Artykuł: ¦l±scy młodzieżowi trenerzy - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 27 2017 14:31:00
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Go¶ci Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,875
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Dafik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

¦l±scy młodzieżowi trenerzy

TRENERZY  WOJEWÓDZTWA ¦LASKIEGO (Chłopcy)

   
 1MKS
Zabrze
 
Szkol±: Janusz Moralewicz, Tomasz Przybyła, Mirosław Przybycin, Wacław Rozynek
Szkolili: Mariusz Mijas, Przemysław Milewski 
 2KS Pogoń 
Ruda ¦l±ska
 
Szkol±: Marcin Cyran, Sławomir Węgiel, Lukasz Celiński, Kamil Lato
Szkolili: Przemysław Podolski, Ryszard Poznański, Franciszek Bodył, Przemysław Tomecki
 3GTK
Gliwice
 
Szkol±: Sylwester Walczuk, Piotr Stępek, Janusz Kołcz, Lukasz Kopera, Błżej Duda, Jacek Adamczak, Dariusz Łastawiecki
Szkolili: Marcin Reszkiewicz
 4UKS SP 27
Katowice
Szkol±: Artur Mikruta, Eugieniusz Smolicha, Jacek Wróblewski, Paweł Wołk-Jankowski, Michał Bentkowski
Szkolili: Lidia Cichoń
 5MOSM
Tychy
 
Szkol±: Edwart Feith, Tomasz Jagiełka, Wojciech Jagiełka, Aleksander Ditmer,Jarosław Rakowski
Szkolili: Adam Kondratowicz
 6MKKS
Rybnik
Szkol±: Grzegorz Adamczyk, Stanisław Grabiec, Jakub Krakowczyk, 
Szkolili: Marcin Marczyk, Adam Białdyga, Karol Kupczak, Andrzej Zygmynt 
 7MOSiR Cieszyn Szkol±: Łukasz Kuboszek, Jacek Bortliczek, Rafał Domajer, Marek Domajer
 8MKS
Dabrowa G.
Szkol±: Michał Dukowicz, Maciej Glik, Łukasz Dudek, Marzena Rudolf, Wojciech Wieczorek, Andrzej Bartosz, Rafał Knap
Szkolili: Sławomir Płatos,
 9MCKS
CzeladĽ
Szkol±: Sylwester Iwanowski, Andrzej Mentel, Parek Palej, Andrzej Kokoszka
Szkolili: Krzysztof Zdeb
 10Zagłębie
Sosnowiec
Szkol±: Piotr B±k, Sławomir Rytych, Joanna ¦migielska-¦roda
Szkolili: Tomasz Siewniak, Dariusz Krajewski
 11MCKiS
Jaworzno
Szkol±: Krzysztof Zapała, Maciej Golec, Tomasz Jędros
Szkolili: Przemysław Biliński
 12MOSM 
Bytom
 
Szkol±: Radosław Fudali, Mariusz Kubiak
Szkolili: Mariusz Niedbalski, Tomasz Niedbalski, Rafał Czyszpak 
 13KTK
Knurów
 
Szkol±: Andrzej Wesołowski, Janusz Klof
 14MOS
Katowice
Szkol±: Krzysztof Masłowski, Mirosław Pisarek 
 15K¦ AZS
Katowice
Szkol±:  Ryszard Lytkowicz
Szkolili: Jarosław Kabza, Sławomir Klimontowicz,
 16HK
Żory
Szkol±: Grzegorz Marciak, , Ludwik Maciejewski, Katarzyna
Maciejewska
Szkolili; Paweł Sajdyn
 17MKS
Wodzisła ¦l.
Szkol±: Marek Malik, Mirosła Pielorz
Szkolili:Grzegorz Korzeń
 18Mickiewicz
Katowice
Szkol±: Breguła Sebastian, Oczadły Tomasz, Jarosław Jakubiec
 19Wojan
Pawlowice
Szkolili: Zbigniew Dusza
 20Dycha
Czechowice
Szkoli: Paweł Pawlik
 21MUKK
Pszczyna
Szkoli: Witold Brauntsch
 22SLSOS Salesia
¦więtochlowice
Szkoli: Łukasz Widera 
 23Królewskie
Chorzów
 
Szkoli: Roman Pow±zka
 24Junior Basket
Katowice
Szkoli: Jarosław Jakubiec
 25Sukces
Lipowa
Szkoli: Wojciech Zuziak
Szkolił: Janusz Caputa
 26CzęstochowaSzkolili: Tomasz Kliszewski, Robert Pęczak, Dariusz Szenkiel

TRENERZY KADRY CHŁOPCÓW WOJEWÓDZTWA ¦LASKIEGO

 rocznik trener,kadry...........miasto..........OOM.............Półfinały ,OOM Finały ,OOM 
 2004
 Jakub Krakowczyk
 Rybnik
   
 2003
 Jakub Krakowczyk
 Rybnik
II miejsce
Szczyrk
Wieliczka
 2002
 Andrzej Bartosz
 Bytom
I miejsce
Szczyrk
Olesnica
 2001 Radosław Fudali
 BytomVI miejsce
N.Targ
Giżycko
 1999 Jacek Bortliczek Cieszyn IV miejsce
Strumień
Wałbrzych
 1998 Jarosław Jakubiec Katowice VII miejsce
Strumień
Kutno
 1997 Ryszard Lytkowicz Katowice  VII miejsceStrumień Wieliczka
 1996 Grzegorz Adamczyk Rybnik VI miejsceStrumień Zambrów
 1995 Radosłaf Fudali Bytom 9/12 miejsceZielona GóraPruszków
 1994 Janusz Kołcz  Gliwice V miejsceŁódĽ
Kielce
 1993 Marcin Lichtański  Jaworzno VI miejsceJaworznoWałbrzych 
 1992 Tomasz Niedbalski  BytomBrak OOM  
 1991 Mariusz Niedbalski BytomBrak OOM  
 1990     
 1989     
 1989     
 1988     
 1987 Ryszard Lytkowicz Sosnowiec   


 trener...................... aktualny..klub.................................liga..................pierwszy.klub...............
 1Dariusz SzczubiałSiarka Jeziorno Tarnobrzeg
PLK 
 2Mariusz Niedbalski SMS PZKosz Władysławowo
II Liga
MOSM Bytom 
 3Marcin LichtańskiMCKiS Jaworzno
II liga
MSKiS Jaworzno 
 4Marcin Kloziński Trefl Sopot
PLK asystent
K¦ AZS Katowice
 5Tomasz NiedbalskiWKK Wrocław
II Liga Młodzież
MOSM Bytom
 6Rafał CzyszpakSMS Pzkosz ŁomiankiKobiety
MOSM Bytom
 7Wojciech WieczorekMKS D±browa Górnicza
II Liga Młodzież
 
 8Mirosław StawowskiAZS Katowice 
II Liga 
10Rafał SobeckiALBA Chorzów
nie trenuje
 
11 Dariusz Szynkiel
Politechnika Częstochowska
II Liga
 
13 Adam Kubaszczyk
Mickiewicz KatowiceII Liga 
18
Bogusław Mol
Pogoń Ruda ¦l±ska
II Liga  
19
Łukasz Kuboszek
MOSiR Cieszyn
II Liga
 
20
Radosław Kuciński
Polonia Bytom
II Liga
 
21
Ryszard Poznański
Koordynator GOSM PZkosz
nie trenuje
Beildon Katowice
22
Tomasz SłużałekZagłębie Sosnowiec
II Liga
 
21
Tomasz Jagiełka
MOSM Tychy
I Liga  Młodzież 
22
Sylwester Walczuk
KS AZS P¦ GliwiceII Liga
 
23
Łukasz Szymik
MKKS Rybnik
II Liga
 

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi