Kadra ¦l±ska rocznik 1995
Dodane przez zibi dnia Luty 13 2009 01:14:29
 Kalendarz reprezentacji województwa ¦l±skiego rocznika 1995
od naboru do OOM

Trener: Rados³aw Fudali (MOSM Bytom)
Asystent: Marcin Kloziñski (AZS Katowice)
Trener koordynator Marek Juszkiewicz


 Termin dni miejscerodzaj pozycja ilo¶æ relacje foto  filmiki
23-25.04.2010  4 Zielona Góra Pó³fina³ OOM    III 12INFORMACJE  
31.03-2.04.2010  3Strumieñ Konsultacja  12   
 25-28.03.2010  4 Nowy Targ Puchar Gorc     I 12 INFORMACJE FOTO 
 12-14.03.2010  3 Strumieñ Konsultacja  12 INFORMACJE  
20.02.2010  Strumieñ 2 Sparingi z Kadr± Mazowsza   INFORMACJE FOTO FILMIKI
 13-20.02.2010  8 Strumieñ Obóz zimowy  15 INFORMACJE  
 29-31.01.2010  3 Strumieñ Konsultacja   12 INFORMACJE  
 27-30.12.2009  4 Poznañ Turniej PBG  II 12 INFORMACJE  
 19.12.2009  1 Katowice sparing  20   
 05-08.10.2009  4 Nowy Targ Puchar Tatr  II 12 INFORMACJE FOTO FILMIKI
 16-18.10.2009  3 Katowice Klimo Cup  III 30 INFORMACJE FOTO FILMIKI
 20-30.06.2009 10 Chybie Obóz letni  30 INFORMACJA  
 15-17.05.2009  3 Chybie Konsultacja  30 INFORMACJA  
 27-29.03.2009  3 Chybie Konsultacja   30 INFORMACJE  
 Listopad 2009  1 Chybie Nabór     

Kadra Województwa ¦l±skiego - Ch³opcy rocznik 1995




Klimek Micha³
K¦ AZS Katowice
Redliñski Micha³
MKKS Rybnik

Smo³ka Daniel
MKKS Rybnik
Gros Mateusz
MOSM Bytom
Szymaniak Filip
MOSM Bytom
Redliñski Emil
MKKS Rybnik
      
Jezela Marcin
K¦ AZS Katowice
Pietryga Szymon
MOSM Bytom

Piercha³a Piotr
MKKS Rybnik
Szmidt Kuba
MOSM Bytom
Andrzejewski M
Hartwig Katowice
 Hanzel Pawe³
 AZS Katowice

 ZAWODNICY REZERWOWI

                 
Kowalski
Nikodem
Czêstochowa
Dytko
Oliwer
GTK Gliwice
Hulewicz
Kacper
AZS Katowice
Urbañczyk 
Jakub
Jaworzno
Micha³
Mi³ek
AZS Katowice
Nosiadek
Szymon
 
MKKS Rybnik
Grzymies³awski
Adam
AZS Katowice
Piszczek Maciej
TKM Knurów
Wójcik Micha³
GTK.Gliwice 





Kadra Województwa ¦l±skiego - Dziewczyny rocznik 1995

 trener kadry : Marek Juszkiewicz
Asystent trenera:








OOM Mazowsze 2010


           
Dziewior Karolina
JAS FBG Sosnowiec
Giers Klaudia
JAS FBG Sosnowiec
Baranowska Paulina
JAS FBG Sosnowiec
Krzymiñska Natalia
JAS FBG Sosnowiec
Biedak Ewelina
JAS FBG Sosnowiec
Mazur Marzena
LABasket Piekary ¦l
           
Paranowska Beata
MOSM Bytom
Pañczyszyn Martyna
MOSM Bytom
Lupa Sabina
MOSM Bytom
Kossmann Olga
MKS Zabrze 
Pajdziñska Wiktoria
MKS Zabrze
Kominowska Monika
MOS Katowice