News: VI Radom Cup rocz. 04, 05 i 06 Radom 19-21.V.2017 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 22 2017 14:52:55
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,874
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: ~Andew
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
Łomża - Katowice
Łomża - Katowice
Turniej młodzików r.94 Łomżyczka 2006
Kolekcja Koszulek 654


VI Radom Cup rocz. 04, 05 i 06 Radom 19-21.V.2017
Turnieje Podsumowanie
 Znamy wszystkich medalistów i wyróżnionych
W galerii wszystkie fotki zibiego

FILMIKI ZIBI

FOTO ZIBI


FOTKI Z OTWARCIA TURNIEJU

OFICJALNA STRONA TURNIEJU

WYNIKI  





 ROCZNIK 2006





 1. MKS Grójec
2. Tornado Kaunas - Litwa
3. Gdynia Sharks
4. Prinemanie Grodno - Białoru¶
5. AZS Skierniewice
6. SKM Wilno - Litwa
7. Ogre - Łotwa
8. Warsaw Basketball
9. MKS Pruszków
10. BK Snakes Ostrava - Czechy
11. Nickel Basket Akademia Poznań
12. Stela Cieszyn
13. MKS MOS Katowice
14. UKS SP 27 Katowice
15. Debreceni - Węgry
16. UKS 51 Lublin
17. PSP 1 Piotrówka Radom
18. TKM Włocławek
19. PSP 4 Piotrówka Radom
20. MKS MOS Bytom
21. PSP 21 Piotrówka Radom
22. TSK Ro¶ Pisz
23. AZS UJK Kielce
24. MUKS 1811 Unia Tarnów



MVP
Najlepszy strzelec
Antoni Juraszewski
 
(MKS Grójec)


Najlepszy rozgrywaj±cy
Lukas Satkevicius
(Tornado Kaunas)



Najlepszy zbieraj±cy
Hubert Gaik 
(MKS Grójec)



5 ALL-STARS
Gleb Scherstobytov (Prinemanie Grodno),
Tymon Paliwoda (Gdynia Sharks),
Simas Jasevicius (Tornado Kaunas),
Filip Paracaki, (MKS Grójec)
Antoni Marczyński (MKS Grójec)


ROCZNIK 2005




 1. UKS SP 27 Katowice
2. Nickel Akademia Poznań
3.Odessa Ukraine - Ukraina
4.TKM Włocławek
5. SKM Wilno - Litwa
6. Tornado Kowno - Litwa
7. Prinemanie Grodno
8. BK Snakes Ostrava - Czechy
9. MKS Piotrówka Radom
10. GKK Hanza Gdańsk
11. Ogre Łotwa
12. Tornado Lida Białoru¶
13. SKM Zastal Zielona Góra
14. Junior Basket Club Olsztyn
15. MUKS 1811 Unia Tarnów
16. MOSM Tychy
17. AZS UJK Kielce
18. UKS Mikst Międzychód
19. KKS Pro Basket Kutno
20. Warsaw Basketball






MVP
Najlepszy strzelec
Kajetan Kuczawski

(UKS SP 27 Katowice)
Najlepszy rozgrywaj±cy
Oskar Szydlik
(Nickel Akademia
Poznań)
Najlepszy zbieraj±cy 
Nikita Oboichuk
(Basket Odessa)
5 ALL - STARS
Dmytro Tytar (Basket Odessa),
Jakub Kornatka (TKM Włocławek),
Maksymilian Siwik,
Kacper Sikora (UKS SP 27 Katowice),
Igor Urban (Nickel Akademia Poznań)


ROCZNIK 2004





 1. WKK Wrocław
2. MKS Grójec
3. NiedĽwiadki Hensfor Przemy¶l
4. UKS SP 27 Katowice
5. Tornado Lida -  Białoru¶
6. TSK Ro¶ Pisz
7. MUKS 1811 Unia Tarnów
8. KKS Pro Basket Kutno
9. MKS MOS Bytom
10. TKM Włocławek
11. BK Snakes Ostrava - Czechy
12. Prinemanie Grodno
13. Debreceni - Wegry
14. Polonia Warszawa
15. BK Iskra Svit - Słowacja
16. Warsaw Basketball
17. MKS Rybnik
18. AZS Skierniewice
19. GKK Hanza Gdańsk
20. MKS Piotrówka Radom
21. Gdynia Sharks
22. MKS Pruszków
23. Batory 18 Białystok
24. BK Kazmarok - Słowacja






MVP 
Szymon Paluch
(WKK Wrocław)



Najlepszy strzelec
Oliwier Szczęsny
(MKS Grójec)



Najlepszy rozgrywaj±cy 
Maciej Puchalski
(NiedĽwiadki
Przemy¶l)


Najlepszy zbieraj±cy 
Jędrzej Biernacki
(WKK Wrocław)



5 ALL-STARS
Klaudiusz Tarnawski (Przemy¶l)
Bartek Jadasz (WKK Wrocław)
Kamil Kubiak  (WKK Wrocław)
Dominik Stasiak (MKS Grójec)
Krzysztof Kempa (UKS SP 27 Katowice)

SKM dziękuje organizatorom za zaproszenie na turniej


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi