Puchar Solny rocz.2005 Wieliczka 13-15.V.2016
Dodane przez zibi dnia Maj 14 2016 19:01:00
 Z³oci ch³opcy z Wieliczki ,,Cud natury Nenufar E³k Mazury

Rozszerzona zawarto newsa
OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINIKOSZYKÓWKI O PUCHAR SOLNY 2016 
rocznik 2005 i m³odsi. 


mecz o XI miejsce: Wis³a Kraków - Gim 2 Przemy¶l 91 MVP: Rafa³ Miot³a    
mecz o IX miejsce: Radwan Kraków – Cracovia Kraków  52 : 51  MVP: Franciszek Usydus
mecz o 7 miejsce: MUKS 1811 Tarnów - UKS 27 Katowice I 40 : 47
mecz o 5 miejsce: MKS Grójec - Legion Legionowo   67 : 52
mecz o 3 miejsce: MKS Dabrowa Górnicza - Regis Wieliczka   45 : 38     
FINA£: Nenufar E³k - UKS 27 Katowice II  71 : 63  MVP: Brajan Mroczkowski


 KLASYFIKACJA KOÑCOWA:

1 UKS Nenufar E³k

2  UKS 27 Katowice  Katowice ,,Micha³ki,,
3 MKS D±browa Górnicza
4 Regis Wieliczka
5 MKS Grójec (r.2006/7)
6 Legion Legionowo
7 UKS 27 Katowice II  ,,Arturki,,
8 muks 1811 Tarnów
9   Radwan Sport Kraków
10  Cracovia Kraków
11  Wis³a Kraków
12  GIM 2 Przemy¶l






 MVP Turnieju
Najlepszy Strzelec Turnieju
Brajan Mroczkowski
Nenufar E³k

 5 ALL-STARS:
Filip Pó³bratek - Nenufar E³k
Kuczawski Kajetan - UKS 27 Katowice II
£ukasz Siemieniec - Regis Wieliczka
Brajan P³atek - MKS Dabrowa Górnicza
Antoni Juraszewski (2006)- MKS Grójec







 Najlepsi obroñcy:
Radzikowski Wiktor -Nenufar E³k
Mañka Micha³ - UKS 27 Katowice
Wrona Mateusz - MKS Dabrowa Górnicza
Wrona Miko³aj - Regis Wieliczka
Poradzki Filip - MKS Grójec
S³awiñski Eryk - Legion Legionowo
Miko³ajczyk Mateusz - UKS 27 Katowice
Styrkowiec Eryk - MUKS 1811 Tarnów
Usydus Franciszek - Radwan Sport Kraków
Borejko Micha³ - Cracovia Kraków
Miot³a Rafa³ - Wis³a Kraków
Kucab Daniel - Gimbaskets 2 Przemy¶l 

 MVP druzyny - wyró¿nienie trenera
Murawski Kacper - Nenufar E³k
Mastalerz Marcin - UKS 27 Katowice II
Pelz Stanis³aw - MKS Dabrowa Górnicza
Pisarski Jan - Regis Wieliczka
Pêkacki Maciej - MKS Grójec
Szewczyk Wiktor - Legion Legionowo
Kawka Szymon - UKS 27 Katowice I
Opio³a Bartosz - MUKS 1811 Tarnów
M±czyñski Rados³aw - Radwan Sport Kraków
Oleksiak Kamil - Cracovia Kraków
Kêku¶ Mateusz - Wis³a Kraków
Domka Jakub - Gimabaskets 2 Przemy¶l

 Zwyciêzcy konkursów:

Rzutów osobistych:
£ukasz Siemieniec -Regis Wieliczka

Konkurs Sprawno¶ciowy:

Wrona Miko³aj -Regis Wieliczka

FOTO BOGDAN


FOTO  ZIBI

FILMIKI  ZIBI




TOP 10 Najlepsi strzelcy turnieju

1 Brajan Mroczkowski 125 Nenufar E³k
2 Szewczzyk  123 Legion Legionowo
3 Antoni Juraszewski 122 MKS Grójec
4 Filip Pó³bratek 115 Nenufar E³k
5 £ukasz Siemieniec 110 Regis Wieliczka
6 Kajetan Kuczawski 102 UKS 27 Katowice II
7 Stanis³aw  Pelz 76 MKS Dabrowa Górnicza
8 Skawiñski 75 Legion Legionowo
9 Macieñski 69 Radwan Sport Kraków
10 Mateusz Fr±c 64 UKS 27 Katowice

MECZ  GWIAZD

Mazowieckie....Podkarpackie...Warmiñski/Mazurskie
 MVP: Filip Pó³bratek
¦l±skie....Ma³opolsie....................................

MKS Grójec    Juraszewski Antek
MKS Grójec    Poradzki Filip
MKS Grójec    Marciñski Antek
Legion Legionowo    Szewczyk Wiktor
Legion Legionowo    S³awiñski Eryk
Legion Legionowo    K³ósek Bartosz
Nenufar E³k    Mroczkowski Brajan
Nenufar E³k    Pó³bratek Filip
Nenufar E³k    Radzikowski Wiktor
Gim 2 Przemy¶l  Ernest Jurasz
Gim 2 Przemy¶l Jakub Kucab
Gim 2 Przemy¶l  Micha³ Stec

Trenerzy:
Edward Traskowski  E³k
Ireneusz Juraszewski  Grójec

                                         
MKS D±browa G.    Pe³z Stanis³aw
MKS D±browa G.    P³atek Brajan
UKS 27 Katowice l    Manowski Dawid
UKS 27 Katowice l    S³upczewski Jakub
UKS 27 Katowice ll    Kuczawski Kajetan,
UKS 27 Katowice II Siuik Maksymilian, Sikora Kacper
Regis Wieliczka     Siemieniec £ukasz
Regis Wieliczka     Krupa Jan, Pisarski Jan
Radwan Sport Kraków    Usydus Francisek
Radwan Sport Kraków    M±czeñski Radek
Wis³a Kraków    Nowak Micha³,
Wis³a Karków   Kêku¶ Mateusz

Trenerzy:
Micha³ Bentkowski  Katowice
Grzegorzem Siemienie   Wieliczka

 Konkurs Rzutów za „za trzy punkty”
Nenufar E³k     Mroczkowski Maciej  4 pkt. dogrywka  1 pkt
Wis³a Kraków    Kêku¶ Mateusz   4 pkt.  dogrywka  0 pkt
MKS D±browa G.    Dziekañski Bartosz 2 pkt
UKS Katowice l   
UKS Katowice ll    Chadalski Maciej
MKS Grójec    Pêkacki Maciej
Gim 2 Przemy¶l    Hryniszyn Hubert
Legion Legionowo    Szewczyk Wiktor

Zwyciêzcy w konkursie trenerów
1 Ireneusz ,,Jurant z Grójca ,, Juraszewski
2 Micha³ Bentkowski UKS 27 Katowice




 GRUPA    A                       
UKS 27 Katowice I – GIM 2 Przemy¶l  113 : 8  MVP: Szymon Kawka  #5
UKS REGIS Wieliczka – UKS 27 Katowice I  66 : 31 MVP: Karol Smagur #8
UKS REGIS Wieliczka – GIM 2 Przemy¶l  87 : 11  MVP: £ukasz Siemieniec

1 UKS REGIS Wieliczka  4 pkt.
2 UKS 27 Katowice I  3 pkt.

3 Gim 2 Przemy¶l  2 pkt.

GRUPA B  
MKS D±browa Górnicza- Radwan Sport Kraków  73 : 40  MVP: Mateusz Or³owski #8 
Legion Legionowo – Radwan Sport Kraków  50 : 41 MVP: Micha³ Stelmach # 12      
MKS D±browa Górnicza – Legion Legionowo   54 : 36  MVP: Stanis³aw Pelz    

1 MKS D±browa Górnicza   4 pkt.
2 Legion Legionowo   3 pkt.

3 Radwan Sport Kraków  2 pkt.               

GRUPA C          
UKS 27 Katowice II  - SP37/ Cracovia Kraków  67 : 20  MVP: Kacper Sikora #8     
MUKS 1811 Tarnów – SP 37/Cracovia Kraków  34 : 32  MVP: Eryk Styrkowiec  #1
MUKS 1811 Tarnów – UKS 27 Katowice II   19 : 65 MVP: Maciej Chabalski #23     

1 UKS 27 Katowice II  4 pkt.    
2 MUKS 1811 Tarnów   3 pkt.
 
3 SP 37/Cracovia Kr-ów  2 pkt.

GRUPA D
Nenufar E³k – Wis³a Kraków  84 : 30  MVP: Sadok Ko³os #5
MKS Grójec – Wis³a Kraków  79 : 32  MVP: Antoni Marciñski  #25
Nenufar E³k – MKS Grójec  58 : 27  MVP: Maciej Murawski  #7

1 Nenufar E³k 4 pkt.
2 MKS Grójec  3 pkt.

3 Wis³a Kraków  2 pkt.

GRUPA E o miejsca I-VIII
Legion Legionowo - Regis Wieliczka 55:34 MVP: Miko³aj Wrona
MKS Dabrowa Górnicza - UKS 27 Katowice I 64:30 MVP: Oliwier Panek
MKS Dabrowa Górnicza - Regis Wieliczka 42:50 MVP: Jan Pisarski
UKS 27 Katowice I - Legion Legionowo 35:63 MVP: Wiktor Szewczyk

1 Regis Wieliczka 6 pkt.
2 MKS Dabrowa Górnicza 5 pkt.

3 Legion Legionowo 4 pkt.
4 UKS 27 Katowice I 3 pkt.

GRUPA F o miejsca I-VIII
MKS Grójec - UKS 27 Katowice 36:55 MVP: Micha³ Mañka
MUKS 1811 Tarnów - Nenufar E³k 18:81 MVP: Eryk Jarz±bek
MUKS 1811 Tarnów - MKS Grójec 28:55 MVP: Antoni Juraszewski
UKS 27 Katowice II - Nenufar E³k 51:48 MVP: Maksymilian Siwik

1 UKS 27 Katowice II 6 pkt.
2 Nenufar E³k 5 pkt.

3 MKS Grójec rocz.2006 -  4 pkt.
4 MUKS 1811 Tarnów 3 pkt.

PLAY-OFF V-VIII: MKS Grójec - UKS 27 Katowice I  51 : 92
PLAY-OFF V-VIII MUKS  1811 Tarnów - Legion Legionowo  33 : 47

Pó³fina³: UKS 27 Katowice II - MKS D±browa Górnicza  64 : 30
Pó³fina³: Regis Wieliczka - Nenufar E³k  36 : 71

GRUPA G mecze o miejsca IX - XII
Gim 2 Przemy¶l - Radwon Sport Kraków 23:98 MVP: Patrycja Urlicka
Crakovia Kraków - Wis³aw Kraków 39:38 MVP: Kamil Oleksiak
Gim 2 Przemy¶l - Cracovia Kraków 7:59 MVP: Piotr Gacek
Radwan Sport Radom - Wis³a Kraków 38:37 MVP: Radek Maczeñski
Gim 2 Przemy¶l - Wis³a Kraków 18 : 91  MVP:
MVP: Rafa³ Miot³a
Radwan Sport Kraków - Cracovia Kraków  52 : 51  MVP:
MVP: Franciszek Usydus

1 Radwan Sport Kraków 6 pkt.
2 Cracovia Kraków 5 pkt.
3 Wis³a Kraków 4 pkt.
4 Gim 2 Przemy¶l 3 pkt.

FOTO JACEK

FOTO JACEK MECZ GWIAZD

przygotowa³  zibi