News: MP U16 Ostrów Wielkopolski 2017 Najlepsi w Statystykach - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Grudzie 14 2019 01:19:11
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

MP U16 Ostrów Wielkopolski 2017 Najlepsi w Statystykach
U-16 Kadeci
Rekordy:  
        
Eval:   
1    Kacper Piechowicz    UKS La Basket Warszawa    36    
2    Sebastian Rompa    UKS Siódemka Trefl Sopot    35    
3    Filip Bieliñski    SPK Bia³ystok    30    
                    
Punkty:  
1    Mateusz Kaszowski    WKK Wroc³aw    33    
2    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    29    
2    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    29    
4    Filip Bieliñski    SPK Bia³ystok    24    
                    
Zbiórki:   
1    Filip Bieliñski    SPK Bia³ystok    20    
2    Sebastian Rompa    UKS Siódemka Trefl Sopot    18    
3    Kamil Zaradny    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    15    
                    
Asysty:   
1    Tomasz Madejski    WKK Wroc³aw    7    
1    Kacper Piechowicz    UKS La Basket Warszawa    7 
   
3    Iwo Olender    UKS Siódemka Trefl Sopot    6    
3    Mateusz Kaszowski    WKK Wroc³aw    6    
3    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    6    
3    Kacper Marchewka    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    6    
3    Szymon Siembida    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    6    
                    
Przechwyty:   
1    Mateusz Kaszowski    WKK Wroc³aw    8    
1    Artur Krzy¿yñski    WKK Wroc³aw    8    
3    Filip Stefañski    UKS La Basket Warszawa    7    
                    
Bloki:   
1    Sebastian Rompa    UKS Siódemka Trefl Sopot    9    
2    £ukasz Klawa    UKS Siódemka Trefl Sopot    5    
3    Oliwier Bona    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    4    
                    
Najwiêcej na parkiecie:   
1    Jakub Sadowski    UKS La Basket Warszawa    161:28    
2    Kacper Piechowicz    UKS La Basket Warszawa    160:47    
3    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    139:08   
                    
Double-Double:   
(3)    Mateusz Bielecki(13,13z)(10,10z)(12,17z)            
(2)    Mi³osz Góreñczyk(13,10z,4p,3a)(20,12z,2p,4a);Filip Bieliñski(24,20z,3a)(20,10z,4a);  Oliwier Bona(12,11z2p,4a)(14,14z4a);Sebastian Rompa(20,18z,9b)(23,11z);B³a¿ej Kulikowski(19,13z)(12,11z)            
(1)    Aleksander Lentka(11,1z,3p3a,2b);Filip Stefañski(13,11z);Wojciech Dymiñski(15,11z);      Tomasz Jêczmieñ(12,12z);Piotr Lis(14,10z)            
                    
Najlepszy atak        WKK Wroc³aw    406 pkt.        
Najlepsza obrona        WKK Wroc³aw    274 pkt.        
                    
  Punkty:            
    1    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    107    
     1    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    107  
 
    3    Mateusz Kaszowski    WKK Wroc³aw    89    
    4    Jakub Sadowski    UKS La Basket Warszawa    85    
    5    Mi³osz Góreñczyk    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    79    
    6    Kacper Piechowicz    UKS La Basket Warszawa    77    
    7    Sebastian Rompa    UKS Siódemka Trefl Sopot    73    
    8    Jakub Iskra    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    68    
    9    Tomasz Madejski    WKK Wroc³aw    64    
    10    Mi³osz Korolczuk    Asseco Gdynia    62    
                    
 Eval:            
    1    Sebastian Rompa    UKS Siódemka Trefl Sopot    121    
    2    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    97    
    3    Mi³osz Góreñczyk    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    96    
    4    Jakub Sadowski    UKS La Basket Warszawa    93    
    5    Kacper Piechowicz    UKS La Basket Warszawa    82    
    6    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    80    
    7    Mateusz Bielecki    WKK Wroc³aw    79    
    8    B³a¿ej Kulikowski    UKS Siódemka Trefl Sopot    75    
    9    Filip Stefañski    UKS La Basket Warszawa    70    
    9    Tomasz Madejski    WKK Wroc³aw    70    
                    
  +/-:            
    1    Aleksander Lentka    WKK Wroc³aw    99    
     1    Mateusz Bielecki    WKK Wroc³aw    99  
 
    3    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    94    
    4    Tomasz Madejski    WKK Wroc³aw    88    
    5    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    87    
    6    Mateusz Kaszowski    WKK Wroc³aw    83    
    7    Artur Krzy¿yñski    WKK Wroc³aw    77    
    7    B³a¿ej Kulikowski    UKS Siódemka Trefl Sopot    77    
    9    Tymon Szymañski    UKS Siódemka Trefl Sopot    50    
    10    Mi³osz Góreñczyk    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    46    
                    
 Bloki:            
    1    Sebastian Rompa    UKS Siódemka Trefl Sopot    20    
    2    Aleksander Lentka    WKK Wroc³aw    12    
    3    £ukasz Klawa    UKS Siódemka Trefl Sopot    9    
    4    Jakub Sadowski    UKS La Basket Warszawa    8    
    5    Kacper Marchewka    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    7    
    6    Maciej Adamiak    UKS La Basket Warszawa    6    
    6    Mateusz Przytulski    SPK Bia³ystok    6    
    8    Wojciech Dymiñski    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    5    
    8    Oliwier Bona    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    5    
    8    B³a¿ej Kulikowski    UKS Siódemka Trefl Sopot    5    
                    
 Przechwyty:            
    1    Kacper Piechowicz    UKS La Basket Warszawa    19    
    2    Mateusz Kaszowski    WKK Wroc³aw    18    
    3    Artur Krzy¿yñski    WKK Wroc³aw    17    
    4    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    14    
    4    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    14    
    6    Mi³osz Góreñczyk    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    13    
    6    Filip Stefañski    UKS La Basket Warszawa    13    
    6    Aleksander Lentka    WKK Wroc³aw    13    
    6    Patryk Ha³ka    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    13    
    6    Jakub Miko³ajczyk    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    13    
                    
 Asysty:            
    1    Tomasz Madejski    WKK Wroc³aw    29    
    2    Kacper Piechowicz    UKS La Basket Warszawa    23    
    3    Iwo Olender    UKS Siódemka Trefl Sopot    20    
    4    Mateusz Kaszowski    WKK Wroc³aw    19    
    5    Mi³osz Góreñczyk    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    17    
    6    Micha³ G³ówka    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    16    
    7    Szymon Siembida    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    15    
    7    Kacper Kurowski    UKS La Basket Warszawa    15    
    9    Wojciech Dzier¿ak    UKS Siódemka Trefl Sopot    14    
    9    Oliwier Bona    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    14    
                    
 Zbiórki:            
    1    Sebastian Rompa    UKS Siódemka Trefl Sopot    57    
    2    B³a¿ej Kulikowski    UKS Siódemka Trefl Sopot    49    
    2    Mateusz Bielecki    WKK Wroc³aw    49    
    4    Jakub Sadowski    UKS La Basket Warszawa    44    
    5    Wojciech Dymiñski    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    43    
    6    Filip Stefañski    UKS La Basket Warszawa    40    
    7    Filip Bieliñski    SPK Bia³ystok    39    
    7    Mi³osz Góreñczyk    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    39    
    9    Kamil Zaradny    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    35    
    9    Oliwier Bona    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    35    
                    
 Rzuty celne za dwa:            
    1    Jakub Sadowski    UKS La Basket Warszawa    33    
    2    Sebastian Rompa    UKS Siódemka Trefl Sopot    32    
    3    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    27    
    4    Filip Bieliñski    SPK Bia³ystok    23    
    4    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    23    
    6    Mi³osz Góreñczyk    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    22    
    7    Mateusz Kaszowski    WKK Wroc³aw    20    
    8    Jakub Miko³ajczyk    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    18    
    8    Oliwier Bona    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    18    
    10    Konrad Szymañski    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    17    
                    
 Skuteczno¶æ % za dwa:            
    1    Kacper Piechowicz    UKS La Basket Warszawa    72.7    
    2    Sebastian Rompa    UKS Siódemka Trefl Sopot    65.3    
    3    Iwo Olender    UKS Siódemka Trefl Sopot    60.9    
    4    Mateusz Kaszowski    WKK Wroc³aw    60.6    
    5    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    60.0    
    6    Jakub Sadowski    UKS La Basket Warszawa    58.9    
    7    Edwin Mackiewicz    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    56.3    
    8    Tomasz Urban    UKS Siódemka Trefl Sopot    54.5    
    8    Bartosz Zió³ek    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    54.5    
    10    Micha³ Siminski    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    53.8    
    10    Szymon Eitelthaler    WKK Wroc³aw    53.8    
                    
 Rzuty celne za trzy:            
    1    Kacper Piechowicz    UKS La Basket Warszawa    20    
    2    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    15    
    3    Mateusz Kaszowski    WKK Wroc³aw    14    
    4    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    13    
    5    Jakub Iskra    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    10    
    6    Miko³aj Siminski    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    9    
    6    Mi³osz Korolczuk    Asseco Gdynia    9    
    6    Micha³ G³ówka    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    9    
    9    Dawid Chojnowski    SPK Bia³ystok    8    
    9    Aleksander Lentka    WKK Wroc³aw    8    
    9    Bartosz Zió³ek    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    8    
                    
 Skuteczno¶æ % za trzy:            
    1    Micha³ Soból    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    50.0  
 
    2    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    44.8    
    3    Kacper Kurowski    UKS La Basket Warszawa    40.0    
    4    Kacper Piechowicz    UKS La Basket Warszawa    39.2    
    5    Konrad Szymañski    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    38.9    
    6    Patryk Ha³ka    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    37.5    
    6    Jerzy Kwidziñski    Asseco Gdynia    37.5    
    6    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    37.5    
    6    Micha³ G³ówka    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    37.5    
    10    Tomasz Madejski    WKK Wroc³aw    35.0    
                    
 Rzuty celne za jeden:            
    1    Mi³osz Góreñczyk    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    17    
    1    B³a¿ej Kulikowski    UKS Siódemka Trefl Sopot    17    
    3    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    16    
    4    Wojciech Dymiñski    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    15    
    5    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    14    
    6    Jakub Sadowski    UKS La Basket Warszawa    13    
    7    Jakub Iskra    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    12    
    8    Filip Bieliñski    SPK Bia³ystok    11    
    8    Micha³ Soból    CSM Ku¼nia-Cerkamed Stalowa Wola    11    
    8    Kacper Marchewka    UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    11    
    8    Tomasz Madejski    WKK Wroc³aw    11    
                    
 Skuteczno¶æ % za jeden:            
    1    Mi³osz Góreñczyk    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    85.0    
    2    Przemys³aw Bielski    SPK Bia³ystok    80.0    
    2    Benjamin Didier-Urbaniak    UKS Siódemka Trefl Sopot    80.0    
    4    Wojciech Dymiñski    Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra    78.9    
    5    Mateusz Bielecki    WKK Wroc³aw    75.0    
    6    Dawid Chojnowski    SPK Bia³ystok    72.7    
    7    Jakub Sadowski    UKS La Basket Warszawa    72.2    
    8    B³a¿ej Kulikowski    UKS Siódemka Trefl Sopot    70.8    
    9    Igor Yoka-Bratasz    WKK Wroc³aw    70.0    
    10    Sebastian Rompa    UKS Siódemka Trefl Sopot    69.2    

Komentarze
madej1972 dnia czerwiec 26 2017 07:39:57
Patrz±c na te cyfry trzeba miêæ ¶wiadomo¶æ, ¿e zawodnicy WKK grali w tym turnieju po 23- 25 minuty na mecz (i tak s± w czo³ówce praktycznie ka¿dej kategorii). Jedynie Bielecki raz na tym turnieju z Gdyni± zagra³ ponad 30 minut.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
Juniorzy
Juniorzy
I Gala ¦KM Zabrze rocz.90/87
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi