U-14 MP 2017 MLODZICY rocz.2003/04 przed æwieræfina³ami
Dodane przez zibi dnia Kwiecie 23 2017 19:00:00
 WKK Wroc³aw, UKS 7 Trefl Sopot, Ochota Warszawa, Wilki Morskie Szczecin, MOSM Bytom, TKM W³oc³awek, Wis³a Kraków i Ku¼nia Koszykówki Stalowa Wola MISTRZAMI STREF oraz organizatorami turniejów æwieræfina³owych MP U14
Losowanie grup w ¶rodê

UKS 7 Trefl Sopot, MKS Ochota Warszawa, TKM W³oc³awek i Wis³a Kraków bez porazki w rozgrywkach ligowych i strefowych

Rozszerzona zawarto newsa
 113 zespo³ów z ca³ego kraju zg³osi³o siê w tym sezonie do rozgrywek o Mistrzostwo Polski M³odzika U14.Najwiêcej zespo³ów mamy w strefach: Bydgoszcz i  Warszawa po 19 zespo³ów. Województwo Opolskie nie zg³osi³o dru¿yny, a ¦wiêtokrzyskie tradycyjnie jedn± dru¿ynê,. Najwiêksz± ligê ma województwo ¦l±skie. Basket Gorzów, 7 Sopot, Ochota Warszawa, MOSiR Bielsk Podlaski, TKM W³oc³awek, £KS £ód¼ i Wis³a Kraków to zespo³y bez pora¿ki w tym sezonie.Za nami OOM I 11 Turniejów towarzyskich (jeszcze przed MP 3 w Inowroc³awiu, Ostrowie Wielkopolskim i Wieliczce.
W rozgrywkach MP U16 sezon 2016/2017 udzia³ dla 32 dru¿yn

TERMINY:

24.IV.2017 zg³oszenie zespo³ów do rozgrywek centralnych
26.IV.2017  przyznanie organizacji æwieræfina³ów, Losowanie grup
12-14.V.2017 Æwieræfina³y
17.V.2017 przyznanie organizacji pó³fina³ów, losowanie grup
2-4.VI.2017 Pó³fina³y
2-4.VI.2017 przyznanie organizacji Fina³ów
14-18.VI.2017  Fina³y ?


STREFA: WROC£AW (14) Liga  Dolno¶l±skie (9) Liga Lubuskie (5)

 LIGA DOLNO¦L¡SKA - koniec rozgrywek
1 WKK Wroc³aw    16 / 31
2
¦l±sk  Wroc³aw I   16 / 31
3 Sudety Jelenia Góra    16 / 28
4 Turów Zgorzelec  II  16 / 26

5 Górnik Wa³brzych    16 / 24
6 Turów  Zgorzelec I   16 / 21
7 LZS Blues Jelcz-Laskowice   16 / 20
8 ¦l±sk Wroc³aw II   16 / 18
9 Gimbasket Wroc³aw    16 / 18


LIGA LUBUSKA -
koniec rozgrywek
1 Basket Gorzów Wlkp. 12 /24        
2 Zastal  Zielona Góra I  12 /22 
       
3 Chromik ¯ary 12 /19  (dru¿yna wycofa³a siê z rozgrywek)
4 Zastal Zielona Góra II    12 / 17            
5 SKM Nowa Sól   12 / 14   

STREFA:
1 WKK Wroc³aw    14 / 26   ORGANIZATOR ÆWIERÆFINA£ÓW
2
Basket" Gorzów Wlkp.    14 / 26   
3 ¦l±sk Wroc³aw    14 / 25       
4 Zastal I Zielona Góra  14 / 22 
5 Sudety Jelenia Góra    12 / 17       
6 Turów Zgorzelec    14 / 18       
7 Zastal II Zielona Góra 14 / 16       
8 SKM Nowa Sól    14 / 12   

STREFA: GDAÑSK (19) Liga Pomorska (12) Liga Warmiñsko-Mazurskie  (7)

 LIGA POMORSKA
1 UKS 7 Trefl I Sopot    14 / 28        
2 Czarni S³upsk 14 / 26       
3 Basket Kwidzyn    14 / 24      
4 Jedynka Pelplin    14 / 22 
5 Gdyñska Akademia Koszykówki I    14 / 18   
6 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdañski    14 / 18       
7 De La Salle Gdañsk    14 / 15    
8 Basket Ósemka Wejherowo     14 / 15   

 LIGA WARMIÑSKO-MAZURSKA
1 UKS NENUFAR 5 E³k    9 / 17    
2 Junior Basket Club Olsztyn    9 / 17        
3 TSK RO¦ Pisz    9 / 14        
4 UKS Trójeczka Olsztyn    9 / 12        
5 KS Polonia Pas³êk    10 / 10        
6 KS AS Mr±gowo    8 / 8    

*Fina³ strefowy (gospodarz Mistrz Warmiñsko-Mazurskie ) 21-23.IV.2017
Junior Basket Olsztyn - UKS Nenufar 5 E³k  60 : 45
KS Jedynka Pelplin - UKS 7 Trefl Sopot   33 : 91
MTS Basket Kwidzyn - STK Czarni YANKEES S³upsk  52 : 73 
Junior Basket Olsztyn - KS Jedynka Pelplin  64 : 52
MTS Basket Kwidzyn - UKS Nenufar 5 E³k  80 : 56 
STK Czarni YANKEES S³upsk - UKS 7 Trefl Sopot   70 : 77
Junior Basket Olsztyn - MTS Basket Kwidzyn  55 : 51
STK Czarni YANKEES S³upsk - KS Jedynka Pelplin 104 : 31
UKS 7 Trefl Sopot - UKS Nenufar 5 E³k  103 : 27
Junior Basket Olsztyn - STK Czarni YANKEES S³upsk  47 : 72
UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn  78 : 55
UKS Nenufar 5 E³k - KS Jedynka Pelplin   47 : 60
KS Jedynka Pelplin - MTS Basket Kwidzyn 64 : 58
UKS Nenufar 5 E³k - STK Czarni YANKEES S³upsk  48 : 98
Junior Basket Olsztyn - UKS 7 Trefl Sopot  54 : 92

1 UKS 7 Trefl Sopot 10 pkt. 
ORGANIZATOR ÆWIERÆFINA£ÓW
2 Czarni S³upsk 9 pkt
3 Junior Basket Olsztyn 8 pkt.
4 Jedynka Pelplin 7 pkt.

5 Basket Kwidzyn 6 pkt.
6 Nenufar E³k 4 pkt.


STREFA: WARSZAWA (19)
Liga Mazowiecka  (14) Liga Podlaska  (5)

 LIGA MAZOWIECKA
1 Ochota Warszawa 10 / 20       
2 GIM 92 Ursynów Warszawa 10 / 17  
3 Piotrówka I Radom 10 / 16        
4 Polonia Warszawa 10 / 15
 
5 MKS Grójec     10 / 12        
6 La Basket Warszawa 10 / 10

 
 LIGA PODLASKA: koniec rozgrywek
1 MOSiR Bielsk Podlaski 8 / 16         
2 SPK Bia³ystok     8 / 13         
3 ¯ubry Bia³ystok     8 / 10 
4
Batory 18 Bia³ystok     8 / 10   (zespó³ wycofa³ siê z Play-Off)     
5 Dziewi±tka £om¿a     8 / 7  



PLAY-OFF
Polonia Warszawa  - MOSiR Bielsk Podlaski  53 : 60 /  41 : 74
Piotrówka Radom - SPK Bia³ystok  93 : 42 /  56 : 45
¯ubry Bia³ystok - Gim 92 Warszawa  44 : 67 / 49 : 76
MKS Ochota - Batory Bia³ystok 20 : 0 / 20 : 0

Turniej o rozstawienie do æwieræfina³ów MP U14

MKS Ochota Warszawa - MKS Piotrówka I Radom  110 : 44
MOSiR Bielsk Podlaski - UKS GIM 92 Ursynów Warszawa  46 :76
MKS Piotrówka I Radom - UKS GIM 92 Ursynów Warszawa  40 : 56
MKS Ochota Warszawa - MOSiR Bielsk Podlaski  93 : 67
MOSiR Bielsk Podlaski - MKS Piotrówka I Radom 75 : 50
UKS GIM 92 Ursynów Warszawa - MKS Ochota Warszawa  74 : 80

1 MKS Ochota Warszawa 6 pkt. ORGANIZATOR ÆWIERÆFINA£ÓW
2 Gim 92 Ursynów Warszawa 5pkt.
3 MOSiR Bielsk Podlaski 4 pkt.
4Piotrówka Radom 3 pkt.


STREFA: POZNAÑ (14)
Liga Wielkopolska (8) Liga Zachodniopomorska (6)

 LIGA WIELKOPOLSKA:
1 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 23       
2 Basket Team Opalenica 22      
3 MKK Gniezno 19
4 Biofarm BJ Poznañ 19       
5 Pyra Poznañ 17       
6 Rawia Rawicz  20 (PK)       
7 Kosz Kalisz 15 (PK)    
8 Sokó³ Miêdzychód 15

 LIGA ZACHODNIOPOMORSKIE:
1 Wilki Morskie Szczecin 10 / 20
2 Basket Koszalin 10 / 18
3 ¯ak Koszalin    10 / 16

4 Basket Szczecinek    10 / 13
5 Kotwica 50 Ko³obrzeg   10 / 12
6 Spójnia Stargard    10 /11


TERMINARZ II RUNDY

KK WILKI MORSKIE - MKK GNIEZNO  56 : 64   / ?  
MKK BASKET KOSZALIN - BASKET TEAM  53 : 82
KK WILKI MORSKIE - KASPROWICZANKA  80 : 62 / ?
MKK BASKET KOSZALIN - MKK GNIEZNO  48 : 66
KK WILKI MORSKIE - BASKET TEAM  79 : 68  / ?
MKK BASKET KOSZALIN - KASPROWICZANKA  50 : 60

