News: XXIV ¦wi±teczny turniej Mini koszykówki rocz.2006 I 2005 Pruszków 9-11.XII.2016 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Maj 26 2019 10:55:07
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

XXIV ¦wi±teczny turniej Mini koszykówki rocz.2006 I 2005 Pruszków 9-11.XII.2016
Turnieje Podsumowanie
 W finale rocznika 2006, po bardzo emocjonuj±cym i wyrównanym meczu, MKS Grójec wygra³ z UKS Akademia Koszykówki Komorów, a kolejne miejsca zajê³y - UKS "Nenufar" E³k i UKS "Olimpijczyk" Ostrów Wielkopolski. W roczniku 2005 zwyciê¿y³a MKS Polonia Warszawa (niestrudzony Adam Latos) przed MKS Pruszków, MKS Ochota i MKS "Piotrówka" Radom. Zwyciêzcom gratulujemy. a wszystkim dziêkujemy za udzia³ i wspania³± zabawê.


ROCZNIK 2005

1.MKS POLONIA WARSZAWA        10 pkt.        306:106
2.MKS PRUSZKÓW             8             164:219
3.MKS OCHOTA WARSZAWA         8        171:175
4.MKS PIOTRÓWKA RADOM         7        151:225
5.WARSAW BASKETBALL         6        172:161
6.MUKS PIASECZNO             5        111:197

Najlepsi zawodnicy w swoich zespo³ach

MKS POLONIA WARSZAWA –PIÊTOWSKI AKUB
MKS PRUSZKÓW –JAKÓBOWSKI MARCIN
MKS OCHOTA WARSZAWA –WOJCIECH JASIEWICZ
MKS PIOTRÓWKA RADOM – SIURNIK ROBERT

 MVPOSZAKO  MAKSYMILIAN 
MKS POLONIA WARSZAWA
                
MKS Pruszków    Warsaw Basketball   24:17
MUKS Piaseczno    MKS Polonia Warszawa 18:79
Ochota warszawa    MKS Piotrówka Radom  40:34
MKS Piotrówka Radom    Warsaw Basketball  47:15
Polonia Warszawa    MKS Ochota Warszawa 71:17
MKS Pruszków    MUKS Piaseczno  39:38
Warsaw Basketball    MKS Polonia Warszawa 17:60
MKS Pruszków    MKS Piotrówka Radom 39:35
MUKS Piaseczno    MKS Ochota Warszawa  37:43
Polonia Warszawa    MKS Piotrówka Radom 49:18
Ochota Warszawa    MKS Pruszków  24:42
MUKS Piaseczno    Warsaw Basketball  26:27
Piotrówka Radom    MUKS Piaseczno 37:32
Ochota Warszawa    Warsaw Basketball  40:35
Polonia Warszawa    MKS Pruszków  77:36

 ROCZNIK 2006

 1.    MKS GRÓJEC 1
2. AKADEMIA KOSZYKÓWKI  Komorów 1
3. UKS NENUFAR E£K
4. OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
5. MKS PRUSZKÓW
6. BSK „KADET”  BIA£A PODLASKA
7. MKS GRÓJEC 2
8. UKS BASKET 143 WARSZAWA
9. MBA WARSZAWA
10.AKADEMIA KOSZYKÓWKI  Komorów 2
11. MUKS PIASECZNO
12. SKK SIEDLCE






MVP 
HUBERT GAIK
/ MKS GRÓJEC /

NAJLEPSI  ZAWODNICY W ZESPO£ACH:

MKS GRÓJEC- MARCEL £¡CKI
UKS KOMORÓW –FILIP KOWALCZYK
OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP -JACEK RUTECKI
UKS NENUFAR E£K  BARTOSZ MOÑKO

        
      



WYNIKI SPOTKAÑ     GRUPA „B”   
Piaseczno    UKS Basket 143    24:27
Komorów 2    Grójec 1    12:64
Ostrów Wlkp    Bia³a Podlaska    25:19
Piaseczno    Grójec 1    18:70
Ostrów Wlkp    UKS Basket 143    37:13
Komorów 2    Bia³a Podlaska    19:35
Komorów 2    £om¿a    14:47
Grójec 1    Bia³a Podlaska    50:23
Komorów 2    UKS Basket 143     9:37
Ostrów Wlkp    Piaseczno    32:26
UKS Basket 143    Grójec 1    18:81
Bia³a Podlaska    Piaseczno    32:26
Grójec 1    Ostrów Wlkp    52:24
Komorów 2    Piaseczno    22:15
UKS Basket 143    Bia³a Podlaska    15:34
Ostrów  Wlkp    Komorów1    14:51
 
1. MKS Grójec 1            10 pkt.    318:95
2. Olimpijczyk Ostrów Wlkp.     8        121:199
3. BSK Kadet Bia³a Podlaska      8          76:198
4. UKS Basket 143 Warszawa    7        110:186
5. UKS AK Komorów 2               6        181:117
6. MUKS Piaseczno                    5        143:135

WYNIKI SPOTKAÑ     GRUPA „B”   
MBA    Pruszków    20:31
Komorów 1    Grójec 2    79:12
E³k    Siedlce    67: 2
MBA    Grójec 2    18:26
E³k    Pruszków    49:19
Komorów 1    Siedlce    84: 6
Komorów 1    MBA    66: 4
Grójec 2    Pruszków    16:38
Komorów 1    E³k    52:18
MBA    Siedlce    32: 2
E³k    Grójec 2    59: 9
Pruszków    Siedlce    57: 8
MBA    E³k    12:54
Komorów 1    Pruszków    88:10
Grójec 2    Siedlce    45:12
Grójec 1    E³k    49:19

1. UKS KOMORÓW 1        10 pkt.    364: 50

2. UKS NENUFAR E£K            9        247: 94
3. MKS PRUSZKÓW                8        157:141
4. MKS GRÓJEC  2               7        108:206
5. WBA WARSZAWA            6          86:180
6. SKK SIEDLCE          5           31:287
          
mecz o XII miejsce: MUKS Piaseczno -  SKK Siedlce   20:0
mecz o IX miejsce: MBA - Komorów 2  13:31
mecz o VII miejsce: Grójec 2 - Basket 143  1:13
mecz o V miejsce: Pruszków  - Bia³a  Podlaska  37:25
mecz o III miejsce: Ostrów  WLKP  -  E³k 23 : 47
FINA£: Komorów 1 - Grójec 1 34:32




Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
Stanferd Sanny GTK Gliwice r.94
Stanferd Sanny GTK Gliwice r.94
Sylwetki zawodnikow r.1994
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi