News: V Miêdzynarodowy Puchar Narodów rocz. 2003 Bialystok 27-30.XII.2015 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Maj 26 2019 11:41:52
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

V Miêdzynarodowy Puchar Narodów rocz. 2003 Bialystok 27-30.XII.2015
Turnieje Podsumowanie
 V Miêdzynarodowy Turniej Ch³opców  rocz. 2003 PUCHAR NARODÓW


FOTO ZIBI


FILMIKI ZIBI

The official website Tournament
(Video, stats, rankings)



ALL STARS Turnament


 MVP Tournament
Valters Briedis  
Ada¿i -   £otwa
Award: Figurine, Diploma, Table, Calendar NBA

 Best Defender Tournament
Hubert £a³ak  - Nenufar 5 E³k
Award: Figurine, Diploma, T-shirt Spalding

 Best Three-point shooter in the tournament
Martins Bumbieris   
Ada¿i - Latvia
Award: Figurine, Diploma, Backpack Asics

 Best Assistant Tournament
Valters Briedis    
Ada¿i - £otwa
Award: Figurine, Diploma, T-shirt Spalding

 Best Rebounder  Tournament
Ilja Milashewski
Cmoki Miñsk Bia³oru¶
Award: Figurine, Diploma, T-shirt Spalding











 Top Scorer of the Tournament
1     Ilja Milashewski  118 pkt. Cmoki Miñsk Bia³oru¶
2    Rokos Mankus  101  Tornado Kowno 
3    Hubert Ka³ak  99  UKS Nenufar 5 E³k   
4    Cyprian Karecki 79   Basket 47 Bia³ystok   
5    Jakub Grigoruk   74 MOSIR Bielsk Podlaski
6    Pawe³ Bieliñski  74  Basket 47 Bia³ystok   
7    Adrian Szajek 69   Basket Team Opalenica
8    Martins Bumbieris 67   Ada¿i Latvia
9    Mikita Chapluk  66   BC Grodno Bia³oru¶
10  Oskar Chrzanowski  66  UKS Nenufar 5 E³k  


Wyró¿nienia specjalne od organizatorów  / Special prizes from the organizers

 Rokos Mankus
Tornado Kaunas Lietuva

 Pawe³ So³owiej
SPK Bia³ystok

 Najm³odszy zawodnik turnieju
Bartosz Moñko
2006

The closing ceremony of the tournament Video


RANKINGI..punkty, zbiórki, asysty, itd

MATCH O 11PLACE : MKS GRÓJEC - BC GRODNO BIA£ORU¦  42 : 39  STATYSTYKI  MVP: Jakub Rak  VIDE0
MATCH O 9 PLACE: SZAULIAI LITWA - ALYTUS LITWA  47 : 39  STATYSTYKI   MVP:  Kipras Sidlauskas VIDEO
MATCH O 7 PLACE: SMOKI MIÑSK -  SKM VILNIUS LITWA  42 : 63  STATYSTYKI   MVP:  Domas Kauzonas  VIDEO
MATCH O 5 PLACE: SPK BIA£YSTOK - BASKET TEAM OPALENICA  34 : 58  STATYSTYKI  MVP: Jakub Gruszczyñski  VIDEO
MATCH O 3 PLACE: MOSIR BIELSK PODLASKI -  NENUFAR E£K  39 : 26  STATYSTYKI   MVP:  Dominik Grigoruk  VIDEO
FINA£: TORNADO KOWNO LITWA - ADAZI  £OTWA   41 : 55  STATYSTYKI   MVP: Martins Bumbieris  VIDEO

KOÑCOWA KLASYFIKACJA  /  Final Classification

 ..............................
 ..............................................
Wyró¿nienie trenera
Distinction Coach

1




ADAZI
£OTWA

 1    Valters Briedis  (kpt.)
2    Marcus Osis    
5    Harads Martinsons    
7    Arturs Valtmanis
10    Gundars Gulbis
11    Markuss Kaminskis
12    Martins Gailis
13    Martins Bumbieris
15    Klavs Gailttis    
18    Markuss Rudusans
19    Kristaps Aboliws  >>>>>
33    Richards Vavers    
37    Ediss Eglittis
41    Ricards Linde

trener: Arnis Kristopaws

2




TORNADO
KOWNO
LITWA
 3    Benas Alisauskas   
4    Martynas Paltanavicius   
5    Nedas Jablonskis   
8    Rokos Mankus  >>>>>>>
9    Jakubas Palciauskas   
11    Benas Samukis
12    Jonas Burinskas
13    Dovidas Cerkunowas
14    Karolis Dzinzinas
21    Livtauras Jasevicius
34    Geediminas Purlys 
44    Tautvydas Jasevicius
55    Matas Baltrusvitis

trener: Kentra Tomas
3




MOSiR
BIELSK PODLASKI
POLSKA
 4    Maksymilian Borys
5    Jakub ¦wietliczny   
6    Kornel M±¿
7    Norbert Niemyjski   
8    Tomasz ¯ychoñ
9    Maciej Walerian
10    Dominik Nazarko
11    Jakub Grigoruk  (kpt.) >>
13    Damian Plisiuk   
14    Jakub Korneluk   
16    Kamil Dabrowski
17    Oskar Chmielewski
18    Maks Perzyna

trener: Jaros³aw Olszañski
4




UKS NENUFAR 5
E£K
POLSKA
 4    Bartosz Stra¿ewicz  
5    Jakub Pamrowski   
6    Filip Pó³bratek   
7    Brajan Mroczkowski  >>>>

8    Bartosz Moñko   
9    Oliwer Borkowski
10    Oskar Chrzanowski (kpt.)
11    Kacper Kujawa
12    Sadok Ko³os
13    Hubert Ka³ak
14    Kacper Murawski
15    Maciek Pajewski

trener: Traskowski Edward
5




BASKET TEAM
OPALENICA
POLSKA
 4    Adrian Szajek   
6    Kamil Macia³ek   (kpt.)
7    Oskar Adamczak
8    Kacper Dudziñski
9    Kacper Kozal   
10    Jakub Gruszczyñski
11    Jêdrzej B³aszak
12    Mateusz Jakubiak 
13    Oliwier Czekala
14    Jan Jakubiak  >>>>>>>
15    Wiktor Kozal   
16    Jan Nowak
17    Jêdrzej Kubiak   
18    Aleksander Kaminski

trener: Aleksander Ziobro
 6




UKS BASKET 47
BIA£YSTOK
POLSKA
 2    Bartosz Czerpak
4    Mateusz Ga³aszewicz
5    Bartosz Giegiel    
7    Kacper P³oszczyca    
8    Adrian Choroszewicz    
9    Pawe³ Bieliñski  (kpt.)  >>>
11    Pawe³ So³owiej
12    Cezary Cudowski    
13    Cyprian Karecki
14    Adrian Sebunia
15    Antek Zdanowicz
16    Oliwer Zarzecki
17    Tomasz Kardasz
19    Patryk Juchnicki

trener: Andriej Sinielnikow
7




SMOKI
MIÑSK
BIA£ORU¦

 6    Artem Ceedrik       (kpt.)
10    Danil Kotlarow   
12    Pawel Ilincik   
15    Arsienij Bobryszew   
16    Ilia Milasiewski  >>>>>>
17    Aleksiej Judkin
20    Maksim Liapko
24    Siergiej Powolocki
26    Maksim Wierbilo
27    Wladyslaw Pilzis
32    Juri Superfin
33    Nikita Nasan
34    Jan Docienko
41    Walienty Kuliewcow

trener: Wierenic Sasza
8




SKM WILNO
LITWA


 4    Alan Pilzis   
6    Juzapas Briedis   
8    Laurynas Ringaitis
9    Ernest Gerasimovic   
10    Ricardas Greiciunas   
11    Aidas Vasiliauskas (kpt.) >
12    Domas Kauzonas
13    Rokas Garnelis
15    Karolis Viduta
18    Martynas Samuolis
20    Nojus Novikas
22    Aistis Jomantas
81    Augustinas Digrys

trener: Grusas Zilvinas

9




ASKA
SIAULIAI
LITWA

 7    Arijus Keras   
8    Aurimas Plaipa   
10    Kipras Sidlauskas (kpt.)
11    Rimas Simkus
13    Vaidas Ziauberis  >>>>> 
15    Orestas Mackievicius
23    Benas Bartasevicius   
32    Gustas Petrokas

trener: Saulius Jucevicius
10




ALYTUS
LITWA

 4    Paulius Stulginskis   (kpt.)
5    Mantas Èiginskas >>>>>
6    Nojus Kazlauskas   
7    Paulius Rudzionis   
8    Tomas Sabaliauskas   
9    Adrijus Steponavièius   
10    Germantas Bumblys   
11    Kornelijus Gard¾iulis
12    Saimonas Jeremièius
13    Vytautas Juravicius
14    Domas Liorenta
15    Simonas Packevièius
16    Martas Varanius
17    Titas Rasymas
18    Nojus Lebskas

trener: U¾alas Vidas
11





MKS
GRÓJEC
POLSKA
  
2    Franciszek Przybytniak
5    Dawid Pietrusiñski   
6    Kacper Poradzki       (kpt.)
7    Bart³omiej Kwieciñski   
9    Bartosz Stêpieñ   
11    Dawid Orzechowski   
12    Bartosz Koz³owski
13    Konrad Klosowski
14    Bartosz Cania
15    Mikolaj Kot
16    Adam Pêkacki
17    Jakub Rak  >>>>>>
18    Szymon Rusin

trener: Miros³aw Andrychowicz
 12





BC
GRODNO
BIA£ORU¦

 5    Danili Milinkevich
7    Vadizim Paiko   
9    Yawheni Savastsyan (kpt.)
10    Mikita Chapluk   >> >>>>
11    Hovar Kanstantsin   
12    Mikita Brytsiankov   
13    Raman Biblis
15    Dzimtry Shamatulski
17    Vasili Lapysh
18    Vladzislau Rahin
19    Barys Bandarevich
21    Aliaksei Klimovich  

trener: Rukoleeva Natalia
 

GRUPA A                               
SPK BIA£YSTOK – MOSIR BIELSK PODLASKI STATYSTYKI  44 : 30  MVP: Cyprian Karecki  VIDEO
TORNADO KOWNO – MKS  GRÓJEC 83 : 32  STATYSTYKI MVP:  Rokos Mankus  VIDEO
MKS GRÓJEC – MOSI BIELSK PODLASKI   36 : 58  STATYSTYKI   MVP: Jakub Grigoruk  VIDEO
SMOKI MIÑSK - SIAULIAI  49 : 43  STATYSTYKI   MVP:  Ilia Milasiewski  VIDEO
SPK BIA£YSTOK - TORNADO KOWNO  43 : 65  STATYSTYKI  MVP: Benas Samukis  VIDEO
SMOKI MIÑSK – TORNADO KOWNO  40 : 88  STATYSTYKI   MVP: Tautvydas Jasevicius  VIDEO
¦IAULIAI – MOSIR BIELSK PODLASKI  23 : 56  STATYSTYKI   MVP: Dominik Nazarko  VIDEO
SPK BIA£YSTOK – MKS GRÓJEC  57 : 40  STATYSTYKI   MVP: Antek Zdanowicz  VIDEO
¦IAULIAI – TORNADO KOWNO  45 : 69  STATYSTYKI   MVP: Jonas Burinskas  VIDEO
SMOKI MIÑSK – MOSIR BIELSK PODLASKI   28 : 49  STATYSTYKI   MVP: Maks Perzyna  VIDEO
¦IAULIAI – GRÓJEC  44 : 39 STATYSTYKI   MVP: Orestas Mackievicius  VIDEO
SPK BIA£YSTOK - SMOKI MIÑSKI 43 : 53  STATYSTYKI MVP: Artem Ceedrik  VIDEO
MOSIR BIELSK PODLASKI – TORNADO KOWNO  45 : 48 MVP: Benas Samuilis  VIDEO
MKS GRÓJEC – SMOKI MIÑSK  38 : 40 MVP: Walienty Kuliewcow  VIDEO
SPK BIA£YSTOK – ¦IAULIAI  54 : 37  STATYSTYKI MVP: Pawe³ Bieliñski  VIDEO

1 TORNADO KOWNO (LITWA) 10 pkt.                      
2 MOSIR BIELSK PODLASKI  8 pkt. (+7)
3 SPK BIA£YSTOK  8 pkt.  (+4)                         
4 SMOKI MIÑSK (BIA£ORU¦) 8 pkt.   (-11)  
5 SZAULIAI (LITWA) 6 pkt.   
6 MKS GRÓJEC 5 pkt.                     
                                          
GRUPA ,,B,,
NENUFAR E£K - ALYTUS  47 : 23  STATYSTYKI MVP: Hubert £a³ak   VIDEO
WILNO – GRODNO  36 : 58  STATYSTYKI MVP:  Mikita Chapluk  VIDEO
ADAZI – BASKET TEAM OPALENICA  85 : 34  STATYSTYKI MVP: Richards Vavers   VIDEO
ALYTUS – GRODNO  53 : 62  STATYSTYKI MVP: Mikita Brytsiankov  VIDEO
SKM WILNO – BASKET TEAM OPALENICA  51 : 65  STATYSTYKI   MVP:;Adrian Szajek  VIDEO
ADA¯I – NENUFAR E£K  72 : 25  STATYSTYKI   MVP: Valters Briedis  VIDEO
ALYTUS – BASKET TEAM OPALENICA  48 : 67  STATYSTYKI   MVP: Jan Jakubiak  VIDEO
NENUFAR E£K – GRODNO  47 : 37  STATYSTYKI   MVP: Jakub Pamrowski  VIDEO
ADA¯I – SKM WILNO  60 : 16 STATYSTYKI   MVP: Martins Bumbieris  VIDEO
GRODNO – OPALENICA  31: 53  STATYSTYKI   MVP: Mateusz Jakubiak  VIDEO
ADA¯I – ALYTUS  89 : 26  STATYSTYKI  MVP: Klavs Gailttis  VIDEO
E£K – WILNO  43 : 28 STATYSTYKI   MVP: Bartosz Stra¿ewicz  VIDEO
ADA¯I – GRODNO  52 : 31 STATYSTYKI   MVP: Ediss Eglittis     VIDEO
SKM WILNO – ALYTUS  49 : 41  STATYSTYKI   MVP: Martynas Samuolis  VIDEO
NENUFAR E£K – BASKET TEAM OPALENICA  51 : 41  STATYSTYKI MVP: Oliwer Borkowski  VIDEO

1 ADAZI (£OTWA)  10 pkt.
2 NENUFAR 5  E£K  9 pkt.
3 BASKET TEAM OPALENICA  8 pkt.
4 SKM WILNO (LITWA) 7 pkt.
5 ALYTUS (LITWA}  6 pkt.
6 GRODNO (BIA£ORU¦) 5 pkt  (PK)

KONKURS SKILLS CHALLEGE  VIDEO


 1 Arijus Keras  19,95 ASKA Siauliai Fina³: 19,04
2 Benas Alisauskas  19,83 Tornado Kaunas Fina³: 19,24  
3 Valentin Kulevtsov  19,91 Smoki Miñsk Fina³: 20,08   
4 Ediss Eglittis 20,06 Adazi  
5 Antoni Zdanowicz  20,34 SPK Bia³ystok  
   Jakub Grigoruk  20,34 MOSIR Bielsk Podlaski    
7 Benas Bartasevicius  20,36 ASKA Siauliai  
8 Bartosz Stêpieñ  20,80 MKS Grójec    
9 Domas Kauzonas  20,81 SKM Vilniaus
10 Benas Samuilis  21,57 Tornado Kaunas
11 Biblus Roman 22,26 BC Grodno
12 Maksymilian Bory  22,36 MOSiR Bielsk Podlaski    
13 Nikita Brytinkov 22,83  BC Grodno  
14 Martas Vazanius  23,30 Alytus  
15 Kacper P³aszczyca 23,44 SPK Bia³ystok   
16 Ricardas Greiciunas 24,83 SKM Vilniaus  
17 Oliwier Borkowski 25,17 E³k
18 Nojus Kazlauskas  25,63 Alytus 
19 Adrian Szajek 25,71 BT Opalenica             
20 Valters Briedis  25,91 Adazi      
21 Hubert £a³ak 26,07 E³k              
22 Docenko Yan 27,02 Smoki Miñsk
23 Bart³omiej Kwieciñski 28,85 MKS Grójec               
24 Jendrzej Kubiak  - ??????   BT Opalenica   
   
KONKURS RZUTÓW ZA TRZY PUNKTY ZAWODNICY  VIDEO

 1 Benas Samuilis  20 Kaunas
2 Rokas Garnelis  17 Vilnius
3 Martins Bumbieris  16 Adazi           
   Cyprian Karecki  16 Bia³ystok
   Augistinas Digrys  16 Vilniaus       
6 Ilija Milaszewski  13 Miñsk   
   Rokas Mankus  13 Tornado Kaunas
8 Jan Jakubiak  11 Opalenica       
   Orestas Mackievicius  11 Siauliai
10 Maksymilian Pierzyna 10 Bielsk Podlaski
11 Mantas Èiginskas  9 Alytus
    Kipras Sidlauskas  9 Siauliai   
13 Marcis Osis  8 Adazi           
    Brajan Mroczkowski  8 E³k   
    Maciej Walerian  8 Bielsk Podlaski
    Pawe³ Bieliñski  8 Bia³ystok
17 Tomas Sabaliauskas  6 Alytus
     Nikita Nasan 6 Miñsk           
19 Yawehni Savastyan 5 Grodno
    Jêdrzej B³asiak 5 Opalenica           
21 Pietrusiñski Dawid  3 Grójec
     Paiko Vadizim  3 Grodno   
     Stêpieñ Bartek  3 Grójec
24 Oskar Chrzanowski  1 E³k

KONKURS OSOBISTYCH DLA TRENERÓW
1 Sinielnikow Andriej - Bia³ystok
2 Armins Kristopans - Adazi
3 Zbigniew Bytomski - E³k
4 Sasza Wierenic - Miñsk
5 Tomas Kentra - Kaunas

WSPOMNIEÑ CZAR PUCHAR NARODÓW 2014

Pozdrawiam Zibi
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
Sotnik Adam r.94 MKS Dabrowa G.
Sotnik Adam r.94 MKS Dabrowa G.
Sylwetki zawodnikow r.1994
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi