VI NENUFAR CUP rocz.2001 E³k 18-20.X.2013
Dodane przez zibi dnia Padziernik 29 2013 18:00:00
 MIÊDZYNARODOWY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI CH£OPCÓW VI NENUFAR CUP E£K 18-20.X.2013

Puchar NENUFARA wyjecha³ do Grodna

Foto - wszyscy medali¶ci: I BC Region 2010 Grodno II Nenufar 5 E³k III Basket 47 Bia³ystok

Results, points, tables, classifications, preferment individual photo and video VI Nenufar Cup 2013
Rozszerzona zawarto newsa
 VI NENUFAR CUP E³k - OCTOBER 18-20. 2013
INTERNATIONAL MINI BASKETBALL TOURNAMENT
(CH£OPCY URODZENI W/BOYS BORN IN 2001) `










 MVP:  NAVOYCHIK ALEKSEY  Region Grodno

TOP 10 Najlepsi Strzelcy Turnieju:

1 NAVOYCHIK ALEKSEY 102 pkt. - Region Grodno
2 MAREK OJAMAE 67 pkt. - BC Hito
3 ZEMAISTIS 66 pkt. - Marijanpole II
4 CHOJNOWSKI DAWID 65 pkt. - Basket Bia³ystok
5 KULIKOWSKI B£A¯EJ 60 pkt. - Nenufar E³k
6 PRZYTULSKI MATEUSZ 52 pkt. - Basket Bia³ystok
7 DAMIAN ¯ERO 41 pkt. - MOSIR Bielsk Podlaski
ZALEWSKI JAKUB 41 pkt. – Nenufar E³k
8 ROBERT SOIDLA 39 pkt. - BC Hito
9 SAVON VLADISLAW 38 pkt. - Region Grodno


 ALL-STARS Pierwsza Pi±tka Turnieju

SHUNDRIK ERNEST - BC Region 2010 Grodno
KULIKOWSKI B£A¯EJ  - Nenufar 5 E³k
PRZYTULSKI MATEUSZ  - Basket 47 Bia³ystok
ANDREAS ERAMAA - Marcus Talin
MAREK OJAMAE - BC Hito/Johvi

 Druga pi±tka Turnieju


SAVON VLADISLAW - BC Region 2010 Grodno
AKACKI JAKUB -  Nenufar 5 E³k
AJDYNA MICHA£ - Basket 47 Bia³ystok
JONAS ZEMAISTIS- ¯SM Marijanpole II
DAMIAN ¯ERO - MOSiR Bielsk Podlaski




Najlepsi strzelcy ,,za trzy punkty,,



 1
CHOJNOWSKI DAWID 6x3 - Basket 47 Bialystok
2 KNOKMERIS 5x3 - Marianpole II ( rekord 4x3 po rz±d)
3 NAVOYCHIK ALEKSEY 3x3 - Region Grodno
    KULIKOWSKI B£A¯EJ 3x3 - Nenufar 5 E³k
   SAVON VLADISLAW 3x3 - Region 2010 Grodno
   MAREK OJAMAE 3x3 - BC Hiti/Johvi

FOTO-ZIBI

FILMIKI-ZIBI

http://www.nenufar.elk.pl/


KLASYFIKACJA KOÑCOWA

   sk³ad oraz zdobyte punkty w turniejuWyró¿nienie Trenera 
1 BC REGION 2010 GRODNO


• 11 NAVOYCHIK ALEKSEY 102
• 13 SHUNDRIK ERNEST 19
• 15 DERZHANOVSKIY ARTEM
• 18 ZHIVEL MAKSIM 0
• 19 BRINKEVICH ALEKSEY 15
• 31 SAVON VLADISLAW 38
• 32 SINYUTA ARTEM 3
34 ZORKO ANDREY 15  >>>>>>>>>>>>>>
• 35 MIKLASHEVICH ILYA 14
• 36 MIRZAYEV TIMUR 15
• 39 ZAYKO DMITRIY 16
• 42 POVOLANSKIY DMITRIY 0

TRENER:
 
 2  UKS NENUFAR 5 E£K

• 4 KULIKOWSKI B£A¯EJ 60
• 5 ZALEWSKI JAKUB 41
• 6 WIEJAK ADAM 31
• 7 MATOSZKO KACPER 14
• 8 CHRZANOWSKI KACPER 9
• 9 CZERWONKA KRYSTIAN 12  >>>>>>>>
• 10 JANUSZEWSKI BARTEK 0
• 11 AKACKI JAKUB 31
• 12 PAJER ARKADIUSZ 4
• 13 SUCHAÑSKI PATRYK 36
• 14 WIÊCKO JAKUB 11
• 15 OLESIEWICZ KACPER 4
• 16 WALAK ADAM 8
• 17 MIECZ£AWSKI SZYMON 10
  
 3  UKS BASKET 47 BIA£YSTOK

• 13 CIERECH KRYSTIAN 4
• 20 PRZYTULSKI MATEUSZ 52
• 23 LASKOWSKI MARCIN 6
• 24 KOZIO£ PIOTR 0
• 34 NIE¦CIÓR JAKUB 4
• 36 AJDYNA MICHA£ 4
• 38 BIELIÑSKI FILIP 13
• 41 BIELSKI PRZEMEK 10
• 42 WISZNIEWSKI MICHA£ 12
• 77 TARGOÑSKI PIOTR 12
• 88 WI¦NIOWSKI ADAM 33
96 CHOJNOWSKI DAWID 65  >>>>>>>>>
• 98 DZIENIS PATRYK 12
 
 4 
MOSIR BIELSK PODLASKI

• 4 MIKO£AJ PROKOPIUK 1+
• 5 RAFA£ ¯UKOWSKI 8
• 6 JAKUB NIGIEREWICZ 1
• 7 DANIEL DZIUGIEWICZ 19
• 8 DAMIAN ¯ERO 41
• 9 BARTOSZ WOJDAKOWSKI 3
• 10 KACPER NIEWIÑSKI 8
• 11 KONRAD OLSZAÑSKI 6
• 12 KASJAN CZAPIUK 2
• 13 SEBASTIAN SAWICKI 33
• 14 SZYMON DENISIUK 2
• 15 KAMIL ¯ERO 28  >>>>>>>>>>>>>>>>

TRENER JAROS£AW WALERIAN
 
 5 BC HITO/JOHVI Estonia

• 5 LINDUS JARMO 9
• 8 SILVER PURSALU 37
9 ROBERT SOIDLA 39 >>>>>>>>>>>>>>
• 10 STEN – ERIC TAMMIK 4
• 11 CEIRO TELLIS 0
• 12 ALAN- JURGEN KEERME 11
• 13 MAREK OJAMAE 67
• 14 HENDRIK VUMSALU 13
• 15 OLIVER VILLERS 28
• 50 RICHARD PARSS 0
• 34 ARGO ERS 19
• 0 GLEB SILOV 0

TRENER: KUMARI LEHAR
 
 6  ¯SM MARIANPOLE I - LITWA

• 3 G. ZOKAZ 24
• 5 M MIKALAUSKAS
• 7 BIELYS 8
• 8 A PETRASAUSKAS 5
• 10 LITVAISTI 6
• 14 VALARICKAS 2
• 15 BORUTA 26
• 16 SIUGZDINIS 6
• 20 KALEIMIMKAS 8
• 23 ZEMAISTIS 66
• 32 KRASNICKAS 0
• 42 KNOKMERIS 31 >>>>>>>>>>>>>>>
 
 7 SK MARKUS TALIN


• 1 RASMUS ELRAM 18
3 SANDER JARVE 12  >>>>>>>>>>>>>>>
• 6 RUDOLF RAIDMA 0
• 8 MAREK REBBASE 2
• 12 REMO ROTBERG 19
• 13 ANDREAS ERAMAA 34
• 14 ARMIN VIIKMAE 12
• 22 KEVIN ILVES 69
• 24 JAN KAIUS LOMP 10
• 55 CARL ERIK KLAMAS 22
• TRENER: JURI BELOW, MART SOOBERG

TRENER: JURI E. BELOW
 
 8 ¯MS MARIJAMPOLE 2

• 4 D. NAIDZINAVICIUS 1
• 5 J. ANELAUSKAS 3
• 6 K. BRIEDIS 6
• 7 R. MICKEVICIUS 2
8 M. TAMULEVICIUS 30  >>>>>>>>>>>>>
• 9 E. KRIAUCELIUNAS
• 10 M. KALINAUSKAS 16
• 11 G. MICKEVICIUS 30
• 12 M. SUTKUS 12
• 13 A. MACKEVICIUS 9
• 14 A. MOLIUSIS 4
• 15 J. ANTANAITIS 24
TRENER: AIVARAS ZIBUDA
 
  ................................................................ 



Mecz o VII miejsce: Marcus Talin – Marijampole II 59 : 46  (9-14, 14-7, 24-14, 12-8)
Marcus: Elram 7, Rebase 2, Rotberg 4,  Eramaa 8, Vukmae 3,  Ilves 29, Lomp 2, Klamas 4
Marijampole:  Naidzinavicius  1, Anelauskas 3 (1x3), Briedis 2, Tamulevicius 12, Moliusis 4, Sutkus 5 (1x3), Mickievicius 5 Antanaitis 13

Mecz o V miejsce: BC Hito – Marijanpole II  48 : 28  (10-0, 10-10, 15-3, 13-15)
Hito:  Jarmo 1, Parsalu  10, Kerme  4, Soidla 6,  Ojamae 14 , Vumsalu 2, Villers 6, Ers 6
Marijanpole II: Litvaitis 4, ¯emaitis 21, Knokmeris  3

Mecz o III miejsce: MOSiR Bielsk Podlaski – Basket 47 Bia³ystok 33 : 41  (12-8, 7-6, 9-11, 5-16)
MOSiR: ¯ukowski 1, Dziugiewicz 6, ¯ero D 14, Niewiñski 2, Olszañski 2, Sawicki 4, ¯ero K. 4
Basket: Przytulski 4, Bieliñski 4, Bielski 3, Wiszniewski 4, Wi¶niowski 14 (2x3), Chojnowski 11, Dzienis 1

FINA£: Region 2010 Grodno – Nenufar 5 E³k 51 : 45  (8-10, 9-12, 22-14, 12-9)
Region: Novoychik 24 (1x3), Schundrik 5, Brinkevich 4, Savon 9, Mirzayev 8, Zayko 3
Nenufar: Kulikowski 10 (2x3), Zalewski 13, Wiejak 3, Czerwonka 2, Akacki 4, Wiêcko 9, Walak 4,


 Groupa  A

Marijampole II – Marcus Tallin  26 : 54  (5-12, 12-13, 5-6, 4-23)
Marijampole: Kalinauskas 5, Mickevicius 12, Sutkus 3, Mackevicius 2, Antanaitis 4
Marcus: Elram 4, Jarve 4, Rotberg 1, Eramaa 12, Ilves 21, Lomp 2, Klamas 10

Nenufar E³k – MOSiR Bielsk Podlaski  39 : 19  (10-8, 12-2, 14-6, 3-3)

Nenufar: Kulikowski 14, Zalewski 4, Wiejak 7, Akacki 5, Suchañski 6, Olesiewicz 1, Miecz³awski 2
MOSIR: Prokopiuk 1, ¯ero 4, Niewiñski 2, Olszañski 2, Siwicki 4, ¯ero 6

Marcus Talin – Nenufar 5 E³k  30 : 67 (4-14, 8-26, 10-16, 8-11)
Marcus: Elram 4, Jarve 4, Rotberg 4, Eramaa 8, Ilves 10
Nenufar: Kulikowski 12, Zalewski 7, Wiejak 9, Matoszko 6, Chrzanowski 5 (1x3),  Akacki 6, Pajer 2,  Suchañski 12, Wiêcko 2, Miecz³awski 6

Marijanpole II – MOSiR Bielsk Podlaski  25 : 41  (6-6, 1-9, 12-12, 6-9)
Marijampole:  Antanaitis 10, Tamulevicius 6, Moliusis 1, Mackevicius 2, Briedis 4, Mickievicius 2
MOSIR: ¯ukowski 2, Nigierewicz 1, Dziugiewicz 8, ¯ero D. 11, Czapiczik 2, Sawicki 11, ¯ero 6

MOSiR Bielsk Podlaski – Marcus Tallinn  41 : 25  (16-4, 11-8, 0-6, 14-7)
MOSiR:  ¯ukowski 5, ¯ero D. 8, Wojdakowski 3, Niewiñski 2, Olszañski 2, Sawidzki 10, Danisiuk 2, ¯ero K 9
Marcus: Jarve 2, Rotberg 6, Viikmae 7, Lomp 4, Klamas 6

Nenufar E³k : Marijanpol II  61 : 19 (18-0, 25-4, 4-7, 14-8)
Nenufar: Kulikowski 9, Zalewski 10, Wiejak 9, Matuszko 6, Chrzanowski 3 (1x3), Czerwionka 5, Akacki 10, Pajer 2, Suchañski 4, Olesiewicz 1, Walak 4
Marijanpol: Tamulevicius 4, Kriauceliunas 2, Mickiewicius 5, Sutkus 2, Mackievicius 2, Antanaitis 4


1 UKS NENUFAR 5 E³k (PL)  6 pkt.
2 MOSiR Bielsk Podlaski  (PL)  5 pkt.

3 SK Marcus Tallinn (EST)  4 pkt.
4 ¯SM Marijampol  II  (LT)  3 pkt

 Groupa  B

BC Hito - Region Grodno 52 : 45  (12-14, 8-5, 17-21, 15-5)
Hito:  Jarmo 3, Pursalu 5, Soidla 7, Tammik 2, Ojamae 19 (1x3) , Vumsalu 3, Ers 2
Grodno: Miklashevich 4, Mirzayev 7, Zayko 2, Shundrik 4, Navoychik 13, Zorko 3, Savon 12 (2x3 )

Marijampol I – UKS 47 Bia³yskok   16 : 50  (2-18 , 2-7 , 3 -18, 9-7 )

Marijampol: Zokas 8 (1x3), Boruta 2, Zematis 4, Kaleimimkas 2,
Bia³ystok: Przytulski 10, Wi¶niowski 2, Dzienis 4, Wiszniewski 3, Cierech  4, Chojnowski  18 (1x3),Laskowski 4, Targoñski 2

Mariampol I – Region Grodno  31 : 55  (7-14, 12-10, 4-12, 8-19)

Marijampol: Bidys 7 (1x3), Zematis  14, Knokmeris 14 (4x3)
Grodno: Miklashevich 7, Zayko 3, Navoychik 24 (1x3), Zorko 8, Savon 4, Brinkerich 6, Sinyuta 3

UKS 47 Bia³ystok – BC Hito  26 : 18  (

Bia³ystok: Przytulski 9, Wi¶niowski 3, Dzienis 2, Nie¶ciór 1, Chonowski 8, Laskowski 2, Bielski 1
Hito:  Pursalu 5, Soidla 6 , Keerme 2, Ojamae  4 , Ers 1

Marijanpole I – BC Hito  48 : 40  (12-16, 10-5, 7-7, 19-12)
Marijanpole: Zokas 11 (1x3), Bielys 1, Petrasauskas 5, Boruta 8, Siligzdims 2, ¯emaitis 15, Kaleininkas 5
Hito:  Jarmo 1, Soidla 8 (2x3), Tammik 2, Keerme 5 (1x3),  Ojamae 14(2x3) , Vumsalu 5 (1x3), Villers 5

Region 2010 Grodno – Basket 47 Bia³ystok 49 : 44 (13-11, 4-6, 12-12, 21-15)
Region: Novoychik 31 (2x3), Shundrik 8, Brinkevich 1, Savon 7 (1x3), Zayko 2,
Basket: Przytulski 23, Nie¶cór 1, Bieliñski 2, Bielski, Targoñski  4,Chonowski 13 (3x3)


1 BC Region 2010 Grodno (BY)  5 pkt.
2 UKS 47 Bia³ystok (PL)  5 pkt
3 C HITO/JOHVI (EST) 4 pkt.
4 ¯SM Marijampol  I (LT)  4 pkt.

PLAY-0FF V-VIII: Marcus Talin - BC Hito 30 : 67 (8-21, 9-6, 13-18, 0-22)
Marcus: Elram 3, Jarve 2, Rotberg 4, Eramaa 6, Viikmae 2, Ilves 9, Lomp 2, Klamas 2
Hito: Jarmo 4, Pirslau 17, Soidla 12, Ojamae 16, Vumsalu 3, Villers 6, Ers 10

PLAY-0FF V-VIII: Marijanpole I – Marijanpole II 45 : 25 (6-8, 16-7, 6-10, 17-0)
Marijanpole I: Zokas 5, Bielys 4, Litvaits 2, Valavickaus 2, Boruta 2, Siligzdims 4, ¯emaitis 12, Kaleininkas 5 (1x3), Kmokheris 9 (1x3)
Marianpole II: Tamulevicius 8 (2x3), Kalinauskaus 7 (1x3), Mickievicius 8, Sutkus 2, Mackevicius 3 (1x3), Antanaitis 3

I PÓ£FINA£: Region 2010 Grodno - MOSIR Bielsk Podlaski 37 : 18 (9-6, 12-8, 2-4,14-0)
Region: Novoychik 10, Shundrik 2, Brinkevich 4, Savon 6, Miklashevich 3, Zayko 6, Zarko 4
MOSiR: Dziugiewicz 5, ¯ero D. 4, Niewiñski 2, Sawicki 4, ¯ero K. 3

II PÓ£FINA£: Nenufar 5 E³k - Basket 47 Bia³ystok 57 : 42 (10-11, 13-14, 20-8, 14-9)
Nenufar: Kulikowski 15 (1x3), Zalewski 7, Wiejak 3, Matoszko 2, Chrzanowski 2, Czerwonka 5, Januszewski 0, Akacki 6, Suchañski 13, Olesiewicz 2, Mieczkowski 2
Bia³ystok: Przytulski 4, Wi¶niowski 2, Dzienis 5, Nie¶ciór 2, Ajdyna 4, Chojnowski 15 (2x3), Bielski 4, Targoñski 6

 Indywidualny konkurs rzutowy
(1 osobisty + 1 ,,za trzy,,)

Kamil ¯ero – MOSiR Bielsk Podlaski
Mantvydas Kalinauskas – Marijampole II
Aleksej Nowojchik – Region 2010 Grodno
Patryk Dzienis – UKS 47 Bia³ystok
Robert Soidla – BC Hito
Kacper Matoszko – Nenufar E³k
Kevin Ilves – Marcus Talin
Vytis Litvhitis - Marijampole



 Dru¿ynowy  konkurs rzutów osobistych

(Dru¿yna 12 zawodników po trzy rzuty)


¯SM Marijampol  II  (LT) 
SK Marcus Tallinn (EST) 
MOSiR Bielsk Podlaski  (PL) 
¯SM Marijampol  I (LT) 
UKS NENUFAR 5 E³k
UKS 47 Bia³ystok (PL)
BC HITO/JOHVI (EST) 
BC Region 2010 Grodno (BY)