Kadra Polski 2002
Dodane przez zibi dnia Padziernik 18 2016 22:51:40
KADRA POLSKI U-14 ch³opcy urodzeni 2002
od naboru do Mistrzostw Europy
Kalendarz reprezentacji Polski


termin....................
ilo¶æ
miejsce.....................
rodzaj........................
dni
relacje skm
26-29.XII.2017
 Wroc³aw
Turniej NO
 4INFORMACJE
14-17.XII.2017
 Szczyrk
5 konsultacja
 4INFORMACJA
1-5.XII.2017
12
Miñsk Bia³oru¶
Turniej
 5
INFORMACJA
26-30.XI.2017
16
Gi?ycko
4 konsultacja
 5INFORMACJA
22-29.X.2017
16
W³adys³awowo
3 Zgrupowanie
 8INFORMACJE
2-11.VII.2017
24
W³adys³awowo2 Zgrupowanie - lato
10
INFORMACJA
12-18.II.2017
16
Gi¿ycko
1 Zgrupowanie - zima
7
INFORMACJE
15-18.XII.2016
16Gi¿ycko
3 Konsultacja
4
INFORMACJE
24-27.XI.2016
16
Szczyrk
2 Konsultacja
4
INFORMACJE
20-23.X.2016
16
W³adys³awowo
1 Konsultacja
4
INFORMACJE
28.VIII-2.IX.2016
12
Poznañ
Turniej
6
INFORMACJE
1-10.VII.2016
32
Gniewino
Camp Centralny
10
INFORMACJA

PROFIL KADRY NA FB

SZTAB SZKOLENIOWY


Roman Prawica
Stalowa Wola
Jaros³aw Jakubiec
Katowice
£ukasz Rubczyñski
¯ary
Wojciech Bychawski
Kraków

Kadra Polski w meczach Mi?dzynarodowych

  sylwetka..........................
.................................
sukcesy...indywidualne...druzynowe....
01

K³aczek Kacper
Mickiewicz Katowice
urodzony:
6.01.2002
wzrost: 200 cm
Pozycja: 3/4
1 klub:
Hajduki Chorzów
¦l±skie: U16, U18

 
8 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Mistrz Polski U14
Mistrz OOM
MVP: OOM

 02 Gordon Kacper
Polonia Warszawa
urodzony:
6.05.2002
wzrost: 182 cm 
Pozycja: 1
Mazowieckie: U16, U18
10 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
 
 03 Szymañski Konrad
Zastal Zielona Góra
urodzony:
11.01.2002
wzrost:  185 cm.
Pozycja: 1/2
Lubuskie:
U16, U18

9 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
Wicemistrz Polski U16 (2001)
 04 Zapert Patryk
MKS D±browa G.
urodzony:
wzrost: 186 cm.
Pozycja: 1/2
¦l±skie: U16, U18
Wychowanek: Ro¶ Pisz
8 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
ALL-STARS: MP U14
Mistrz  OOM

Wicemistrz Polski U14
 
 05 Tomaszewski Wojciech
Biofarm BJ Poznañ
urodzony:
wzrost: 194 cm.
Pozycja: 1/2
1 klub:
Pyra Poznañ
Wielkopolskie: U16, U18

9 zgrupow?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
ALL-STARS OOM
 06 Chodukiewicz Bartosz
MKS D±browa Górnicza
urodzony: 23.02.2002
wzrost; 207 cm. 
Pozycja 5/4
1 klub: Wojan Pawlowice
¦l±skie: u16, u18

7 zgupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Wicemistrz Polski U14
 07 Czoska Nikodem
UKS 7 Trefl Sopot
urodzony: 22.04.2002
wzrost:194 cm
Pozycja: 2/3
Pomorskie: U16, U18

9 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
ALL-STAR U14
 08 Bia³achowski Kamil
Sudety Jelenia Góra
urodzony:
wzrost: 1999 cm 
Pozycja 3/4
Dolnosl±skie: U16
8 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
 
 09 Zieniewicz Jan
WKK Wroc³aw
urodzony;
wzrost: 204 cm 
Pozycja; 4
Dolno¶l±skie: U16, U18

7 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
Mistrz Polski U16 (rocz.2001)
 10 Zió³kowski Daniel
UKS 7 Trefl Sopot
urodzony: 10.01.2002
wzrost: 192 cm 
Pozycja; 2/3
Pomorskie: U16, U18
8 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
 
 11 Marchewka Kacper
?l?sk Wroc?aw
urodzony:
wzrost: 193 cm. 
Pozycja: 2/3
Dolno?l?skie: U 16, 18, 20
1 klub:
Kaspro O.W
6 zgrupowania
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
 
 12 Pluta  Micha?
Madryt
urodzony
wzrost /
pozycja
1 klub: TKM W?oc?awek
1 zgrupowanie
Turniej Mi?sk Bia?oru?
 
13
 Kowalczyk Marcin
WKK Wroc³aw
urodzony: 28.05.2002
wzrost:183 cm. 
Pozycja: 2
Dolno?l?skie: U16
1 lub: Trójka Sieradz
6 zgrupowa?
 
14
 Siewruk Filip
FC Barcelona 2002
urodzony:
wzrost:
Pozycja: 4 / 5
wych: Basket Koszalin
  


SZEROKA KADRA POLSKI  (zgrupowania, konsultacje)

  FOTO
 SYLWETKA............................IX.16
Poznañ
Turniej
X.16
W³adys
1 kon.
XI.16
Szczyrk
2 kon.
XII.16
Gi¿ycko
3 kon.
II.17
Gi¿ycko
1 Zgr.
VII.17
W³adys
2 zgr
X.17
W³adys
3 zgr.
XI.17
Gi?ycko
4 zgr.
XII.17
Szczyrk
5 zgr.
VI.18
Szczyrk
01
 Ambroziak Jakub
Polonia Warszawa
urodzony: 18.01.2002
wzrost: 195 cm. / Pozycja: 4
Mazowieckie: U16, U18
 X X XXX  
02
 Kolasiñski Nataniel
Novum Bydgoszcz
urodzony: 20.08.2002
wzrost: 186 cm / Pozycvja: 1
Kujawsko-Pomorskie: U16, 18
 X XXXXXX
 
03
 Zaj±c Patryk
Biofarm BJ Pozna?
urodzony:
17.03.2002
wzrost: 194 cm. / Pozycja: 4
Zachodniopomorskie
1 klub: Spójnia Stargard
   XXX
X
 X X
05
 Bia³ow±s Aleksander
La Basket Warszawa
urodzony
wzrost / pozycja
Mazowieckie
 X   XXX
X 
06
 Pachowicz Dawid
MKS Dabrowa Górnicza
urodzony: 6.04.2002
wzrost: 186 cm/ Pozycja: 2
?l?skie:
U16
1klub:
MKKS Rybnik
ALL-STARS OOM
     X EYBLXX 
07
 Lis Piotr
UKS 7 Trefl Sopot
urodzony:
wzrost / pozycja
Pomorskie
  XX     X
08
 Stanis³awski Sebastian
Polonia Warszawa
urodzony;
wzrost / pozycja
Mazowieckie
 XX       
09
 Paduch Przemys³‚aw
MKS D±browa Górnicza
urodzony:
wzrost / pozycja
¦l±skie
Wicemistrz Polski U14
X X       
10
 Krzystek Dawid
¯AK ¯ory
urodzony
wzrost / pozycja
¦l±skie
MVP U14
Wicemistrz Polski U14
 X         
11
 Mindowicz Micha³
¦lask Wroc³aw
urodzony
wzrost / pozycja
Dolno¶l±skie
ALL-STARS U14
III Mistrzostwa Polski
X         
12
 Dró¿d¿ Mateusz
Probasket Kutno
urodzony
wzrost / pozycja
£ódzkie
 X     X
   
13
 £atka Maciej
¯AK ¯ory
urodzony
wzrost / pozycja
¦l±skie
ALL-STARS MP U14
Wicemistrz Polski U14
  X
       
14
 Marciniak Jeremiasz
Biofarm BJ Poznañ
urodzony
wzrost / pozycja
1 klub: Pyra Poznañ
Wielkopolskie
    XX    
15
 Burzyñ„ski Igor
Biofarm BJ Poznañ
urodzony
wzrost / pozycja
Wielkopolski
1 klub: Basket Koszalin
ALL-STARS OOM
  X  X    
16
 Mitman Marek
¦l±sk Wroc³aw
urodzony:
wzrost / pozycja
Dolnoslaskie
III Mistrzostwa Polski U14
 X
        
17
 Jêdrzejczyk Maciej
Regis Wieliczka
urodzony
wzrost / pozycja
Malopolskie
 X   X    
18
 Krawczyk Roch
¦l±sk Wroc³aw
urodzony
wzrost / pozycja
Dolnoslaskie
III Mistrzostwa Polski U14
 X        
19
 Janik Jakub
Polonia Warszawa
urodzony
wzrost / pozycja
mazowieckie
1 klub: Kadet Bia³a Podl.
 X
  XX    
20
 Klimczak Adam
Basket Koszalin
urodzony
wzrost / pozycja
Zachodniopomorskie
 X        
21
 Rerak Filip
Wis³a Kraków
urodzony
wzrost / pozycja
Ma³opolskie
 X        
22

Nykaza Tomasz
Regis Wieliczka
urodzony
wzrost / pozycja
Ma³opolskie
  X
       
23
 Miliæiæ  Igor
UKS 7 Trefl Sopot
urodzony
wzrost / pozycja
Pomorskie
1 klub: Basket Koszalin
  X X     
24
 Jakub Saramak
Siarka Tarnobrzeg
urodzony:
wzrost / pozycja
Podkarpackie
   X      
25
 Micha³ Lis
UKS 7 Trefl Sopot
urodzony:
wzrost / pozycja
Pomorskie
    X     
26
 Maciejak Norbert
Zastal Zielona Góra
urodzony:
wzrost / pozycja
Lubuskie
1 klub: Chromik ?ary
    X     
27
 Wi¶niewski Aleksander
urodzony: 13.01.2003
Biofarm BJ Poznañ
Wielkopolskie
1 klub: Pyra Poznañ
MVP OOM
    X    X
28

Or?owski Dawid
MKS D±browa Górnicza
urodzony:
wzrost:
?l?skie
Wicemistrz Polski U14
     X    
29
 Sobiech Szymon
Biofarm BJ
urodzony
wzrost / pozycja
wielkopolskie
1 klub:
     X    
30
 Perzanowski Olaf
7 Trefl Sopot
urodzony:
wzrost; / pozycja:
Pomorski
     X
X
   
31
 Majewski
MKKS Rybnik
          X
32
 Igor Kordel
Zastal Zielona Góra
          X

POZOSTALI ZAWODNICY Z CAMPU CENTRALNEGO

Przygotowa³ Zibi