IV MTB im. Jana Wartaka rocz.2001 Katowice 5-7.XII.2014
Dodane przez zibi dnia Grudzie 08 2014 22:00:00
 Po emocjonuj±cym finale SKM Zastal Zielona Góra - Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski
o 3 punkty lepsi zawodnicy z Zielonej Góry i to oni wygrywaj± IV edycje MTB

MVP dla Milosza Górenæzycka

czytaj wiêcej; ALL-STARS oraz wyró¿nienie trenera

czekam na wasze fotki


Rozszerzona zawarto newsa
 IV MTB Katowice 2014  U14 rocznik 2001

MVP: Mi³osz Góreñczyk -Zastal Zielona Góra

 5 ALL - STARS:

Edwin Mackiewicz - Zastal Zielona Góra
Bartosz Zió³ek - Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski
Mi³osz ¯ebrowski - ¯AK ¯ory
Kacper Piechowicz - UKS Bia³o³êka Warszawa
Kamil Gros -  Wis³a Kraków

FOTO TOMASZ

mecz o 11 miejsce: Region Grodno - AZS Skierniewice 29 : 48
mecz o 9 miejsce: Junior Basket Katowice - Trójka ¯yrardów  24 : 36
mecz o 7 miejsce: Chromik ¯ary - Sudety Jelenia Góra 40 : 36
mecz o 5 miejsce: ¯AK ¯ory - £KS £ód¼ 52 : 49
mecz o 3 miejsce: UKS Bia³o³êka Warszawa - Wis³a Kraków   60 : 41
Fina³: Zastal Zielona Góra - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 59 : 56

KLASYFIKACJA KOÑCOWA / Wyró¿nienie trenera

1 SKM Zastal Zielona Góra - £ukasz Szpakowski
2 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Dominik Pa³atyñski
3 UKS Bia³o³êka Warszawa - Piotr Gronwald
4 Wis³a Kraków  - Jakub Cepuchowicz
5 ¯AK ¯ory - Bart³omiej Szady
6 £KS SMS MG 13 £ód¼  - Szymon Gralewski
7 Chromik ¯ary - Sergiusz Wi¶niewski
8 Sudety Jelenia Góra - Kamil Koper
9 Trójka ¯yrardów  - Pawe³ Weso³owski
10 Junior Basket Katowice - Filip Ka³u¿a
11  AZS Skierniewice - Jakub Nied¼wiadek
12 Region 2010 Grodno (rocz.2002)

GRUPA  I


Chromik ¯ary – Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.  36 : 65
¯AK ¯ory - Trójka ¯yrardów  64 : 28
Wis³a Kraków - Chromik ¯ary   67 : 59
AZS PWSZ Skierniewice - ¯AK ¯ory  42 : 46
Wis³a Kraków - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp  38 : 58
AZS PWSZ Skierniewice - Trójka ¯yrardów 48 : 52
¯AK ¯ory - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.  33 : 59
Wis³a Kraków - AZS PWSZ Skierniewice  54 : 45
Trójka ¯yrardów - Chromik ¯ary  35 : 43
¯AK ¯ory - Wis³a Kraków  42 : 50
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp - AZS PWSZ Skierniewice  93 : 29
Chromik ¯ary  - ¯AK ¯ory  46 : 60
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Trójka ¯yrardów  63 : 24
Chromik ¯ary  - AZS PWSZ Skierniewice  74 : 63
Trójka ¯yrardów - Wis³a Kraków  37 : 63

Tabela


1 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
10 pkt.
2 Wis³a Kraków  9 pkt.
3 ¯AK ¯ory 8 pkt.
4 Chromik ¯ary 7 pkt.
5 Trójka ¯yrardów 6 pkt.
6 AZS PWSZ Skierniewice 5 pkt.

Grupa II

SKM Zastal Zielona Góra - UKS Junior Basket  Katowice  67 : 23
£KS £ód¼ - Region Grodno  75 : 24
KS Sudety Jelenia Góra - SKM Zastal Zielona Góra  20 : 60
UKS Bia³o³êka Warszawa - £KS £ód¼  35 : 29
KS Sudety Jelenia Góra - UKS Junior Basket  Katowice 72 : 29
UKS Bia³o³êka Warszawa - Region Grodno 13 : 78
£KS £ód¼ - UKS Junior Basket  Katowice
KS Sudety Jelenia Góra - UKS Bia³o³êka Warszawa  20 : 44
Region Grodno - SKM Zastal Zielona Góra  25 : 84
£KS £ód¼ - KS Sudety Jelenia Góra  45 : 42
UKS Junior Basket  Katowice - UKS Bia³o³êka Warszawa  22 : 53
SKM Zastal Zielona Góra - £KS £ód¼  59 : 35
UKS Junior Basket  Katowice - Region Grodno  35 : 27
SKM Zastal Zielona Góra - UKS Bia³o³êka Warszawa  45 : 35
Region Grodno - KS Sudety Jelenia Góra  21 : 41

Tabela

1 SKM Zastal Zielona Góra
  10 pkt.
2 UKS Bia³o³êka Warszawa  9 pkt.
3 £KS £ód¼  8 pkt.
4 KS Sudety Jelenia Góra  7 pkt
5 UKS Junior Basket  Katowice  7 pkt.
6 Region Grodno – Bia³oru¶ (2002)  7 pkt.

 
 

   
    
     


Do ZOBACZENIA ZA ROK