2004
Dodane przez zibi dnia Sierpie 11 2014 10:31:19
U-14 MÊSKIE TURNIEJE sezon 2017/2018   Kategoria: M³odzik Starszy -  rocznik 2004 i m³odsi

NA NOWE STRONIE SKM   http://www.skm.basketmania.pl/skmwp/category/turnieje/r-04/

U-14 MÊSKIE TURNIEJE sezon 2017/2018
Kategoria: M³odzik Starszy -  rocznik 2004 i m³odsi

  Gdzie...Termin.................................................
..................................... WYRÓ¯NIENIA.................. 
01
 SZCZECIN

1-3.IX.2017

Niebuszewo Cup
1 Wilki Morskie 16 Szczecin   
2 BC Obra Ko¶cian
3 City Basket Berlin
4 Wilki Morskie 35 Szczecin   
5 Prinemanie Grodno
6 MUKS Piaseczno



INFOMVP: Jakub Stupnicki

5 ALL-STARS
Igor Drozdowski
Jakub Bereszyñski
Mikita Kalach
Leandro Re Lon
Ignacy D±bkowski
02
 KRAKÓW

8-10.IX.2017

IV Puchar
Rektora AGH
1 Kadra Ma³opolski
2 MKKS Rybnik
3 MOSM Bytom
4 £KS £ód¼
5 UKS Bia³o³êka Warszawa
6 BC Previdza
7 MUKS 1811 Unia Tarnów
8 Regis Wieliczka
9 Wis³a Kraków
10 Ksiê¿ak £owicz
 INFO 
03

PNIEWY

8-10.IX.2017

Turniej
1. BC Obra Ko¶cian
2. UKS 7 Trefl Sopot
3. Piotrówka Radom
4. BC Sieraków
5. PKK99 Pabianice
6. Turów Zgorzelec
7. Kadra Lubelskiego 2004
8. Zastal Zielona Góra
9. Twarde Pierniki Toruñ
10. Sudety Jelenia Góra
11. AZS Skierniewice
12. Junior Basket klub Olsztyn
13. WKK Wroc³aw
14. AK Komorów
15. Wilki Morskie Szczecin
16. UKS 3 ¯yrardów

 INFO
 
MVP
Kuba Bereszyñski


5 ALL-STARS:
Czarek Wojciechowski
Micha³ Sobol 
Patryk Roso³owski 
Eryk Wylega³a 
Przemek Kociszewsk
04
 BYDGOSZCZ

15-17.IX.2017

Puchar
Prezydenta

1. Bryza Kolbudy
2. Pyra Poznañ
3. Novum Bydgoszcz
4. Regnum Bydgoszcz
5. Spójnia Stargard
6. Batory Bia³ystok


 INFOMVP : Jakub Birunt
ALL-STARS
Sebastian Kloska
Micha³ Smolik
Pawe³ Jêdrzejczak
Bartosz Jeziorowski 
Micha³ Skibiñski
Hubert Citko
05
 GDYNIA

22-24.IX.2017

VI Netz Cup
1  MKS Polonia Warszawa
2  Asseco Gdynia
3  M³ode Lwy Gdañsk
4  Basket Ósemka Wejherowo
5  UKS De La Salle Gdañsk
6  AZS UJK Kielce


 INFO
MVP: Jakub Piêtowski
ALL STARS:
Jakub Piêtowski
Konrad Kornowicz
Miko³aj Wrzeszcz
Szymon Nowicki
Maksymilian Pacenko
06

BYDGOSZCZ

29.IX.-1.X.2017

VI Bydgoszcz
Cup


1 Pro-Basket Kutno
2 Ro¶ Pisz
3 AK Komorów I
4 GIM 92 Ursynów
5 Novum Bydgoszcz
6 Basket Regnum Bydgoszcz
7 M³ode Lwy Gdañsk
8 AK Komorów II

INFOMVP: Wojtczak Jakub

5 ALL-STARS
Milewski Maciej
Sierocki Micha³ 
Zarzycki Kaj
Szular Franciszek
Go³embiewski Oliwier
07
 PABIANICE

29.IX-1.X.2017

Pabianice
Basket Cup

1 TKM W³oc³awek
2 BC Obra Ko¶cian
3 PKK 99 I Pabianice
4 £KS Szko³a Gortata £ód¼
5 AZS PWSZ Skierniewice


 
 INFO 
08
 KATOWICE

6-8.X.2017

Memoria³
Sajdy

1 BK Snakes Ostrava
2 Kadra Lubuskiego
3 UKS SP 27 Katowice
4 Nied¼wiadki Przemy¶l
5 UKS Regis Wieliczka
6 ¯AK Zory


 INFO
 
09
 RAWICZ

6-8.X.2017

V Puchar Firmy
Pagmer

1 Kadra Wielkopolski 04
2 WWilki Morskie  Szczecin
3 RKKS Rawia Rawicz
4 Iskra Osieczna
5 Polonia 1912 Leszno
6 SMK Lubin



 INFOMVP: £ukasz ciorga
Strzelec: Maciej Demut
5 ALL-STARS:
Maciej Fona³
Filip Zacharski
Jakub Sucharski
Stanis³aw Maækowiak
Jan ¦miglak
Mateusz Durczewski
10
 CHE£MNO

6-8.X.2017

Puchar
Burmistrza
1 La Basket Warszawa
2 Twarde Pierniki Toruñ
3 Basket Regnum Bydgoszcz
4 MChKK Che³mno




 INFO

MVP: D³u¿ewski Jakub
11
 ¯YRARDÓW

24-26.XI.2017


1. UKS Trójka ?yrardów
2. START Lublin
3. AZS PTS Skierniewice
 INFO
 
12
 PRZEMY?L

15-17.XII.2017

I Puchar Orl?d
Przemyskich
1 Nied?wiadki Przemy?l
2 UKS Regis Wieliczka
3 Abovia 96 Koszyce
4 UKS AK Komorów
5 Sportowa Szko?a Lwów
6 King BC Szczecin



INFOMVP: Adam Horvath

5 All Stars:
Szymon Rosi?ski
Aleksander Jakubowski
Antoni Pisarski
Mateusz Barszcak I
Bruno Chalicki
13
 POZNA?

28-29.XII.2017

V Memoria?
Gramse

1 SKM Zastal Zielona Góra
2 MKK PYRA I Pozna?
3 KS Spójnia Stargard
4 MKK PYRA II Pozna? (pK)




 INFO
ALL-STARS:
Milan ?eromski
Hubert Kutek
Mateusz Kaczmarek
Miko?aj Chmielewski
14
 SIERAKÓW

28-30.XII.2017
1 BC Sierakow
2 BC Ora Koscian
3 PKK99 Pabianice
4 MOSM Tychy




 INFO
MVP: Jan Smiglak

5 ALL-STARS:
Maciej Szewczyk
Kacper Szczepaniak
Igor Girus
Kamil Paluszak
Piotr Kruszynski
15
 GRÓJEC

6-7.01.2018

I Puchar
Miki Maki

1 Obra Koscian
2 MKS Grójec/Radom   
3 MOSM Bytom
4 LKS Lodz  
5 UKS Bialoleka



 INFO
MVP: Nowak Stanislaw

5 ALL-STARS
Koterwa Dariusz
Ciorga Lukasz
Szczesny Oliwier
Rosolowski Patryk
Brandysiok Pawel
16
 WROC?AW

5-7.I.2018

Krasnal Cup

1. WKK Wroc?aw
2. Snakes Ostrawa
3. Kadra Kuj-Pom
4. Synthesia Pardubice
5. UKS 7 Trefl Sopot
6. Aste Kain
 INFO
MVP – Szyman Paluch
5 All Star:
Miko?aj Wojciechowski
Damian Dzubera
Olgiert Kobiak
Mrazek Radoban
Vandendeik Basil
17
 TORU?

2-4.III.2018

Gothic Junior
Cup
Obecno?? SKM
1 TKM W?oclawek
2 Trójka ?yrardów
3 UKS Bia?o??ka
4 Ro? Pisz
5 WKK Wroc?aw
6 Twarde Pierniki Toru?
7 Novum Bydgoszcz
8 Zag??bie Sosnowiec
 INFOMVP: Miko?aj Wojciechowski
Strzelec: Wojciechowski
5 ALL STARS:
Olivier Szczepa?ski
Eryk G?si?ski
Sebastian Gawin
Jakub Piotrowski
Mateusz Thiede
18
 KO?CIAN

17-18.III.2018

Becker Cup

Obecno?? SKM
1 BC Sieraków 
2 BC Obra Ko?cian
3 MOSM Bytom 
4 Start Lublin 
5 MKKS Rybnik 



INFO
MVP:Tymoteusz Witczak
5 ALL-STARS:
Eryk Wyl?ga?a
Dariusz Koterwa
Patryk Nowakowski
Micha? Grzesiak
Patryk Marsza?ek
19
 DZIA?DOWO

6-8.04.2018

XXXI
Przedwio?nie
1 UKS Trójka Nidzica
2 UKS Basket 47 Bia?ystok
3 UKS Trójka Dzia?dowo I
4 KS Polonia Pas??k
5 Trójka Dzia?dowo II r. 2005
6 UKS Orkan Zambrów
 INFO
MVP: Ta?ski Maksymilian
5 ALL Stars
Ta?ski Tymek
Jasi?ski Szymon
Popowicz Dominik
Kosiorek Wiktor
Prokopowicz Hubert
20
 WIELICZKA

6-8.IV.2018

IV Puchar Solny

Obecno?? SKM
1 UKS Katowice
2 MOSM Bytom
3 MOSM Tychy
4 Start Lublin
5 Regis Wieliczka
6 Unia Tranów
7 Ochota Warszawa

 INFO
MVP: Kajetan Kuczawski
5 ALL- STARS:
Maksymilian Duda
Kacper Nowakowski
Krzysztof Macha?a –
Maciej Szalak
Aleksander Busz
21
 BYDGOSZCZ

13-15.IV.2018

X Bydgoszcz
Cup
1. UKS GIM 92 URSYNÓW
2. MKS NOVUM BYDGOSZCZ
3. REGNUM BYDGOSZCZ
4. UKS AK KOMORÓW I
5. GKK HANZA GDA?SK
6. MKS BATORY 18 BIA?YSTOK
7. UKS AK KOMORÓW II
8. SMK LUBIN
 INFO
MVP: MICHA? SZYMA?SKI
STRZELEC: B JEZIOROWSKI
5 ALL-STARS
KAMIL WITCZAK

KAJ ZARZYCKI

PAWE? J?DRZEJCZAK
TYMOTEUSZ BUDZIAK

FRANCISZEK SZULAR

22
 OSIECZNA

8-10.06.2018

Osieckie
Spotkania
1 Probasket Mi?sk Mazowiecki
2 UKKS Iskra Osieczna
3 Polonia Warszawa
4 Jamalex Polonia Leszno
5 ZetGieBe P?ock
6 AK Sharks Gdynia
7 UKS Gimbasket Wroc?aw
8 SKM Lubin
 INFO
 
23
 WROC?AW

8-10.06.2018




1. Neuville En Ferrain (Francja)
2. Eisbaren Bremerhaven (Niemcy)
3. SKM Zastal Zielona Góra
4. TKM W?oc?awek
5. WKS ?l?sk Wroc?aw I
6. GKS Gaudia Trzebnica Zdrój
7. WKS ?l?sk Wroc?aw II
 INFO
 

U-13 MÊSKIE TURNIEJE sezon 2016/2017
Kategoria: M³odzik M³odszy -  rocznik 2004 i m³odsi

  Gdzie...Termin......................................................................................
 WYRÓ¯NIENIA..................
01
 KRAKÓW

9-11.IX.2016

III Puchar
Rektora AGH

Obecno¶æ SKM
1 BC Prieviedza 
1 MKKS Rybnik 
3 Radwan Sport Kraków 
4 MUKS 1811 Unia Tarnów 
5 Biofarm Poznañ
6 £KS Szko³a Gortata 
 

 INFO
MVP:Filip Bakos

ALL-STARS:

Ladislav Szakacs
Marcin Kosiorowski
Piotr Korczyñski
Grzegorz Idziak
Marcin Puchalski
02
 SZCZECIN

16-18.IX.2016


Niebuszewo Cup
1 Kasprowiczanka Ostrów W.
2 Wilki Morskie Szczecin
3 Basket Gorzów WLKP
4 Prinemanie Grodno
5 Ósemka Wejherowo
6 Spójnia Stargard


 INFO
MVP: Nikodem Suski 
6 ALL-STARS:
Kasprowiczanka Ostrów W
Wilki Morskie Szczecin
Basket Gorzów Wlkp
Prinamienie Grodno
Ósemka Wejherowo
Spójnia Stargard
03
 JELENIA GÓRA

16-18.IX.2016

II Sudety Cup
1.SKM Zastal Fatto Deweloper
2.Turow Zgorzelec
3.Sudety Jelenia Góra
4.¦l±sk Wroc³aw
5.Sudety 2
6.AZS AWF Wroclaw  



INFO 
04
 WIELICZKA

23-25.IX.2016

Puchar Solny


Obecno¶æ SKM
1 SNAKES OSTRWA
2 UKS 7 TREFL  SOPOT
3 MOSM TYCHY
4 UKS  Sp 27 KATOWICE
5 MKS GRÓJEC
6 KS SUDETY JELENIA GÓRA
7 BASKETBALL CLUB SIERAKÓW
8 UKS REGIS WIELICZKA
9 KADRA   LUBLIN
10 BC  OBRA  KO¦CIAN
11 AZS PWSZ  SKIERNIEWICE
12 UKS KOMORÓW
13 TS WIS£A KRAKÓW
14 SNAKES  Frydek MISTEK
15 POLONIA WARSZAWA
16 UNIA 1812 TARNÓW


INFO
MVP: Leibner Jan
ALL-STARS:
Navratil Beniamin
Kobiak Olgierd
Macha³a Krzysztof
£ebek Karol
Stasiak Dominik
05
 GDAÑSK

23-25.IX.2016

VII De La Salle
Cup
1 UKS Bia³o³êka
2 M³ode Lwy Gdañskie
3 Ósemka Wejherowo
4 UKS De LA SALLE Gdañsk
5 Meduza Gdañsk
6 SHARKS Gdynia


 INFOMVP
Kurowski Bartek
06
 BYDGOSZCZ

30.IX-2.X.2016

V Bydgoszcz
Basket Cup
1 UKS BRYZA KOLBUDY
2 UKS TRÓJKA  ¯YRARDÓW
3 TWARDE PIERNIKI TORUÑ
4 MKS PRUSZKÓW
5 MKS D¡BROWA GÓRNICZA
6 BASKET REGNUM BYDGOSZCZ


 INFO
MVP: Jakub Birunt 
Strzelec:  Eryk Gasiñski 
5 ALL-STARS:
Kamil Zastawny 
Krystian Ziêbiñski
Igor Marcinkowski 
Marcin Kujawa
Jakub Dudek
07
 CHE£MNO

30.IX-2.X.2016

Puchar
Burmistrza
1 TKM W³oc³awek
2 Wilki Morskie Szczecin
3 LA Basket Warszawa
4 MTS Basket Kwidzyñ
5 MChKK Che³mno



 INFOMVP: Wiktor Czy¿nielewski
Strzelec: Micha³ Matusiak
5 ALL-STARS:
Jan Wdziêczny
Gaspar Szeremeta
Miko³aj Zawrotniak
Jêdrzej Hermaszewski
Hubert Loberamajer
08
 OSTRÓW WLKP.

7-10.X.2016

Puchar
Prezesa



1. Wilki Morskie  Szczecin
2. UKS SP 27 Katowice
3. SP 9 £om¿a
4. NOVUM Bydgoszcz
5. Olimpijczyk I Ostrów Wlkp.
6. Olimpijczyk II Ostrów Wlkp.

 
 INFO
MVP:Aleksander Dêbicz
ALL-STARS:
Alan Zalewski
Maciej Kaczmarek
Bartosz Mrówczyñski
Kacper Sudo³
Krzysztof Rozpêdowski
Emil Grabowski
09
 BIEZDROWO

11-13.XI.2016


Turniej
Koszykówki

Obecno¶æ SKM
1 Basketball Club Sieraków
2 UKS Trójka ¯yrardów
3 Wilki Morskie Szczecin
4 Twarde Pierniki Toruñ
5 MKK Basket Koszalin
6 AZS PWSZ Skierniewice
7 BC Obra Ko¶cian
8 Iskra Osieczna

INFO
MVP: Kamil Paluszak

5 ALL-STARS:

Jan ¦miglak
Eryk G±siñski
Hubert Sionkowski
Nikodem Kaniecki
Antoni Siewruk
10
 BIA£YSTOK

11-13.XI.20166

VIII Turniej
Niepodleg³o¶ci

1. Dziewi±tka £om¿a
2. Trójka Dzia³dowo
3. Basket 47 Bia³ystok
4. SDYSHOR 7 Grodno
5. MOSiR Bielsk Podlaski
6. Orkan Zambrów

 
 INFO
MVP: Wiktor Jezusek â€

5 ALL-STARS:
Maciej Piasecki

Szymon Prokopowicz
Szymon Chrzanowski
Jakub Korneluk
Jakub Ko³omyjski

11
 KATOWICE

2-4.XII.2016

VI MTB

Obecno¶æ SKM
1 BK Snakes Ostrawa Czechy
2 UKS SP 27 Katowice
3 PKK 99 Pabianice
4 Nied¼wiadki Przemy¶l
5 MOSM Tychy
6 UKS Nenufar 5 E³k
7 WKK Wroc³aw
8 Iskra Osieczna
9
10
11
12 BK Krnov
13 BK Ke¿marok
 INFO 
12
 WROC£AW

28-30.XII.2016

WKK
Christmans
Cup

1 Nobli¶ci Wielichowo
2 WKK Wroc³aw   
3 Wilki Morskie Szczecin   
4 Sudety Jelenia Góra   
5 UKS AK Komorów
6 Probasket Miñsk Maz.   


 INFOMVP: Banach Adam

5 ALL STARS:
Mijalski Damian
Znamierowski Oliwier
Bulcewicz Wojciech
Szular Franciszek
Maciej Brewczyñski 
13
 £OM¯A

3-5.III.2017

XX £om¿yñska
Zima

1 MKS GRÓJEC
2 Kadra LUBLIN
3 UKS Dziewi±tka £OM¯A 
4 UKS Trójka DZIA£DOWO
5 MKS Batory 18 BIA£YSTOK
6 TKS Ro¶ PISZ
7 UKS Basket 47 BIA£YSTOK
8 UKS Jar ELBL¡G
 INFO
MVP: SZCÊSNY OLIWIER
 
PI¡TKA TURNIEJ:
STASIAK DOMINIK
SZALAK MACIEJ
KO£AKOWSKI JAKUB 
PROKOPOWICZ SZYMON 
BORAWSKI KACPER
14
 NIDZICA

3-5.III.2017

XIV Nida Cup
1 UKS TRÓJKA ¯YRARDÓW I
2 UKS TRÓJKA NIDZICA
3 AS MR¡GOWO
4 UKS TRÓJKA ¯YRARDÓW II
5 JUNIOR BASKET CLUB OLSZTYN
6 ORKA I£AWA BASKETBALL
 

INFOMVP:ERYK  G¡SIÑSKI

ALL-STARS:
Mateusz Towarek
Maks Tañski
Adrian Bachmura
Jakub Marcinowski
Patryk  Maliszewski
15 ¯YRARDÓW

24-26.III.2017

XVII Puchar
Prezesa


Obecno¶æ SKM
1 Basketball Sieraków
2 Pi±tka Start Lublin
3 UKS Trójka ¯yrardów
4 Ryga £otwa
5 UKSN SP 27 Katowice
6 Twarde Pierniki Toruñ
7 MKS Pruszków
8 Zet Gie Be P³ock 
 INFOMVP: Kamil Paluszak

ALL-STARS:
Jan ¦miglak
Rafa³ Jab³oniec
Jakub Wa³achowski
Rudolfs Pastors
Kajetan Kuczawski
16
 DZIA£DOWO

7-9.IV.2017

XXX
Przedwio¶nie

1 UKS Trójka Dzia³dowo
2 UKS Dziewi±tka £om¿a
3 UKS Basket 47 Bia³ystok
4 KS Polonia Pas³êk
5 MTS Basket Kwidzyn
6 Junior Basketball Olsztyn


 INFO
MVP: Prokopowicz Szymon

ALL STARS:
JACKOWSKI Kacper
BOÆ Damian
MITKIEWICZ Hubert
KOSIOREK Wiktor
DUBIENIECKI Micha³ 
17
 BIA£YSTOK

5-7.V.2017

II Batory Cup
1 MKS Piotrówka Radom
2 PKK 99 Pabianice
3 Twarde Pierniki Toruñ
4 UKS Trójka ¯yrardów
5 MKS Novum Bydgoszcz
6 Probasket Miñsk Mazowiecki
7 MKS Batory 18
8 UKS Regnum  Bydgoszcz
 
 INFO
MVP: Stasiak Dominik
Strzelec: Szczêsny Oliwier
5 ALL-STARS:
Cholewa Kacper
Kociszewski Przemys³aw
Sêkowski Hubert
Papuga Kamil
Preus Bartosz

18
 RADOM

19-21.V.2017

VI RBC

Obecno¶æ SKM
1. WKK Wroc³aw
2. MKS Grójec
3. Hensfor Przemy¶l
4. UKS SP 27 Katowice
5. Tornado Lida -  Bia³oru¶
6. TSK Ro¶ Pisz
7. MUKS 1811 Unia Tarnów
8. KKS Pro Basket Kutno
9. MKS MOS Bytom
10. TKM W³oc³awek
11. BK Snakes Ostrava
12. Prinemanie Grodno
13. Debreceni - Wegry
14. Polonia Warszawa
15. BK Iskra Svit - S³owacja
16. Warsaw Basketball
17. MKS Rybnik
18. AZS Skierniewice
19. GKK Hanza Gdañsk
20. MKS Piotrówka Radom
21. Gdynia Sharks
22. MKS Pruszków
23. Batory 18 Bia³ystok
24. BK Kazmarok - S³owacja

  
INFOMVP
Szymon Paluch

Najlepszy strzelec

Oliwier Szczêsny

Najlepszy rozgrywaj±cy
Maciej Puchalski

Najlepszy zbieraj±cy

Jêdrzej Biernacki

5 ALL-STARS
Klaudiusz Tarnawski
Bartek Jadasz
Kamil Kubiak 
Dominik Stasiak
Krzysztof Kempa
19
 BYDGOSZCZ

19-21.V.2017

V Bydgoszcz Cup
1 UKS 7 TREFL SOPOT
2 TWARDE PIERNIKI TORUÑ
3 MKK BASKET KOSZALIN  
4 UKS AK KOMORÓW
5 BASKET REGNUM BYDGOSZCZ
6 KSIʯAK £OWICZ

 
 INFOMVP: Oskar Borkowski

5 ALL-STARS

Kacper Tarkowski
Mateusz Tokarski
Mateusz Pawlak
Olgierd Kubiak
Jerzy Ziêbiñski
20
 KO¦CIAN

9-11.VI.2017

Turniej M³odzika
1 BC Sieraków
2 Nobli¶ci Wielichowo
3 PKK 99 Pabianice
4 Wilki Morskie Szczecin
5 BC Obra Ko¶cian
6 Probasket Miñsk Mazowiecki


 INFO
MVP: Jan ¦miglak

Pi±tka All Stars:
Aleks Najder
Jakub Bereszyñski
Wiktor Cieciorowski
Nikodem Kaniecki
Mi³osz Domaga³a
21
 WROC£AW

9-11.VI.2017

MTK
70 lecie WKS

1 Kadra Woj. Lubuskiego
2 ABC DOURDES (Francja)
3 TKM W³oc³awek
4 Eisbaren Bremerhaven
5 WKS ¦l±sk I
6 MKS D±browa Górnicza
7 AZS AWF Wroc³aw
8 WKS ¦l±sk II
 
 INFO
 

U-12 MÊSKIE TURNIEJE sezon 2015/2016
Kategoria: Mini koszykówka -  rocznik 2004 i m³odsi

  Gdzie...Termin...............................................
  WYRÓ¯NIENIA..................
01 SZCZECIN

4-6.IX.2015

Niebuszewo Cup
1 Wilki MorskieII SP 16
2 UKS 7 Trefl Sopot 
3 UKS Bia³o³êka Warszawa
4 MKK Basket Koszalin 
5 Wilki Morskie Szczecin 
6 Basket 8  Wejherowo

 
 INFO
MVP Jakub Stubnicki
ALL-STARS
Igor Drozdowski
Seweryn Raupuk
Igor Kocielnik
Bartosz Musia³
Ignacy Kêdzierski
Cezary Zabrocki 
02
 KRAKÓW

11-13.IX.2015

II Puchar
Prezesa AGH


Obecno¶æ SKM
1 Alba Berlin I
2 Alba Berlin II
3 WKK Wroc³aw
4 Regis Wieliczka
5 Piotrówka Radom
6 UKS Komorów
7 Sudety Jelenia Góra
8 Górnik Wa³brzych
9 MUKS Tarnów
10 MKS Pruszków
 INFOMVP:Paul Can Stegmann
Strzelec:Aleksander Busz
03