News: II Puchar Rektora AGH rocz. 98, 03 i 04 Kraków 11-13.IX.2015 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Maj 23 2019 17:30:48
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

II Puchar Rektora AGH rocz. 98, 03 i 04 Kraków 11-13.IX.2015
Turnieje Podsumowanie

FOTO ZIBI

FILMIKI ZIBI


FOTO BEATA   (zdjêcia tylko z meczy Biofarmu Poznañ U18)


 U18 rocznik 1998 i m³odsi

Mecz o 7 miejsce: Cracovia SMS MG - AGH Kraków  39 : 79  (PK)
Mecz o 5 miejsce: £KS £ód¼ SMS MG - Siarka Tarnobrzeg  56  : 74
Mecz o 3 miejsce: Biofarm BJ Poznañ - MKS D±browa Górnicza  59 : 64
FINA£: WKK Wroc³aw - ¦l±sk Wroc³aw  74 : 56

1 WKK Wroc³aw

2 ¦l±sk Wroc³aw
3 MKS D±browa Górnicza
4 Biofarm JB Poznañ
5 Siarka Tarnobrzeg
6 £KS £ód¼ SMS MG
7 Cracovia 1906 SMS MG
8 AGH Kraków


 MVP:
Kamil Fiedukiewicz
- WKK Wroc³aw

 Król Strzelców:
Mateusz Szczypiñski - MKS D±browa Górnicza

 ALL - STARS

Dominik Rutkowski - WKK Wroc³aw
Micha³ Rybakowski - Biofarm BJ Poznañ
Adam Skiba - MKS D±browa Górnicza
Jakub Musia³ - ¦l±sk Wroc³aw
Kamil Fiedukiewicz - WKK Wroc³aw






Grupa A 
                                         
AGH Kraków – MKS D±browa   56 : 55
Siarka Tarnobrzeg – WKK Wroc³aw  58 : 66
AGH Kraków – Siarka Tarnobrzeg  61 : 85
MKS D±browa – WKK Wroc³aw  68 : 69  FOTO MICHA£
AGH Kraków – WKK Wroc³aw  58 : 81
MKS D±browa – Siarka Tarnobrzeg  66 : 63    
   
1 WKK Wroc³aw  6 pkt.   
2 MKS D±browa Górnicza 4 pkt.

3 Siarka Tarnobrzeg 4 pkt.
4 AGH Kraków  4 pkt. (pk)

Grupa B

¦l±sk Wroc³aw – Cracovia  62 : 38
Biofarm Poznañ – £KS £ód¼  60 : 41
¦l±sk Wroc³aw – Biofarm Poznañ 67 : 56
Cracovia  – £KS £ód¼ 55 : 62 
¦l±sk Wroc³aw – £KS £ód¼    66 : 37
Cracovia  – Biofarm Poznañ   41 : 58

1 WKS Sl±sk Wroc³aw 6 pkt.
2 Biofarm Basket Junior Poznañ  5 pkt.

3 £KS £ód¼ SMS MG  4 pkt.
4 KS Cracovia 1906 SMS MG 3 pkt.

Play - Off V-VIII Siarka Tarnobrzeg – Cracovia    71 - 38
Play - Off V- VIII AGH Kraków  –  £KS £ód¼ 59 - 58  (PK)
Pó³fina³: WKK Wroc³aw – Biofarm BJ Poznañ  68 - 43
Pó³fina³: MKS D±browa Górnicza – ¦l±sk Wroc³aw  66 : 77

 U13 rocznik 2003 i m³odsi


Mecz o 15 miejsce: Wis³a Kraków II - Cracovia II  100 - 43
Mecz o 13 miejsce: Cracovia - Piomar Brzeg  35 - 23
Mecz o 11 miejsce: Sudety Jelenia Góra - £KS £ód¼
Mecz o 9 miejsce: Astek Kein - Unia Tarnów
Mecz o 7 miejsce: Ochota Warszawa- MKS Grójec  20 - 56
Mecz o 5 miejsce: MKS D±browa Górnicza - Basket Opalenica
Mecz o 3 miejsce: MKKS Rybnik - Alba Berlin  43 : 30
FINA£: TKM W³oc³awek - Junior Skopie

KLASYFIKACJA KOÑCOWA:
1 TKM W³oc³awek
2 Junior Skopie Macedonia
3 MKKS Rybnik
4 Alba Berlin
5 Basket Team Opalenica
6 MKS Dabrowa Górnicza
7 MKS Grójec
8 MKS Ochota Warszawa
9 Astek Kein Belgia
10 Wis³a Kraków 
11 Unia Tarnów
12 Sudety Jelenia Góra
13 £KS £ód¼12 Cracovia Kraków
14 Piomar Brzeg
15 Cracovia II Kraków
16 Wis³a II Kraków

 MVP:
Dawid Bykowski - TKM W³oc³awek

 Król Strzelców: Damian Gacov - Junior Skopie

 I 5 ALL-STARS:

Nikola Vasilewsky - Junior Skopie
Adrian ¦cieszka - MKKS Rybnik
Dawid Bykowski - TKM W³oc³awek
Micha³ Szablewski - TKM W³oc³awek
Damian Gacov - Junior Skopie

II 5 ALL-STARS:
Franciszek Przybytniak - MKS Grójec
Gruszczyñski Jakub -Basket Team Opalenica
Jakub Jakubiak - Basket Team Opalenica
Kacper Dziedzic - MKS Dabrowa Górnicza

WYNIKI
£KS £ód¼ – MKKS Rybnik 24 : 60
TS Wis³a Kraków – MKS D±browa Górnicza 55 : 64
Cracovia 1906 II – BT Opalenica 22 : 89
Junior Skopje – Piomar Brzeg 104 : 27
Cracovia 1906 – Astek Kein 15 : 60
MUKS Tarnów – MKS Ochota 38 : 62
TKM W³oc³awek – MKS Grójec 72 : 19
TS Wis³a Kraków – Junior Skopje 44 : 89
£KS £ód¼ – Cracovia 1906 II  63 : 17
Alba Berlin - Wis³a Kraków II 35 : 34
MKKS Rybnik – BT Opalenica  55 : 45
MKS D±browa Górnicza – Piomar Brzeg  45 : 23
Cracovia 1906 – TKM W³oc³awek 28 : 81
MUKS Tarnów – Alba Berlin  16 : 54
Astek Kein – MKS Grójec 48 : 46  (walkower 0:20)
MKS Ochota - Wis³a Kraków II 20 : 75
£KS £ód¼ – BT Opalenica 28 : 75
TS Wis³a Kraków – Piomar Brzeg  37 : 26
MKKS Rybnik – Cracovia 1906   87 : 16
MKS D±browa – Junior Skopje 30 : 58
Cracovia 1906 – MKS Grójec  24 : 30
MUKS Tarnów - Wis³ II  19 : 82
Atek Kein – TKM W³oc³awek 31 : 42
MKS Ochota – Alba Berlin 22 : 46

Æwieræfina³y:
MKKS Rybnik - MKS D±browa Górnicza 45 : 36
Basket Opalenica - Skopie  54 : 65
TKM W³oc³awek - MKS Ochota  61 : 34
MKS Grójec -Alba Berlin   23 : 46

Pó³fina³: MKKS Rybnik  – TKM W³oc³awek   27 : 61
Pó³fina³: Junior Skopie – Alba Berlin   43 : 32

Play-Off IX-XVI

Cracovia I - Pionar Brzeg  12 : 38
Cracovia II - Wis³aKraków II  19 : 50
£KS £ód¼ - Wis³a Kraków I  33 : 52
Astek Kein - Unia Tarnów  46 : 22

Play-Off V-VIII  MKS D±browa Górnicza - MKS Ochota Warszawa 50 : 46
Play Off V-VIII Basket Opalenica - MKS Grójec  36 : 18

 U12  rocznik 2004 i m³odsi

Mecz o 9 miejsce  Unia Tarnów - MKS Pruszków  23 : 20
Mecz o 7 miejsce  Górnik Wa³brzych - Sudety Jelenia Góra  16 - 25
Mecz o 5 miejsce  UKS Komorów - Piotrówka Radom  22 - 31
Mecz o 3 miejsce  Regis Wieliczka - WKK Wroc³aw  34 - 41  
Fina³  Alba Berlin I - Alba Berlin II

KLASYFIKACJA KOÑCOWA / Wyró¿nienie trenera
1 Alba Berlin I - Luca Stubel
2 Alba Berlin II - Paul Can Stegmann
3 WKK Wroc³aw - Mateusz Nycz
4 Regis Wieliczka - £ukasz Siemieniec
5 Piotrówka Radom - Dawid Szczud³owski
6 UKS Komorów - Franciszek Garbaciak
7 Sudety Jelenia Góra - Ignacy Szadkowski
8 Górnik Wa³brzych - Darian Ewiak
9 MUKS Tarnów - Wiktor Dydyñski
10 MKS Pruszków - Marcin Kujawa

 MVP:
Paul Can Stegmann -
Alba Berlin

 Król Strzelców:
Aleksander Busz -
Regis Wieliczka

 ALL-STARS
.
.
.
.
.







Grupa A

Regis Wieliczka – MUKS Tarnów  56 : 10
UKS Komorów – Regis Wieliczka  28 : 51
Górnik Wa³brzych – MUKS Tarnów 31 : 19
UKS Komorów – Alba Berlin 10 : 46
Górnik Wa³brzych – Alba Berlin  17 : 65
Regis Wieliczka – Alba Berlin 24 : 40
UKS Komorów - MUKS Tarnów  32 : 18
Górnik Wa³brzych – Regis Wieliczka  11 : 53
UKS Komorów – Alba Berlin  10  : 46
UKS Komorów – Górnik Wa³brzych  33 : 27

1 Alba Berlin  8 pkt.
2 UKS Regis Wieliczka  7 pkt

3 UKS Komorów  6  pkt. 
4 Górnik Trans.eu Wa³brzych  5 pkt.
5 pkt.5 MUKS 1811 Unia Tarnów 4 pkt.

Grupa  B
Piotrówka Radom –WKK Wroc³aw  37 : 44
Jelenia Góra – Piotrówka Radom  22 : 26
MKS Pruszków – WKK Wroc³aw  20 : 25
Jelenia Góra – Alba Berlin II 23 : 40
MKS Pruszków – Alba Berlin II  24 : 61
Piotrówka Radom – Alba Berlin II  18 : 38
Jelenia Góra – WKK Wroc³aw  26 : 29
MKS Pruszków – Piotrówka Radom  21 - 29
WKK Wroc³aw – Alba Berlin II 23 - 40
Jelenia Góra –MKS Pruszków  30 - 22

1 Alba Berlin II  8 pkt.
2 WKK Wroc³aw 7 pkt.

3 Jelenia Góra  6 pkt.
4 Piotrówka Radom  5 pkt.
5 MKS Pruszków 4 pkt.

Pozdrawiam ZIBI

Komentarze
ps dnia sierpie 31 2015 13:35:11
Zapowiada siê bardzo ciekawy turniej.
Dragon dnia wrzesie 01 2015 20:41:50
Korony Kraków nie zaprosili ? W zesz³ym roku byli w finale.
ps dnia wrzesie 02 2015 11:31:38
No coz potencjalnie widze wsrod zespolow, 5 finalistow (siarka,dabrowa: tu obstawiam kunszt trenerski,wkk i slask znane marki +zaciag i poznan)przyszlorocznych MP wiec uwazam,ze turniej fajnie obsadzony. Tak na marginesie jak ktos wie niech napisze czy u Mikolaja Kurpisza wszystko ze zdrowiem ok?
Kobra dnia wrzesie 14 2015 06:26:07
Wszystko piêknie - ale ZIBI gdzie zgubi³e¶ Wis³ê Kraków I z rocznika 2003, która po ciê¿kim meczu z Astek Kein Belgia w 9 osobowym sk³adzie (kontuzje 3 czo³owych zawodników) zajê³a w turnieju 10 miejsce.
zibi dnia wrzesie 14 2015 10:59:50
Przepraszam poprawione
czekam na pe³ny oficjalny komunikat
luck777 dnia wrzesie 14 2015 11:43:51
pierwsze harce za nami, WKK zdobywa przewagê psychologiczn±, pó¼niej jest ¦l±sk, nastêpnie D±browa i Poznañ. To chyba czwórka na fina³y MP. My¶la³em, ¿e Poznañ i D±browa bardziej postawi± siê finalistom. Ale do fina³ów sporo czasu. Poznañ i D±browa musz± co¶ zmieniæ je¶li chc± dorównaæ dru¿ynom z Wroc³awia. ¦l±sk gra³ bez Wysockiego i Wilczka. Reszta pewnie w komplecie.
ps dnia wrzesie 16 2015 07:27:47
W grupie A roznice w wyniku byly nieznaczne pomiedzy wkk,mks-em a siarka (nie widzialem meczow),zakladam wiec nadal to co przed rozpoczeciem turnieju w kwestii MP.Dodatkowo wiadomo do wiosny jeszcze sporo czasu i wszyscy moga jeszcze progres wykonac.
luck777 dnia wrzesie 16 2015 12:05:42
wiêcej spodziewa³em siê po D±browie i Poznaniu, personalnie to bardzo mocne dru¿yny, ale to dopiero pocz±tek sezonu, czas zgrywania i ogrywanie. Ma³e przewagi psychologiczne jednak zostaj±. Ewidentnie pierwsza czwórka powinna byæ w fina³ach do tego pewnie Rosa. Czy kto¶ bêdzie w stanie zaskoczyæ? Mam nadziejê , ¿e tak bo przecie¿ na tym polega piêkno sportu.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
5
5
Nabór Kadry ¦l±ska rocznik 1992
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi