U-14 Fina³ Mistrzostw Polski M³odzików - Sopot 11-15.VI.2014
Dodane przez zibi dnia Czerwiec 15 2014 19:30:00
 TKM W£OC£AWEK
MISTRZEM POLSKI U14
MVP: ANDRZEJ PLUTA



Rozszerzona zawarto newsa
 FINA£:  TKM W³oc³awek - UKS 7 Trefl Sopot 73 : 66  MVP: Andrzej Pluta

o 3 miejsce: Ku¼nia Koszykówki Stalowa Wola - Pyra Poznañ  48 : 56 po dogrywce  MVP: Patryk Stankowski

o 5 miejsce:  SPK Bia³ystok - Nied¼wiadki Przemy¶l  63 : 46 MVP: Patryk Zdanowicz

o 7 miejsce:
  Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 70 : 60 MVP: Mateusz Zaremba

Pó³fina³y         
Ku¼nia Koszykówki Stalowa Wola - TKM W³oc³awek 
53 : 88 MVP: Przemys³aw Zygmunciak
Trefl Sopot  - Pyra Poznañ  90 : 60   MVP: Patryk Pu³kotycki

 MVP:
Andrzej Pluta
TKM W³oc³awek

FOTO PMEDIA

FILMIKI ZIBI

FOTO ZIBI




  ALL-STARS: 
Przemys³aw Zygmunciak  (TKM W³oclawek)
Filip Drozdowski (TKM W³oclawek)

Remigiusz Krzysik (Ku¼nia Koszykówki Stalowa Wola)
Sebastian Walda (UKS 7 Trefl Sopot)
Miko³±j Walczak (Pyra Poznañ)



       
Król Strzelców
Andrzej Pluta
142 pkt. / 5 meczy
TKM Wloclawek
Najlepszy Zbieraj±cy
Filip Drozdowski
73 Zbiórki / 5 meczy
TKM Wloclawek
Najlepszy Podaj±cy
Andrzej Pluta
21 asyst / 5 meczy
TKM W³oc³awek
Najlepiej Blokuj±cy
Mateusz Kolasiñski
TKM W³oclawek
13 bloków/ 5 meczy

   Zawodnik.........mecze..........punkty
Najlepszy Strzelec w dru¿ynie
 1

Z£OCI
MEDALI¦CI


TKM W£OC£AWEK

Andrzej Pluta 5 / 142  
 
Filip Drozdowski 5 / 65   
Przemys³aw Zygmunciak 5 / 65   
Mateusz Kolasiñski 5 / 40   
Marcin Woroniecki 5 / 37   
Micha³ Pluta 3 / 18
Igor Wiliñski 5 / 13   
Marcel Afeltowicz 5 / 8   
Adam Pi±tek 5 / 8   
Mateusz Duchewicz 5 / 6
Stanis³aw Pytel 2 / 5
Jakub Chosa 5 / 5
Dawid Nikleniewicz 4 / 4

Trener: Wojciech Boblewski
Justyna Pluta
 
2


SREBRNI
MEDALI¦CI


  UKS 7 TREFL SOPOT

Sebastian Walda 5 / 114

Jakub Borysewicz 5 / 83
Micha³ Mochnacz 5  / 77
Mi³osz Korolczyk 5 / 19
Dominik Groth 5  / 17
Patryk Pu³kotycki 5  / 13
Przemys³aw Chmielewski 5  / 12
Jakub Chojêta 5  / 11
Micha³ Pawlak 5  / 9
Jacek £oñski 5 / 8
Patryk Tabaszewski 5 / 5
Jakub Hoffmann 1 / 0
Wojciech Dzier¿ak 1 / 0
Dariusz Kazimierczak 1 / 0
Pawe³ Jaszczerski 2 / 0
Trener: Tomasz Chwia³kowski

3


BR¡ZOWI
MEDALI¦CI

 MKK PYRA POZNAÑ

Miko³aj Walczak 5 / 98
Patryk Stankowski 5 / 85
Gracjan Jêchorek 5 / 42
Andrzej Krajewski 5 / 16
Wiktor Chiche³ 5 / 15
Waldemar Jarmu¿ek 5 / 12
Mateusz Starkiewicz 5 / 12
Pawe³ Pampuch 3 / 9
Kamil Pleskot 5 / 4
Stanis³aw Jurga 1 / 2
Mateusz Kowalski 2 / 0
Micha³ Fedyna 3 / 0
Bartosz Werner 5 / 0

Trener: Tomasz B³aszak
 
4
  CSM KU¬NIA KOSZYKÓWKI
STALOWA WOLA


Remigiusz Krzysik 5 / 83
Patryk Koper 5 / 63
Grzegorz Pecka 5 / 34
Karol Kie³b 5 / 34
Kacper G³adysz 5 / 25
Pawe³ Paluch 5 / 12
Jakub Iskra 3 / 8
Damian Gortych 5 / 8
Mateusz Krakowski 5 / 8
Micha³ Materowski 5 / 7
Szymon Siembida 4 / 4
Oliwier Bona 4 / 4

Trenerzy: Jerzy Szambelan
Roman Prawica
 
 5  SPK BIA£YSTOK

Maciej Bêbeniec 4 / 77
Piotr Wójtowicz 4 / 65
Patryk Zdanowicz 4 / 19
Szymon Buczyñski 4 / 18
Grzegorz ¦wirydowicz 4 / 18
£ukasz Gromotowicz 4 / 16
Jakub Dubiec 4 / 13
Dawid Wêgrzynowski 3 /12
Kamil Grzegorz Pankiewicz 4 / 9
Cezary Malicki 4 / 6
Mateusz So³owiej 3 / 5
£ukasz Sinielnikow 2 / 3
Pawe³ Buszko 2 / 2
Daniel Rzepnicki 1 / 2
Jaros³aw Sokólski 1 / 0
Trener: Andriej Sinielnikow
 
 6  MUKS NIED¬WIADKI PRZEMY¦L

Kacper Walciszewski 4 / 63
Pawe³ Mi¶ko 4 / 33
Jakub Kucharski 4 / 32
Jakub Complak 4 / 25
Pawe³ Strzêpek 4 / 24
Rafa³ Serwañski 4 / 20
Kajetan Puchalski 4 / 10
Jakub Radochoñski 3 / 9
Arkadiusz Szechyñski 4 / 8
Kacper Bednarz 4 / 7
Wiktor Karpiñski 2 / 6
£ukasz Paw³o¶ 4 / 6
Wiktor S³aby 2 / 4

Trenerzy: Daniel Puchalski
Anna Banaszczak-Podgórska
 
 7  UKS KASPROWICZANKA
OSTRÓW WIELKOPOLSKI


Mateusz Zaremba 4 / 54
Konrad Glapa 4 / 52
Gracjan Ko¼ma 4 / 26
Dominik Miazga 4 / 16
Jakub Miko³ajczyk 4 /14
Mateusz Suski 4 / 10
Micha³ G³ówka 4 / 9
Adam Wawrzyniak 4 / 7
Kamil Sobczak 4 / 6
Miko³aj Tyburcy 3 / 4
Miko³aj Kuncewicz 4 / 2
Szymon J±der 1 / 2

Trener: Andrzej Suski
 8  SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA

Wiktor Rajewicz 4 / 97
Wojciech Kamrowski 4 / 24
Kacper Ostrowski 4 / 19
Wojciech Kaczmarek 4 / 13
Patryk Kiba³a 4 / 13
Micha³ Siminski 4 / 11
Kacper Olejniczak 3 / 11
Maciej Domaga³a 4 / 10
Kacper Matuszewski 3 / 6
Oktawian Kaczmarek 2 / 2
Dominik Gumienny 3 / 0
Miko³aj Siminski 4 / 0
Mateusz B³oszyk 4 / 0

Trener: Kamil Czapla
 

Grupa A
  
     

Ku¼nia Koszykówki Stalowa Wola
- Nied¼wiadki Przemy¶l  66 : 59 MVP: Remigiusz Krzysik
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Pyra Poznañ  48 : 52 MVP:  Patryk Stankowski
Nied¼wiadki Przemy¶l - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.  80 : 47 MVP: Pawe³ Strzêpek
Pyra Poznañ - Ku¼nia Koszykówki Stalowa Wola  60 : 57 MVP: Miko³aj Walczak
Ku¼nia Koszykówki Stalowa Wola - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.  69 : 40 MVP: Patryk Koper
Nied¼wiadki Przemy¶l - Pyra Poznañ  62 : 67 MVP: Gracjan Jechorek

   PKT


 1
MKK Pyra
Poznañ

Vicemistrz
Wielkopolski
6
2000: Patryk Stankowski, Miko³aj Walczak
Mateusz Starkiewicz
k, Waldemar Jarmu¿ek,
Bartosz Werner, Andrzej Krajewski, Gracjan Jêchorek,
Wiktor Chiche³, Stanis³aw Jurga, Pawe³ Pampuch,
Aleksander Przyby³a, Mateusz Kowalski
2001: Pawe³ Klimaszewsk, Kamil Pleskot
Trener: Tomasz B³aszak
 2 CSM Ku¼nia
Koszykówki
Stalowa Wola

Vicemistrz
Podkarpacia
5
2000: Remigiusz Krzysik, Patryk Koper,
Grzegorz Pecka, Micha³ Materowski, Karol Kie³b
Damian Gortych, Pawe³ Paluch, Kacper G³adysz,
Mateusz Krakowski, Micha³ Bzdoñ
2001: Szymon Siembida

Trener: Jerzy Szambelan
 3 MUKS Nied¼wiadki
Przemy¶l

Mistrz
Podkarpacia
4
2000: Kacper Walciszewski, Wiktor S³aby
Jakub Kucharski, Jakub Complak,
Arkadiusz Szechyñski, Rafa³ Serwañski, Pawe³ Mi¶ko,
Pawe³ Strzêpek, £ukasz Paw³o¶, Jakub Radochoñski,
Kajetan Puchalski, Mi³osz Buchtalarz
2001: Kacper Bednarz
Trener: Daniel Puchalski
 4 UKS Kasprowiczanka
Ostrów Wlkp.


Mistrz
Wielkopolski
3
2000: Konrad Glapa, Mateusz Zaremba
Gracjan Ko¼ma, Mateusz Suski, Dominik Miazga
Szymon J±der, Adam Wawrzyniak, Kamil Sobczak
2001:
Micha³ G³ówka, Miko³aj Kuncewicz
Jakub Miko³ajczyk, Miko³aj Tyburcy

Trener: Andrzej Suski

Grupa B     
    

TKM W³oc³awek - Zastal Zielona Góra  109 : 45 MVP: Andrzej Pluta
SPK Bia³ystok - UKS 7 Trefl Sopot  51 : 71 MVP: Micha³ Mochnacz
Zastal Zielona Góra - SPK Bia³ystok 42 : 95 MVP: Maciej Bêbeniec
UKS 7 Trefl Sopot - TKM W³oc³awek  62 : 65 MVP: Filip Drozdowski
TKM W³oc³awek - SPK Bia³ystok  81 : 56   MVP: Andrzej Pluta
Zastal Zielona Góra - UKS 7 Trefl Sopot  59 : 80 MVP: Jakub Borysewicz

   PKT
1
 TKM W³oc³awek

Mistrz
Kujawsko-
Pomorskiego
6
2000: Andrzej Pluta, Filip Drozdowski
Adam Pi±tek, Marcin Woroniecki, Mateusz Kolasiñski,
Przemys³aw Zygmunciak, Dawid Nikleniewicz,,
Stanis³aw Pytel, Jakub Chosa, Igor Wiliñski,
Mateusz Duchewicz, Marcel Afeltowicz
2002: Micha³ Pluta
Trener: Wojciech Boblewski
2
 UKS SiódemkaTrefl
Sopot


Mistrz
Pomorskiego
5
2000: Sebastian Walda, Micha³ Mochnacz
Jakub Borysewicz, Przemys³aw Chmielewski,
Jakub Chojêta Dominik Groth, Micha³ Pawlak,
Patryk Tabaszewski Dariusz Kazimierczak,
Jacek £oñski, Jakub Hoffmann, Pawe³ Jaszczerski
2001: Mi³osz Korolczuk
Trener: Tomasz Chwia³kowski
 
3
 SPK Bia³ystok

Mistrz
Podlaskiego
4
2000: Maciej Bêbeniec, Piotr Wójtowicz
Patryk Zdanowicz, Szymon Buczyñski,
£ukasz Gromotowicz, Grzegorz ¦wirydowicz,
Pawe³ Buszko, Jakub Dubiec, Daniel Rzepnicki,
Kamil Grzegorz Pankiewicz, Dawid Wêgrzynowski,
£ukasz Sinielnikow, Mateusz So³owiej
Cezary Malicki, Jaros³aw Sokólski
Trener: Andriej Sinielnikow
4
SKM Zastal
Zielona Góra

Mistrz
Lubuskiego
3
2000: Wiktor Rajewicz, Wojciech Kamrowski
Maciej Domaga³a, Kacper Ostrowski, Patryk Kiba³a
Mateusz B³oszyk, Kacper Olejniczak,
Kacper Matuszewski
Dominik Gumienny, Wojciech Kaczmarek
2001: Miko³aj Siminski, Micha³ Siminski
Trener; Kamil Czapla

http://www.uks7.sopot.pl/

http://www.pzkosz.pl/liga/11/

SKM Pó³fina³y MP U14