II Turniej Kadetów rocz.1997/98 Wieliczka 28-30.IX.2012
Dodane przez zibi dnia Wrzesie 30 2012 20:05:00
 BASKET TEAM Opalenica wygrywa turniej kadetów w Wieliczce, drugie miejsce dla Ochoty, trzecie dla Wis³a, a czwarte dla Regisu!

MVP dla Dawida Gruszczyñskiego z Opalenicy
Najlepszy strzelec turnieju Marcel Ponitka z GTK Gdynia (163 punkty w 5 meczach !)

Rozszerzona zawarto newsa
MECZE O MIEJSCA

o VII miejsce: KADRA KZKOSZ - ¦L¡SK  55 :  64  ( 25-22, 10-4, 10-14, 10-24)
KADRA: P£AWECKI 9, IDÊÆ 18, MICZEK 2, WO¬NICKA 2,  BOGUSZ 20 (1X3), PIOTROWSKI 4
¦L¡SK: MUSIO£ 12, SZCZUBE£EK 9 (1X3), KRZYCZMONIK 8 (1X3), MIELNICZUK 9, ¯ELE¬NIAK 19 (3X3), JOD£OWSKI 7

o V miejsce: SIARKA - GTK Gdynia 83 : 80 (17-18, 13-16, 19-17, 24-22, d. 10-7)
SIARKA: RYCERZ 13, SZLESIÑSKI 28 (4X3), MA£ECKI 15, ¦PIEWAK 7, WO¬NIK 2, PLUTA 4, FORTUNA 6, DZIERZKOWSKI 8
GTK: DASZKE 10 (1X3), SAWICKI 8, PASIK 10, ZA£UCKI 9 (1X3), WANTUCH 4, GLAESKE 2, PONITKA 37 (3X3)

o III miejsce: REGIS - REGIS  64 : 70 (10-26, 16-10, 18-13, 20-21)
REGIS: KOT 2, KULASIAK 21 (1X3), KOZACZYÑSKI 16, CA£KA 3 (1X3), KU£AGA 11, ¦LEDZIOWSKI 7, PALMOWSKI 4
WIS£A: GEBALA 17, NOWACKI 2, RACHELSKI 10, GAWLINA 12, NATKANIEC 12 (2X3), GRABDA 17

FINA£: OCHOTA - OPALENICA  98 : 48 (19-11, 26-17, 21-16, 32-14)
BASKET: PI¡TEK 9, KACZMAREK 11 (3X3), FABIAN 7 (1X3), SKRZYPEK 3, STOPIERZYÑSKI 22, STANKOWSKI 11, GRUSZCZYÑSKI 19, KURPISZ 8, TROJANOWSKI 8
OCHOTA: STELMACH 2, CHRU¦CIEL 17 (4X3), KIETLIÑSKI 4, WALCZAK 21, GROMADKA 6, SKOTAREK 8

 KLASYFIKACJA KOÑCOWA

1 BASKET TEAM OPALENICA
2 MKS OCHOTA WARSZAWA
3 WIS£A KRAKÓW
4 REGIS WIELICZKA
5 SIARKA 98 TARNOBRZEG (2 z 97)
6 GTK 98 GDYNIA (  1 z 97)
7 ¦L¡SK 98  WROC£AW
8 KADRA 98 MA£OPOLSKA



WYRÓ¯NIENIA INDYWIDUALNE:


 MVP:
DAWID GRUSZCZYÑSKI
BASKET TEAM OPALENICA

 ALL-STARS:

ALEKSANDER SZLESIÑSKI
- SIARKA TARNOBRZEG
SZYMON WALCZAK - OCHOTA WARSZAWA
MACIEJ GÊBALA - WIS£A KRAKÓW
MICHA£ SKRZYPEK - BASKET OPALENICA
ADAM KULASIAK - REGIS WIELICZKA





 TOP 1O NAJSKUTECZNIEJSI STRZELCY  TURNIEJU

1 PONITKA MARCEL 163 pkt. - GTK GDYNIA
2 SZLESIÑSKI ALEKSANDER 122 pkt. - SIARKA TARNOBRZEG
3 BOGUSZ SEBASTIAN 102 pkt. - KADRA KZKOSZ
4 KULASIAK ADAM 94 pkt. - REGIS WIELICZKA
5 GRUSZCZYÑSKI DAWID 93 pkt. - BASKET OPALENICA
6 WALCZAK SZYMON 90 pkt. - OCHOTA WARSZAWA
7 GÊBALA MACIEJ 89 pkt. - WIS£A KRAKÓW
8 IDÊC KRYSTIAN 84 pkt. - KADRA KZKOSZ
   WANTUCH JAKUB 84 - GTK GDYNIA
10 STOPIERZYÑSKI HUBER 65 pkt. - BASKET OPALENICA

 TOP 5 NAJLEPSI W ,,RZUTACH ZA 3,,

1 ¦LEDZIOWSKI 10X3  REGIS WIELICZKA
2 PONITKA MARCEL 9X3  GTK GDYNIA
3 CHRU¦CIEL JAN 8X3 OCHOTA WARSZAWA
4 SZLESIÑSKI ALEKSANDER 6X3 SIARKA TARNOBRZEG 
5 KACZMAREK 5X3 BASKET OPALENICA
  
FILMIKI-ZIBI

FOTO-ZIBI


Grupa A

Wis³a – Basket 61 : 74 ( 20-25, 12-18, 16-14, 13-17)
WIS£A: GEBALA 4, RACHELSKI 2, MACHOWSKI 3, GAWLINA 18 (1X3), NATKANIEC 12, GRABDA 8, DEREBAS 4, CEPUCHOWICZ 10 (2X3)
BASKET: PI¡TEK 6, KACZMAREK 1, FABIAN 13 (1X3), SKRZYPEK 6, STOPIERZYÑSKI 11, STANKOWSKI 13 (1X3), GRUSZCZYÑSKI 25

GTK – Siarka 75 : 89 (17-26, 25-23, 19-18, 14-22)
GTK: DASZKE 4, KUBKOWSKI 2, SAWICKI 4, ZA£UCKI 2, WANTUCH 20, GLAESKE 2, PONITKA 37 (2x3), SLIWIÑSKI 4
SIARKA: KOWALCZYK 2, SZLESIÑSKI 26, MA£ECKI 18 (1x3), ¦PIEWAK 2, WO¬NIK 4, PLUTA 17, FORTUNA 3, DZIERZKOWSKI 17 (1x3)

WIS£A - SIARKA 76 : 56 (24-16, 19-11, 23-15,10-14)
WIS£A: GEBALA 27, NOWACKI 6, RACHELSKI 4, DUBIEL 3, MACHOWSKI 4, GAWLINA 6, NATKANIEC 9 (1X3), GRABDA 8, DEREBAS 1, WOJNAR 2
SIARKA: KOWALCZYK 5 (1X3), RYCERZ 10, SZLESIÑSKI 15 (1X3), MA£ECKI 2, PAWE£EK 2, SZYMAÑSKI 2, WO¬NIK 4, PLUTA 10, DZIERZKOWSKI 6

GTK - BASKET 84 : 115 (21-25, 29-34, 17-29, 17-27)
GTK: SAWICKI 9 (1X3), DEMSIUK 2, PASIK 2, ZA£UCKI 2, WANTUCH 32, GLAESKE 2, PONITKA 31, DOBRZYÑSKI 3
BASKET: PI¡TEK 12 (2X3), KACZMAREK 13 (1X3), FABIAN 6, SKRZYPEK 20, STOPIERZYÑSKI 8, STANKOWSKI 10 (1X3), GRUSZCZYÑSKI 20, KURPISZ 20, TROJANOWSKI 6

SIARKA - BASKET 63 : 83 (12-21, 21-25, 14-24, 16-13)
SIARKA: KOWALCZYK 2, RYCERZ 9, SZLESIÑSKI 20 (1X3), MA£ECKI 2, ¦PIEWAK 5, SZYMAÑSKI 2, WO¬NIK 4, PLUTA 9, FORTUNA 2, DZIERZKOWSKI 8
BASKET: PI¡TEK 5, KACZMAREK 5 (1X3), FABIAN 18 (2X3), SKRZYPEK 17 (1X3), STOPIERZYÑSKI 9, STANKOWSKI 6, GRUSZCZYÑSKI 6, KURPISZ 11, TROJANOWSKI 6

WIS£A - GTK 83 : 69 (21-16, 12-15, 35-19, 15-19)
WIS£A: GEBALA 17, NOWACKI 5, RACHELSKI 4, DUBIEL 5 (1X3), WID£O 2, MACHOWSKI 11, GAWLINA 6, NATKANIEC 9, GRABDA 16, MISZKURKA 2, WOJNAR 2, CEPLICHOWICZ 4
GTK: KUBKOWSKI 2, DEMSIUK 2, ZA£UCKI 3, WANTUCH 16, GLAESKE 5, PONITKA 25 (2X3), SLIWIÑSKI 2, DWORNICKI 3, DOBRZYÑSKI 9 (1X3)

1 Basket Team Opalenica 6 PKT.
2 Wis³a Kraków 5 PKT
3 Siarka Tarnobrzeg 4 PKT
4 GTK Gdynia 3 PK

Grupa B

REGIS – Kadra KOZKosz 80 : 70 (19-17, 18-24, 21-14, 22-13)
REGIS: SENIO 2, KOT 9, KULASIAK 15, KOZACZYÑSKI 3, CA£KA 15 (2x3), ¦LEDZIOWSKI 26 (6x3), PALMOWSKI 8, MATYSIAK 2,
KADRA: P£AWECKI 4, IDÊÆ 20, TRZCIÑSKI 14, MICZEK 5 WOXNICZKA 2, MICHNO 7, BOGUSZ 18

¦L¡SK – Ochota 56 : 102 14-34, 13-17, 13-22, 16-29
¦L¡SK: RACZKOWSKI 1, MUSIA£ 10 (2X3), KRZYCZMONIK 10, MIELNICZUK 5, KRASZEWSKI 6, ZDEB 2, ¯ELE¬NIAK 2, JOD£OWSKI 10, SASIK 10
OCHOTA: STELMACH 2, BELKA 17, CHRU¦CIEL 11 (1X3), KIETLIÑSKI 14 (1X3), BIEÑKO 11, CZACHOWSKI 4, ORDAKOWSKI 2, WALCZAK 10, ROGUCKI 4, G£UCH 2, GROMADKA 10, SKOTAREK 15

SL¡SK - Kadra 98 KZKosz 64 ; 74 (25-18, 17-19, 13-21, 9-16)
¦L¡SK: MUSIA£ 8, KUCHAR 2, SZCZUBE£EK 2, KRZYCZMONIK 13, MIELNICZUK 9, KRASZEWSKI 2, ZDEB 7, ¯ELE¬NIAK 8, JOD£OWSKI 11, SASIK 2
KADRA: P£AWECKI 9, IDÊÆ 21, WILK 2, TRZCIÑSKI 1, MICZEK 7 CA£KA 11, MICHNO 2, BOGUSZ 21

REGIS - MKS Ochota 55 : 87 (12-19, 13-18, 14-19, 16-31)
REGIS: KOT 4, KULASIAK 10, CA£KA 10, KU£AGA 6, ¦LEDZIOWSKI 11(1X3), PALMOWSKI 8, MATYSIAK 2,
OCHOTA: STELMACH 6, BELKA 10, CHRU¦CIEL 10, KIETLIÑSKI 2, BIEÑKO 9 (1X3), ORDAKOWSKI 4, WALCZAK 28 (2X3), ROGUCKI 11, GROMADKA 2, SKOTAREK 8

REGIS -¦L¡SK 83 : 75 (29-13, 26-22, 12-18, 16-22)
REGIS: SENIO 2, KLIMCZYK 2, KOT 4, KULASIAK 24, KOZACZYÑSKI 6, CA£KA 6, KU£AGA 11, ¦LEDZIOWSKI 9 (2X3), PALMOWSKI 12, MATYSIAK 2
¦L¡SK: MUSIA£ 12, KUCHAR 1, KAMBERSKI 6 (1X3), KRZYCZMONIK 12, MIELNICZUK 6, KRASZEWSKI 11 (2X3), JÊDRO¦KA 4, ZDEB 10 (1X3), ¯ELE¬NIAK 2, JOD£OWSKI 9, ZAHAJEWICZ 2

KADRA KZKOSZ - OCHOTA 55 : 101 (14-23, 13-20, 10-33, 18-25)
KADRA: CA£KA 6 (2X3), P£AWECKI 6, IDÊÆ 10, WILK 1, MICZEK 2, MICHNO 5, PIOTROWSKI 7, BOGUSZ 17 (3X3)
OCHOTA: STELMACH 9, BELKA 12, CHRU¦CIEL 9 (3X3), KIETLIÑSKI 16 (2X3), BIEÑKO 8, CZECHOWSKI 4, WALCZAK 11, ROGUCKI 5, GROMADKA 10, SKOTAREK 17

1 Ochota Warszawa 6 PKT
2 REGIS Wieliczka 5 PKT
3 Kadra KOZKosz 98 4 PKT
4 ¦l±sk Wroc³aw 3 PKT

PLAY-OFF 5-8: GTK - KADRA KOZKOSZ 69 : 65 (18-17, 17-14, 18-20, 16-14)
GTK: DASZKE 2, SAWICKI 4, DEMSIUK 2, ZA£UCKI 8, WANTUCH 12, PONITKA 33 (2X3), TRZEPACZ 2, SLIWIÑSKI 4, DOBRZYÑSKI 2
KADRA: P£AWECKI 16 (1X3), IDÊÆ 15, MICZEK 4, BOGUSZ 26, PIOTROWSKI 4

PLAY-OFF 5-8: SIARKA - ¦L¡SK 79 - 57 (18-25, 19-6, 23-10, 19-16)
SIARKA: KOWALCZYK 3, RYCERZ 7, SZLESIÑSKI 33, MA£ECKI 7, PAWE£EK 3, ¦PIEWAK 8, SZYMAÑSKI 4, PLUTA 1, FORTUNA 6, DZIERZKOWSKI 7
¦L¡SK: ZAHAJWSKI 2, , MUSIO£ 16, KAMBERSKI 11, KRZYCZMONIK 3, MIELNICZUK 5, JÊDRO¦KA 2, ZDEB 8, ¯ELE¬NIAK 1, JOD£OWSKI 7, SASIK 2

I PÓ£FINA£: OPALENICA - REGIS 60 : 96 (9-22, 23-21,19-28, 9-25)
BASKET: PI¡TEK 11, KACZMAREK 7, FABIAN 6, SKRZYPEK 17, STOPIERZYÑSKI 15, GRUSZCZYÑSKI 23, KURPISZ 8, TROJANOWSKI 9
REGIS: KOT 2, KULASIAK 15 (2X3), KOZACZYÑSKI 4, CA£KA 2, KU£AGA 11, ¦LEDZIOWSKI 4, PALMOWSKI 21, MATYSIAK 1

II PÓ£FINA£: WIS£A - OCHOTA 64 : 69 (18-22, 20-13, 10-22, 16-12)
WIS£A: GEBALA 24 (1x3), NOWACKI 2, GAWLINA 11, NATKANIEC 12 (1x3), GRABDA 15
OCHOTA: STELMACH 2, BELKA 4, CHRU¦CIEL 7, KIETLIÑSKI 4, BIEÑKO 8, WALCZAK 20, ROGUCKI 5 (1x3), GROMADKA 13, SKOTAREK 9


WSPOMNIEÑ CZAR

WIELICZKA-2011-KADET-ROCZ.1996/97