BASKET TEAM - MKK BASKET KOSZALIN  77 : 41
SKLEP POLSKI MKK  -  KK WILKI MORSKIE  72 ; 73
KASPROWICZANKA  -  KK WILKI MORSKIE  65 : 78
SKLEP POLSKI MKK  -   MKK BASKET KOSZALIN
KASPROWICZANKA    MKK BASKET KOSZALIN
BASKET TEAM        KK WILKI MORSKIE  75 : 56

TABELA


1. KK WILKI MORSKIE Szczecin     18 pkt.
ORGANIZATOR ÆWIERÆFINA£ÓW
2. UKS KASPROWICZANKA Ostrów Wlkp. 18 pkt.
3. BASKET TEAM Opalenica     17 pkt.
4. SKLEP POLSKI MKK Gniezno    14 pkt.  
  
5. MKK BASKET Koszalin   11  pkt.


STREFA: BYDGOSZCZ (19)
Liga Kujawsko-Pomorskie (6) Liga £ódzkie (13)

 KUJAWSKO-POMORSKIE
1 TKM W³oc³awek 10 / 20        
2 SKS Kasprowicz 10 / 17
   
3 Tward Pierniki Toruñ 10 / 16         
4 Novum Bydgoszcz 10 / 15    
5 Sokó³ Pako¶æ     10 / 12         
6 Astoria Bydgoszcz 10 / 10


 LIGA £ÓDZKA
1 £KS Szko³a Gortata  12 /24        
2 AZS PWSZ  Skierniewice 12 / 20
       
3 PKK 99 Pabianice   12 / 15       
4 Start £ód¼  13 / 12   

* Dwie najlepsze dru¿yny z ka¿dej ligi zagraj± w finale strefy
z czterech dru¿yn do rozgrywek centralnych awansuj± 3 dru¿yny

£KS Szko³a Gortata £ód¼ - AZS PWSZ Skierniewice  54 : 38
TKM W³oc³awek - SKS Kasprowicz Inowroc³aw   93 :70
SKS Kasprowicz Inowroc³aw - £KS Szko³a Gortata £ód¼   69 : 90
TKM W³oc³awek - AZS PWSZ Skierniewice  80 : 36
AZS PWSZ Skierniewice - SKS Kasprowicz Inowroc³aw    + 4 Inowroc³aw
TKM W³oc³awek - £KS Szko³a Gortata £ód¼    +15 W³oc³awek


1 TKM W³oc³awek 6 pkt. 
ORGANIZATOR ÆWIERÆFINA£ÓW
2 £KS £ód¼ 5 pkt.
3 Kasprowicz Inowroc³aw 4 pkt.
4 AZS PWSZ Skierniewice  3 pkt


 STREFA: KATOWICE (11) Liga  ¦l±skie (11) Opolskie (0)
 
1 MOSM Bytom 20/ 38    ORGANIZATOR ÆWIERÆFINA£ÓW
2 MKKS Rybnik 20 / 38 
3 MKS D±browa Górnicza 20 / 36   
4 MOSM Tychy 20 / 36
  
5 ¯AK ¯ory 20 / 30
6 KKS Tarnowskie Góry 20 / 28   
7 UKS SP 27 Katowice 20 / 27   
8 MCKiS Jaworzno 20/ 26 
9 GTK Gliwice 20 / 26   
10 MCKS Czelad¼ 20/ 21
11 Pogoñ Ruda ¦l±ska 20 / 19

  STREFA: KRAKÓW (9) WSPÓLNA LIGA:  Ma³opolskie (8) ¦wiêtokrzyskie (1)

1 Wis³a Kraków    15 / 30  ORGANIZATOR ÆWIERÆFINA£ÓW
2 Regis Wieliczka 16 / 28
3 Cracovia Szko³a Gortata Kraków 16 / 17
4
Korona Kraków    15 / 24
5 MUKS 1811 Unia Tarnów    15 / 24
6 Kadet O¶wiêcim 15 / 19
7 MKS Gorlice    15 / 19
8 ST Nowy S±cz    15 / 18
9 MKK MDK Kielce 16 / 14

  STREFA: RZESZÓW (8) liga Podkarpackie (4) Liga Lubelskie (4)

Tabela rozgrywek wspólnych
1 Ku¼nia Koszykówki I St. Wola   10 / 18 
ORGANIZATOR ÆWIERÆFINA£ÓW  
2 KADET Bia³a Podlaska   10 / 17    
3 Pi±tka Start I Lublin   10 / 16    
4 Politechnika  Rzeszów    10 / 15
   
5 Pi±tka Start II Lublin     10  / 12    
6 Nied¼wiadki Hensfort Przemy¶l   10 / 11


Przygotowa³ Zibi