News: II PYHH rocz.2003 Półfinały: Grójec 6-8.X- Opalenica 15-17.XII Finał 2018 ???? - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A PaĽdziernik 23 2017 13:43:32
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,878
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Jakub Jamrozik
Ostatnie Artykuły
Kadra Polski 2003
2007
Medali¶ci MP U14
Medali¶ci MP U16
Medali¶ci MP U20
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
1. Sukces Lipowa r.95
1. Sukces Lipowa r.95
Sylwetki zawodników r.1995
Kolekcja Koszulek 654


II PYHH rocz.2003 Półfinały: Grójec 6-8.X- Opalenica 15-17.XII Finał 2018 ????
Turnieje Podsumowanie
 II Edycji PYHH  U15  rocznik 2003  ( podczas finałów U14 w Opalenicy wszyscy trenerzy byli zainteresowani takimi rozgrywkami dla U15)

Zakończył się pierwszy półfinał drugiej edycji PYHH (Polscy Młodzi Herosi) nieoficjalnie MP U15 bo jak to inaczej nazwać ?
W turniejach startuj± wszyscy finali¶ci MP U14 i czterech półfinalistów. W połowie grudnia wracamy do Opalenicy nigdy wcze¶niej nie zdarzyło się by w turnieju towarzyskim wystartowało sze¶ciu  finalistów i dwóch półfinalistów MP. Zawodnicy sami opłacaj± sobie pobyt, organizatorzy ponosz± koszty sędziów, opłaty hali, służba zdrowia, statystyki puchary medale, statuetki i inne DZIĘKUJEMY

Wyróżnienia wręczali Dyrektor Grójeckiego O¶rodka Sportu pan Jerzy Bińkiewicz oraz Dyrektor Sportowy MKS Grójec Ireneusz Juraszewski. Podziękowania dla rodziców z Grójca oraz wszystkich sponsorów


BT Opalenica, MKKS Grójec, Zastal Zielona Góra, Sudety Jelenia Góra, Żubry Białystok na turniej PYHH przyjechali najmocniejszymi składami ! Mistrz Polski TKM Włocławek bez Oliwiera Bednarka i Jakuba Andrzejewskiego, ŁKS ŁódĽ Tomasz Kwiecińskiego i Konstanty Hasiak (na turnieju z U16

SKM dziękuje trenerowi  Mirosławowi Andrychowiczu za zaproszenie na turniej, a panu Krzysztofowi Pustelnikowi za transport


 MVP:

Jakub Gruszczyński - BT Opalenica

 Król Strzelców: (TOP 10)

Piotr Bobka 99 pkt.
Żubry Białystok
2 Adrian Szajek 80 BT Opalenica
3 Dawid Bykowski 74 TKM Włocławek
4 Marek Kozyra 66 - ŁKS SMS MG ŁódĽ
5 Jakub Trze¶niewski 64 - Grójec/Radom
   Igor Lewandowski 64 -MKKS Rybnik
7 Kacper Kowalczyk-Kudziarz 61 MKKS Rybnik
8 Kunc 56 - Zastal Zielona Góra
9 Bartek Cania 53 - Grójec/Radom
10 Michał Szandurski 52 Sudety Jelenia Góra



  5 ALL-STARS
* Jan Jakubiak - BT Opalenica
* Kacper Margiciok - MKKS Rybnik
* Jakub Trze¶niewski - Grójec/ Radom
* Dawid Bykowski - TKM Włoclawek
* Maksym Wieczorek - Zastal Zielona Góra

FILMIKI ZIBI

FOTO ZIBI


 KLASYFIKACJA KOŃCOWA
  /  Wyróżnienie trenera


1 Basket Team Opalenica  -  Adrian Szajek
2 MKKS Rybnik  -  Maciej Golda
3 Grójec/Radom  -  Bartek Cania
4 TKM Włocławek  -  Wiktor Łukasik
5 SKM Zastal Zielona Góra  -  Jaku Zdaniewicz
6 Sudety Jelenia Góra  - Krystian Włoszczyński
7 ŁKS SMS MG ŁódĽ  -  Marek Kozyra
8 PKK Żubry Biasłystok  -  Tomasz Sawicki

mecz o VII miejsce: Żubry Białystok - ŁKS ŁódĽ  35 : 73  STATYSTYKI  MVP: Dominik Wróblewski
mecz o V miejsce: Zastal Zielona Góra - Sudety Jelenia Góra  50 : 35  STATYSTYKI   MVP: Jakub Więckowski
mecz o III miejsce:
TKM Włocławek - Grójec/Radom  38 : 60  STATYSTYKI   MVP: Jakub Rak
Finał: BT Opalenica - MKKS Rybnik  43 : 67  STATYSTYKI  MVP: Mikołaj Rutkowski

V-VIII: Zastal Zielona Góra - ŁKS ŁódĽ  42 : 59  STATYSTYKI   MVP: Kunc
V-VIII: Żubry Białystok - Sudety Jelenia Góra  44 : 55  STATYSTYKI   MVP: Włoszczyński
PÓŁFINAŁ: BT Opalenica - TKM Włocławek  63 : 34  STATYSTYKI   MVP: Mikołaj Rutkowski
PÓŁFINAŁ: Grójec/Radom - MKKS Rybnik  62 : 89 STATYSTYKI   MVP: Kacper Kowalczyk-Kudzoarz


 KONKURS ZA TRZY PUNKTY 
(w eliminacjach startowało 28 osób)  wykonywano po 25 rzutów z pięciu pozycji po 5. Maksymalna  ilo¶ć pkt 30

1 Igor Lewandowski - Rybnik 12 Finał 16 dg 3
2 Adrian ¦cieżka-  Rybnik  13 /  16 dg 2
3 Bartosz Stępień - ŁódĽ  13 /  13
4 Kacper Kowalczyk - Rybnik  18 / 12
5 Antoni Juraszewski - MKS Grójec 12 / 10 (rocznik 2006)
6 Krystian Szortyka - Włocławek  12 /   ?


 Konkurs  Skills Challenge  parami

1 Adrian  Szajek (BTO)
2 Wieczorek (ZG)
3 Toczykowski (BIAŁ),
   Cania (GR)
5 Rodziewicz (JG) ¦cieszka (RYB)  Janowski (TKM)  Dudziński (BTO)
9 Górzyński (GR) Skorupa (JG) Markiewicz (BIAŁ) Kopaczewski (ZG)   Pietrusiński (ŁÓD)  Golda (RYB)  Dziubaltowski (ŁÓD)  Wojciechowski (TKU)



Grupa A

Grójec/Radom - Żubry Białystok  73 :35  STATYSTYKI  MVP: Burzyński
ŁKS ŁódĽ - TKM Włocławek  50 : 55 STATYSTYKI MVP: Dawid Bykowski
Grójec/Radom -  ŁKS ŁódĽ 78 : 46  STATYSTYKI  MVP: Trze¶niewski
TKM Włocławek - Żubry Białystok  79 : 47  STATYSTYKI  MVP: Wiktor Łukasik
ŁKS ŁódĽ - Żubry Białystok  85 : 49  STATYSTYKI   MVP: Gajek
Grójec/Radom - TKM Włocławek 62 : 45  STATYSTYKI   MVP: Mikołaj Kot

1 Grójec/Radom  6 pkt.
2 TKM Włocławek  5 pkt.

2 ŁKS ŁódĽ  4 pkt.
3 Żubry Białystok  3 pkt.

Grupa B
MKKS Rybnik - Sudety Jelenia Góra  54 :24  STATYSTYKI MVP: Franciszek O¶liĽlok
Sudety Jelenia Góra - Zastal Zielona Góra  45 : 44  STATYSTYKI   MVP: Michał Szandurski
Basket Team Opalenica - MKKS Rybnik  60 : 41  STATYSTYKI   MVP: Jan Jakubiak
Basket Team Opalenica - Zastal Zielona Góra  67 : 57 STATYSTYKI  MVP:Adrian   Szajek
Zastal Zielona Góra - MKKS Rybnik  48 : 52  MVP: Margiciok
Basket Team Opalenica -  Sudety Jelenia Góra  54 : 35  MVP: Jakubiak

1 Basket Team Opalenica  6 pkt.
2 MKKS Rybnik 5 pkt.

3 Sudety Jelenia Góra  4 pkt.
4 Zastal Zielona Góra  3 pkt.




PKK Żubry Białystok
MKS Grójec/Rosa Radom
ŁKS SMS M.G. ŁódĽ
TKM Włocławek
KS Sudety Jelenia Góra
MKKS Rybnik
SKM Zastal Zielona Góra
Basket Team Opalenica



PRZYGOTOWAŁ ZIBI









Drugi Półfinał Opalenica 15-17.XII.2017


 Drużyny które potwierdziły udział w turnieju

BTO Opalenica Finalista MP - organizator (Awans do Finału PYHH uzyskali w turnieju w Grójcu)

Wilki Morskie Szczecin Finalista MP
MOSM Bytom  Finalista MP
¦l±sk Wrocław  - Finalista MP
Ochota Warszawa - Finalista MP
WKK Wrocław - Finalista MP
Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski  Półfinalista MP
UKS 7 Trefl Sopot - Półfinalsita MP



Zaproszenie wkrótce




Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Puchar U15 rocz.2003
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi