News: Energa Basket Cup 2017 MP SP rocznik 2004 i młodsi - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 22 2017 14:52:59
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,874
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: ~Andew
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
Żmuda Piotr MOSM Bytom r.94
Żmuda Piotr MOSM Bytom r.94
Sylwetki zawodnikow r.1994
Kolekcja Koszulek 654


Energa Basket Cup 2017 MP SP rocznik 2004 i młodsi
Szkolne
Znamy już zwycięzców finału 9 edycji Energa Basket Cup! Rozgrywki dziewcz±t zakończyły się zwycięstwem drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Żyrardowa, a pierwsze miejsce w rozgrywkach chłopców zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Słupsku! Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałe sportowe widowisko w Gdynia Arena 

DZIEWCZĘTA


CHŁOPCY

Grupa I ch. 
SP Nr 3 Nidzica
SP NR 9 Kutno
SP Nr 2 Wieliczka
SP Nr 32 Bydgoszcz

Grupa II ch. 
SP Nr 5 Gniezno
SP Nr 14 Przemy¶l
SP Nr 10 Słupsk
PSP Nr 1 Prudnik

Grupa III ch. 
SP Nr 18 Tychy
SP Nr 35 Szczecin

Serwis Koszykówki Młodzieżowej go¶ci na Finałach Wojewódzkich województwa Podlaskiego

FOTO ZIBI

FILMIKI ZIBI

Ľródło informacju http://energabasketcup.pl/

MISTRZOWIE WOJEWÓDZTW  -  KRAJOWI FINALI¦CI ENERGA BASKET CUP 2017

CHŁOPCY
WOJEWÓDZTWO
DZIEWCZĘTA


DOLNO¦LˇSKIE

VIDEO

 
Szkoła Podstawowa Nr 5 Zgorzelec14.III.2017
Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 1 Bolesławiec
 

OPOLSKIE
 
PSP 1 w Prudniku15-16.III.2017
D±browa Niemodl.
PSP w D±browie


LUBELSKIE
 
Szkoła Podstawowa nr 9 Biała Podlaska20-21.III.2017
Chełmno
Szkoła Podstawowa nr 45 Lublin



¦WIĘTOKRZYSKIE
 
Szkoła Podstawowa nr 25 z Kielc22-23.III. Starachowice
Szkoła Podstawowa Ole¶nica


WARMIA-MAZURY
Szkoła Podstawowa nr 3 z Nidzicy
27.III Nidzica DZ
28 III Ełk  CH
Szkoła Podstawowa Działdowie
 

PODLASKIE
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Łomży
29.III Łomża CH
30.III Białystok DZ
Szkoła Podstawowa Nr 3 z Zambrowa
  

MAŁOPOLSKIE

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Wieliczki
3.04 Wieliczka CH
4.04 Bochnia CH
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1z  Bochni
  

¦LˇSKIE

Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 19 z Tychy5.04. Tychy ch
6.04 Katowice DZ
Szkoła Podstawowa nr 12 z Katowice
  

ŁÓDZKIE
Szkoła Podstawowa nr 9 z Kutna
11-12.05
Skierniewice
Szkoła Podstawowa nr 5 z Pabianic
  

KUJAWSKO
POMORSKIE

 Szkoła Podstawowa Nr 32 Bydgoszcz19-20.04
Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa Nr 5 Grudzi±dz
  

PODKARPACKIE
Szkoła Podstawowa nr 4 Przemy¶l
21.04 Przemy¶l CH
22.04 Leżajsk DZ
Szkoła Podstawowe Wierzawice


WIELKOPOLSKIE
Szkoła Podstawowa nr 5 Gniezno
24-27 Opalenica
Szkoła Podstawowa nr 19 Poznań
  

POMORSKIE
Szkoła Podstawowa nr 10 Słupsk
8.05 Kartuzy  DZ
9.05 Sopot  CH
Szkoła Podstawowa nr 5 Kartuzy


LUBUSKIE
Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp.
15.05 Gorzów  CH
16.05 Gorzów  DZ
Szkoła Podstawowa Nr 1 Wschowa
  

ZACHODNIOPOM
Szkoła Podstawowa Nr 36 Szczecin
17.05 Szczecin DZ
18.05 Kołobrzeg
Szkoła Podstawowa Nr 16 Szczecin
  
MAZOWIECKIE
Szkoła Podstawowa Nr 3 Żyrardów
Ostrołęka
12-14.05  DZ
19-21.05 CH
Szkoła Podstawowa 334 Warszawa Białołęka


przygotował Zibi


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi