VII Bydgoszcz Cup 2013 rocz.1996, 1998 i 2001 Bydgoszcz 19-21.IV.2013
Dodane przez zibi dnia Kwiecie 18 2013 17:30:00
 BYDGOSZCZ CUP 2013-04-17

Czytaj wiêcej .......wyniki, klasyfikacje, wyró¿nienia indywidualne  turnieju (rocz.2001 i m³  rocz.1998 i m³. rocznik 1996 o m³odsi)


FOTKI-ROCZNIK-2001

Rozszerzona zawarto newsa
 Klub Koszykarski „Astoria” i Zespó³ Szkó³ nr 25 Mistrzostwa Sportowego zapraszaj± na VII OGÓLNOPOLSKI Turniej Koszykówki ch³opców „Bydgoszcz Cup 2013”

¿aki: rocznik 2001 i m³odsi

KK „Astoria” Bydgoszcz – SKK Siedlce 18:113
Eurowind STK Czarni S³upsk – MKS „Novum” Bydgoszcz 75:53
LA Basket Warszawa – GTK Gdynia 78:67
KK „Astoria” Bydgoszcz – MKS „Novum” Bydgoszcz 21:70
SKK Siedlce – GTK Gdynia 71:22
Eurowind STK Czarni S³upsk – LA Basket Warszawa 48:41
SKK Siedlce – Eurowind STK Czarni S³upsk 81:45
MKS „Novum” Bydgoszcz – LA Basket Warszawa 95:27
KK „Astoria” Bydgoszcz – GTK Gdynia 53:58
MKS „Novum” Bydgoszcz – SKK Siedlce 57:61
KK „Astoria” Bydgoszcz – LA Basket Warszawa 44:72
GTK Gdynia – Eurowind STK Czarni S³upsk 54:83
LA Basket Warszawa – SKK Siedlce 37:84
KK „Astoria” Bydgoszcz – Eurowind STK Czarni S³upsk 47:46
GTK Gdynia – MKS „Novum” Bydgoszcz 16:80

1 SKK Siedlce 10 pkt.  410 - 179
2 MKS Novum Bydgoszcz 9 pkt. 380 - 178
3 Eurowind STK Czarni S³upsk 7 pkt. 280 - 301
4 LA Basket Warszawa 7 pkt. 256 - 338
5 GTK Gdynia 6 pkt. 217 - 366
6 Astoria Bydgoszcz 6 pkt. 183 - 359

MVP - Wo¼niak Micha³ - SKK Siedlce

I pi±tka:
Taczalski Remigiusz
- SKK Siedlce
Zawadzki Jakub - SKK Siedlce
Zió³kowski Mateusz - MKS Novum Bydgoszcz
Rogalski Tymoteusz - LA Basket Warszawa
G±siorowski Micha³ - GTK Gdynia

Najlepsi w zespo³ach:
Chojecki Rafa³ - SKK Siedlce
Kwiatkowski Dawid - MKS Novum Bydgoszcz
B±cikiewicz Jakub - Czarni S³upsk
W³ostowski Oskar - LA Basket Warszawa
Or³owski Krzysztof - KK Astoria Bydgoszcz

FOTKI-ROCZNIK-2001

Kadeci: rocznik 1998 i m³odsi

Astoria Bydgoszcz - Kadra woj. kujawsko - pomorskiego 30:118
SKK Kotwica Ko³obrzeg - Kadra woj. mazowieckiego 30:97
Eurowind STK Czarni S³upsk - Wilki Morskie Szczecin 52:50
Astoria Bydgoszcz - SKK Kotwica Ko³obrzeg 84:66
Kadra woj. kujawsko - pomorskiego - Wilki Morskie Szczecin 132:30
Eurowind STK Czarni S³upsk - Kadra woj. mazowieckiego 32:76
SKK Kotwica Ko³obrzeg - Kadra woj. kujawsko - pomorskiego 47:94
Astoria Bydgoszcz - Eurowind STK Czarni S³upsk 47:61
Wilki Morskie Szczecin - Kadra woj. mazowieckiego 32:114
Eurowind STK Czarni S³upsk - SKK Kotwica Ko³obrzeg 58:55
Kadra woj.kujawsko - pomorskiego - Kadra woj.mazowieckiego 63:74
Astoria Bydgoszcz - Wilki Morskie Szczecin 56:58
Kadra woj.kujawsko- pomorskiego - Eurowind STK Czarni S³upsk 70:45
SKK Kotwica Ko³obrzeg - Wilki Morskie Szczecin 69:54
Astoria Bydgoszcz - Kadra woj. mazowieckiego 24:104

1 kadra Mazowsze 98' 465 181 6 I
2 kadra Kujawsko-Pomorska 98' 467 226 7 II
3 Eurowind STK Czarni S³upsk 248 298 7 III
4 SKK Kotwica Ko³obrzeg 285 369 9 IV
5 King Wilki Morskie Szczecin 224 418 10 VI
6 KK „ASTORIA” Bydgoszcz 223 415 6 VI

MVP - Wysocki Olaf - kadra Mazowsze 98'

I pi±tka
Cie¶lewicz Micha³ - kadra kuj-pom 98'
Bartosiewicz Jakub - kadra kuj-pom 98'
Kaczmarkiewicz Kamil - Czarni S³upsk
Wiszomirski Marcin - kadra Mazowsze 98'
Niemyjski Adrian - kadra Mazowsze 98'

Najlepsi w zespo³ach:
Zakrzewski Andrzej - kadra kuj-pom
Goworek Igor - Czarni S³upsk
Haberka Kajetan - SKK Kotwica Ko³obrzeg
Kaczmarek Kajetan - Astoria Bydgoszcz
Zalewski Pawe³ - kadra Mazowsze
Go³êbiowski Daniel - King Wilki Morski Szczecin

Juniorzy: rocznik 1996 i m³odsi

KK „Astoria” Bydgoszcz – SKS „Kasprowicz” Inowroc³aw 82:51
Bombardier Szczecin – Niwa O¶wiêcim 67:49
MKS Grójec – SKS „Kasprowicz” Inowroc³aw 86:35
MKS Novum Bydgoszcz – Niwa O¶wiêcim 74:57
MKS Grójec – Bombardier Szczecin 85:55
Astoria Bydgoszcz - MKS Novum Bydgoszcz 66:85

KK „Astoria” Bydgoszcz – Niwa O¶wiêcim 83:79
SKS „Kasprowicz” Inowroc³aw – Bombardier Szczecin 59:70
MKS Novum Bydgoszcz – MKS Grójec 64:78
KK „Astoria” Bydgoszcz – Bombardier Szczecin 80:63
SKS „Kasprowicz” Inowroc³aw – MKS Novum Bydgoszcz 72:98
Niwa O¶wiêcim – MKS Grójec 78:83
Bombardier Szczecin – MKS Novum Bydgoszcz  76:88
KK „Astoria” Bydgoszcz – MKS Grójec 73:78
Niwa O¶wiêcim – SKS „Kasprowicz” Inowroc³aw

1 MKS Grójec 410 305 10 I
2 MKS „NOVUM” Bydgoszcz 409 349 9 II
3 KK „ASTORIA” Bydgoszcz 283 405 5 VI
4 Bombardier Szczecin 331 361 7 IV
5 Niwa O¶wiêcim 332 373 6 V
6 Kasprowicz Inowroc³aw 384 356 8 III

MVP - Doliñski Kamil - MKS Grójec

I pi±tka:
Kutta Karol - MKS Novum Bydgoszcz
Doliñski Kamil - MKS Grójec
Kocewiak Damian - MKS Grójec
Borawski Kacper - Bombardier Szczecin
Fatz Mateusz - KK Astoria Bydgoszcz

Najlepsi w zespo³ach:
Wrona Maciej - Niwa O¶wiêcim
Kostuch Andrzej - Kasprowicz Inowroc³aw
Gapiñski Aleksander - Bombardier Szczecin
Domañski £ukasz - KK Astoria Bydgoszcz
Robak Pawe³ - MKS Novum Bydgoszcz
Maziszewski Wojciech - MKS Grójec