News: MP U16 KADECI rocz.2001/02 Finał - Ostrów Wielkopolski 7-11.VI.2017 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Wrzesień 20 2017 14:52:25
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,876
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Przemek Sztorc
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
PZKOSZ
PZKOSZ
Butony
Kolekcja Koszulek 654


MP U16 KADECI rocz.2001/02 Finał - Ostrów Wielkopolski 7-11.VI.2017
U-16 Kadeci
 I raz i dwa i wkk! I sze¶ć i siedem i mistrz jest jeden!!!! Mistrzostwo Polski U16 dla WKK Wrocław !!!
 

ZŁOCI CHŁOPCY WKK Wrocław:

Zawodnicy: Mateusz Kaszowski, Igor Yoka-Bratasz, Aleksander Lentka, Tomasz Madejski, Mateusz Bielecki, Szymon Eitelthaler, Artur Krzyżyński, Jakub Król, Jan Zieniewicz, Marcin Brysz, Jakub Balawejder, Aleksander Łańcucki, Michał Koelner, Kacper Błasiak. Trener: Łukasz Dziergowski. Asystent: Maciej Grzybek.


 Srebro dla chłopców z Winnego Grodu… pierwszy medal trenera Marka Hossy.  Żółto-czarni UKS 7 Trefl  Sopot br±zowymi medalistami kadetów..Bravo trener Bartłomiej Perzanowski. Historyczne IV-miejsce LaBasket Warszawa BRAWO trener Tomasz Wi¶nik


Fantastyczna prezentacja zespołów przed meczem Finałowy (najlepsza ze wszystkich 10 finałów na jakich byłem) WKK Wrocław obronił tytuł Mistrzowski  w swoim roczniku 2001 (U14, U15-Kadry i U16) BRAWO trener Łukasz Dziergowski. Zawodnicy WKK Wrocław w meczu Finałowym po raz kolejny udowodnili że maj± ¶wietn± obronę,  a w  ataku  ,,trójeczki,,  (oddali 40rzutów ,,za trzy punkty,, z czego  16 trafili) ,,Radosna koszykówka,,




 MVP:
Igor Yoka-Bratasz
WKK Wrocław

 Król Strzelców:
Benjamin Didier-Urbaniak

UKS 7 Trefl Sopot  107 pkt.

Igor Yoka-Bratasz -
WKK Wrocław 107 pkt


FOTO ZIBI

FILMIKI ZIBI




 5 ALL-STARS:

Jakub Mikołajczyk (UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.)
Miłosz Góreńczyk (Zastal Zielona Góra)
Aleksander Lentka (WKK Wrocław)
Sebastian Rompa (UKS Siódemka Trefl Sopot)
Kacper Piechowicz (UKS La Basket Warszawa)

mecz o 7 miejsce: KuĽnia Stalowa Wola - Asseco Gdynia  54 : 84  STATYSTYKI  MVP: Michał Ostrowski
mecz o 5 miejsce: SPK Białystok  -  Kasprowiczanka Ostrów Wlkp 70 : 71  STATYSTYKI   MVP: Jakub Mikołajczyk
mecz o  3 miejsce La Basket Warszawa - UKS 7 Trefl Sopot  69 : 84  STATYSTYKI   MVP: Sebastian Rompa
FINAŁ:  WKK Wrocław - Zastal Zielona Góra 82 : 53  STATYSTYKI   MVP: Tomasz Madejski

retransmisje video na stronie www.tvcom.pl.
.
FILMIKI WYPOWIEDZI TRENERÓW

Statystyki live PZKosz



KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  Skład......ilo¶ć.......spotkań..w..MP......punkty
 
1

 Igor Yoka-Bratasz 10 / 172
Mateusz Kaszowski 11 / 170  >>>>>>>>>
Aleksander Lentka 11 / 135
Tomasz Madejski 11 / 131
Mateusz Bielecki 11 / 106
Artur Krzyżyński 11 / 57
Szymon Eitelthaler 11 / 54
Jakub Król 10 / 31
Jan Zieniewicz 11 / 29 (r.2002)
Marcin Brysz 10    24
Jakub Balawejder 8 / 20
Aleksander Łańcucki 8 / 19
Mikołaj Koelner 1 / 10  (r.2002)
Kacper Błasiak 5 / 4

Trener: Łukasz Dzierkowski


2

 Miłosz Góreńczyk 8 / 120
Konrad Szymański 8 / 100  (r.2002)
Mikołaj Siminski 8 /89
Wojciech Dymiński 8 / 72 >>>>>>>>>>>
Michał Siminski 8 / 64
Edwin Mackiewicz 8 / 63
Łukasz Szpakowski 8 / 48
Jan Gawlik 7 / 42
Jakub Morgiel 8    40
Martin Szymański 8 / 39
Mateusz Chałupka 7 / 23
Sergiusz Bator 3 / 16
Marcin Matkowski 4 / 2

Trener: Marek Hossa

3


Benjamin Didier-Urbaniak 8 / 166
Błażej Kulikowski 8 / 100
Sebastian Rompa 8 / 97
Iwo Olender 8 / 76
Łukasz Klawa 8 / 66
Wojciech Dzierżak 8/ 27  >>>>>>>>>>>>
Tomasz Urban 8 / 23
Tymon Szymański 5 /14
Michał G±siorowski 8 / 14
Filip ¦liwiński 5 / 11
Maciej Danielewicz 8 / 11
Maciej Milun 6 / 7
Kacper Czuba 2 / 4

Trener: Bartłomiej Perzanowski


4

 Jakub Sadowski 8 / 129 >>>>>>>>>>>>
Kacper Piechowicz 8 / 128
Damian Skowroński 6 / 92
Kacper Kurowski 8 / 66
Filip Stefański 8 / 42
Maciej Adamiak 8 / 42
Aleksy Białow±s 8 / 33  (r.2002)
Marcin Szymczak 8 / 19
Eryk Sulima 5 / 17
Bartosz Cecot 8    16
Aleksander Gajewski 7 / 6
Piotr Gronwald 3 / 6
Maksymilian Sekuła 7 / 2

Trener: Tomasz Wi¶nik


5

 Michał Główka 7    / 103 >>>>>>>>>>>>
Kacper Marchewka 7 / 88  (r.2002)
Jakub Mikołajczyk 7 / 75
Bartosz Ziółek 6 /74
Wiktor Strzelczyk 7 / 41
Kamil Zaradny 7    31
Hubert Koczura 7 / 23
Dominik Pałatyński 7 / 12
Michał KaĽmierczak 7 / 7
Mikołaj Tyburcy 7 /7
Jakub Matschi 5    / 5
Maksymilian Krawczyk 4 / 2

Trener: Andrzej Suski

6

 Filip Bieliński 10 / 164 >>>>>>>>>>>>>
Przemysław Bielski 10 / 128
Dawid Chojnowski 10 / 121
Jakub Nie¶ciór 10 / 92
Mateusz Przytulski 10 / 76
Piotr Targoński 10 / 69
Damian Żero 10    29
Adrian Iwaniuk 10 / 17
Patryk Dzienis 8 / 4
Adam Wi¶niowski 3 / 4
Michał Ajdyna 5    2
Bartłomiej Bielski 2 / 0  (r.2002)
Patryk Iwaszczuk 2 / 0 (r.2002)
Rafał Radziszewski 1 / 0  (r.2002)

Trener: Kamil Zakrzewski

7

 Miłosz Korolczuk 10 /168  >>>>>>>>>>>
Piotr Lis 9 / 111
Tomasz Jęczmień 10 /58
Michał Ostrowski 10 / 51
Michał Szel±gowski 10 /41
Oskar Rydzewski 10 /33
Daniel Rybkiewicz 7/ 31
Krzysztof Nowicki 10 / 30
Oskar Starosta 5 / 25  (r.2002)
Adrian Pajkert 9 / 20
Piotr Olszewski 9 / 13
Jerzy Kwidziński 4 / 12
Dominik Noga 3 / 8
Piotr Gutowski 4 / 5

Trener: Michał Mróz

8

 Jakub Iskra 10 176  >>>>>>>>>>>>>>>
Oliwier Bona 10    / 111
Michał Soból 10    / 102
Szymon Siembida 10 / 87
Patryk Hałka 10    / 69
Michał Godawski 10 / 14  (r.2002)
Jakub Patrzyk 8 / 14
Jan Kotulski 6 / 10
Mateusz Grochowina 1 / 2  (r.2002)
Dominik Typiak 4 / 2  (r.2002)
Filip Ogonowski 6 / 0

Trener: Jerzy Szambelan







MVP mecz na podstawie najlepszego Eval
   
Półfinał:  La Basket Warszawa  - WKK Wrocław   55 : 85  STATYSTYKI MVP: Mateusz Bielecki
Półfinał Zastal Zielona Góra - Siódemka Trefl Sopot 63 : 59  STATYSTYKI  MVP: Miłosz Góreńczyk 

GRUPA A

La Basket Warszawa  - KuĽnia Stalowa Wola   94 : 64  STATYSTYKI   MVP: Kacper Piechowicz
Siódemka Trefl Sopot - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.   93 : 71  STATYSTYKI   MVP: Benjamin Dietier Urbaniak
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - La Basket Warszawa  58 : 84  STATYSTYKI   MVP: Filip Stefański  
KuĽnia Stalowa Wola - Siódemka Trefl Sopot   49 : 95  STATYSTYKI  MVP:  Sebastian Rompa
La Basket Warszawa - Siódemka Trefl Sopot  58 : 74  STATYSTYKI  MVP: Sebastian Rompa
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - KuĽnia Stalowa Wola   76 : 67  STATYSTYKI  MVP:  Kamil Zaradny

1 UKS Siódemka Trefl Sopot 6 pkt.
2 UKS La Basket Warszawa 5

3 UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 4
4 CSM KuĽnia-Cerkamed Stalowa Wola 3


GRUPA B

WKK Wrocław - SPK Białystok   89 : 51 STATYSTYKI   MVP: Mateusz Kaszowski
Zastal Zielona Góra - Asseco Gdynia   91 : 49  STATYSTYKI   MVP: Wojciech Dymiński
SPK Białystok - Zastal Zielona Góra   63 : 101 STATYSTYKI  MVP: Konrad Szymański
Asseco Gdynia - WKK Wrocław   55 : 63  STATYSTYKI   MVP: Igor Yoka-Bratasz
WKK Wrocław - ZastalZielona Góra  84 : 60  STATYSTYKI   MVP:  Mateusz Kaszowski
Asseco Gdynia - SPK Białystok  58 : 68  STATYSTYKI   MVP:  Filip Bieliński

1 WKK Wrocław 6 pkt
2 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 5

3 SPK Białystok 4
4 Asseco Gdynia 3

Przygotował zibi
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Puchar U15 rocz.2003
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi