Kadra Polski rocznik 1995
Dodane przez zibi dnia Padziernik 01 2010 13:00:21
KADRA POLSKI U-16 ch³opcy urodzeni 1995 / 96
od naboru do Mistrzostw Europy
Kalendarz reprezentacji Polski
 

 termin dni miejsce..................
Impreza..............
 ilo¶c relacje skmfoto  film info www  zwyciêstwa
 pora¿ki
MIEJSCE 
7-19.VII.2015
 13W³ochy Lignano
ME U20 Dywizja A
 12INFORMACJA
  WWW
    3 / 6
 XIV
18-28.VII.2013
 11Macedonia StrumicaME U18 Dywizja B
 12   WWW
    7 / 1
  II
28.07-7.08.2011  12Pardubice CzechyME U-16 Dywizja A
 12INFORMACJE FOTO FILMIKIWWW    4 / 5 XIV
  S³owenia 2 Sparingi 12 brak        
12-17.07   6Portugalia 3 Sparingi 12 INFORMACJE FOTO       1 / 2 
  W³adys³awowo 2 Sparingi  brak     
16-26.06 11Krosno Zgrupowanie  16INFORMACJE     
27.01-6.02.2011 11W³adys³awowoObóz 21INFORMACJE FOTOFILMIKI    
26-30.12.2010  5Budapeszt (Wêgry)Turniej 12INFORMACJE       2 / 1     II
05-08.12.2010  4Iscar (Hiszpania)Turniej 12INFORMACJE      0 / 3   VI
18-21.11.2010  4COS SzczyrkKonsultacja 16INFORMACJE     
21-24.10.2010  4COS SzczyrkKonsultacja 16INFORMACJE     
1-10.08.2010 10 Bia³a PodlaskaNabór 33INFORMACJE     


 

ME U16 Dywizja A XIV utrzymanie Dywizji A
ME U18 Dywizja B II awans do Dywizji A
ME U20 Dywizja A  XIV spadek do Dywizji B
Bogus³aw Onufrowicz - Trener g³ówny
Roman Prawica - Trener asystent
£ukasz Grudniewski - Trener asystent
Arkadiusz Mi³oszewski - Trener g³ówny
Bartlomiej Przelazly - Trener Asystent
Lukasz Grudniewski -Trener asystent
Mariusz Niedbalski - Trener g³ówny
Marcin Wo¼niak - Trener asystent
Piotr Bakun - Trener asystent
 Nowi zawodniczy w Kadrze
Nowi zawodniczy w Kadrze
 Sk³ad poni¿ej w tabelkach
Pawe³ Dzier¿ak 95 - Trefl Sopot  > U20
Damian Szymczak 95 - Sieraków
Igor Wadowski 96 - Ochota Warszawa >U20
P. ¯o³nierewicz 95 - Asseco Gdynia >U20
Micha³ Marek 96  - Pyra Poznañ
Mateusz Stawiak 96 - Truso Elbl±g >U20
Grzegorz Kulka 96  - Trefl Sopot  >U20
Dominik Olejniczak 96  - TKM W³oc³awek
Jakub Nizio³ 96 - ¦lask Wroc³aw
Mariusz Konopatzki 95 - Basket Kwidzyn
Kamil Czosnowski 95 - MKS Pruszków
Artur W³odarczyk 96 - Trefl Sopot




Obecno¶æ SKM
  

SZTAB SZKOLENIOWY  U16

      
BOGUS£AW ONUFROWICZ
TRENER G£ÓWNY
ROMAN PRAWICA
II TRENER 
£UKASZ GRUDNIEWSKI
II TRENER 
MARCIN GÓRKA
MASA¯YSTA




  FOTO Sylwetka............................Udzia³ w TurniejachSukcesy indywidualne dru¿ynowe.................................................... 
 1  Pruefer Filip
urodzony: 31.05.1996
miejsce:
klub: KORMORAN Sieraków
trener: Jaros³aw Czeka³a
klub: PBG Poznañ
kadra: Wielkopolskie
wzrost: 208 cm.
pozycja: 5
ME Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Wêgry 2010
Mistrz Polski SP Kraków 2008
Wicemistrz Polski U-14 Poznañ 2009
Mistrz Polski OOM Pruszków 2010
Mistrz Polski OOM  Zambrów 2011
Mistrz Polski U-16 Kraków 2011
Mistrz Polski Gimnazjada Radom 2011
Jordan Brand Classic Camp Londyn 2011

Jordan Brand Classic Camp USA 2011
XIV miejsce ME U-16 Czechy
 2  Zywert Kamil
urodzony: 24.02.1996
miejsce: 
klub:KORMORAN Sieraków
trener: Jaros³aw Czeka³a
klub: POLITECHNIKA W-wa
kadra: Wielkopolskie
wzrost:
pozycja:
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Wêgry 2010
Mistrz Polski SP Kraków 2008
Wicemistrz Polski ALL STARS U-14 Poznañ 2009
Mistrz Polski OOM ALL STARS  Pruszków 2010
Mistrz Polski OOM Zambrów 2011
MVP 1 STRZELEC OOM Zambrów 2011

Koszykarski Talent rocz.96 Wyjazd do Turcji
Mistrz Polski U-16 ALLL STARS Kraków 2011
Mistrz Polski Gimnazjada Radom 2011
Jordan Brand Classic Camp Londyn 2011
XIV miejsce ME U-16 Czechy
 3  Walczak Marek
urodzony: 6.06.1995
miejsce:
klub: PYRA Poznañ
trener: Tomasz Blaszczak
kadra: Wielkopolskie
wzrost: 190 cm.
pozycja:
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Wêgry 2010
Mistrz Polski U-14 Poznañ 2009
MVP MP U-14 Poznan 2009
Turniej Mistrzów Krajowych Moskwa 2009
Mistrz Polski OOM Pruszków 2010
ALL STARS OOM Pruszków 2010
III-Miejsce MP U-16 Kraków 2011
ALL STARS MP U-16 Kraków 2011

 4  Jeszke Damian
urodzony: 6.02.1995
miejsce:
wychowanek:
klub: Nowvum Bydgoszcz
trener: Pruchnicki Zbigniew
kadra: Kujawsko-Pomorskie
wzrost: 200 cm.
pozycja: 

SMS PZKosz Cetniewo
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Wêgry 2010
III miejsce U-14 Poznañ 2009
ALL STARS MP U-14 Poznan 2009
Wicemistrz OOM Pruszków 2010
MVP OOM Pruszków 2010
ALL STARS OOM Pruszków 2010
Superfina³ VII miejsce EYBL Wilno 2010
XI miejsce ME U-16
MVP Turniej ISCAR Hiszpnia 2010
ALL STARS MP U-16 Kraków 2011
Jordan Brand Classic Camp Londyn 2011
 5  Krawczyk Adrian
urodzony: 17.01.1995
miejsce:
klub: ZASTAL Zielona Góra
trener: Leonard Zawicki
kadra: Lubuskie
wzrost: 180 cm.
pozycja:

SMS PZKosz Cetniewo
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Wêgry 2010
 
 6  Socha Denis
urodzony: 7.01.1995
miejsce:
klub: TURÓW Zgorzelec
trener: Artur Ziemba
kadra: Dolnosl±skie
wzrost: 186 cm.
pozycja:
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Wêgry 2010
Najlepszy Strzelec MP U-14 Poznan 2009
 7  Mazur Adam
urodzony: 1.06.1995
miejsce:
klub: WKK Wroc³aw
trener: Sebastian Potoczny
kadra: Dolnosl±skie
wzrost: 186 cm.
pozycja:
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Wêgry 2010
ALL STARS MP U-14 Poznan 2009
Mistrz Polski U-16 Opalenica 2010
 8  Witliñski Miko³aj
urodzony: 2.12.1995
miejsce:
wychowanek:
klub: GTK Gdynia
trener: Maciej Szel±gowski
kadra: Pomorskie
wzrost: 201 cm.
pozycja:

SMS PZKosz Cetniewo
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Wêgry 2010
III miejsce U-16 Opalenica 2010
ALL STARS OOM Pruszków 2010
Najlepszy gracz Polski TNO Wêgry
 9  Michalik Szymon
urodzony:
miejsce:
wychowanek:
klub: PYRA Poznañ
trener:
kadra: Wielkopolskie
wzrost:
pozycja:

ME U-16 Czechy 2011Mistrz Polski U-14 Poznañ 2009
Turniej Mistrzów Krajowych Moskwa 2009
Mistrz Polski OOM Pruszków 2010
III-Miejsce MP U-16 Kraków 2011
 10  Pandura Piotr
urodzony:
miejsce:
wychowanek:
klub:
trener:
kadra: Podkarpackie
wzrost:
pozycja:

SMS PZKosz Cetniewo
ME U-16 Czechy 2011 
 11  Brenk Adam
urodzony:
miejsce:
wychowanek: MKK Gniezno
klub: TREFL Sopot
trener:
kadra: Wielkopolskie
wzrost:
pozycja: 
ME U-16 Czechy 2011 
Mistrz Polski OOM Pruszków 2010


 12 Wróbel Bartosz
urodzony:
miejsce:
wychowanek: £KS £ód¼
klub: GTK Gdynia
trener:
kadra: £ódzkie
wzrost:
pozycja: 
ME U-16 Czechy 2011  

Zawodnicy bior±cy udzia³ w Turniejach
         
Szel±g Mateusz
urodz.23.01.199
miejsce:
Novum Bydgoszcz
trener:Pruchnicki
wzrost: 198 cm
kadra:Kujaw-Pomor.
pozycja:
Hiszpania 2010
Wêgry 2010
Smo³ka Daniel
urodz:15.07.1995
miejsce:
MKKS Rybnik
trener: S. Grabiec
wzrost: 188 cm.
kadra: ¦l±skie
pozycja:
Hiszpania 2010
Wêgry 2010
Krzywdziñski T.
urodz: 16.01.1995
miejsce:
Nowvum Bydgoszcz
trener: Pruchnicki Z
wzrost: 200 cm
kadra:Kujaw-Pomor.
pozycja:
Hiszpania 2010
Dzier¿ak Pawe³
urodz: 7.04.1995
miejsce:
KORSARZ Gdañsk
trener: Kwa¶niewski
wzrost: 180 cm.
kadra: Pomorskie
pozycja:
Hiszpania 2010
Wêgry 2010
Wadowski Igor
urodz: 18.01.1996
miejsce:
Ochota Warszawa
trener: Foder
wzrost: 190 cm.
kadra: Mazowsze
pozycja:
Wêgry 2010

Zawodnicy bior±cy udzia³ w zgrupowaniach

                
M³ynarczyk P.
6.02.1995
CZARNI S³upsk
trener:R.Jakubiak
wzrost: 196 cm.
Ornoch Bar³omiej
20.03.1995
UKS 11 Warszawa
trener:Tomaszewski
wzrost: 191 cm
Bartkiewicz
15.06.1995
£KS £ód¼
trener:Kamecki M.
wzrost: 198 cm
Lis Maciej
25.06.1995
STAL Stalowa W.
trener:Skiba D.
wzrost: 188 cm
£aszczyñski Oskar
30.01.1995
ZASTAL Zielona G.
trener: L. Sawicki
wzrost: 193 cm. 
Michalik Szymon
28.01.1995
MOS S£upca
trener:M.Górniak
wzrost:
Mariañski Mateusz
28.09.1995
Novum Bydgoszcz
trener: Pruchnicki
wzrost: 185 cm
Pstrokoñski Rafa³
1995
POLONIA W-wa
trener: Nurek
wzrost:
               
Lipski Micha³
8 Skierniewice
trener:K. Wiercioch
16.02.1995
wzrost: 192 cm
Piekarski Kacper
DUET W³oc³awek
trener:M.Piekarski
rocz.1995
wzrost:
Szymczak Damian
Sieraków
trener:J. Czeka³a
28.04.1996
wzrost
Przybo¶ Bartosz
¦L¡SK Wroc³aw
trener:F.Gryszko
7.07.1995
wzrost: 191 cm
Zawalski Damian
DUET W³oc³awek
trener:M.Piekarski
rocz.1995
wzrost:

Skorek Marcin
SL¡SK Wroc³aw
trener:Grudniewski
rocz.1996
wzrost: 200 cm
W³odarczyk Artur
WIS£A Kraków
trener:P.Piecuch
20.02.1996
wzrost 181 cm
Krefft Pawe³
GTK Gdynia
rocz.1996
trener:T.Nosek
wzrost: