X Miêdzynarodowy Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora OSiR ¯yrardów
Dodane przez zibi dnia Marzec 29 2010 10:00:00
 Tak jak objeca³em wszytkie filmiki które robi³em na turnieju ju¿ dostêpne w moim kanale

FILMIKI-ZIBI    FOTO-ZIBI  

Puchar Dyrektora OSiR w ¯yrardowie dla WKK WROC£AW (ch³opcy) i TIMIRJAZEWSKAJA I MOSKWA ( dziewczyny )

Rozszerzona zawarto newsa
CH£OPCY



Puchar Dyrektora OSiR w ¯yrardowie dla WKK WROC£AW (ch³opcy) i TIMIRJAZEWSKAJA I MOSKWA ( dziewczyny )


WYNIKI  GRUPA A


¯YRARDÓW - MOSKWA  97 :17
K£ECKO - LUBLIN 36 : 58
OPAVA - ¯YRARDÓW 18 : 77
LUBLIN - MOSKWA 63 : 19
K£ECKO - OPAVA 67 : 35
K£ECKO - ¯YRARDÓW 35 : 49
LUBLIN - OPAVA 50 : 20
MOSKWA - OPAVA 46 : 36
¯YRARDÓW - LUBLIN 58 : 25
MOSKWA - K£ECKO 35 : 56

WYNIKI GRUPA B

WROC£AW - SIGULDA 71 : 30
BYDGOSZCZ - WROC£AW 28 : 46
KRNOV - WIELICHOWO 17 : 55
SIGULDA - KRNOV 63 : 19
BYDGOSZCZ - WIELICHOWO
40 : 31
KRNOV - WROC£AW 8 : 90
SIGULDA - WIELICHOWO 44 : 53
BYDGOSZCZ -  KRNOV 42 : 14
WIELICHOWO - WROC£AW 21 : 74
BYDGOSZCZ -  SIGULDA  CH. 46 :34


GRUPA  A KOÑCOWA TABELA

1. UKS "TRÓJKA" ¯YRARDÓW
   
2. UKS "PI¡TKA" LUBLIN 
3. UKS "DELFIN"  K£ECKO
4. DYNAMO MOSKWA 
5. BK  OPAVA  /CZECHY/

GRUPA B KOÑCOWA TABELA

1. WKK WROC£AW
2. NOVUM" BYDGOSZCZ
3. BK SIGULDA
4. SP WIELICHOWO
5. TJ "LOKOMOTIVA" KRNOV " 


ZESTAW PAR - mecze fina³owe

O MIEJSCE IX-X TJ "LOKOMOTIVA" KRNOV " - BK  OPAVA  /CZECHY/  31 : 35
O MIEJSCE VII-VIII SP WIELICHOWO - DYNAMO MOSKWA 70 : 36
O MIEJSCE  V-VI UKS "DELFIN"  K£ECKO - BK SIGULDA 47 : 80
O MIEJSCE  III-IV  UKS "PI¡TKA" LUBLIN  - NOVUM" BYDGOSZCZ  48 : 51
O MIEJSCE I-II  UKS "TRÓJKA" ¯YRARDÓW - WKK WROC£AW  21 : 73

KOÑCOWA KLASYFIKACJA


 I MIEJSCE II IMIEJSCE III MIEJSCEIV VMIEJSCE  V MIEJSCE
  WKK WROC£AW UKS "TRÓJKA" ¯YRARDÓW    NOVUM" BYDGOSZCZ UKS "PI¡TKA" LUBLIN   BK SIGULDA
         
 VI MIEJSCE  VII MIEJSCE VIII MIEJSCE IX MIEJSCE X MIEJSCE
UKS "DELFIN"  K£ECKO SP WIELICHOWO DYNAMO MOSKWA   BK  OPAVA  /CZECHY/ TJ "LOKOMOTIVA" KRNOV
         



WYRÓ¯NIENIA  INDYWIDUALNE
 
NAJLEPSZY  STRZELEC TURNIEJU
MACIEJ JESSE  / DELFIN  
NAJLEPSZA  STRZELCZYNI TURNIEJU
SVET£ANA KRAMAR /MOSKWA  II/

 MVP - NAJLEPSZY  ZAWODNIK  TURNIEJU
MICHA£ KAPA  / WKK WROC£AW

MVP - NAJLEPSZA  ZAWODNICZKA  TURNIEJU
ELIZAVETA   SHREDOVA  / MOSKWA  I /







 Najlepsze zawodniczki w dru¿ynie Najlepsi zawodnicy w dru¿ynie
   
TIMIRJAZEWSKAJA  I  MOSKVA JANA  SOBIERA
TIMIRJAZEWSKAJA  II  MOSKVA KSENIA  MAEVSKAJ
MUKS   BYDGOSZCZ    OLA   SZYMAÑSKA
UKS „DELFIN” K£ECKO   BOGNA GO£OCHOWICZ
UKS 5  LUBLIN     KAJA  GRYGIEL
WKK WROC£AW    MARTYNA  M¡CZKA
UKS „TRÓJKA”   I   ¯YRARDÓW PATRYCJA CHOJNACKA
UKS „TRÓJKA”   II ¯YRARDÓW KARINA  OWCZAREK


 „DYNAMO” MOSKVA   STAS   BO£NAR
 UKS „DELFIN” K£ECKO   DOMINIK  SUDO£
UKS „PI¡TKA” LUBLIN   JAN   STÊPNICKI
BK  „BREDA” OPAVA   PETR  MARTIKAN
 TJ  „LOKOMOTIVA” KRNOV  TOMASZ  ZAPAALKA
BK SIGULDA     MIKUS  EGLTTIS
„NOVUM”  BYDGOSZCZ   WOJCIECH KRAWCZEWSKI
SP  WIELICHOWO    MARCIN  MATUSZEWSKI
WKK  WROC£AW    MATEUSZ  STRZELEC
OSIR-TRÓJKA „ ¯YRARDÓW  HUBERT  GRUZA

DZIEWCZYNY

MECZE GRUPOWE

MOSKWA I - ¯YRARDÓW II 51 : 14
MOSKWA II - WROC£AW 19 : 51
¯YRARDÓW II - BYDGOSZCZ  32 : 28
LUBLIN - MOSKWA I 35 : 61
¯YRARDÓW I - K£ECKO 41 : 27
LUBLIN - BYDGOSZCZ 27 : 47
K£ECKO - WROC£AW 60 : 38
¯YRARDÓW I - MOSKWA II 47 : 29
¯YRARDÓW II - LUBLIN 32 : 28
MOSKWA II - K£ECKO 25 : 42
WROC£AW - ¯YRARDÓW I 27 : 41
MOSKWA I - BYDGOSZCZ 41 : 37

GRUPA  A

1."TIMIRJAZEWSKAJA" I MOSKWA
2.OSiR - "TRÓJKA" II ¯YRARDÓW

3.MUKS BYDGOSZCZ
4.UKS "PI¡TKA" LUBLIN 

GRUPA B

1.UKS "DELFIN" K£ECKO
2.OSiR-TRÓJKA  ¯YRARDÓW
3.WKK WROC£AW
4."TIMIRJAZEWSKAJA" II MOSKWA 


MECZE PLAY-OFF

"TIMIRJAZEWSKAJA" I MOSKWA - OSiR-TRÓJKA  ¯YRARDÓW 59 : 23
UKS "DELFIN" K£ECKO - OSiR - "TRÓJKA" II ¯YRARDÓW 38 : 17

MUKS BYDGOSZCZ - TIMIRJAZEWSKAJA" II MOSKWA 64 : 10
UKS "PI¡TKA" LUBLIN  - WKK WROC£AW 20 : 45

ZESTAW PAR meczy fina³owych

O MIEJSCE VII - VIII UKS "PI¡TKA" LUBLIN - TIMIRJAZEWSKAJA" II MOSKWA  50 : 28
O MIEJSCE V - VI
 MUKS BYDGOSZCZ  - WKK WROC£AW 37 : 32
O MIEJSCE III - IV OSiR-TRÓJKA  ¯YRARDÓW - OSiR - "TRÓJKA" II ¯YRARDÓW 26 :14
O MIEJSCE I - II
  "TIMIRJAZEWSKAJA" I MOSKWA - UKS "DELFIN" K£ECKO 43 :24

KOÑCOWA KLASYFIKACJA

 I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE IV MIEJSCE 
 TIMIRJAZEWSKAJA I MOSKWA UKS "DELFIN" K£ECKO OSiR - "TRÓJKA" I ¯YRARDÓW OSiR-TRÓJKA II ¯YRARDÓW
       
 V MIEJSCE VI MIEJSCE VII MIEJSCE VIII MIEJSCE
 MUKS BYDGOSZCZ WKK WROC£AW UKS "PI¡TKA" LUBLIN   TIMIRJAZEWSKAJA II MOSKWA 
        

FOTO-ZIBI        FILMIKI-ZIBI

Serdeczne podziêkowania dla organizatorów za zaproszenie na turniej .......zibi