News: EYBL Polskie kluby w sezonie 2015/2016 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Grudzie 14 2019 22:45:49
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

EYBL Polskie kluby w sezonie 2015/2016
EYBL
W sezonie 2015/2016 w M³odzie¿owej Eurolidze zagra 10 Polskich dru¿yn (1 Junior Teams, 3 w U17, 2 w U16, 2 w U15 i 2 w U14) 

DOBRY SEZON W EYBL POLSKICH DRU¯YN  !

Zakoñczy³y siê rozgrywki Europejskiej M³odzie¿owej Ligi. W tym sezonie 2015/2016 Polskie zespo³y wypad³y najlepiej w historii EYBL. Piêæ dru¿yn zagra³o w SUPER FINALE.  Spektakularne pierwsze miejsce  w najstarszej kategorii  U20 wywalczyli Mistrzowie Polski Asseco Gdynia, Rosa Radom w kategorii U17 uplasowa³a siê tuz za podium na czwartym miejscu, kadeci  z UKS 7 Sopot na szóstym miejscu, w najm³odszej kategorii U14 ¯AK ¯ory na ósme miejsce i UKS 7 Trefl Sopot na miejscu dziesi±tym. SKM Gratuluje trenerom i zawodnikom

Najlepszym Polskim strzelcem Szymon Wójcik 245 pkt. tu¿ za nim Kacper K³aczek 233 i Sebastian Walda 193 pkt i 3 mecze do rozegrania BRAWO PANOWIE !

OFICJALNA STRONA ROZGRYWEK EYBL

Junior U20 rocznik 1996  DYWIZJA  ,,A,,


1 Turniej 17-20.X.2015 Ryga £otwa
III miejsce: (bilans 4 z / 1 p.)
2 Turniej 26-29.XI.2016 Ryga £otwa
I miejsce:  (bilans 5 z / 0 p.)
3 Turniej 8-11.03.2016 Khimki Rosja
IV miejsce
(bilans 3 z. / 2 p.


Klasyfikacja Generalna (16 dru¿yn)
IV miejsce - bilans 12 z. / 3 p.

SUPERFINA£ 21-24.IV.2016 Gdynia   FOTOGALERIA
Luxembourg Basketball Academy - Khimki Moskwa  65 : 90  STATYSTYKI
Tsmoki-Minsk - Asseco Gdynia 94 : 86  STATYSTYKI

o II miejsce;
Luxembourg Basketball Academy  -
Tsmoki-Minsk  56 : 75  STATYSTYKI
FINA£:  AssecoGdynia - Khimki Moskwa  77 :84  STATYSTYKI


1 Asseco Gdynia Polska   
2 BC Khimki Moskwa Rosja
3 BC Tsmoki-Minsk - Bia³oru¶   
4 Luxembourg Basketball Academy   

 SK£AD...MECZE../..PUNKTY........TERMINARZE.....WYNIKI.....STATYSTYKI........
 Kacper Haberka 5 / 7 
Karol Majchrzak 10 / 91     
Jakub Szulc 3 / 6 
Marcel Korolczuk 4 / 21
Lukasz Frackiewicz 13 / 79
Jedrzej Szymanski 15 / 70
Radoslaw Lapczuk 4 / 8     
Adam Jeczmien 7 / 15 
Bartosz Jankowski 15 / 160
Karol Kaminski 15 / 76
Jakub Nowaczek 15 / 59
Michal Kolodziej 15 / 174
Mateusz Itrich 14 / 77 
Marcin Wielunski 15 / 102
Milan Hajdukovic 2 / 5

Trener: S. Kra¹ovec, A. Kore

BG Lulea - BC Asseco 35 : 52
BC Asseco - BA Budapest  
43 : 49      
Olimp 97 - BC Asseco 
30 : 70    
BC Barsy - BC Asseco 
27 : 86
BC VEF Riga - BC Asseco 
53 : 57

Valmieras BSS - BC Asseco 
54 : 80
BC Asseco - BA Tallinn Kalev 
62 : 35
BS Riga/Jugla/Emerald - BC Asseco 0 : 20  
BC Asseco - BC Ventspilsa
63 : 45 
BA Luxembourg- BC Asseco
44 : 53

Ratgeber BA  - BC Asseco 38:57
BC Asseco - BC Khimki 61:71
BC Runa - BC Asseco 56:57
BC BSEU - BC Asseco 28:65
BC Asseco - BC Tsmoki-Minsk 69:77


U17  rocznik 1999 
DYWIZJA  ,,A,,



1 Turniej 23-25.X.2015 Talin Estonia
IV miejsce: Rosa Sport Radom   (bilans 3 z / 2 p.)
VIII miejsce:
KKS Kobierzyce  (bilans 0 z. / 5 p.)

2 Turniej 22-24.I.2016 Ryga £otwa
I miejsce: Rosa Sport Radom   (bilans 4 z / 1 p.)
V
miejsce:
KKS Kobierzyce  (bilans 2 z. / 3 p.)
3 Turniej 25-27.III.2016 K³ajpeda Litwa
IV miejsce: Rosa Radom  (bilans 2 z. / 3 p.)
VIII miejsce:  KKS Kobierzyce (bilans 0 z. / 5 p.)


Klasyfikacja Generalna (16 dru¿yn)
IV miejsce: Rosa Sport Radom  (bilans 9 z / 6 p.)  

XV miejsce: KKS Kobierzyce  (bilans 2 z. / 13 p.)

SUPERFINA£ 21-24.IV.2016 Ryga £otwa  TABELKA GIER 
Rosa Sport Radom - BS Riga/DSN £otwa 60 : 50  STATYSTYKI
Rosa Sport Radom - A. Sabonis Litwa 62 : 55  STATYSTYKI
Pó³fina³: BS Klaipeda Litwa- Rosa Sport Radom 78 : 57  STATYSTYKI
o III miejsce: Rosa Sport Radom  - Alytus SRC Litwa 75 : 83  STATYSTYKI


 SK£AD...MECZE../..PUNKTY........TERMINARZE.....WYNIKI.....STATYSTYKI...................................
 £ukasz Uberna 10 / 42
Fryderyk Matusiak 10 / 39
Piotr Palgan 15 / 26
Wiktor Rajewicz 10 / 91
Kuba Krawczyk 13 / 3
Kacper Krawczyk 14 / 9
Szymon Wojcik 15 / 245
Karol Nowakowski 15 / 103

Szymon Kukuczka 10 / 16
Patryk Choluj 5 / 12
Jan Wojcik 15 / 149
Wojciech Fedorski 12 / 14

Trenerzy:  Jerzy Biñkowski
Adam Wójcik


Kesklinna Estonia - KKS Kobierzyce   55 : 48   STATYSTYKI
KKS Kobierzyce - Tallinn Kalev Estonia   62 : 89  STATYSTYKI
BC MaSu Finlandia - KKS Kobierzyce 70 : 57  STATYSTYKI
KKS Kobierzyce - West Coast Finlandia  49 : 74  STATYSTYKI
KKS Kobierzyce - Rosa Sport 47 : 70  STATYSTYKI

BS Aisciai Litwa - KKS Kobierzyce   50 : 44  STATYSTYKI
KKS Kobierzyce  - London United Anglia 50 : 51  STATYSTYKI
BS Riga/DSN £otwa - KKS Kobierzyce   60 : 64  STATYSTYKI
KKS Kobierzyce  - BS Ridzene £otwa  64 : 71 S TATYSTYKI
BS CSKA Moskwa Rosja - KKS Kobierzyce 49 : 51  STATYSTYKI


BS Klaipeda Litwa - KKS Kobierzyce 58 : 41  STATYSTYKI  
Chekhovskyi Rosja - KKS Kobierzyce  62 : 41  STATYSTYKI  
KKS Kobierzyce - A. Sabonis Litwa  52 : 68  STATYSTYKI
KKS Kobierzyce - Alytus SRC  Litwa  43 : 68  STATYSTYKI
VKM Wilno Litwa - KKS Kobierzyce 71 : 38  STATYSTYKI
 Patryk Lis 15 / 64
Miko³aj Krakowiak 15 / 119
Daniel Dawdo 13 / 67
Konrad Dawdo  15 / 51
Marcin Lewandowski 14 / 35
Szymon Bernasiak 15 / 49
Kamil Waniewski 15 / 72
Aleksander Wolszczak `12 / 6
Kacper Rojek 10 / 102
Norbert Zió³ko 14 / 117

Jakub Platos 5 / 22
Sebastian Kotowski 3 / 0
Dawid Golus 10 / 71
Konrad Nowik 10 / 62
Arkadiusz Adamczyk  2 / 2

Trener: Dawid Mazur
Tallinn Kalev Estonia - Rosa Sport  61 : 59  STATYSTYKI
Rosa Sport  - Kesklinna Estonia 61 : 41  STATYSTYKI
West Coast  Finlandia - Rosa Sport  58 : 54  STATYSTYKI
Rosa Sport - BC MaSu Finalandia  58 : 54  STATYSTYKI  
KKS Kobierzyce - Rosa Sport  47 : 70  STATYSTYKI

Chekhovskyi Rosja - Rosa Sport 50 : 40 STATYSTYKI 
Rosa Sport  - CSKA  Moskwa Rosja 49 : 70  STATYSTYKI
Ridzene £otwa- Rosa Sport  44 : 65  STATYSTYKI
Rosa Sport  - BS Riga/DSN £otwa   58 : 38  STATYSTYKI
London United Anglia  - Rosa Sport  33 : 55  STATYSTYKI


Aisciai Kowno Litwa - Rosa Sport  51 : 57  STATYSTYKI  
Rosa Sport - BS Klaipeda Litwa  51 : 54  STATYSTYKI
Rosa Sport - VKM Wilno Litwa 43 : 67  STATYSTYKI
Alytus SRC Litwa - Rosa Sport  67 : 59  STATYSTYKI
A. Sabonis BC Litwa  - Rosa Sport 50 : 41 STATYSTYKI


U17  rocznik 1999  DYWIZJA  ,,B,,

 KS Cracovia SMS MG 13 Kraków
1 Turniej 23-25.X.2015 Kraków Polska V miejsce  (bilans 3 z. / 2 p.)  FOTO
2 Turniej 15-17.I.2016 Lepaja £otwa VII miejsce (bilans 1 z. / 4 p.)  FOTO
3 Turniej 25-27.III.2016 Miñsk Bia³oru¶  II miejsce: (bilans 4 z. / 1 p.)

Klasyfikacja Generalna (16 dru¿yn)
VII  miejsce  (bilans 8 z. / 7 p.)

 SK£AD...MECZE../..PUNKTY........TERMINARZE.....WYNIKI.....STATYSTYKI...................................

Kacper Cwiêka³a 5 / 3
Bartosz Salamon 7/ 8
Klaudiusz Balkiewicz 3 / 0
Micha³ Kusmierz 7 / 16
£ukasz Bogus³awski 14 / 107
Tomasz Wojcicki 14 / 106

Hubert Ignatowicz 9 / 94
Mateusz Wilk 14 / 30
Dominik Borkowski 9 / 5
Patryk Pacho³ek 14 / 154
Damian Puchalski 14 / 61
Karol Sasnal 12 / 91
Kacper Nowak  10 / 137
Wojciech Pol 2 / 3
Kamil Kozyra  1 / 0

Trener:
Mateusz Buka³a
Cracovia - BC Khimki Moskwa Rosja   38 : 49
SKM Wilno Litwa - KS Cracovia 65 : 66 STATYSTYKI
Cracovia  - Jahn Monachium Niemcy  56 : 53  STATYSTYKI   
Future Stars Praga Czechy - Cracovia   51 : 54  STATYSTYKI
Cracovia - VKM Wilno Litwa 51 : 59  STATYSTYKI

BC Tsmoki-Minsk  - KS Cracovia 51 :44  STATYSTYKI
KS Cracovia - BS Liepaja 62 : 55  STATYSTYKI
BS Riga/Jugla - KS Cracovia 46 : 44  STATYSTYKI
KS Cracovia - BC BMS Dania 74 : 78  STATYSTYKI
HNMKY Helsinki - KS Cracovia 58 : 54  STATYSTYKI


KS Cracovia - Valmieras £otwa  61 : 59  STATYSTYKI
BS Admiralteiskaya Rosja - KS Cracovia  47 : 61  STATYSTYKI
KS Cracovia  - BS Jurmala  £otwa   63 : 52  STATYSTYKI
BC Perkunas Litwa - KS Cracovia 47 : 63  STATYSTYKI
KS Cracovia - BC Dynamo Rosja  60 : 63  STATYSTYKI

U16  rocznik 2000 DYWIZJA  ,,A,,

  1 Turniej 20-22.XI. 2015 Petersburg Rosja
II miejsce: 7 Trefl Sopot  (bilans 4 z. / 1 p.)
VIII miejsce: Nied¼wiadki Przemy¶l  (bilans 0 z. / 5 p.)

2 Turniej 22-24.I.2016  Sopot Polska  RELACJA SKM

I miejsce: 7 Trefl Sopot  (bilans 4 z. / 1 p.)
VIII miejsce: Nied¼wiadki Przemy¶l  (bilans 0 z. / 5 p.)

3 Turniej 7-10.IV Przemy¶l Polska  RELACJA FOTO
IV miejsce: Nied¼wiadki Przemy¶l  (bilans 2 z. / 3 p.)
V miejsce: 7 Trefl Sopot  (bilans 2 z. / 3 p.

Klasyfikacja generalna (16 dru¿yn)
IV miejsce:
UKS 7 TREFL Sopot  (bilans 10 zw. 5 po)
XVI miejsce: Nied¼wiadki Przemy¶l  (bilans 2 zw. / 13 po)


SUPERFINA£ 28.IV-1.V.2016 Talin Estonia  TABELKA GIER

UKS 7 Trefl Sopot - Szolnoki Olaj KK Wêgry 61 : 50  STATYSTYKI
UKS 7 Trefl Sopot - Valmieras BSS £otwa 49 : 64  STATYSTYKI
mecz o V miejsce:  BS Birziai Litwa - UKS 7 Trefl Sopot  84 : 71  STATYSTYKI


 SK£AD...MECZE../..PUNKTY........
TERMINARZE.....WYNIKI.....STATYSTYKI...................................

Kacper Walciszewski 15 / 162
Wiktor Karpinski 13 / 27
Jakub Complak 15 / 73
Szymon Janczak 10 / 159
Rafal Serwanski 9 / 25
Pawel Strzepek 15 / 107
Bartosz Kosior 15 / 77
Wiktor Slaby 14 / 5
Lukasz Pawlos 12 / 6
Karol Radon 15 / 68
Jakub Kucharski 13 /48
Szymon Prusak 14 / 53

Trener: Daniel Puchalski



Hensfort Przemysl - BC Wartti Basket   54 : 69  STATYSTYKI
Keila KK - Hensfort Przemysl  72 : 58  STATYSTYKI
Hensfort Przemysl  - BA Tallinn Kalev   56 : 64  STATYSTYKI  
Tartu Rock - Hensfort Przemysl  57 : 39  STATYSTYKI
Hensfort Przemysl  - UKS 7 Trefl Sopot  54 : 60  STATYSTYKI

Stellazzurra BA - Hensfort Przemysl  55 : 63 STATYSTYKI  
Hensfort Przemysl - BS Tornado 
46 : 56  STATYSTYKI 
Hensfort Przemysl  - BC Dynamo/Kashira
44 : 58  STATYSTYKI
Valmieras BSS - Hensfort Przemysl
47 : 41  STATYSTYKI
Hensfort Przemysl - BS Birziai
25 : 28  STATYSTYKI

Hensfort Przemysl - BS DSN  60 : 75  STATYSTYKI
VISI KARTU Vilnius - Hensfort Przemysl 76 : 67  STATYSTYKI
Hensfort Przemysl - BS Riga   63 : 68  STATYSTYKI
VEF Riga - Hensfort Przemysl   48 : 75  STATYSTYKI
Hensfort Przemysl - BS Kalininskaya 76: 54  STATYSTYKI
 Konrad Kolka 15 / 90
Daniel Sarr Malinowski 6 / 3
Sebastian Walda 15 / 275
Michal Pawlak 15 / 30
Jakub Chojeta 13 /17
Patryk Pulkotycki 15 / 83
Michal Mochnacz 15 / 165
Jakub Sobol 3 / 2
Jacek Lonski 13 / 18
Mateusz Bronk 15 / 99
Pawel Jaszczerski 2 / 0
Dominik Groth 10 / 74

Trener: Tomasz Chwia³kowski



UKS 7 Trefl Sopot - Keila KK  77 : 48   STATYSTYKI
BC Wartti Basket - UKS 7 Trefl Sopot   53 : 58  STATYSTYKI
UKS 7 TREFL SOPOT - Tartu Rock  48 : 49  STATYSTYKI  
BA Tallinn Kalev  - UKS 7 Trefl Sopot  60 : 53  STATYSTYKI
Hensfort Przemysl - UKS 7 Trefl Sopot   54 : 60  STATYSTYKI

UKS 7 Trefl Sopot - BS Kalininskaya   55 : 38  STATYSTYKI 
BS Birziai  - UKS 7 Trefl Sopot 
48 : 52 STATYSTYKI
UKS 7 Trefl Sopot  - Valmieras BSS  
42 : 51  STATYSTYKI
BC Dynamo/Kashira - UKS 7 Trefl Sopot 
50 : 52  STATYSTYKI 
UKS 7 Trefl Sopot - BS Tornado
64 : 41  STATYSTYKI

UKS 7 Trefl Sopot - 'VISI KARTU' Vilnius  62 : 63  STATYSTYKI   
BS DSN - UKS 7 Trefl Sopot  64 : 51  STATYSTYKI  
UKS 7 Trefl Sopot - VEF Riga  71 : 67 STATYSTYKI
BS Riga - UKS 7 Trefl Sopot   41 : 62  STATYSTYKI
Stellazzurra  Academy - UKS 7 Trefl Sopot  65 : 42  STATYSTYKI


U15  rocznik 2001 DYWIZJA  ,,B,,

 1 Turniej 23-25.x.2015 Ryga £otwa
VII miejsce: UKS 7 Trefl Sopot (bilans 1 z. / 4 p.)
VIII miejsce:
SPK Bia³ystok   (bilans 1 z. / 4 p.)

2 Turniej 15-17.I.2016 Ryga £otwa  FOTO JANUSZ
VI miejsce: SPK Bialystok  (bilans 1 z. / 4 p.)
VIII miejsce: UKS 7 Trefl Sopot  (bilans 0 z. / 5 p.)
3 Turniej 18-20.III.2016 Ryga £otwa
VI miejsce: SPK Bialystok  (bilans 2 z. / 3 p.)
IV miejsce: UKS 7 Trefl Sopot  (bilans 2 z. / 3 p.)

Klasyfikacja Generalna (16 dru¿yn):
XIII miejsce:
UKS 7 Trefl Sopot (bilans 3 z. / 12 p.)
XV miejsce: SPK Bia³ystok
(bilans 3 z. / 7 p.)

  SK£AD...MECZE../..PUNKTY........TERMINARZE.....WYNIKI.....STATYSTYKI...................................
  Przemyslaw Bielski 10 / 84
Adam Grabarczyk  5 / 7 *
Damian Zero 10 / 34
Jakub Niescior 10 /  58
£ukasz Januszewicz  5 / 11 *
Piotr Targonski  10 / 40
Jakub Grabski  5 / 9 *
Jakub Pietrzak  5 / 6 *
Aleks Zmijak  5 / 27 *
Maksymilian Przybyla 5 / 2 *
Jakub Gasiorek  5 / 20 *
Filip Bieliñski  10 / 68
Adam Wi¶niowski 5 / 8
Adrian Iwaniuk 10 / 23
Micha³ Chrzanowski 3 /3
Miko³aj Andrzejuk 9 / 4
Micha³ Ajdyna 5 / 10
Bartosz Bielski  4 / 0
Mateusz Przytulski  5 / 48
Dawid Chojnowski  5 / 47
Trener:
K Zakrzewski, Z. Dusza
Dynamo Moskwa  - Wojan Pawlowice   47 : 41  STATYSTYKI
Wojan Pawlowice - BS Ridzene £otwa  26 : 72  STATYSTYKI
Wojan Pawlowice  - BS Liepaja £otwa  41 : 58  STATYSTYKI
Jugla £otwa   - Wojan Pawlowice   57 : 47  STATYSTYKI
Wojan Pawlowice - BS Jekabpils  £otwa  45 : 42  STATYSTYKI

UKS 7 Trefl Sopot - SPK Bialystok   54 : 60  STATYSTYKI
SPK Bialystok - SC DSN/Expert Digital 40: 45 STATYSTYKI
SPK Bialystok - HNMKY Helsinki  33 : 45  STATYSTYKI
Kauhajoen Karhu - SPK Bialystok   44 : 39  STATYSTYKI
SPK Bialystok - BA Tallinn Kalev  27 : 50  STATYSTYKI


BC Enisey-union - SPK Bialystok   96 : 39 STATYSTYKI  
SPK Bialystok  - BS Admiralteiskaya Rosja  53 : 69  STATYSTYKI
Tsmoki-Minsk Bia³oru¶ - SPK Bialystok 68 : 34  STATYSTYKI
SPK Bialystok - BC Grand Sport Armenia 50 : 35  STATYSTYKI
BS Riga £otwa - SPK Bialystok  47 : 52  STATYSTYKI
 Bartosz Jasica 10 / 30
Maciej Danielewicz  10 / 17
Tymon Szymanski 10 / 86
Kacper Czuba 14 / 3
Wojciech Dzier¿ak  15 / 122
Micha³ G±siorowski 15 / 140

