Kategorie news'ów: Turnieje Podsumowanie - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 30 2017 11:03:52
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medaliści MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Ostatnie Artykuły
Medaliści MP U16
Medaliści MP U20
Medaliści MP U18
Kadra Polski 2002
Podsumowanie SKM 201...
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2016
Losowa fotka
Mateusz Stawiak - KORSARZ Gdańsk
Mateusz Stawiak - KORSARZ Gdańsk
Kadra Polski rocznik 1996
Kolekcja Koszulek 654
Kategorie Newsów
Kategoria: Turnieje Podsumowanie
Liczba pozycji: 767
VI Radom Cup rocz. 04, 05 i 06 Radom 19-21.V.2017
V Bydgoszcz Basket Cup rocz.2004 Bydgoszcz 19-21.V.2017
II Batory Basket Cup rocz. 2004 Białystok 5-7.V.2017
V Łomża Cup chł. 1999 dz. 2003 Łomża 5-7.V.2017
II Parkietowo Cup rocz.2006 Grójec 5-7.V.2017
VI Turniej im. T.Konata rocz.2002 Rawicz 5-7.V.2017
Puchar Białegostoku rocz.2000, 2002 i 2003 Białystok 1-5.V.2017
Memoriał im. Zbigniewa Białasa rocz.1999 Leszno 28-30.IV.2017
III Puchar Wiosny dz. i chł. rocz.2001 Działdowo 28-30.IV.2017
I Memoriał D. Czerniejewskiego i T. Kapalskiego rocz.2000 i 2001 Zielona Góra 29-30.04.2017
XII Enea Bydgoszcz Cup rocz. 2002 i mł. Bydgoszcz 21-23.IV.2017
IV Puchar Solny rocz.2003 Wieliczka 21-23.IV.2017
XXIV Wielkanocny rocz.2006 Warszawa 21-23.IV.2016
XXX Przedwiośnie chł. dz. rocz.2004 Działdowo 7-9.IV.2017
MKS Grójec w Hiszpani na turnieju Globasket
IV Wieliczka Cup rocz.2005 Wieliczka 7-9.IV.2017
X Mazurska Wiosna dz. 2005 chł. 2006 Ełk 7-9.IV.2017
XXI Elbasket chł. i dz.2005 Elbląg 31.III-2.IV.2017
Kaspro Cup rocz. 2003 Ostrów Wielkopolski 31.III-2.IV.2017
XVII Puchar Prezesa Spółki "Aqua" chł i dz. rocz.2004 Żyrardów 24-26.III.2017
I Kujawianka Cup rocz.2003 Inowrocław 18-19.III.2017
XX Łomżyńska Zima rocz.2004 Łomża 3-5.III.2017
XIV Nida Cup chł. i dz. rocz. 2004 Nidzica 3-5.III.2017
I Działdowo Basket Cup chł. i dz. rocz.2006 Działdowo 24-26.II.2017
II Koziołek Basket Cup rocz.2001 Lublin 24-26.II.2017
III Puchar Wolności rocz.2001 Oświęcim 11-12.II.2017
IV Dojlidy Cup rocz.2002 i 2005 Białystok 27-29.01.2017
II Puchar Burmistrza Mrozów rocz.2004 Mrozy 13-15.I.2016
WKK Christmans Cup rocz.2004 Wrocław 28-30.XII.2016
Dwudniowe Turnieje w Poznaniu rocz.2003 i rocz.2001 Poznań 28-29.XII.2016
VI Puchar Narodów rocz.2000 Białystok 27-29.XII.2016
Baltic Cup 19/21.XII.2016 Władysławowo
IV Świąteczny Turniej Koszykówki rocz.2003 Opalenica 16-18.XII.2016
XVI Katarzynka Cup dz. i chl rocz.2005 Działdowo 2-4.XII.2016
XXIV Świąteczny turniej Mini koszykówki rocz.2006 I 2005 Pruszków 9-11.XII.2016
VI MTB rocz. 06, 05, 04 Katowice 2-4.XII.2016 rocz. 2002 i 2001 Katowice 9-13.XII.2016
XXV Memoriał Romana Zamiary rocz.2001 Bydgoszcz 2-4.XII.2016
XXIV Puchar Łomżyczki rocz.2006 Łomża 25-27.XI.2016
VIII Turniej Niepodległości chł. i dz. rocz. 2004 Bialystok 11-13.XI.2016
Pivot Cup chł i dz. 2005 i 2006 Żyrardów 11-13.XI.2016
Turniej Niepodległościowy rocz.2003 Szczecin 11-13.XI.2016
XXI Puchar Prezydenta RP rocz.2002 Stargard 11-13.XI.2016
Puchar Niepodleg�o�ci rocz.2004 Biezdrowo 11-13.XI.2016
I Puchar Akademi Koszykówki UKS Komorów rocz.2005 Komorów 14-16.X.2016
II Mazury Cup rocz.2002 Pisz 21-23.X.2016
X Nenufar Cup rocz.2005 Ełk 21-23.X.2016
XVI Puchar Prezydenta rocz.2003 Żyrardów 14-16.X.2016
Dwudniowe turnieje w Tarnowie rocz.. 01, 03, 04, 05 IX-IX.2016
V Basket Cup rocz.2005 Białystok 14-16.x.2016
Puchar Prezesa UKS Olimpijczyk rocz.2004 Ostrów Wielkopolski 7-10.X
XXIII Turniej im S. Pietraszka rocz.2002 Rawicz 7-9.X.2016
XIII Puchar Prezydenta Bydgoszczy rocz.2002 Bydgoszcz 7-9.X.2016
II Puchar Dyrektora GOS Grójec rocz.2006 Grójec 8-9.X.2016
I Przeworsk Basket Cup rocz.2002 Przeworsk 30.IX.-2.X.2016
Puchar Burmistrza Miasta Chełmna rocz.2004 30.IX-2.X.2016
Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin rocz.2003 Pelplin 30.IX-2-X.2016
VI Memoriał M. Frankiewicza rocz.2001 Poznań 30.IX-2.X.2016
Turniej Kadeta rocz.2001 Ostrów Wlkp. 30.IX-2.X.2016
V Bydgoszcz Basket Cup rocz. 2004 Bydgoszcz 30.IX-2.X.2016
Turniej rocz.2003 Wejherowo 30.09-2.10.2016
XVI Memoriał im. Marka Kowalskiego rocz.1999 Częstochowa 24-25.IX.2016
Międzynarodowy Turnije Młodzika rocz.2004 Wieliczka 23-25.IX.2016
XIV Memoriał W. Dziugieła rocz.2001 Pruszków 23-25.IX.2016
Puchar Firmy Pasmer rocz.2003 Rawicz 23-25.IX.2016
XVI Turniej im. A. Grzegorzewskiego rocz.1999 Olsztyn 23-25.IX.2016
XXXII Memoriał J. Bączkowskiego rocz.1999 Inowrocław 23-25.IX.2016
VII De La Salle Cup rocz. 2001 i 2004 Gdańsk 23-25.IX.2016
Memoriał im. Adama Kamińskiego rocz.2005 i 2006 Tczew 23-25.IX.2016
I Warmia Cup rocz.2002 Olsztyn 23-25.IX.2016
XVIII Turniej im. Tomka Kowalika rocz.1999 Kraków 23-25.IX.2016
Krasnal Cup rocz.2001 i 2003 Wrocław 16-18.IX.2016
Rosa Cup rocz.1999 Radom 16-18.IX.2016
NMR rocz.2001 Mrągowo 16-18.IX.2016
MTK rocz.2001 Stalowa Wola 16-18.IX.2016
Puchar Starosty Poznańskiego rocz.2005 Suchy Las 16-18.IX.2016
Niebuszewo Cup rocz. 2003 i 2004 Szczecin 16-18.IX.2016
Wiślacka Olimpiada Mlodziezy w 110 rocznice klubu rocz.2002 Kraków 13-17.IX. 2016
II Sudety Cup rocz.2004 Jelenia Góra 16-18.IX.2016
III Puchar Rektora AGH rocz. 99, 03, 04, 05 Kraków 9-11.IX.2016 r.
IX Memoriał im. Pawła Cieślaka rocz.2002 Kruszwica 9-11.IX.2016
Puchar Wójta Gminy Lesznowola rocz.2001 Piaseczno 9-11.IX.2016
III Kasper Cup rocz.1999 Inowrocław 9-11.IX.2016
VII Memoriał Zenona Świętońskiego rocz.2001 Stargard 9-11.IX.2016
II Winobranie Cup rocz.1999 Zielona Góra 9-11.IX.2016
XVIII Memoriału Romy i Zygmunta Olesiewiczów rocz.1999 Warszawa 9-11.IX.2016
Ursynów Cup rocz.2001 Warszawa 2-4.IX.2016
Łódeczka Cup I memoriał Roberta Zająca rocz.2001 Łódź 2-4.IX.2016
XX Wawelskie Smoki rocz.2001 Kraków 2-4.IX.2016
Puchar Rektora Uniwersytetu Łódzkiego rocz.2003 Łódź 2-4.IX.2016
II Gothic Junior Cup rocz.2001 Toruń 26-28.VIII.2016
XIV Międzynarodowy Turniej Koszykówki dz i chł. rocz 99 i 01 Gniezno 1-3.VII.2016
IV Puchar Prezydenta Włocławka rocz.2003 Włocławek 10-12.VI.2016
I Puchar Burmistrz Żar rocz.2001 Żary 10-12.VI.2016
POLISH YOUTH HOOP HEROES rocz.2001 Warszawa 4-6.III.2016 Pawłowice, Ostrów Wlkp. Warszawa 2016/2017
IV Bydgoszcz Cup rocz.2006 Bydgoszcz 10-12.VI.2016
I Wawer Cup rocz.2005 Warszawa 3-5.VI.2016
III Puchar etransport.pl rocz.2003 Inowrocław 4-5.VI.2016
XXXVIII im T. Dudzińskiego chł. i dz. 2005 Poznań 3-5.VI.2016
VIII Jedynka Cup im. Mariusza Klimczoka rocz.2004 Kościan 3-5.VI.2016
XII Puchar Bałtyku rocz.2001 i 2002 Gdańsk 3-5.VI.2016
I Tychy Basket Cup rocz.2004
Sokół Cup Rocz.2003 Dzialdowo 27-29.VI.2016
Gryfino Cup rocz.2003 - Memoriał im. M. Dunsta rocz.2004 Gryfino/Szczecin 27-29.V.2016
II Basket Lublin Cup rocz.200 Lublin 27-29.V.2016
IX Zambrowski Festiwal Koszykówki chł i dz. rocz.2004 Zambrów
Sudety Cup rocz.2001 Jelenia Góra 27-29.V.2016
I Bialystok Cup rocz. 2000, 2001 i 2002 Białystok 27-29.V.2016
IV Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej 27-29.V.2016
V Radom Basket Cup rocz. 2004, 2003 i 2001 Radom 20-22.V.2016
Solven Basket Cup rocz.2004 i 2006 Szczecin 20-22.V.2016
V Turniej im. Tadeusza Konata rocz.2000 Rawicz 20-22.V.2016
IV Puchar Burmiszcza Kruszwicy rocz.2005 20-22.V.2016
Lampe Challenge - Sztokholm Szwecja 20-22.V.2016
XV Stasinki chł. i dz. rocz.2004 Żyrardów 20-22.V.2016
Batory Basket Cup rocz.2004 Białystok 13-15.V.2016
Puchar Solny rocz.2005 Wieliczka 13-15.V.2016
IV Łomża Cup chł. rocz.1998 dz. rocz.2000 Łomża 6-8.V.2016
IV Puchar Prezesa AKM rocz.1999 Włocławek 29.IV-1.V.2016
III Turniej im. Elżbiety Marchewki rocz.2003 Brzeg 1-3.V.2016
V Puchar Krainy 100 Jezior rocz.2001 Międzychód 22-24.IV.2016
XXIX Ogólnopolski Turniej „Przedwiośnie” Działdowo 2016
Wieliczka Cup rocz.2002 Wieliczka 15-17.IV.2016
III Bydgoszcz Basket Cup rocz.2005 Bydgoszcz 15-17.IV.2016
I Parkietowo Cup rocz.2003 Grójec 8-10.IV.2016
IX Mazurska Wiosna dz. i chł. rocz.2005 Ełk 8-10.IV.2016
Puchar Prezesa Aqua Żyrardów chł. i dz. rocz.2002 Żyrardów 8-10.IV.2016
III Puchar Dyrektora SP nr 5 rocz.2003 Ostrów Wlkp. 8-10.IV.2016
II Memoriał Tadeusza Sajdy rocz.2004 i 2005 Katowice 1-3.IV.2016
I Green Star rocz.2003 Drzonków 2-3.IV.2016
XXIII Wielkanocny rocz.2005 Warszawa 18-20.III.2016
XVI Puchar Prezydenta rocz.2003 Bydgoszcz 18-20.III.2016
VIII Turniej u Klemensa chł. i dz. rocz.2005 Białystok 11-13.III.2016
XX Jubileuszowy Elbasket chł i dz. rocz.2004 Elbląg 10-13.III.2016
II Bydgoszcz Basket Cup rocz.2004 Bydgoszcz 4-6.III.2016
XIII Nida Cup chłi dz. rocz.2003 Nidzica 4-6.III.2016
Koziołek Cup rocz.2001 Lublin 27-28.II.2016
XIX Łomżyńska Zima rocz.2003 Łomża 26-28.II.2016
III Dojlidy Cup rocz.2002 i 2003 Białystok 29-31.I.2016
II Puchar Wolności rocz.2001 Oświecim 30-31.01.2016
V Międzynarodowy Puchar Narodów rocz. 2003 Bialystok 27-30.XII.2015
XI Pivot Cup chł. i dz. rocz. 2004 i 2005 Żyrardów 27-30.XII.2015
3 MEMORIAŁ GERARDA GRAMSE 2000 / 30 MEMORIAŁ WACŁAWA DRABA 1998 Poznan 28-30.XII.2015
Polskie zespoły w grudniowych turniejach za granicą
Toruń Cup rocz.2001 Toruń 18-20.XII.2015
Puchar Prezesa PZKosz rocz.2000 Warszawa 11-13.XII.2015
III Probasket Cup rocz.2002 Mińsk Mazowiecki 11-13.XII.2015
XV Katarzynka Cup chł. 2005 i dz. 2004 Działdowo 11-13.XII.2015
XXII Świąteczny Turniej Mini Koszykówki rocz.2004 Pruszków 11-13.XII.2015
V MTB rocz.2005, 2004, 2003, 2002, 2001 i 2000 Katowice 4-6.XII.2015
V MTB rocznik 2005 Katowice 4-6.XII.2015
V MTB rocznik 2004 Katowice 4-6.XII.2015
V MTB rocznik 2003 Katowice 4-6.XII.2015
V MTB rocznik 2002 Katowice 4-6.XII.2015
V MTB rocznik 2001 Katowice 4-6.XII.2015
V MTB rocznik 2000 Katowice 4-6.XII.2015
III Energo-Kontrol Cup rocz.2001 Wrocław 27-29.XI.2015
XV Memoriał im. Marka Kowalskiego rocz.2000 Częstochowa 28-29XI.2015
Turniej Minikoszykówki rocz.2004 Biezdrowo 20-22.XI.2015
XXIII Międzynarodowy Puchar Łomżyczki rocz.2005 Łomża 20-22.XI.2015
XV Puchar Prezydenta Żyrardowa chl.i dz. rocz.2000 13-15.XI.2015
II NMR CUP rocznik 2001 Mrągowo 4-6.XII.2015
Turniej Mini koszykówki rocz.2004 Wielichowo 16-18.X.2015
Basket Cup chł. i dz. rocz.2004 Białystok 16-18.X.2015
VIII Nenufar Cup rocz.2005 Ełk 16-18.X.2015
VII Memoriał M. Smętka r.2003 Tarnów 10-11.X.2015
Mazury Cup rocz.2002 i 2004 Pisz 9-11.X.2015
Puchar Firmy PAGMER rocz.2002 Rawicz 2-4.X.2015
Turniej w Pelplinie rocz.2003 Pelplin 2-4.X.2015
VII Memoriału M. Smętka rocz.2004 Tarnów 3-4.X.2015
XII Puchar Prezydenta Bydgoszczy rocz.2001 Bydgoszcz 2-4.X.2015
Opalenica Cup rocznik 2003 Opalenica 2-4.X.2015
Puchar im. M. Frankiewicza ch. i dz. rocz.2002 Poznań 25-27.IX.2015
Sieradz Cup rocz.2000 i 2004 Sieradz 25-27.IX.2015
20 Lat MKK Pyra Poznań rocz. 2000 Poznań 26-27.IX.2015
XXII im. S. Pietraszka rocz.1998 Rawicz 25-27.IX.2015
Turnieju mini koszykówki rocz. 2004 Wieliczka 25-27.IX.2015
Sudety Cup rocz.2004 Jelenia Góra 25-27.IX.2015
XV memoriał A. Grzegorzewskiego rocz. 1998, 2000i 2002 Olsztyn 25-27.IX.2015
Bydgoszcz Basket Cup rocz.2004 Bydgoszcz 25-27.IX.2015
XII Memoriał Dziugieła rocz.2000 Pruszków 25-27.IX.2015
Turniej rocz.2000 Częstochowa 25-27.IX.2015
Puchar Burmistrza Miasta Chełmna rocz.2000 25-27.IX.2015
VII Memoriał M. Smętka rocz.1998 Tarnów 26-27.IX.2015
V Wojan Cup rocz.2001 Pawłowice 17-20.IX.2015
Ursynów Cup rocz.2000 Warszawa 18-20.IX.2015
VII Memoriał M.Smętk rocz.2002 Tarnów 19-20.IX.2015
I Puchar E. Kijewskiego rocz.1998 Poznań 18-20.IX.2015
VI De La Salle Cup rocz. 2003 Gdańsk 18-20.IX.2015
I Sudety Cup rocz.2003 Jelenia Góra 18-20.IX.2015
XXIV Memoriał im. Romana Zamiary rocz.2000 Bydgoszcz 18-20.IX.2015
Pabianice Basket Cup rocz.1998 Pabianice 18-20.IX.2015
II Puchar Rektora AGH rocz. 98, 03 i 04 Kraków 11-13.IX.2015
III Łódeczka Cup rocz.2000 Łódź 11-13.IX.2015
XVII Memoriał R. i Z. Olesiewiczów rocz.1998 Warszawa 11-13.IX.2015
VIII Memoriał im. Pawła Cieślaka rocz.1998 Kruszwica 11-13.IX.2015
VI Memoriał Z. Świętońskiego rocz.2000 i 2001 Stargard Szczeciński 11-13.IX.2015
Winobranie Cup rocz.1998 i 2000 Zielona Góra 11-13.IX.2015
XI Bydgoszcz Cup rocz. 2001 Bydgoszcz 11-13.IX.2015
Kasper Cup rocz.2000 Inowrocław 4-6.IX.2015
Jednodniowy turniej rocz.2003 Zgorzelec 5.IX.2015
Niebuszewo Cup chł. i dz. rocz.2000 chł. 2004 Szczecin 4-6.IX.2015
XIX Wawelskie Smoki rocz.2000 Kraków 4-6.IX.2015
Marcin Gortat Camp oraz JR NBA Clinic! 2015
XIII Międzynarodowy Turniej Koszykówki chł. i dz. 2000 i 1998 Gniezno 3-5.VII.2015
IV Netz Cup 2015 ku pamięci Tadeusza Noska Gdynia 22-24.VI.2015
Polskie zespoły uczestniczące w turniejach zagranicznych
III Włocławek Cup rocz.2003 Włocławek 19-21.VI.2015
IV Memoriał Jacka Badory Sochaczew / Teresin 19-21.VI.2015
Lublin Basket Cup 2015 rocz.1999/2000 Lublin 12-14.VI.2015
II Memoriał im. Elżbiety Marchewki rocz.2003 Brzeg 12-14.VI.2015
II Puchar Etransport.pl rocz.2003 Inowrocław 13-14.VI.2015
Wrocław Basket Cup rocz.2001 Wrocław 12-14.VI.2015
VII Sokół Cup chł. 2002 i 2003 dz. 2003 Działdowo 5-7.VI.2015
VIII ORKAN CUP rocz.2004 Zambrów 29-31.V.2015
XXXVII Turniej Minikoszykówki im. Tadeusza Dudzińskiego dz. i chł rocz.2004 Poznań 29-31.V.2015
III Puchar Prezydenta Rudy Śląskie rocz.2002 Ruda Śląska 29-31.V.2015
VI Europejski Tydzień Sportu rocz.2004 Łomża 22-24.V.2015
III Ogólnopolski Turniej rocz.2003 Ostrów Wielkopolski 22-24.V.2015
III Puchar Burmistrza Kruszwicy rocz.2003 Kruszwica 22-24.V.2015
Puchar Dyrektora Zespołu Szkół rocz.2002 Wielichowo 15-17.V.2015
IV Puchar Krainy 100 Jezior rocz.1999 i 2001 Międzychód 15-17.V.2015
II Puchar Solny rocz.2002 Wieliczka 15-17.V.2015
XIV Stasinki rocz.2003 Żyrardów 15-17.V.2015
XII Turniej Wspólna Europa rocz. 2001 Strzelce Opolskie 15-17.V.2015
III Łomża Cup dz.1999 chł. 1998 Łomża 8-10.V.2015
IV Radom Basket Cup rocz. 2000 i 2004 Radom 24-26.IV.2014
XV Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 21 rocz.2002 Bydgoszcz 17-19.IV.2015
I Puchar Burmistrza Gminy Pniewy rocz.2004 Pniewy 17-19.IV.2015
XII Wielkanocny rocz.2004 Warszawa 17-19.IV.2015
X Bydgoszcz Cup rocz. 2000 i 2001 Bydgoszcz 10-12.IV.2015
I Puchar Wiosny dz. i chł rocz.2001 Działdowo 10-12.IV.2015
Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wielkopolskim - rocznik 2001 - 10-12.IV.2015
I Batory Basket Cup rocz.2000 Bialystok 27-29.III.2015
XXVII Turniej Przedwiośnia dz. 2004 chl.2002 Działdowo 27-29.III.2015
Wieliczka Cup rocz.2003 Wieliczka 20-22.III.2014
XV Puchar Dyrektora OSiR chł. i dz. rocz.2001 Żyrardów 20-22.III.2015
XIX Elbasket chł. dz. rocz.2003 Elbląg 20-22.III.2015
V Puchar Generała Jerzego Ziętka rocz. 2003 i 2004 Katowice 13-15.III.2015
VII Turniej ,, U Klemensa,, rocz.2004 Białystok 13-15.III.2015
XI Zima Cup rocz.1999 Działdowo 6-8.III.2015
XII Nida Cup chł. i dz. rocz.2002 Nidzica 6-8.III.2015
XVIII Łomżyńska Zima rocz.2002 Łomża 27.II-1.III.2015
II Dojlidy Cup rocz.2002 Białystok 6-8.II.2015
I Puchar Wolności rocz.2001 Oświecim 31.I-1.II.2015
II Energo Kontrol Cup rocz.2001 Wrocław 23-25.II.2015
IV Puchar Narodów rocz.2003 Białystok 27-30.XII.2014
Młodzicy Starsi U14 na Turniejach Zagranicznych z początkiem roku 2015
Deichmann Cup rocz. 1999 Wrocław 2-4.I.2015
XXIX Memoriał Draba rocz.1999 II Memoriał Gramse rocz.2001 Poznań 28-30.XII.2014
Biofarm Cup rocz.2003 Opalenica 19-21.XII.2014
Wrocław Basket Cup 20-21.XII.2014
XXI Świąteczny rocz.2003 Pruszków 12-14.XII.2014
II Mikołajki dz. i ch. rocz.2001 Wejherowo 12-14.XII.2014
XIV Katarzynka Cup chl. 2004 dz. 2002 Działdowo 12-14.XII.2014
IV MTB im. Jana Wartaka rocz.2001 Katowice 5-7.XII.2014
IV MTB im. Jana Wartaka rocz.2002 Katowice 5-7.XII.2014
IV MTB Im. Jana Wartaka 2000 Katowice 5-7.XII.2014
Puchar Prezydenta miasta Żyrardów chł. i dz. rocz.1999 Żyrardów 5-7.XII.2014
XIV Puchar Dyrektora ZS nr 21 rocz.1999 Bydgoszcz 5-7.XII.2014
I Mikołajkowy rocz.2003 Inowrocław 6-7,XII,2014
VII Mikołajkowy rocz.2002 i 1999 Pisz 6-7.XII.2014
X Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 10 chł i dz. rocz.2002 Koszalin 28-29.XI.2014
Turniej Kadeta rocz.1999 Piaseczno 21-23.XI.2014
VI Turniej Niepodległości dz. i chł rocz.2002 Bialystok 7-10.XI.2014
Turniej Niepodległościowy Minikoszykówki Chłopców Sieraków 2014.
X Pivot Cup Sochaczew 7-10.XI.2014
Turniej Niepodległości rocz.2002 Warszawa
XXII Puchar Łomżyczki rocz.2003 Łomża 24-26.X.2014
VII Nenufar Cup rocz.2002 Ełk 17-19.X.2014
III Puchar Burmistrza Chełmna rocz.1999 Chełmno 3-5.X.2014
Turniej Mini Koszykówki rocz.2003 Rawicz 3-5.X.2014
Puchar Prezesa UKS” Olimpijczyk rocz.2002 Ostrów Wlkp. 3-5.X.2014
VI Memoriał M. Smętka rocz. 2002 Tarnów 4-5.X.2014
I Puchar Rektora AGH rocz.1999 i 2003 Kraków 19-21.IX.2014
XIV Turniej im. A. Grzegorzewskiego rocz. 1997 i 1999 Olsztyn 26-28.IX.2014
Turniej rocz.2001 Łódź 26-28.IX.2014
Turniej z okazji 15-lecia PKK ‘99 rocz.1999 Pabianice 26-28.IX.2014
XXI im. Stanisława Pietraszka rocz.1997 Rawicz 26-28.IX.2014
Puchar Firmy Biofarm rocz.1997 Poznań 26-28.IX.2014
Ursynów Cup rocz.1999 Warszawa 26-28,IX.2014
XI Puchar Prezydenta rocz.2001 Bydgoszcz 26-28.IX.2014
Puchar Prezesa UKS Nobliści Wielichowo rocznik 2004 i mł. Wielichowo 26-28.IX.2014
De La SALLE CUP rocz.2001 i 2004 Gdańsk 26-28.IX.2014
III Turniej im. Tadeusza Konata rocz.2000 Rawicz 19-21.IX.2014
Leszno Basket Cup dz. i chł. rocz.1997 Leszno 19-21.IX.2014 r.
V Białołęcki Turniej Koszykówki rocz.2001 Białołęka 19-21.IX.2014
III Wieliczka Cup rocz.1997/98 Wieliczka 19-21.IX.2014
XXIII Memoriał im. R. Zamiary rocz.1999 Bydgoszcz 19-21.IX.2014
I Puchar Twierdzy Przemyśl rocz.2000 Przemyśl 12-14.IX.2014
V Memoriał Zenona Świętońskiego rocz.2001 Stargard Szczeciński 12-14.IX.2014
Turniej w ramach Memoriału Bączkowskiego rocz.2000 Inowrocław 12-14.IX.2014
II Łódeczka Cup rocz.1999 Łódź 12-14.IX.2014
Turniej Kadetów im. Wacława Dziugieła rocz.1999 Warszawa 12-14.IX.2014
IV Wojan Cup rocz. 2001 Pawłowice 5-7.IX.2014
IV Puchar Prezesa Drukarni Chroma rocz.2001 Żary 6.IX.2014
VII Memoriał im. P. Cieślaka rocz.1998 Kruszwica 5-7.IX.2014
Memoriał Romy i Zygmunta Olesiewiczów chł. i dz. rocz.1997 Warszawa 5-7.IX.2014
XVII im. Tomka Kowalika rocz.1999 Kraków 4-7.IX.2014
VI Karpatia rocz.1997 Przemyśl 29-31.08.2014
Międzynarodowy Turniej we Włoszech z Nenufarem Ełk i Region Grodno 7-12.VII.2014
XII Międzynarodowy Turniej dz. i chł. rocz.1999 i 1997 Gniezno 4-6.VII.2014
II Włocławek Cup rocz.2003 Włocławek 20-22.VI.2014
Międzynarodowy Turniej rocz.2002 Wrocław 20-22.VI.2014
II Future for Basket Cup chł. rocz.2000 i 2001 dz. rocz.2000 Warszawa 20-22.VI.2014
III Netz Cup ku pamięci Tadeusza Noska rocz.2001 Gdynia 16-18.VI.2014
II Probasket Cup rocz.2000 Mińsk Mazowiecki 13-15.2014
II Puchar Burmistrza Kruszwicy rocz.2003 13-15.VI.2014
VII Jedynka Cup rocz.1999 Kościan 6-8.VI.2014
III Radom Basket Cup rocz.2001, 1999 i 1997 Radom 6-8.VI.2014
VI Sokół Cup dz. 2001 chl. 2002 Działdowo 30.V.1.VI.2014
XXXVI Dzień Dziecka rocz.2003 Poznań 30.V-1.VI.2014
II Turniej Dzień Dziecka rocz.2002 Ruda Śląska 30.V-1.VI.2014
II Puchar Burmistrza Chełmna rocz.2000 Chełmno 23-25.V.2014
Europejski Tydzień Sportu rocz.2002 Łomża 23-25.V.2014
II Łomża Cup chł. i dz. rocz.1998 Łomża 16-18.V.2014
XI Współna Europa - Strzelce Opolskie 16-18.V.2014
NMR Cup rocz.1999 Mrągowo 17-18.V.2014
Międzynarodowe turnieje Stasinki rocz.2002 Żyrardów 16-18.V.14
II Puchar Prezesa KS „Stal” w Ostrowie Wlkp. rocz.2003 Ostrów Wlkp. 16-18.V.2014
I Solny Puchar rocz. 2001 Wieliczka 9-11.V.2011
Energo Kontrol Cup rocz. 2001 Wrocław 9-11.V.2014
V Wielichow Cup rocz.2002 Wielichowo 10-11.V.2014
XI Osieckie spotkania z koszykówką rocz.1998 Osieczna 25-27.IV.2014
IX Bydgoszcz Cup rocz. 1999, 2000, 2001 Bydgoszcz 11-13.IV.2014
XXII Wielkanocny Turniej Minikoszykówki Warszawa 11-12.IV.14
XXVII Turniej Przedwiośnia chł. i dz. rocz.2001 Działdowo 11-13.IV.2014
III Dwójka Cup rocz.1999 Ełk 4-6.IV.2014
Puchar Krainy 100 Jezior rocz.1998/99 Międzychód 4-6.IV.2014
VI Mazurska Wiosna dz. i chł. rocz.2002 Ełk 4-6.IV.2014
XVIII Elbasket rocz.2002 Elbląg 27-30.III.2014
Maciej Zieliński Cup rocz.2000 Wrocław 28-30.III.2014
IV Puchar Generała Jerzego Ziętka chł. 2003 dz.2002 Katowice 28-30.III.2014
XIV Puchar Dyrektora OSiR dz. i chł rocz.2000 Żyrardów 21.-23.III.2014
X Zima Cup chł i dz. rocz.1999 Dzialdowo 21-23.III.2014
I Wieliczka Cup rocz.2002 Wieliczka 14-16.III.2014
XI Nida Cup rocz. 2001 chł. i dz. Nidzica 7-9.III.2014
Turniej Mini Koszykówki rocz.2002 Grójec 28.II. - 2.III.2014
XVII Łomżyńska Zima rocz.2001 Łomża 28.II - 2.III.2014
I Dojlidy Cup” rocz.2002 Białystok 7 – 9.II.2014 r.
III Puchar Narodów rocz.2000 Białystok 30.I-2.II.2014
I Puchar Narodów Mini Basket rocz.2003 Białystok 25-28.I.2014
V Włocławek Cup U16 rocz.1998 Włocławek 31.I-2.II.2014
Deichmann Basket Cup rocz.1999 Wrocław 3-5.I.2014
Polskie Zespoły na Turniejach zagranicznych w okresie międzyświątecznym 2013/2014
Future for Basket Cup rocz.2001 Warszawa 27-29.XII.2013
III Międzynarodowy Memoriał im. Jacka Badora rocz1998 i rocz. 2002 Sochaczew 27-29.XII.2013
XXVIII Memoriał W. Draba rocz.1996 - I Memoriał G. Gramse rocz.2000 Poznań 27-30.XII.2013
XIII memoriał Marka Kowalskiego rocz. 2000 Częstochowa 14-15.XII.2013
Katarzynka Cup DZ. rocz.2001 CHŁ. rocz.2002 Działdowo 13-15.XII.2013
Turniej Kadetów rocz.1998 Piaseczno 13-15.XII.2013
XXI Turniej Świąteczny rocz.2002 Pruszków 13-15.XII.2013
XX Turniej Kadeta rocz.1999 i VII Puchar Prezydenta Stargardu Szcz. rocz.2001 6-8.XII.2013
VI Mikołajkowy rocz.1999 Pisz 6-7.XII.2013
Jednodniowe turnieje Mikołajkowe : Strzelce Opolskie, Poznań i Bonin
III MTB Im. Jana Wartaka rocz. 1999, 2000 i 2002 Katowice 29.XI.1.XII.2013
III INTERMARCHE WOJAN CUP rocz.2001 PAWŁOWICE 22-24.XI.2013
XIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Żyrardowa rocz.1998 15-17.XI.2013
IX Puchar Dyrektora ZS NR 11 ch. dz. rocz.2001 Koszalin 15-17.XI.2013
Turniej Koszykówki rocz.2001 Wejherowo 15-17.XI.2013
V Ogólnopolski Turniej „NIEPODLEGŁOŚCI” dz. i chł. rocz.2001 Białystok 8-11.XI.2013
XX Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Zabrza chł. rocz.1999 dz. 1998 Zabrze 8-11.XI.2013
IX Pivot Cup chł. dz. rocz. 2001, 2002 i mł. Legionowo 11-13.X.2013
VI NENUFAR CUP rocz.2001 Ełk 18-20.X.2013
III Puchar Prezesa Drukarni Chroma rocz. 2002 Żary 12.X.2013
I Piastów Basket Cup rocz.2000 Piastów 12-14.X.2013
II Bsket Cup dz. i chł. rocz.2002 Białystok 11-13.X.2013
Puchar Burmistrza Miasta Chełmna rocz.2000 Chełm 4-6.X.2013
Turniej Minikoszykówki rocz.2002 Rawicz 4-6.X.2013
VII Praga Cup rocz.2000 Warszawa 4-6.X.2013
Puchar Prezydenta Bydgoszczy rocz.1999 Bydgoszcz 4-6.X.2013
Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.. rocz.2001 4-6.X.2013
Turniej Niepodległości rocz.2000 Piaseczno 8-10.XI.2013
VIII Bydgoszcz Cup rocz. 1996, 2000 i 2001 Bydgoszcz 27-29.IX.2013
Puchar Prezesa MKS Piotrówki Radom rocz.1999 Radom 27-29.IX.2013
XX Turnieju im. Stanisława Pietraszka rocz.1998 Rawicz 27-29.IX.2013
VI Turniej Juniorów rocz.1996 Wrocław 27-29.IX.2013
Puchar Prezesa Grupy Lotos S.A. rocz.1996 Gdynia 27-29.IX.2013
Pabianice Basket Cup rocz.1998 Pabianice 27-29.IX.2013
Turniej Kadetów rocz.1998 Łódź 20-22.IX.2013
Memoriał Czesława Grygiera rocz.1996 Świnoujście 21-22.IX.2013
IV „De La SALLE CUP 2013” rocz.2001 Gdańsk 19-22.IX.2013
III Turniej im. Tadeusza Konata rocz.2000 Rawicz 20-22.IX.2013
XVII Turniej im. „Tomka Kowalika”rocz.1998 Kraków 20-22.IX.2013
Puchar Gorc rocz.2000 Nowy Targ 13-15.IX.2013
Międzynarodowy Turniej Juniora rocz.1996 Wieliczka 20-22.IX.2013 2013
XIII Turniej im. A. Grzegorzewskiego rocz.1998 i 1999 Olsztyn 20-22.IX.2013
XXII Memoriał im. Romana Zamiary rocz.1998 Bydgoszcz 20-22.IX.2013
Turniej im. Wacława Dziugieła rocz.1998 Warszawa 20-22.IX.2013
II WKK Krasnal Cup rocz.2001 Wrocław 13-15.IX.2013
II Puchar Prezesa TS Wisła Kraków rocz.1996 Kraków 13-15.IX.2013
Łódeczka Cup rocz.1998 Łódź 13-15.IX.2013
VI memoriał im. Pawła Cieślaka rocz.1998 Kruszwica 6-8.IX.2013
Ursynów Cup rocz.1998 Warszawa 6-8.IX.2013
VI Cracow Cup rocznik 1999 Kraków 6-8.IX.2013
Jedniodniowe turnieje w Łodzi i Żarach rocz.2000
Koszykówka bez granic rocz.1999 Zielona Góra 6-9.IX.2013
XV Memoriał R. i Z. Olesiewiczów rocz.1996 Warszawa 6-8.IX.2013
Niebuszewo Cup chł.1998 dz. 1999 Szczecin 30.VIII - 1.IX.2013
XI Międzynarodowy Turniej chł. i dz. rocz. 96 i 98 Gniezno 4-7.VII.2013
VII Międzynarodowy Turniej MiniBasket rocz.2001 i U-14 rocz.1999 Fermo (Włochy) 9-13.VII.2013
I Memoriał Tadeusza Noska rocz. 2001 Gdynia 24-26.VI.2013
I Turniej Mini Koszykówki rocz. 2002 i mł. Pisz 21-23.VI.2013
VI Jedynka Cup rocz.1999 Kościan 21-23.VI.2013
V Sokół Cup dz. i chł. rocz.2002 chł.. 2000 Działdowo 14-16 VI.2013
Międzynarodowy Turniej rocz.1999 i rocz.2001 Wrocław 14-16.VI.2013
II Puchar Kryształ rocz.1998 Toruń 14-16.VI.2013
Puchar Prezesa TKM rocz.2003 Włocławek 8-9.VI.2013
Puchar Bałtyku i Memoriał A. Kamińskiego rocz.1998, 2000, 2001, 2002 Gdańsk/Tczew 30.V.2.VI.2013
Turniej Minikoszykówki rocz.2002 o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej 31.V-2.VI.2013
XXXV Turniej Mini Kosz Dzień Dziecka rocz.2002 Poznań 31.V-2.VI.2013
VI Europejski Tydzień Sportu rocz.2001 Łomża 24-26.V.2013
Puchar Burmistrza Wrześni rocz.1998 Września 24-26.V.2013
Stasinki rocz.2001 Żyrardów 17-19.V.2013
III Puchar Gen. J. Ziętka chł. i dz. 2002 chł. 2003 Katowice 17-19.V.2013
Puchar Burmistrza Chełmna rocz.1995 Chełmn 17-19.V.2013
I Turniej Pierwszego Kroku rocz.2003 ! Ostrów Wlkp. 17-19.V.2013
IX Puchar Prezydenta Przemyśla 10-12.V.2013
Czwarte miejsce SP 47 Bialystok w Moskwie
II Puchar Krainy 100 Jezior rocz.1998 Międzychód 26-28.IV.2013
II Radom Basket Cup rocz. 2001 i 2000 Radom 19-21.IV.2013
„JUNIOR ŻUBRY BASKET CUP 2013” rocz.1995/96. BIAŁYSTOK 19-21.IV.2013
VII Bydgoszcz Cup 2013 rocz.1996, 1998 i 2001 Bydgoszcz 19-21.IV.2013
V Karpatia Cup rocz.1997/98 Przemyśl 19-21.IV.2013
Złota Drużyna rocz.1997 Wałbrzych 19-21.IV.2012
III Maciej Zieliński Cup rocz. 1999 Wrocław 12-14.IV.2013
XXVI PRZEDWIOŚNIE rocz.2001 Działdowo 5-7.IV.2013
XIII Turniej o Puchar Dyrektora ZS nr 21 rocz. 2000 Bydgoszcz 5-7.IV.2013
XIII Puchar Dyrektora OSiR dz. i chł. rocz.1999 Żyrardów 22-24.III.2013
XXI Wielkanocny turniej Minikoszykówki chł. i dz. rocz.2002 Warszawa 22-24.III.2013
Turnieje Kadeta rocz. 1997 Choceń 22-24.III.13
XVII Elbasket chł. i dz. rocz.2001 Elbląg 14-17.III.2013
VIII Puchar Zachodniopomorskiego Zrzeszenia Bonin 14.III.2013
Turniej „U KLEMENSA” Dz.i Chł. rocz.2002 Białystok 15-17.III.2013
X Nida Cup rocz.2000 Nidzica 1-3.III.2013
XVI Łomżyńska Zima rocz.2000 Łomża 1-3.III.2013
Turniej Minikoszykówki rocz.2002 Grójec 9-10.II.2012
IV Włocławek Cup rocz. 1997 i 2000 Włocławek 11-13.I.2013
Deichmann Cup rocz.1999 Wrocław 4-6.I.2013
Polskie zespoły w turniejach zagranicznych: Belgia, Czechy, Litwa 28-30.XII.2012
II Puchar Narodów rocznik 2000 Białystok 27-30.XII.2012 FINAL FOUR: Tartu, Talin, Piastów, Białystok
Międzynarodowy Turniej Kadetów rocz.1997/98 Choceń 4-6.I.2013
Gdynia Cup rocz.1995/96 Gdynia 28-29.I.2013
Memoriał W. Draba rocz.1997/98 Poznań 28-30.XII.2012
Turniej o Puchar dyrektora ZSTiO rocz.1998 i 1999 w Pruszkowie 21-23.XII.2012
XII Turniej „KATARZYNKA CUP” dz. 2001 chł.2002 Działdowo 14-16.XII.2012
XVIII Świąteczny Turniej Minikoszykówki rocz.2001 Pruszków 14-16.XII.2012
Mikołajkowy Turniej Minikoszykówki rocz.2002 Nowy Targ 7-9.XII.2012
V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Pisz 7-9.XII.2012
Turniej Kadeta rocz.1997/98 Opalenica 1-2.XII.2012
XIX Puchar Prezydenta RP rocz.1998 Stargard Szczeciński 30.XI- 2.XII.2012
II Międzynarodowy Turniej Barbórkowy rocz.1999 i mł. Katowice 30.XI - 2.XII. 2012
II Wojan Cup rocz.2001 Pawłowice 24-25.XI.2012
XXI Puchar Łomżyczki rocz.2000 Łomża 23-25.XI.2012
XII Puchar Prezydenta Żyrardowa dz.97 chł. 97 Żyrardów 16-18.XI.2012
VIII Turniej Minikoszykówki rocz.2000 dz. i chł. Koszalin 9-11.XI.2012
XIX Międzynarodowy Turniej chł. 1999 - dz. 1997 Zabrze 9-11.XI.2012
X Olsztynek Top 2012 dz. i chł. rocz.2000 Olsztynek 8-11.XI.2012
TURNIEJ MŁODZIKÓW rocz. 99 Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI Piaseczno 9-11.XI.2012
XI Turniej o Puchar Prezydenta Bydgoszczy rocz.1998 Bydgoszcz 19-21.X.2012
Turniej Klemens Basket Cup rocz.2001 Białystok 19-21.X.2012
II Memoriał im. H. Lenczewskiego rocz.1997/98 Białystok 5-7.X.2012
V Nenufar Cup rocz.2001 i 2002 Ełk 12-14.X.2012
VI Turniej Praga Cup chł. rocz. 2000 i 1997 dz. rocz.1997 Warszawa 5-7.X.2012
IX Osieckie Spotkania rocz,.1998 Osieczna 28-30.IX.2012
I Turniej Juniorów rocz.1995/96 Kraków 28-30.IX.2012
VI Bydgoszcz Cup U-20 rocz.1993/94 Bydgoszcz 28-30.IX.2012
II Turniej Kadetów rocz.1997/98 Wieliczka 28-30.IX.2012
Pabianice Basket Cup rocz.1995/96 Pabianice 28-30.IX.2012
Votum Basket Cup rocz.1999 Wrocław 28-30.IX.2012
ZAWKRZE CUP 2012 rocz.2000 Mława 22-23.IX.2012
XV Turniej im „Tomka Kowalika” rocz.1995/96 Kraków 21-23.IX.2012
Polskie zespoly w turniejach zagranicznych wrzesienń 2012
XIX Turniej im. Stanisława Pietraszka rocz.1998 Rawicz 21-23.IX.2012
I WKK Krasnal Cup rocz.1997 i 2001 Wrocław 21-23.IX.2012
XII Turniej IM. a Grzegorzewskiego rocz.1998 i 1999 Olsztyn 21-23.IX.2012
III Turniej „De La SALLE CUP rocz.2001 Gdańsk 21-23.IX.2012
XXI Memoriał R. Zamiary rocz.1997/98 Bydgoszcz 14-16.IX.2012
IX Turniej Koszykówki im. Zbigniewa Klimontowicza "KLIMON CUP"
VII Turniej im. Lecha Żyły rocz.1997/98 Koszalin 14-16.IX.2012
Puchar Gorc rocz.1999 Nowy Targ 14-16.IX.2012
I Turniej przy Memoriale Małgorzaty Dydek rocz.1997/98 Gdynia 15-17.IX.2012
II Turniej o Puchar MOSiR rocz.1997/98 Kielce 14-16.VI.2012
VIII Turniej im.Wacława Dziugieła rocz.1997/98 Warszawa 14-16.IX.2012
II Turniej o Puchar Prezesa Drukarni Chroma K. Raczkowskiego rocz.1999 Żary 16.IX.2012
V Memoriał im. Pawła Cieślaka rocz.1998 Kruszwica 8-9.IX.2012
V Turniej Cracow Cup rocz.1999 Kraków 7-9.IX.2012
III Festiwal Koszykówki rocz.1998 Cieszyn 7-9.IX.2012
XVI Puchar Wawelskich Smoków - rocz.1997/98 Kraków 7-9.IX.2012
XIV Memoriału Romy i Zygmunta Olesiewiczów rocz.1995/96 Warszawa 7-9.IX.2012
V Memoriał im. Pawła Cieślaka rocz.1995/97 Kruszwica 7-9.IX.2012
II TURNIEJ O PUCHAR PREZESA DRUKARNI CHROMA ŻARY 9.IX.2012
Turniej Ursynów Cup rocz.1997/98 Warszawa 31.VII-2.IX.2012
X Międzynarodowy Turniej Koszykówki dz. i chł. rocz. 1995 i 1997 Gniezno 6-8.VII.2012
Mini Basket VI Torneo Internacjonale Citta, di Fermo
I NETZ.PL CUP rocz.1999 Gdynia 22-24.VI 2012
V Turniej Jedynka Cup rocz.1999 Kościan 15–17.VI.2012r.
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ rocz.1999 o PUCHAR PREZESA WKS ŚLĄSK Wrocław 22-24.VI.2012
Turniej Borowina Cup chł. i dz. rocz.2000 Sieradz 15-17.VI.2012
III Ogólnopolski Turniej Portofino Cup rocz.1994/95 Włoclawek 15-17.VI.2012
Turniej o Puchar Kryształ rocz. ’98 i ‘99 Toruń 15-17.VI.2012
IX Puchar Bałtyku Gdańsk 7-10.VI.2012
III Międzynarodowy Turniej o Memoriał A. Kamińskiego Dąbrówka Tczewska/ Tczew 7-10.VI.2011
IV „SOKÓŁ CUP rocz. 1999 i 2001 Działdowo 8-10.VI. 2012
XXXIV TURNIEJ MINI-KOSZA DZIEŃ DZIECKA 2012 Poznań 1-3.VI.2012
X Międzynarodowy Festiwal Koszykówki „Baltic Basket Cup” Kołobrzeg 1-3.VI.2012
Turniej o Puchar Burmistrza Wrześni rocz.1998 Września 25-27.V.2012
Turniej Kadeta rocz.97 Wielichowo 26-27.V.2012
PIVOT Piastów w XXXIV Europejskim Turnieju ”MINI–BASKET Bruksela 2012”
XI Międzynarodowy Turniej rocz.2000 Ch. i dz. Stasinki Żyrardów 18-20.V.2012
IX Międzynarodowy Turniej Wspólna Europa - Strzelce Opolskie 19-20.V.2012
II Wiosenny Turniej rocz.1998 Barcin 1-3.VI.2012
Turniej Kadetów 97 o Puchar Marszałka Województw​a Wielkopols​kiego Leszno 2012
II Turniej Minikoszykówki o Puchar Generała Jerzego Ziętka - Katowice 28-29.IV.2012
Radom Cup 2012 rocznik 1999 Radom 27-29.IV.2012
IX edycja Osieckich Spotkań z Koszykówką Osieczna 20-22.IV.2012
I Turniej o Puchar Krainy stu jezior rocz.1998 - Międzychód 20-22.IV.2012
Turniej Kadetów rocz.1996/97 „II Wisła Basket Cup” Wisła 13-15.IV 2012
Międzynarodowy Wielkanocny Turniej Kadeci Młodsi rocz.1997 Grójec 5-7.IV.2012
II Międzynarodowy Turniej rocz.1999 Maciej Zieliński Cup Wrocław 2012
Międzynarodowy Wielkanocny Festiwal Koszykówki - Ostrawa 5-8.IV.2012
XX Wielkanocny Turniej Minikoszykówki rocz.2001 Pruszków 30.III.1.IV.2012
XXV Ogólnopolski Jubileuszowy Turniej „P R Z E D W I OŚ N I A” rocz.1999 chł. i dz. Działdowo 30.III-1.iv.2012
XVI ELBASKET Turniej Minikoszykówki rocz.2000 Elbląg 23-25.III.2012
Międzynarodowy Turniej ,,U Klemnsa,, rocz.2001 Bialystok 16-18.III.2012
XII Międzynarodowy Turniej rocz.1998 ch. i dz. o Puchar Dyrektora Osir Żyrardów 23-25.III.2012
Turniej o Puchar Dyrektora ZSnr 21 rocz.1999 Bydgoszcz 23-25.III.2012
V Bydgoszcz Cup 16 rocz. 1998, 1997 i 1994 Bydgoszcz 16-18.III.2012
I Turniej PLUTA BASKET RADZIONKÓW 15-16.III.2012
XV Turniej Minikoszykówki Łomżyńska Zima ch. i dz. rocz.1999 Łomża 2-4.III.2012
IX Turniej Minikoszykówki Nida Cup chł i dz. rocz.1999 Nidzica 2-4.III.2012
Turniej „Olimpijczyk Basket Cup 2012” chł.1996 dz.1998 Olsztynek 2-4.III.2012
Turniej Pięciu Narodów rocz.2000 Białystok 1-4.II.2012
Turniej Lublin Basket Cup 2012 rocz.1997 Lublin 10-12.II.2012
Turniej Kadetów rocz.1996/97 Grójec 27-29.I.2012
III Międzynarodowy Turniej Włocławek Cup rocz.1998 i rocz.1999 Włocławek 6-8.I.2012
Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Lund Szwecja 2012
I Turniej Adam Wójcik Cup dla rocz. 1999 i 1998 Wrocław 27-29.XII.2011
Polacy w zagranicznych turniejach
Turniej o Puchar Łukasza Koszarka rocz.1998 Września 28-30.XII.2011
XXVI TURNIEJ JUNIORÓW O MEMORIAŁ WACŁAWA DRABA Poznań 28-30.XII.2011
I Międzynarodowy Turniej U-18 Gdynia Cup 27-30.XII 2011
XVIII TURNIEJ KADETÓW rocz.1996 Stargard Szczeciński 16-18.XII.2011
XIX Świąteczny Turniej Minikoszykówki rocz.2000 Warszawa 16-18.XII.2011
XI Turniej Katarzynka Cup rocz. 2001 Działdowo 9-11.XII.2011
XI Memoriał Marka Kowalskiego rocz.1994/95 Częstochowa 10-11.XII.2011
XVI Mikołajkowy Turniej: dziewczyny rocz.96 chłopcy rocz.99 Sieradz 9-11.XII.2011
I Międzynarodowy Turniej Barbórkowy rocz.1999 Katowice 2-4.XII.2011
I Turniej Mikołajkowy rocz.1999 Lublin 9-11.XII.2011
Turniej Kadeta rocz.1996/97 Basket Wrocław 96 Cup Wrocław 2-4.XII.2011
IX Turniej Minikoszykówki rocz.2000 Olsztynek 11-13.XI.2011
XX Międzynarodowy Turniej Mini Koszykówki rocz.2000 o Puchar „Łomżyczki" Łomża 25-27.XI.2011
XI Międzynarodowy Turniej rocz.1997 Żyrardów 18-20.XI.2011
Międzynarodowy Turniej Niepodległości rocz.1999 Białystok 11-13.XI.2011
Turniej Kadetów rocz.1996/97 Białystok 11-13.XI.2011
Dofinansowanie turniejów koszykówki w roku 2012
VII Turniej Minikoszykówki rocz.1999 Koszalin 11-13.XI.2011
EYBL 2011/2012 I Turniej rocz.1997 Warszawa 11-13.XI.2011
Międzynarodowy Turniej rocz.1998 z okazji Świeta Niepodległości Zabrze 11-13.XI.2011
Turniej Młodzików rocz. 1998 Z okazji Święta Niepodległości Warszawa/Piaseczno 11-13.XI.2011
III Turniej EVI CUP rocz.2000 Kłecko 11-13.xi.2011
II Ogólnopolski Turniej - rocz. 1997 Ełk 4-6.XI.2011
XV Pityke Cup Nagykőrös Hungary 2011 Boys & Girls
IV NENUFAR CUP - Ełk 21-23.X.2011
IV Bydgoszcz Cup - Bydgoszcz 7-9.X.2011
VIII PIVOT CUP - Piastów 13-16.X.2011
Międzynarodowy Turniej rocznika 1999 Ostrów Wlkp. 7-10.2011
I Turniej o Puchar Prezesa ŁKS U-18 rocz.1994/95 Łódź 30.IX - 2.X.2011
I Turniej Kadeta rocz.1996 Wieliczka 30.IX - 2.X. 2011
III Turniej „Włocławek Cup” U-16 rocz.1996/97 Włocławek 30.IX-2.X.2011
XVIII Turniej im. Stanisława Pietraszka U-14 rocz.1998 Rawicz 30.IX – 02.X.2011 r.
VIII Turniej o Puchar Prezydenta Bydgoszczy U-16 rocz.1997 Bydgoszcz 30.IX-2.X.2011
Turniej klubowy o Puchar Tatr U-14 rocz.1998 Nowy Targ 30.IX-2.X.2011
VIII Turniej im Z.Klimontowicza Katowice 1-2.X.2011
Turniej ZAWKRZE CUP rocz.1998 i 2000 Mława 24-25.IX.2011
V Turniej Pałuki Basket Cup rocz.98 i rocz.96 Barcin 23-25.IX.2011
I Memoriał im Henryka Lenczewskiego rocz. 96 Białystok 23-25.IX.2011
XI Turniej im. A.Grzegorzewskiego rocz.1998 i rocz.1994 Olsztyn 23-25.IX.2011
V Turniej Praga Cup Warszawa 23-25.IX.2011
I Turniej o Puchar Prezesa drukarni chroma rocz.1998 Żary 25.IX.2011
II Turniej „De La SALLE CUP 2011” rocz. 1999 Gdańsk 23-25.IX.2011
Turniej rocz.1998 Kołobrzeg 16-18.IX.2011
II Festiwal Koszykówki w Cieszynie 16-18.IX.2011
I Turniej Juniorów rocz. 1994/95 o Puchar Burmistrza Gminy Kórnik 16-18.IX.2011
VII Memoriał im. Wacława Dziugieła rocz.1996/97 Warszawa 16-18.09.2011
XX Turniej Kadetów rocz. 1996/97 im. Romana Zamiary Bydgoszcz 16-19.IX.2011
XIV Turnieju Młodzików rocz.1998 im.Tomka Kowalika Kraków 16-18.IX.2011
Turniej Juniorów Starszych rocz.1992 i młodsi Stargard Szczeciń 10-11.IX.2011
V Turniej Kadetów rocz.1996/97 i juniorów rocz.1994/95 „Niebuszewo CUP 2011” Szczecin 9-11.IX.2011
I Turniej Juniorów rocz.1994/95 „Wisła Basket Cup” Wisła 9-11.IX.2011
XIII Memoriał R. i Z. Olesiewiczów Warszawa 9-11.09.2011
I Turniej kadetów rocz. 1996/97 Kielce 9-11.IX.2011
Międzynarodowy Turniej rocz.1997 Lublin Basket Cup 9-11.IX.2011
Turniej Kadetów ,,Ursynów Cup,, rocz.1996/97 Warszawa 2-4.IX.2011
XV Turniej Kadetów rocz.1996/97 o „Puchar Wawelskich Smoków" wygrywa Kraków 2-4.IX.2011
XVIII Johvi Cup - XIII Jarve Karikas ESTONIA 2011
VII MEMORIAŁ IM. WACŁAWA DZIUGIEŁA rocz.1996/97 Warszawa 16-18.IX.2011
5 Torneo Internazionale MiniBasket Cita di Fermo Italia 5-9.VII.2011r
IX Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Gniezno 1-3.VII.2011
II Międzynarodowy Memoriał Jacka Badory rocz. 98 Warszawa 24-26.VI.2011
Międzynarodowy Turniej Koszykówki Kadetów o puchar Dyrektora WKS „Śląsk” Wrocław
Sokół Cup 2011
FESTIWAL KOSZYKÓWKI DZIECI I MŁODZIEŻY EURO 2011 KATOWICE 17-19.VI.2011
III MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW PRZEMYŚL CUP 17-19.VI 2011
IV Turniej Koszykówki rocz.1996 JEDYNKA CUP Kościan 10-12.VI.2011
III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW rocz. 1998 i 1999 DZIAŁDOWO 17-19.VI.2011
XXXIII TURNIEJU MINI-KOSZA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW Poznań 27-29.V.2011
II TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI Łomża 28 maja 2011 rok
II Turniej Młodzików 97’ Wielichowo 20-22.V.2011
IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki „Baltic Basket Cup” Kołobrzeg 20-22.V.2011
Ogólnopolski Turniej Koszykówki z Okazji Święta Kwitnących Jabłoni chłopcy rocz. 96 i 97 Grójec 20-22.V.2011
XVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ UKS „IGRZYSKA NADWIŚLAŃSKIE 2012” Wyszków 13-15.V.2011
Turniej o Puchar Burmistrza Wrześni rocz.1998 Września 20-22.V.2011
Turniej młodzika rocz.1998/99 im.Tadeusza Konata Rawicz 20-22.V.2011
XI Ogólnopolski Turniej Koszykówki Młodzików rocz.98 Bydgoszcz 13-15.V.2011
X Międzynarodowy Turniej Koszykówki Stasinki dz. / ch. rocz.1999 Żyrardów 13-15.V.2011
VIII OSIECKICH SPOTKAŃ Z KOSZYKÓWKĄ
Turniej rocz.1996 BYDGOSZCZ CUP 6-8.V.2011
VIII Międzynarodowego Turnieju Koszykówki Chłopców „Wspólna Europa” Strzelce Opolskie 1-2.v.2011
Dziewczyny UKS „Piątka” Ostrów Wlkp. - BASKETBALL WIEN 2011.
VIII TURNIEJ O PUCHAR BAŁTYKU GDAŃSK, 3-5.VI 2011
WKS Śląsk Wrocław rocznik 1996 na turnieju w Francji
EASTER EURO BASKET - YOUTH BASKETBALL TOURNAMENT IN PRAGUE 2011 22-25..IV.2011
XI Turniej Minikoszykówki Przedwiośnie rocz.1998 Działdowo 15-17.IV.2011
XV ELBASKET Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców rocz.1999 Elbląg 7-10.IV.2011
XIX Praski Wielkanocny Turniej Minikoszykówki rocz.2000 chłopcy Pruszków 8-10.IV.2011
I TURNIEJ Minikoszykówki rocz.99 ” MACIEJ ZIELIŃSKI CUP” Wrocław 1-3.IV.2011
III Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki rocz.99 „U Klemensa” Białystok 18-20.III.2011
XI Międzynarodowy Turniej dz./ch. rocz.1998 o Puchar dyrektora OSiR Żyrardów - 25-27.III.2011
Turniej Koszykówki Młodzika Starszego rocz.97 DWÓJKA CUP EŁK 18-20.III.2011
XIV Turniej Minikoszykówki dziewcząt i chłopców rocz.1998 Łomżyńska Zimna 4-6.III.2011
VIII Międzynarodowy Turniej Nida Cup chłopcy i dziewczyny rocz.1998 Nidzica 4-6.III.2011
Ogólnopolski Turniej kadetów rocz.1995 o puchar Menedżera sportu GOS Grójec 25-27.II.2011
Ogólnopolski Turniej młodszego kadeta rocz.1996 Grójec 18-20.II.2011
Memoriał Darka Czerniejewskiego i Tomka Kapalskiego rocz.1995/96 Zielona Góra 11-13.II.2011
II Turniej PBG BASKET JUNIOR Poznań - podsumowanie
II Turniej o Puchar PBG - Kadet rocz.1995 oraz Junior rocz.1993 Poznan 11-13.II. 2011
Ogólnopolski Turniej młodszego kadeta rocz.1996 Gdynia 28-30 Styczeń 2011
Ogólnopolski Turniej Juniorów rocz.1993 Konin 28-30.I.201
I Memoriał im. Marcina Pawłowskiego kadeci rocz.1995 Kielce 21-23.I.2011
Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Lund Szwecja 2-5.I.2011
Polskie zespoły w Ostrawie i Kownie 28-30.XII.2010
Międzynarodowy Turniej Młodzika starszego rocz.1997 Krnov Czechy 28-30.XII.2010
XXV Turniej Juniorów rocz.1993/94 o Memoriał Wacława Draba Poznań 28.-30.XII.2010
XVIII Świąteczny Turniej Minikoszykówki rocz.99 Pruszków Warszawa 17-19.XII.2010
Dominik Tomczyk Cup Turniej Kadetów rocz.1996 Wrocław 17-19.XII.2010
Turniej kadetów rocz.1995/96 o Puchar Żubrów Bialystok 17-19.XII.2010
Turniej Kadeta rocznik 1995/96 Stalowa Wola 17-19.XII.2010
XVII Gwiazdkowy Turnieju Mini-Kosza. rocz.1999 i ml. Poznan 11-12.12.2011
Ogólnopolskie Turnieje Kadet oraz młodzik rocz.1998: Stargard Szczeciński 3-5.XII 2010
Pomerania Cup Turniej Kadr Wojewódzkich chłopców rocz.1996/97 Region Północ Człuchów 19-21.XI.2010
X Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Żyrardowa 19-21.XI.2010
XIX Turniej Mini Koszykówki Puchar Łomżyczki rocz. 99 Łomża 26-28.XI.2010
X Memoriał im. Marka Kowalskiego w koszykówce Częstochowa 19-21.XI.2010
Międzynarodowy Turniej w Mini Koszykówce Dziewcząt i Chłopców rocz. 98 Białystok 12-14.11.2010
Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Zabrza 12-14.XI.2010
XIV. PITYKE CUP Węgry 30.X-1.XI.2010
VIII Międzynarodowy Turnieju rocz.1996 o Puchar Prezydenta Bydgoszczy 22-24.X.2010
VII Pivot Cup Międzynarodowy Festiwalu Koszykówki Piastów 15-17.X.2010
III Nenufar Cup Międzynarodowy Turniej Mini koszykówki rocz.99 Ełk 22-24.X.2010
V Turniej Koszykówki Juniorów upamiętniający pontyfikat Papieża Jana Pawła II
II Ogólnopolski Turniej Koszykówki Bydgoszcz CUP 8 -10 październik 2010
II Turniej Kadetów o Puchar Prezesa Nowy Styl i Posła RP Ł. Zbonikowskiego Włocławek 1-3.10.2010
Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki rocz.1999 Gdańsk 24-26 wrzesień 2010
I Turniej Kadetów rocz.1995/96 ku pamięci Rafała Grelewicza Gdynia 24-26 wrzesień 2010
Ogólnopolski Turniej młodzików rocznik 1998 Zakrzew Cup Mława 25-26 Wrzesien 2010
II Międzynarodowy Turniej Koszykówki Włocławek Cup 2010 24-26 wrzesień 2010
X Międzynarodowy Turniej Kadetów WEJHER CUP Wejherowo 23-26 wrzesień 2010
Turniej Kadetów im. Wacława Dziugieła Warszawa 24-25 wrzesień 2010
Klubowy Turniej o Puchar Gorc chłopcy rocznik 1997 Nowy Trag 24-26 wrzesień 2010
IV Ogólnopolski Turniej Koszykówki Praga Cup 2010 Warszawa 17-19 wrzesień 2010
Turniej Koszykówki Chłopców - Jubileusz 1200-Lecia Cieszyna 17-19 wrzesień 2010
VII Turniej Koszykówki Klimon Cup 2010 kadeci 1995/96 Katowice 17-19 wrzesien 2010
V Ogólnopolski Turniej Koszykówki Juniorów „Święto Kielc” – 18-19 wrzesień
XIX Memoriał im. Romana Zamiary Kadeci 1995/96 - Bydgoszcz 17-19 września
Międzynarodowy Turniej „Lublin Basket Cup 2010” Lublin 17-19 września
XII Memoriału R. i Z. Olesiewiczów Warszawa oraz Puchar Winobrania Zielona Góra
Turniej koszykówki Kadetów rocz.1995/96 Ursynów Cup - Warszawa 3-5 wrzesień 2010
Międzynarodowy Turniej Kadetów i Juniorów „Niebuszewo Cup” Szczecin 3-5 września
XIV Międzynarodowy Turniej Kadetów rocz.1995.96 o „Puchar Wawelskich Smoków,, Kraków 3-5 września
Estonia - JÕHVI JÄRVE KARIKAS 2010 - Brązowi medaliści rocz. 1999 UKS Nenufar 5 Ełk
Wspomnienia z wakacji Ardres – Koszykarskie miasteczko we Francji.
VIII Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Gniezno 2010
Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Chłopców „PRZEMYŚL CUP 2010” 04-06 czerwiec 2010
Międzynarodowym Turnieju Koszykówki „BALTIC BASKET CUP” Kołobrzeg 11-13 czerwiec 2010
Międzynarodowy Turniej Kadetów we Wrocławiu
II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW SOKÓŁ CUP 4-6 czerwiec 2010”
XXXII TURNIEJ MINI-KOSZA DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW „DZIEŃ DZIECKA ‘2010”
Berlin Międzynarodowy Festiwal Koszykówki
X Memoriał Aleksandra Grzegorzewskiego
XV Ogółnopolski Turniej Koszykówki chłopców rocz.1995 Wyszków 7-9 maj 2010
PYRA najlepsza w Stadium Basketball Cup 2010 /roczniki 92-93/
XX Wielkanocny Turniej Koszykówki Wiedeń 2010
X Międzynarodowy Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora OSiR Żyrardów
I Ogólnopolski Turniej Koszykówki - Bydgoszcz Cup 2010
Elbasket 2010 dla WKK Wrocław ( chłopcy) i MUKS Bydgoszcz (dziewczyny)
PUCHAR DYREKTORA ZS NR21 w Bydgoszczy dla WKK Wrocław
II Turniej Mini-Koszykówki rocz.1998 Białystok 6-8.III.2010
Nida Cup Turniej dziewczyny i chłopcy rocz.1997 Nidzica 5-7.III.2010
Turniej Koszykówki Juniorów rocz.1993 i młodsi Prudnik
I Turniej minikoszykówki "Białystok 22-24.I.2010
I Ogólnopolski Turniej młodzika rocz.1997 Wielichowo 8-10.I.2010
Turniej w Krnowie
Turniej LOSSM PZKosz Stalowa Wola Grudzień 2009
Puchar Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego dla GTK Gdynia
Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla AZS Koszalin
IX Ogólnopolski Memoriał im. Marka Kowalskiego Częstochowa 2009
IX Międzynarodowy Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Żyrardowa 2009
IV MiędzynarodowyTurniej Koszykówki Kadetów Upamiętniającego Pontyfikat Papieża Jana Pawła II
II NENUFAR CUP DLA ŻSM MARIJAMPOL
VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOSZYKÓWKI PIVOT CUP 2009
Klimon Cup 2009 dla HARTWIGA Katowice
Warszwaskie turnieje kadetów
Kielce ,,podbite,, poraz drugi !
Przedsezonowe turnieje kadetów
Pierwsze sprawdziany kadr wojewódzkich i kadetów
7th International Basketball Tournament Gniezno 2009
TURNIEJ MIAST ZAPRZYJAŹNIONYCH
TURNIEJ KOSZYKÓWKI w Cieszynie „MŁODOŚĆ NADZIEJĄ BASKETU”
ŁADZICE dla chłopców... Gołków dla dziewczyn
Działdowo 2009 XXII Turniej Przedwiośnia
Pierwsze miejsca dla Żyrardowa
HIGH SCHOOL MUSICAL 3 BASKETBALL CUP 2009
Nida Cup 2009 - Nidzica - dla GTK Gliwice
Puchar zostaje w Lublinie 3 - miejsce naszego zespołu
UKS Komorów w Bałkańskim kotle
MKS Zabrze tradycyjnie na Noworocznym Turnieju w SZWECJI
XXIII-MEMORIAŁU Wacława Draba
XIII Christmas Cup BADEM 2008 - Słowacja Żylina
W turnieju na Węgrzech Polskę reprezentował Mistrz Mazowsza r.95 zespół z Komorowa
III Turniej Kadetów we Wrocławiu dla Stalowej Woli
Piovot Cup 2008 Piastów, Pruszków, Warszawa
UKS MOSM Bytom najlepszy w Krakowie.
ALLES CUP GŁOWNO 2008 dla JAS FBG Sosonowiec
Dziewczyny na Turniejach
„KLIMON CUP” dla Gliwic , Zabrza i Sosnowca
Festiwal Koszykówki Dziewczęcej Sosonowiec 2008
Wyniki z Bytomia i Tarnowa
Turniej Miast Zaprzyjaźnionych o Puchar Prezydenta Miasta Katowice
Cała Polska w cieniu Śląska
Kadeci UKS SP 27 Katowice podbili Zyline
VI Międzynarodowy Turniej w Gnieźnie
III Ogólnopolski Turniej Koszykówki Kadetów
Śląskie drużyny na Międzynarodowych turniejach
Szwajcarska przygoda.
Młodzi Ślązacy podbili Gorlice
MOSM Bytom na II Międzynarodowym Turnieju w Bydgoszczy
Mc Donald Cup Ostrawa 2008 - MUUK Pszczyna i Hajduki Chorzów
UKS SP 27 Katowice na Wielkanocnym turnieju w Wiedniu
Turniej BADEM Słowacja Żylina Grudzień 2007
Pivot Cup Pruszkow Pażdziernik 2007
IV Turniej kadetów Kielce Wrzesień 2007
IV Turniej im Z.Klimontowicza Katowice Wrzesień 2007
I Turniej Młodzikow Starszych Radom Wrzesień 2007
Turniej Kadetów ,,Życie Bytomskie,, Bytom Wrzesień 2007
XV turniej Baden Słowacje Żylina Sierpień 2007
Posezonwe turnieje sparingi
Turniej Szwecja - MKS Zabrze I miejsce
Turniej Żylina - Słowacja
Turniej Juniorów rocznik 1990 w Łowiczu
Turniej młodzików młodszych rocz.1994 Łomża
Pivot Cup 2006
Turniej koszykówki chłopców im. Zbigniewa Klimontowicza
Turnieju młodzików straszych rocz.1993 Tarnów
Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
Międzynarodowy Turniej Kadetów Cracow Cup 2006
Bytomski Turniej Kadetów o Puchar Życia Bytomskiego
Turniej Młodzików Starszych w Zabrze 2006
Pokaż wszystkie Kategorie
Sonda
Obecność SKM
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku Śląskim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi