka
Kadra Polski rocznik 1993 Turcja
Kolekcja Koszulek 654




MP U14 Mlodzicy rocz.2001/02 Finał Toruń 3-7.XII.2015
U-14 Młodzicy St.
WKRÓTCE PODSUMOWANIE TURNIEJU FINAŁOWEGO oraz filmiki z Niedzieli

 MVP:
Mateusz Kaszowski
- WKK Wrocław

 Król Strzelców:
Michał Główka
- Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.

 Król Zbiórek:
Huber Paluch
- Twarde Pierniki Toruń

 5 ALL STARS:
Igor Yoka Bratasz - WKK Wrocław
Mateusz Bielecki - WKK Wrocław
Jakub Ciemiński - Twarde Pierniki Toruń
Błażej Kulikowski - Jagielonka Warszawa
Michał Główka - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp


RELACJA LIVE - STATYSTYKI
FOTO ZIBI
FILMIKI ZIBI

FINAŁ:  Twarde Pierniki Toruń - WKK Wrocław  57 : 67  STATYSTYKI   MVP: Igor Yoka Brayasz
O 3 miejsce
: Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.- Jagielonka Warszawa  49 :62  STATYSTYKI   MVP: Błażej Kulikowski
O 5 miejsce;  MKS Wodzisław ¦l±ski - LaBasket Warszawa  52 : 55  STATYSTYKI  MVP: Igor Sagan
O 7 miejsce
:  Zastal Zielona Góra - Siódemka Trefl Sopot  66 : 53  STATYSTYKI MVP:  Miłosz Góreńczykj

Półfinały
Pierniki Toruń - Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski  51 : 49  STATYSTYKI   MVP: Hubert Paluch
Jagielonka Warszawa - WKK Wrocław  57 : 71  STATYSTYKI   MVP: Mikołaj Kiełpiński

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 .................................. Skład......mecze.....w.....MP.....ilo¶ć......punktów
 
1 WKK
WROCŁAW

 Igor Yoka-Bratasz 11 / 122
Mikołaj Kiełpiński 11 / 119
Mateusz Kaszowski 10 / 111
Marcin Brysz 11 / 93
Tomasz Madejski 10 / 92
Mateusz Bielecki 11 / 83
Aleksander Lentka 11 / 79
Artur Krzyżyński 11 / 73
Kacper Błasiak 11 / 56
Jakub Król 11 / 32
Szymon Eitelthaler 9 / 31
Aleksander Łańcucki 10 / 22
Julian Kurek 2 / 10
Jakub Dzwigoński 1 / 6
Trener: Łukasz Dziergowski, Marek Ochman
 
2
 TWARDE PIERNIKI
TORUŃ


Kamil Krużyński 11 / 128
Jakub Ciemiński 11 / 125
Jakub Jagodziński 11 / 125
Kajetan Kociuba 11 / 67
Łukasz Gliszczyński 11 / 41
Kacper Korpalski 11 / 40
Hubert Paluch 11 / 40
Adam Hirsz 11 / 33
Jakub Lambarski 11 / 32
Mateusz Pniewski 6 / 22
Mikołaj Szumański 5 / 17
Wojciech Kaniewski 9 / 8
Kamil Zdrojewski 10 / 7
Trenerzy: Marek Ziółkowski, Maciej Broczek
 
3
 JAGIELLONKA
WARSZAWA

 Błażej Kulikowski 11 / 169
Jakub Giedronowicz 11 / 105
Piotr Choromański 11 / 100
Michał Kołaczewski 11 / 88
Benjamin Didier-Urbaniak 10 / 78
Jakub Zalewski 8 / 53
Jakub Markuszewski 11 / 53
Mateusz Malechowski 9 / 48
Kacper Matoszko 11 / 42
Jakub Szczepanik 6 / 27
Tymon Rutkowski 5 / 22
Michał Olejnik 8 / 13
Piotr Szymański 8 / 7
Piotr Kopyszko 6 / 7
Mikołaj Manowiecki 5 / 4
Trenerzy: Antonio Daykola, Tomasz Wakulski
 
4
 KASPROWICZANKA
OSTRÓW WLKP.

 Michał Główka 11 / 124
Jakub Mikołajczyk 11 / 112
Bartosz Ziółek 11 / 112
Mikołaj Kuncewicz 11 / 106
Kamil Zaradny 11 / 60
Wiktor Strzelczyk 11 / 59
Mikołaj Tyburcy 11 / 52
Kacper Marchewka 6 / 31
Nikodem Mal±g 10 / 21
Michał KaĽmierczak 11 / 20
Dominik Pałatyński 11 / 18
Hubert Koczura 5 / 6
Maksymilian Krawczyk 4 / 4
Jakub Matschi 3 / 1
Trener: Andrzej Suski
 
5
UKS LA BASKET
WARSZAWA

 Damian Skowroński 10 / 132
Kacper Piechowicz 10 / 109
Eryk Sulima 9 / 46
Sebastian Zabielski 8 / 44
Jan Czech 10 / 39
Mikołaj Jaworowski 9 / 34
Piotr Gronwald 9 / 32
Bartosz Cecot 8 / 29
Filip Stefański 6 / 27
Kacper Kurowski 8 / 19
Aleksander Szymański 8 / 15
Igor Sagan 7 / 15
Mariusz Stanisławski 6 / 11
Bartosz Kucharski 8 / 4
Filip Turkowski 2 /2
Marcin Szymczak 1 / 0       
Maciej Adamiak 1 / 0
Trenerzy: Tomasz Wi¶nik, Wojciech Dubniewski
 
6
MKS
WODZISŁAW
¦LˇSKI

 Łukasz Laskowski 10 / 136
Patryk Michałowski 10 / 103
Filip Skrzydło 10 / 81
Michał Adamczyk 10 / 62
Robert Szlachta 10 / 62
Rafał Szlachta 10 / 60
Szymon Kyrcz 10    9 / 23
Dawid Moczała 10 / 17
Grzegorz Płonka 10 / 14
Remigiusz Kaczor 6 / 2
Adrian Zanibol 4 / 0   

Trener: Marek Malik
 
7
 SKM ZASTAL
ZIELONA GÓRA

 Miłosz Góreńczyk 10 / 160
Jan Gawlik 10 / 114
Mateusz Michniewicz 10 / 82
Łukasz Szpakowski 6 / 73
Konrad Szymański 10 / 66
Mikołaj Siminski 10 / 60
Jakub Morgiel 10 / 51
Edwin Mackiewicz 10 / 49
Marcin Matkowski 7 / 24
Martin Szymański 7 / 24
Mateusz Chałupka 9 / 20
Gracjan Tomaszewski 8 / 15
Kacper Szarkowicz 6 / 12
Sergiusz Bator 3 / 8
Maciej Gawara 2    / 0   
Trenerzy: Marek Hossa, Paweł Kuciemba
 
 8 UKS 7 TREFL
SOPOT

 Wojciech Dzierżak 10/ 106
Miłosz Korolczuk 10 / 101
Dawid Chęć 10 / 66
Łukasz Klawa 9 / 55
Michał G±siorowski 6 / 45
Filip ¦liwiński 10 / 44
Marcel Zaramski 10 / 44
Michał Lis 6 / 43
Tymon Szymański 10 / 38
Piotr Lis 6 / 30
Nikodem Czoska 6 / 27
Maciej Danielewicz 9 / 8
Tomasz Urban 5 / 4
Kacper Czuba 5 / 1

Trener: Marta Cie¶licka

 


Grupa A
La Basket Warszawa - Zastal Zielona Góra  58:53  STATYSTYKI   MVP: Damian Skowroński
WKK Wrocław - Twarde Pierniki  Toruń  58:46  STATYSTYKI MVP: Mateusz Bielecki
Zastal Zielona Góra - WKK Wrocław  40:85  STATYSTYKI   MVP: Tomasz Madejski
Twarde Pierniki S.A. Toruń - La Basket Warszawa  56:48  STATYSTYKI   MVP: Jakub Ciemiński
WKK Wrocław - La Basket Warszawa   72:35  STATYSTYKI  MVP: Aleksander Lentka
Zastal Zielona Góra - Twarde Pierniki  Toruń  59:58  STATYSTYKI   MVP:  Miłosz Góreńczyk

1 WKK Wrocław  6  pkt. 
2 Twarde Pierniki S.A. Toruń  4 pkt.    (+7)
3 UKS La Basket Warszawa  4 pkt.   (-3)
4 SKM Zastal Zielona Góra  4 pkt.   (-3)

Grupa B

Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Siódemka Trefl Sopot  55:38  STATYSTYKI   MVP:  Michał Główka
Jagiellonka Warszawa - MKS Wodzisław ¦l±ski   73:66  STATYSTYKI   MVP: Jakub Giedronowicz
Siódemka Trefl Sopot - Jagiellonka Warszawa  46:81  STATYSTYKI   MVP:
Jakub Markuszewski
MKS Wodzisław ¦l±ski - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.  50:48  STATYSTYKI   MVP: Robert Szlachta
MKS Wodzisław ¦l±ski - Siódemka Trefl Sopot  73:48  STATYSTYKI   MVP:  Rafał Szlachta
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Jagiellonka Warszawa 65:5  STATYSTYKI  MVP: Michał Główka

1 UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 5 pkt. (+6)
2 UKS Jagiellonka Warszawa  5 pkt.   (-1)
3 MKS Wodzisław ¦l±ski 5 pkt. (-5)
4 UKS Siódemka Trefl Sopot
  3 pkt. 
Komentarze
Adamoo dnia maj 29 2015 13:25:33
Typy:
Gr.A
WKK
Zastal
Toruń
LA Basket

Gr.B
Jaga
Kaspro
Trefl
Wodzisław

1 - WKK
2 - Jaga
3 - Zastal
4 - Kaspro

smiley
WOJO dnia maj 29 2015 19:56:54
MOJE TYPY:
1.WKK WROCŁAW
2.JAGIELLONKA WARSZAWAsmileysmiley
3.ZASTAL ZIELONA GÓRA
4.WODZISŁAW
Murvica dnia maj 30 2015 13:13:27
Moje typy na TORUŃSKIE FINAŁY :

1.WKK WROCŁAW!!!smileysmileysmiley
2.MKS Wodzisław
3.Jagiellonka Warszawa
4.Twarde Pierniki Toruń
5.Zastal Zielona Góra
6.Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski
7.La Basket Warszawa
8.Trefl Sopot
Zielskoo dnia maj 31 2015 11:59:27
Wkk WROCŁAW
PIERNIK Toruń
Jagiellonka Warszawa
MKS Wodzisław ¦l±ski smiley
opa20 dnia czerwiec 01 2015 12:03:40
opa20 dnia 1.06 2015
1WKK,3smileyierniki,2Jagielonka,4Wodzisław.
Marcin1415 dnia czerwiec 02 2015 11:18:01
Ludzie to sa 14 latki i wdług mnie to niech to wygl±da tak
1. Najlepszy
2. Troszkę gorszy od najlepszego
3. Przegrany z półfinału ale z medalem
4. Przegrany z półfinału któremu sie medalu zdobyć nie udało
......... a tak naprawdę wszyskie 8 zespołów s± zwycięscami ze w tym finale s±.
Pozdrawiam smiley
Adamoo dnia czerwiec 07 2015 10:53:39
Sędziowanie ¶wietne szczególnie mecze Torunia z Zastalem i Kasprowiczank±
WOJO dnia czerwiec 07 2015 16:12:17
Najbliżej trafnych typów:Zielskoo i Opa20smiley
madej1972 dnia czerwiec 08 2015 08:00:16
Na gor±co trzy zdania z finałów. W sumie praktycznie codziennie były mecze walki pełne dramaturgii. Jedyn± drużyna odstaj±c± od reszty finalistów był Trefl Sopot (braki kadrowe nie mog± być tłumaczeniem - nie było drużyny, liderów i chemii). Jak zacięte to były finały i wyrównane ¶wiadczyć może nawet bilans srebrnych medalistka 2:3 !!! Cieszy duża ilo¶ć kibiców i fantastyczny doping !!! Mimo paru drobnych incydentów atmosfera była naprawdę ¶wietna. WKK nie demolowało tak widocznie --- półfinał i finał to były ciężkie mecze. Ale kiedy nie idzie wtedy poznaje się wła¶nie mistrzowskie ekipy. Warto przemy¶leć zniesienie zakazu krycia stref± ... to po prostu fikcja. Medale i nagrody indywidualne rozdane - czy kto¶ bardzo zaskoczył ??? Znowu Wodzisław na plus niesamowit± walk± i determinacj±, która prawie dała im półfinał. Możliwo¶ć spotkania w jednym miejscu tylu fajnych osób z różnych stron kraju była dodatkowym atutem tych finałów.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Sonda
Obecno¶ć SKM
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi