EYBL Polskie kluby w SEZONIE 2014/2015
Dodane przez zibi dnia Maj 08 2015 09:00:00
 Rosa Radom przegrywa  trzy meczw w Superfinale EYBL U16.
W koñcowej klasyfikacji zajê³a VIII miejsce

 




Rozszerzona zawarto newsa
 Rozpoczê³y siê rozgrywki  Europejskiej Ligi M³odzie¿owej EYBL2014/2015. W tym sezonie w EBL-u wyst±pi tylko piêæ polskich zespo³ów wszystkie w Dywizji A:
U15 rocznik 2000 UKS 7 Trefl Sopot (za kadrê Pomorza 2000),
U16 rocznik 1999 Rosa Sport Radom, KKS Kobierzyce (za Pomorza 1999),
U14 rocznik 2001  Kadra Pomorza 2001 i po raz pierwszy dru¿yn± z województwa ¶l±skiego UKS Wojan Paw³owice.



 U-16 Rocznik 1999  Dywizja A

1 Turniej:
20-23.XI.2014 Radom   (IV miejsce - bilans: 2 zw. 3 por.)
2 Turniej: 22-25.I.2015 Ryga £otwa  ( II miejsce - bilans: 4 zw. 1 prz.)
3 Turniej: 26-29.III.2015 Kobierzyce Polska  (III miejsce - bilans: 3 zw. 2 prz.)

Klasyfikacja po 3 Turniejach - VI miejsce (bilans 9 zw. 6 por.)

SUPERFINA£

1 runda: Rosa Radom - Kesklinna KK Tallinn Estonia  78 : 65
2 runda: Rosa Radom - BS K³ajpeda Litwa 57 : 66
3 runda: Rosa Radom - VKM Wilno Litwa 83 : 92
Klasyfikacja koñcowa: VIII miejsce (bilans 0 zw. 3 por.)

1 Turniej:
20-23.XI.2014 Radom Polska  (III miejsce - bilans: 3 zw. 2 por.)  FOTO
2 Turniej: 22-25.I.2015 Ryga £otwa  (VII miejsce - bilans 1 zw. 4 prz.)  FOTO
3 Turniej: 26-29.III.2015 Kobierzyce Polska  (VII miejsce - bilans: 1 zw. 4 prz.)
Klasyfikacja po 3 Turniejach -  X miejsce (bilans 6 zw. 9 por.)


 3 Turniej: 26-29.III.2015 Kobierzyce Polska


MVP: Daniel Kasatkin CSKA Moskwa

 Najlepszy Strzelec turnieju: Szymon Wójcik - KKS Kobierzyce

ALL-STARS :
Jan Wójcik - KKS Kobierzyce
Yakov Yakovlev - CSKA Moskwa
Norbert Zió³ko - Rosa Radom
Sander Raieste - Kesklinna Estonia
Paulius Poska - VKM Litwa

FILMIKI ZIBI

FOTO - ZIBI

FOTO FB KOBIERZYCE


 Sk³ad.......mecze.......punkty.......
terminarz......wyniki.....................................................
  4 Lukasz Roznecki  3 / 5
5 Piotr Palgan 7 / 2
6 Joachim Esangbedo  8 / 11
6 Aaron Esangbedo 4 / 0
7 Patryk Piasecki  3 / 0
8 Kuba Krawczyk 7 / 0
9 Kacper Krawczyk 9 / 2
10 Szymon Wojcik  10 / 167
11 Karol Nowakowski 10 / 106
12 Michal Krawczyk  8 / 4
13 Patryk Cho³uj 5 / 8
14 Liam Junger  10 / 117
15 Jan Wojcik  10 / 93
16 Wojciech Fedorski 4 / 2
17 Tymoteusz Matusiak  10 / 63
18 dAMIAN bORSK 1 / 3
Trenerzy: J. Biñkowski, A Wójcik
STATYSTYKI
KKS Kobierzyce - A. Sabonis Litwa     49 : 54
KKS Kobierzyce - BS Klaipeda Litwa    54 : 71
KKS Kobierzyce - BS Aisciai Litwa          78 : 60
KKS Kobierzyce - Alytus SRC Litwa      61 : 41
KKS Kobierzyce - Rosa Sport             55 : 54

KKS Kobierzyce - BS DSN Ryga £otwa  61 : 81
KKS Kobierzyce - BS Ryga £otwa         58 : 63
KKS Kobierzyce - West Coast Turku Finlandia  67 : 47
KKS Kobierzyce - BA Kalev Talin Estonia 61 : 69  
KKS Kobierzyce - BC MuKi Helsink Finlandia 39 : 70

KKS Kobierzyce - KS Cracovia  54 : 64
Hensfort Przemysl  - KKS Kobierzyce  50 : 80
KKS Kobierzyce  - Kesklinna KK    60 : 78
BS CSKA - KKS Kobierzyce  71 : 62
KKS Kobierzyce  - VKM  47 : 37
  Blazej Sowa 1 / 0
Aleksander Wolszczak 6 / 2
Patryk Lis 10 / 85
Kamil Waniewski 9 / 34
Wojciech Nowak 6 / 11
Bartlomiej Zuk 5 / 6
Norbert Ziolko 10 / 109
Jakub Platos 10 / 46
Mikolaj Krakowiak 10 / 66
Kacper Rojek 10 / 67
Konrad Nowik 10 / 72
Marcin Lewandowski 10 / 59
Szymon Bernasiak 6 / 5
Krystian Nowakowski 5 / 12
B³a¿ej Sowa 1 / 0

Trenerzy: Dawid Mazur

STATYSTYKI
Rosa Sport - BS Aisciai Litwa  74 : 68
Rosa Sport - Alytus SRC Litwa 58 : 63
Rosa Sport - A. Sabonis Litwa    63 : 83
Rosa Sport - BS Klaipeda Litwa 65 : 40
Rosa Sport - KKS Kobierzyce  54 : 55

Rosa Sport - VKM  Wilno Litwa 52 : 97
Rosa Sport - Kalev Tallinn Estonia   49 : 44
Rosa Sport - BC MuKi Helsinki Finlandia  53 : 46
Rosa Sport - BS Ryga £otwa 62 :  51
Rosa Sport - West Coast
Turku Finlandia  64 : 55

Rosa Radom - Hensfort Przemysl   79 : 34 
BS Riga/DSN  - Hensfort Przemysl  56 : 61 po dogrywce
Rosa Sport - CSKA  Moskwa  37 : 51
Kesklinna KK - Rosa Radom 64 :70
BS Riga/DSN- Rosa Radom  26 : 79




U-15 Rocznik 2000 Dywizja A

1 Turniej  30.X - 1.XI.2014 Ryga £otwa (III miejsce - bilans: 4 zw. 1 por.) RELACJA
2 Turniej  22-25.I.2015 Tartu Estonia  (VII miejsce - bilans 1 zw. 4 por.)  RELACJA   FOTO  
3 Turniej  12-15.III.2015 Trakai Litwa (VII miejsce - bilans 1 zw. 4 por.)

Klasyfikacja koñcowa (po 3)

FOTO PMEDIA


 Sk³ad.......mecze.......punkty.......terminarz......wyniki.....................................................
   3 Konrad Kolka    12 / 76
 6 Daniel Sarr Malinowski  3 / 0   
 7 Sebastian Walda  15 / 220
 8 Michal Pawlak  15 / 12
 9 Korolczuk Mi³osz  9 / 28
10 Jakub Chojeta  13 /  19 
11 Patryk Pulkotycki  15 / 39
14 Dominik Groth  13 / 85
15 Michal Mochnacz   15 / 153
17 Michal Gasiorowski  10 / 28
23 Przemyslaw Chmielewski 4 / 7
33 Jacek Lonski  11 / 10
35 Mateusz Bronk   15 / 95
77 £ukasz Klawa 1 /0

Trener: Tomasz Chwia³kowski

STATYSTYKI
7 Trefl Sopot - BS Kalininskaya  68 : 61
7 Trefl Sopot - Valmieras BSS    60:50
7 Trefl Sopot - BC Wartti Basket  56:49
7 Trefl Sopot - BS DSN Ryga £otwa  40:51
7 Trefl Sopot - BS Riga £otwa   50:43
7 Trefl Sopot - Rock  Tartu Estonia 52 : 71
7 Trefl Sopot - Kalev/Viasat Estonia   51 : 52 VIDEO
7 Trefl Sopot -
BA Kalev Talin Estonia - 51 : 56
7 Trefl Sopot - KK  Keila  Estonia 62 : 71
7 Trefl Sopot - BS Admiralteiskaya St. Petersburg 69 : 46

7 Trefl Sopot - VISI Kartu Wilno Litwa 39 : 77
7 Trefl Sopot - VEF Ryga £otwa  35 : 57 
7 Trefl Sopot - A. Sabonis Kowno Litwa  60 : 68
7 Trefl Sopot - BC Teiwaz Kijów Ukraina   58 : 45
7 Trefl Sopot - BS Centralnaja Petersburg Rosja   31 : 50




 U-14 Rocznik 2001 Grupa A

1 Turniej: 20-23.XI.2014 Tartu Estonia  (VIII miejsce - bilans 0 zw. 5 prz.)
2 Turniej: 15-18.I.2015 Ryga £otwa (V miejsce - bilans 2 zw. 3 prz.)
3 Turniej: 26-29.III.2015 Ventspils Litwa (VIII miejsce - bilans 0 zw. 5 prz.

Klasyfikacja po 3 Turniejach  XIV miejsce (bilans 2 zw. 13 por.)


 Sk³ad.......mecze.......punkty.......
terminarz......wyniki.....................................................

Piotr Lis 8 / 4
Michal Gasiorowski 10 / 90
Lukasz Klawa 10 / 25
Wojciech Dzierzak 10 / 19
Szymon Krajewski 5 / 11
Michal Ostrowski 10 / 37
Iwo Olender 5 / 13
Mateusz Langowski 5 / 23
Jakub Pellowski 10 / 21
Sebastian Rompa 10 / 48
Mateusz Pieczykolan 5 / 13
Piotr Duriasz 10 / 35 
Mi³osz Korolczuk 5 / 20
Gracjan Grabowski 5 / 3

Trener: Jaros³aw Królikowski

STATYSTYKI  
Pomerania - HNMKY Helskinki Finlandia   44 : 62
Pomerania - SC Audentes  Talin Estonia   38 : 64
Pomerania - BC MuKi Helsink Finlandia    31 : 63
Pomerania - Rock Tartu  Estonia                 41 : 55
Pomerania - A. Sabonis  Kowno Litwa       44 : 62
Pomerania - BS Orbita Dzerzhinsk Rosja   43 : 42
Pomerania - BS Trinta Moskwa Rosja        19 : 70
Pomerania - SDJSOR Nr.1 Samara Rosja   46 : 41 
Pomerania - BS Ridzene Ryga £otwa         37 : 49
Pomerania - BC Perkunas Kowno Litwa     
26 : 50
Pomerania 2002 - BC Grand Sport 60 : 75
Pomerania 2002 - BS Spars     17 : 114
Pomerania 2002  - BS Vasileostrovskaya  21 : 102
Pomerania 2002  - BC Enisey-union 32 : 93
Pomerania 2002  - Georgia  46 : 92




 U-14 Rocznik 2001 Grupa B

1 Turniej:  6-9.XI.2014 Wilno Litwa  (VIII miejsce - bilans 0 zw. 5 prz.)
2 Turniej  15-18.I.2015 Paw³owice Polska  (VIII miejsce - bilans 0 zw.  5 prz.) RELACJA ZIBI SKM
3 Turniej: 26-29.III.2015 Miñsk Bia³oru¶
SUPERFINA£: 30.IV-3.V.2014 Ryga £otwa

Klasyfikacja po 2 Turniejach  XVI miejsce (bilans 0 zw. 10 por.)

 Sk³ad.......mecze.......punkty.......
terminarz......wyniki.....................................................

Jakub Pietrzak     9 / 0        
Jakub Grabski     0 / 0          
Bartosz Kubieniec 9 / 9
Piotr Palczewski 10 / 76
Lukasz Januszewicz 10 / 47
Mateusz Panic     10 / 28
Adam Grabarczyk 9 / 8
Aleks Zmijak     9 / 11    
Mateusz Czempiel 10 / 84
Igor Koz³owski     9 / 144
Jakub Gasiorek     7 / 8
Maksymilian Przybyla 7 / 0
Mateusz Rakszawa 3 /9
Piotr Lazarek 5  / 2
TRENER: ZBIGNIEW DUSZA

STATYSTYKI
Wojan Pawlowice - Jugla Kraukla/VEF Ryga £otwa  42 : 54
Wojan Pawlowice - CSKA Moskwa Rosja   36 : 59
Wojan Pawlowice - BS DSN Ryga £otwa  31 : 42
Wojan Pawlowice - BC Khimki Rosja  61 : 66 po 2 dg.
Wojan Pawlowice - SKM Wilno Litwa   33 : 61
Wojan Pawlowice - KM-Silputa Wilno Litwa   41 : 64 
Wojan Pawlowice - Tampereen Pyrinto Finlandia  46 : 57
Wojan Pawlowice - BS Bolderaja Ryga £otwa   43 : 61
Wojan Pawlowice - Kauhajoen Karhu Finlandia  46 : 55 
Wojan Pawlowice - BA Kalev
Talin Estonia  47 : 59









OFICJALNA STRONA EYBL