Filip Sliwinski 10 / 29
Dawid Chec 15 / 52
Tomasz Urban 14 / 36
Sebastian Rompa 5 / 41
Maciej Milun 10 / 47
£ukasz Klawa  5 / 29

Trener: Bart³omiej Perzanowski



UKS 7 Trefl Sopot - BS Riga £otwa 47 : 54 STATYSTYKI
BS Liepaja £otwa - UKS 7 Trefl Sopot  53 : 50  STATYSTYKI
UKS 7 Trefl Sopot - BS Ridzene £otwa  27 : 73  STATYSTYKI
BS Jekabpils £otwa- UKS 7 Trefl Sopot 42 : 44 STATYSTYKI
UKS 7 Trefl Sopot - Jugla £otwa  31 : 41  STATYSTYKI

UKS 7 Trefl Sopot  - SPK Bia³ystok 
54 : 60  STATYSTYKI
HNMKY Helsinki  - UKS 7 Trefl Sopot   62 : 35  STATYSTYKI
UKS 7 Ttrefl Sopot  - SC DSN Ryga  45 : 54  STATYSTYKI
BA Tallinn Kalev  - UKS 7 Trefl Sopot  64 : 35  STATYSTYKI  
UKS 7 Trefl Sopot  - Kauhajoen Karhu 48 : 62  STATYSTYKI


BC Grand Sport - UKS 7 Trefl Sopot 30 : 57   STATYSTYKI
UKS 7 Trefl Sopot - Tsmoki-Minsk Bialoru¶ 54 : 57  STATYSTYKI
Admiralteiskaya Rosja - UKS 7 Trefl Sopot  49 : 32  STATYSTYKI
UKS 7 Trefl Sopot - BC Enisey-union  47 : 56  STATYSTYKI
UKS 7 Trefl Sopot  - BC Dynamo/YOP 2 33 : 32  STATYSTYKI


U14  rocznik 2002 GRUPA  ,,A,,

 ¯AK ¯ory
1 Turniej 19-22.XI.2015 Ryga £otwa 1 miejsce (bilans 5 z. / 0 p.) ARTYKU£
2 Turniej 29-31.I.2016 Talin Estonia
4 miejsce (bilans 3 z. / 2 p.)
3 Turniej 24-27.III.2016 Grodno Bia³oru¶

Klasyfikacja Generalna  (16 dru¿yn):
III miejsce  (bilans 12 z. / 3 p.)


SUPER FINA£: 29.IV.2.V.2016 Cz³uchów Polska TABELKA GIER


¯AK ¯ory- UKS 7 Trefl Sopot  66 : 48  STATYSTYKI
BC Raplamaa Estonia - ¯AK ¯ory  75 : 41 STATYSTYKI
KK Flash - ¯AK ¯ory  63 : 46  STATYSTYKI
¯AK ¯ory  - BS Admiralteiskaja Rosja  59 : 43  STATYSTYKI
A. Sabonis Litwa - ¯AK ¯ory  64 : 27  STATYSTYKI
 
Klasyfikacja ostateczna poSuper Finale VIII miejsce

 SK£AD...MECZE../..PUNKTY........
TERMINARZE.....WYNIKI.....STATYSTYKI...................................

  


U14  rocznik 2002 GRUPA  ,,B,,

 Kadra Pomorza Pomerania 2002
1 Turniej 20-22.XI. 2015 Rapla Estonia
2 Turniej 29-31.I.2015 Ventspils, £otwa
3 Turniej 18-20.III.2015 Petersburg Rosja

SUPER FINA£: 29.IV.2.V.2016 Cz³uchów Polska



   

  
Komentarze
BRODA67 dnia padziernik 22 2015 13:10:14
Do boju po trzykroæ do boju-granie z tymi zespo³ami to du¿y rozwój dla naszych klubów/ch³opaków -ma³a uwaga Nied¼wiadki i Sopot graj± w U-16 rocznik 2000 grupa A i dochodzi jeszcze Aseco w Juniorachsmiley
BRODA67 dnia kwiecie 11 2016 15:47:19
Brawo SOPOT do³±czy³ do zespo³ów bior±cych udzia³ w SUPER FINALE - a ³atwo nie by³o oj niesmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
Tarnovia Alfa Tour Tarnowo Podgórne
Tarnovia Alfa Tour Tarnowo Podgórne
1/2 MP U-14 rocz.93 W³oc³awek 2007
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi