News: Finał Gimnazjady rocz.2000/02 Kołobrzeg 20-21.VI.2016 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 30 2017 11:17:13
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medaliści MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Ostatnie Artykuły
Medaliści MP U16
Medaliści MP U20
Medaliści MP U18
Kadra Polski 2002
Podsumowanie SKM 201...
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2016
Losowa fotka
Sanny z GTK
Sanny z GTK
Nabór Kadry Śląska rocznik 1993
Kolekcja Koszulek 654




Finał Gimnazjady rocz.2000/02 Kołobrzeg 20-21.VI.2016
Szkolne
 XII Ogólnopolska Gimnazjada w Halowych Grach Zespołowych - Kołobrzeg 2016

FILMIKI ZIBI  (do jutra wieczora będą wszystkie)

O Finałach XII Gimnazjady w Kołobrzegu  w kilku zdaniach

- Podczas  uroczystości otwarcia Gimnazjady w imieniu zawodników, sędziów i trenerów przyrzeczenie sportowe złożyli : Bartłomiej Baszyński , Mateusz Falkiewicz oraz Mieczysław Major.
- Uroczyste otwarcie zakończono występem tancerzy jednej z najlepszych szkół tańca nowoczesnego w Polsce, która wychowała już wielu mistrzów tańca w różnych stylach tanecznych, Szkoły Tańca Top Toys.

- 182 uczestników, 23 opiekunów
W czasie uroczystości otwarcia nie było wszystkich reprezentantów Finałów (w tym czasie mecze w innej hali)
- W Kołobrzegu zobaczyliśmy w grze wszystkich Mistrzów Województw (nie zawsze tak jest !)
- Zespoły ,,szkolno-klubowe,,  przyjechały w najmocniejszych składach, jedyny amatorski zespół to Gimnazjum z Starachowic
- Dzięki Bogu nie mieliśmy poważniejszej kontuzji. Wszyscy kadrowicze Polski zdrowi i gotowi do Mistrzostw Europy
- Na 24 zawodników którzy będą się przygotowywać  do ME U16 Radom 2016 połowa uczestniczyła w Finałach Gimnazjady
G. Przemyśl:  Janczak  Szymon , Prusak  Szymon , Radoń  Karol , Strzępek  Paweł , Walciszewski   Kacper
G. Sopot:  Groth   Dominik, Kolka Konrad , Mochnacz   Michał,  Walda, Sebastian 
G. Włocławek: Drozdowski  Filip, Woroniecki  Marcin (TKM Włocławek)
G. Lublin: Pelczar Bartłomiej  

- Niestety drabinka rozstawiająca  zespoły w grupach nie była adekwatną do siły drużyn. W drugiej fazie rozgrywek w jednej grupie spotkały się zespoły z Podium MP U16 Sopot, Przemyśl i Włocławek
- Uczestnicy Gimnazjady nie otrzymali żadnej pamiątki związanej z Finałami !
 - Chyba pierwszy raz w historii rozgrywek młodzieżowych wydarzyła się niecodzienna sytuacja, podczas próby wsadu do kosza pękła tablica. Mecz Białegostok vs Prudnik  został przerwany przy wyniku 40:9, Tablice rozbił Szymon Buczyński. Nową tablice zamontowano po godzinie
Zainteresowanie kibiców Finałami Gimnazjady praktycznie  zerowe, rodziców kibiców kilku
Brak oprawy spikersko-muzycznej
Sędziowie oraz służba medyczna w większości to wolontariat
- Gimnazjum  nr 3 z Sopotu nie obroniło tytułu sprzed roku. W meczu o złoto po dogrywce przegrali z Gimnazjum nr 35 z Warszawy
SKM na Finałach Gimnazjady był ,,prywatnie,, Serdeczne podziękowania dla trenerów z Sopotu, Białegostoku i Dąbrowy Górniczej za pomoc w transporcie i pobycie w Kołobrzegu

Zapraszam do Foto Galerii, wszystkie filmiki do niedzieli

FOTO  ZIBI

Mecze o miejsca: 
o miejsce XV G 1 Prudnik- G 4 Starachowice  51 : 42
o miejsce  XIII G 4 Elbląg   - G 6 Radomsko 28 : 64
o miejsce  XI  GMS 4 Stargard - G 13 Gorzów Wlkp.  19 : 35
o miejsce  IX G 11 Lublin - GS76 Kraków  31 : 71
o miejsce   VII  G 18 Wrocław  -G 3 Ostrów Wlkp.  31 : 44
o miejsce   V G 15 Białystok - G4 Włocławek  36 : 38
o miejsce  III G Morawa Przemyśl - G Dąbrowa Górnicza  47 : 37
FINAŁ: GS 3 Sopot  - G 35 Warszawa 40 : 43 po dogrywce

Klasyfikacja końcowa


1. Gimnazjum nr 35 Warszawa2. Gimnazjum Sportowe nr 3 Sopot3. Gimnazjum „Morawa” Przemyśl
4. Gimnazjum Dąbrowa Górnicza

5. Gimnazjum nr 4 Włocławek6. Gimnazjum nr 15 Białystok7. Gimnazjum nr 3 Ostrów Wlkp.8. Gimnazjum nr 18 Wrocław

9. Gim. Sportowe nr 76 Kraków 10. Gimnazjum nr 11 Lublin
11. Gimnazjum nr 11 Gorzów W12. Gimnazjum nr 4 Stargard

13. Gimnazjum nr 6 Radomsko14. Gimnazjum nr 4 Elbląg15. Gimnazjum nr 1 Prudnik16. Gimnazjum nr 4 Starachowice




GRUPA ,,A,,  o miejsca I-8
G 35 Warszawa -   G 18 Wrocław  56 : 30
G Dąbrowa Górnicza - G 15 Białystok  44 : 35
G 15 Białystok - G 18 Wrocław  44 - 41
G 35 Warszawa - G Dąbrowa Górnicza  40 : 32

1 Mazowieckie  G 35 Warszawa  (Polonia)  3 mecz  6 pkt.
1 Śląskie G Dąbrowa Górnicza (MKS)  3 mecz 5 pkt.
.
3 Podlaskie G 15 Białystok (SPK)  3 mecz  4 pkt.
4 Dolnośląskie G 18 Wrocław  (Śląsk)  3 mecz 3 pkt.

GRUPA,, B,,  o miejsca I-8
G4 Włocławek - GS 3 Sopot  50 : 55
G 3 Ostrów Wlkp. - G Morawa Przemyśl 37 : 59
G 3 Ostrów Wlkp. -  G4 Włocławek  48 : 55
G Morawa Przemyśl - GS 3 Sopot  53 : 59

1 Pomorskie  GS 3 Sopot (UKS 7 Trefl)  3 mecz 6 pkt.
2 Podkarpackie G Morawa Przemyśl (Niedźwiadki)  3 mecz  5 pkt
3 Kujawsko-pomorskie G4 Włocławek (TKM)  3 mecz  4 pkt.
4 Wielkopolskie G 3 Ostrów Wlkp. (Kasprowiczanka)  3 mecz  3 pkt.

PLAY-OFF o miejsca IX-XII
G 11 Lublin - GMS 4 Stargard 40 : 34
GS76 Kraków  - G 13 Gorzów Wlkp.  48 : 27

PLAY-OFF o miejsca XIII - XVI

G 6 Radomsko - G 4 Starachowice  59 : 40
G 1 Prudnik - G 4 Elbląg  34 : 39

Grupa 1            
GS 3 Sopot – G 3 Ostrów Wlkp. 51 : 32
9.15  G 6 Radomsko – G 11 Lublin  47 : 56  po  2 dogr
GS 3 Sopot – G 6 Radomsko  56 : 35
G 3 Ostrów Wlkp. – G 11 Lublin  '45 : 34
GS3 Sopot – G11 Lublin  61 : 25
G3 Ostrów Wlkp. – G6 Radomsko  52 : 51

1 Pomorskie  GS 3 Sopot (UKS 7 Trefl)  6 pkt.
2 Wielkopolskie G 3 Ostrów Wlkp. (Kasprowiczanka)  5 pkt.
3 Lubelskie G 11 Lublin (Piątka)  4 pkt.
4 Łódzkie  G 6 Radomsko (Junak)  3 pkt.

Grupa 2
G 35 Warszawa G 1 Prudnik  62 : 26
GS 76 Kraków – G 15 Białystok  24 : 61
G 35 Warszawa – GS 76 Kraków  63 : 35
G 1 Prudnik – G 15 Białystok 14 : 57
G35 Warszawa – G15 Białystok 47 : 36
G1 Prudnik – GS76 Kraków  33 : 51

1 Mazowieckie  G 35 Warszawa  (Polonia)  6 pkt.
2 Podlaskie G 15 Białystok (SPK)  5 pkt.
3 Małopolskie  GS76 Kraków  (Wisła) 4 pkt.
4 Opolskie  G 1 Prudnik (Smyk) 3 pkt.

Grupa 3
G 4 Włocławek – GMS 4 Stargard  50 : 34
G Morawa Przemyśl – G Starachowice  101 : 19
GMS4 Stargard – G4 Starachowice 52 : 32
G 4 Włocławek – G Morawa Przemyśl  45 : 57
G4 Włocławek – G4 Starachowice   60 : 43
GMS4 Stargard – G Morawa Przemyśl  16 : 41

1 Podkarpackie G Morawa Przemyśl (Niedźwiadki)  6 pkt
2 Kujawsko-pomorskie G4 Włocławek (TKM)  5 pkt.
3 C2 Zachodniopomorskie GMS 4 Stargard  (Spójnia)  4 pkt.
4 C4 Świętokrzyskie G 4 Starachowice  3 pkt

Grupa 4
G Dąbrowa Górnicza – G 4 Elbląg 45 : 25
G 18 Wrocław – G 13 Gorzów Wlkp. 33 : 25
G Dąbrowa Górnicza – G 18 Wrocław  54 : 40
G 13 Gorzów Wlkp.– G 4 Elbląg  37 : 35
G Dąbrowa Górnicza – G13 Gorzów Wlkp.  41 : 39
G4 Elbląg – G18 Wrocław 39 : 57

1 Śląskie G Dąbrowa Górnicza (MKS)   6 pkt.
2 Dolnośląskie G 18 Wrocław  (Śląsk)   5 pkt.
3 Lubuskie  G 13 Gorzów Wlkp.  4 pkt.
4 Warmińsko-mazurskie G 4 Elbląg (Truso)  3 pkt.

Przygotował zibi
Komentarze
Jaszczurka dnia czerwiec 15 2016 09:54:07
Na Gimnazjadzie wszyscy medaliści niedawnych MP U-16. Czy powtórzą kolejność z Radomia? Na pewno Przemyśl i Włocławek żądne rewanżu na Sopocie.
BAndrzej dnia czerwiec 15 2016 11:35:47
Raczej nie powtórzą kolejności z Radomia:-)
W finale jest miejsce dla Polonii? Dąbrowy? Śląska?
Drabinka turnieju i regulamin nie jest szczęśliwie ułożony dla medalistów, tylko jeden z nich ma szanse na finał i jeden z nich nie zagra w czwórce..
Jaszczurka dnia czerwiec 15 2016 15:15:32
Dzięki za zwrócenie uwagi. Dopiero teraz widzę, że cała trójka spotyka się w grupie A.
BRODA67 dnia czerwiec 22 2016 16:19:38
Nikt nie jest z żelaza-prócz IRON MENA- po zwycięstwach nad Ostrowem Wlkp. , Radomskiem , Lublinem , Włocławkiem i Przemyślem , Sopot przegrywa po dogrywce z Warszawą
BRAWO RYWALE GRATULACJE SOPOT -pierwszy przegrany mecz w tym sezonie w rozgrywkach krajowych , teraz kilka dni separacji od basketu i żyjemy dalej -w sierpniu ME 2000 w Radomiu-D O Z O B A C Z E N I A
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Sonda
Obecność SKM
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku Śląskim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi