News: MP U14 Opalenica 2017 Najlepsi w Statystykach - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Grudzie 10 2019 09:33:34
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

MP U14 Opalenica 2017 Najlepsi w Statystykach
U-14 M³odzicy St.
                   
Rekordy:    
        
Eval:   
1    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    30    
1    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    30
    
3    Wojciech Siembiga    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    29    
4    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    27    
                    
Punkty:   
1    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    29   
2   Alan Wilkowski Ochota Warszawa 28
3    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    27    
4    Igor Lewandowski    MKKS Rybnik    25    
                    
Zbiórki:   
1    Wojciech Siembiga    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    20    
2    Oliwier Bednarek    TKM W³oc³awek    13    
3    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    12    
3    Dawid Bykowski    TKM W³oc³awek    12    
                    
Asysty:   
1    Jan Jakubiak    Basket Team Opalenica    6    
2    Wiktor £ukasik    TKM W³oc³awek    5   
2    Micha³ Szabelski    TKM W³oc³awek    5    
2    Maksym Ko³odziej    KK Wilki Morskie Szczecin    5    
                    
Przechwyty:   
1    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    8    
2    Dominik Gania    UKS MOSM Bytom    6    
2    Dawid Adamski    KK Wilki Morskie Szczecin    6    
3    Jakub Gruszczyñski    Basket Team Opalenica    5    
3    Bartosz Sitek    MKS Ochota Warszawa    5    
                    
Bloki:   
1    Wiktor Paczkowski    KK Wilki Morskie Szczecin    7    
2    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    4    
2    Oliwier Bednarek    TKM W³oc³awek    4    
                    
Najwiêcej na parkiecie:   
1    Oliwier Bednarek    TKM W³oc³awek    131:05    
2    Dawid Bykowski    TKM W³oc³awek    128:22    
3    Micha³ Szabelski    TKM W³oc³awek    124:02                     
                    
Double-Double:  

(3)    Maciej Michalski(18,14z,8p,3b)(21,13z,5p,2a,4b)(22,11z); Mateusz G³odek(13,16z)(12,11z,2p,3b)(14,10z)            
(2)    Bartosz Sitek(16,11z,5p,3a)(13,10z,3p);Wojciech Nojszewski(27,10z)(25,11z,4a)    Wiktor Paczkowski(12,18z,3b)(10,12z,7b);Wojciech Siembiga(10,20z)(21,20z,2a,2b)       Dawid Bykowski(11,12z)(12,11z)            
(1)    Kacper Kowalczyk-Kudziarz(29,12z);Miko³aj Rutkowski(12,12z)            
                    
Najlepszy atak        MKS Ochota Warszawa    326 pkt.        
Najlepsza obrona        TKM W³oc³awek    266 (53,2 na mecz) pkt.        
                    
 Punkty:            
    1    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    101    
    2    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    91    
    3    Bartosz Sitek    MKS Ochota Warszawa    77    
    4    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    71    
    5    Alan Wilkowski    MKS Ochota Warszawa    69    
    6    Igor Lewandowski    MKKS Rybnik    64    
    7    Micha³ Szabelski    TKM W³oc³awek    62    
    8    Jakub Andrzejewski    TKM W³oc³awek    60    
    9    Wiktor Paczkowski    KK Wilki Morskie Szczecin    58    
    10    Adrian Szajek    Basket Team Opalenica    57    
                    
 Eval:            
    1    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    85    
    2    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    82    
    3    Oliwier Bednarek    TKM W³oc³awek    77    
    4    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    72    
    5    Bartosz Sitek    MKS Ochota Warszawa    67    
    6    Wiktor Paczkowski    KK Wilki Morskie Szczecin    65    
    7    Jakub Andrzejewski    TKM W³oc³awek    54    
    8    Wojciech Siembiga    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    53    
    9    Mateusz G³odek    WKK Wroc³aw    52    
    10    Dawid Bykowski    TKM W³oc³awek    51    
                    
  +/-:            
    1    Kacper Margiciok    MKKS Rybnik    65    
    1    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    65    
    3    Jan Kry¶ko    MKS Ochota Warszawa    60    
    4    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    51    
    5    Igor Legierski    MKKS Rybnik    47    
    6    Oliwier Bednarek    TKM W³oc³awek    41    
    6    Igor Bladoszewski    TKM W³oc³awek    41    
    8    Bartosz Sitek    MKS Ochota Warszawa    38    
    9    Aleksander Hosumbek    UKS MOSM Bytom    36    
    10    Dominik Gania    UKS MOSM Bytom    35    
    10    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    35    
                    
 Bloki:            
    1    Wiktor Paczkowski    KK Wilki Morskie Szczecin    16    
    2    Oliwier Bednarek    TKM W³oc³awek    9    
    3    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    8    
    4    Kacper Margiciok    MKKS Rybnik    7    
    5    Mateusz G³odek    WKK Wroc³aw    6    
    5    Wojciech Siembiga    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    6    
    7    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    5    
    8    Jakub Wojciechowski    MKS Ochota Warszawa    4    
    8    Adrian Szajek    Basket Team Opalenica    4    
    8    Kacper Ka¼mierski    KK Wilki Morskie Szczecin    4    
                    
  Przechwyty:            
    1    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    18    
    1    Bartosz Sitek    MKS Ochota Warszawa    18  
 
    3    Jakub Gruszczyñski    Basket Team Opalenica    11    
    4    Dominik Gania    UKS MOSM Bytom    10    
    4    Patryk Czy¿ewski    MKS Ochota Warszawa    10    
    4    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    10    
    4    Jakub Andrzejewski    TKM W³oc³awek    10    
    4    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    10    
    9    Maksym Ko³odziej    KK Wilki Morskie Szczecin    9    
    9    Dawid Adamski    KK Wilki Morskie Szczecin    9    
                    
 Asysty:            
    1    Wiktor £ukasik    TKM W³oc³awek    16    
    2    Kacper Margiciok    MKKS Rybnik    13    
    3    Micha³ Szabelski    TKM W³oc³awek    12    
    3    Jan Jakubiak    Basket Team Opalenica    12    
    5    Maksym Ko³odziej    KK Wilki Morskie Szczecin    10    
    6    Igor Bladoszewski    TKM W³oc³awek    9    
    7    Micha³ Mikulski    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    8    
    7    Bartosz Sitek    MKS Ochota Warszawa    8    
    7    Mateusz Buras    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    8    
    7    Aleksander Hosumbek    UKS MOSM Bytom    8    
                    
 Zbiórki:            
    1    Wojciech Siembiga    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    57    
    2    Wiktor Paczkowski    KK Wilki Morskie Szczecin    54    
    3    Oliwier Bednarek    TKM W³oc³awek    49    
    4    Dawid Bykowski    TKM W³oc³awek    46    
    5    Miko³aj Rutkowski    Basket Team Opalenica    45    
    5    Mateusz G³odek    WKK Wroc³aw    45    
    7    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    43    
    8    Bartosz Sitek    MKS Ochota Warszawa    42    
    9    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    37    
    9    Franciszek O¶li¼lok    MKKS Rybnik    37    
                    
 Rzuty celne za dwa:            
    1    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    31    
    2    Bartosz Sitek    MKS Ochota Warszawa    29    
    3    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    25    
    4    Alan Wilkowski    MKS Ochota Warszawa    24    
    5    Adrian Szajek    Basket Team Opalenica    22    
    5    Wiktor Paczkowski    KK Wilki Morskie Szczecin    22    
    7    Oliwier Bednarek    TKM W³oc³awek    20    
    7    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    20    
    9    Dawid Bykowski    TKM W³oc³awek    19    
    9    Mateusz G³odek    WKK Wroc³aw    19    
                    
 Skuteczno¶æ % za dwa:            
    1    Jakub Gruszczyñski    Basket Team Opalenica    76.5    
    2    Jakub Andrzejewski    TKM W³oc³awek    65.2    
    3    Oliwier Bednarek    TKM W³oc³awek    62.5    
    4    Tomasz Piwoda    WKK Wroc³aw    53.8    
    5    Mateusz Nizio³ek    WKK Wroc³aw    53.3    
    6    Adrian Fojcik    MKKS Rybnik    50.0    
    6    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    50.0    
    8    Bartosz Sitek    MKS Ochota Warszawa    48.3    
    9    Mateusz Go³êbiowski    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    47.8    
    10    Szymon Kilian    WKK Wroc³aw    47.1    
                    
 Rzuty celne za trzy:            
    1    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    15    
    2    Jakub Andrzejewski    TKM W³oc³awek    10    
    2    Igor Lewandowski    MKKS Rybnik    10    
    4    Aleksander Dziekañski    UKS MOSM Bytom    6    
    5    Jakub Strysz    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    5    
    6    Micha³ Nowak    WKK Wroc³aw    4    
    7    Maciej Wojciechowski    TKM W³oc³awek    3    
    7    Szymon Paluch    WKK Wroc³aw    3    
    7    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    3    
    7    Bartosz Sitek    MKS Ochota Warszawa    3    
                    
 Skuteczno¶æ % za trzy:            
    1    Kacper Kowalczyk-Kudziarz    MKKS Rybnik    51.7    
    2    Jakub Strysz    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    41.7    
    3    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    37.5    
    4    Jakub Andrzejewski    TKM W³oc³awek    35.7    
    5    Maciej Wojciechowski    TKM W³oc³awek    30.0    
    6    Micha³ Nowak    WKK Wroc³aw    28.6    
    7    Mateusz Jakubiak    Basket Team Opalenica    25.0    
    7    Igor Lewandowski    MKKS Rybnik    25.0    
    7    Daniel Soroka    WKK Wroc³aw    25.0    
    10    Aleksander Dziekañski    UKS MOSM Bytom    24.0    
                    
 Rzuty celne za jeden:            
    1    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    36    
    2    Micha³ Szabelski    TKM W³oc³awek    22    
    3    Oskar Suwa³a    UKS MOSM Bytom    16    
    4    Alan Wilkowski    MKS Ochota Warszawa    15    
    5    Wiktor Paczkowski    KK Wilki Morskie Szczecin    14    
    6    Jan Kry¶ko    MKS Ochota Warszawa    12    
    6    Szymon Paluch    WKK Wroc³aw    12    
    6    Maciej Michalski    UKS MOSM Bytom    12    
    6    Wojciech Siembiga    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    12    
    10    Mateusz Buras    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    11    
                    
 Skuteczno¶æ % za jeden:            
    1    Jakub Gruszczyñski    Basket Team Opalenica    87.5    
    2    Szymon Paluch    WKK Wroc³aw    75.0    
    3    Aleksander Wi¶niewski    KK Wilki Morskie Szczecin    72.7    
    4    Micha³ Szabelski    TKM W³oc³awek    71.0    
    5    Adrian ¦cieszka    MKKS Rybnik    70.0    
    6    Dawid Bykowski    TKM W³oc³awek    69.2    
    7    Mateusz Go³êbiowski    Exact Systems ¦l±sk Wroc³aw    66.7    
    8    Wojciech Nojszewski    MKS Ochota Warszawa    63.2    
    9    Alan Wilkowski    MKS Ochota Warszawa    62.5    
    9    Aleksander Dziekañski    UKS MOSM Bytom    62.5    

Komentarze
silesia_fan dnia czerwiec 22 2017 19:12:22
Zibi wy¶lij te staty trenerowi kadry i siê zapytaj, kogo mu brakuje w tej powo³anej 32, a kto wg statystyk, jest w prawie ka¿dej kategorii na pudle.
Ciekawe podej¶cie nieprawda¿?
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
JAS-FBG  sponsor
JAS-FBG sponsor
I P¦ w Minikószykowce 2009 dziewczyny
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi