Artyku≥: ¬¶l¬Īscy m¬≥odzie¬Ņowi trenerzy - SKM - Sl¬Īska koszyk√≥wka m¬≥odzie¬Ņowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 SierpieŮ 17 2018 09:54:55
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¬¶l¬Īska
  ¬¶l¬Īscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn√™trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew√≥dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostr√≥w W. U14 r.93
  2007 G¬≥ucho¬≥azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Krak√≥w SP r.95
  2009 Wroc¬≥aw U16 r.93
  2009 Pozna√Ī U14 r.95
  2009 S¬≥upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toru√Ī SP r.97
  2011 Toru√Ī U18 r.93
  2011 Krak√≥w U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Pozna√Ī U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gda√Īsk SP r.99
  2013 ¬Įary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gda√Īsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc¬≥aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko¬≥obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toru√Ī U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc¬≥aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia¬≥ystok U14 r.02
  2016 Ko¬≥obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostr√≥w W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku¬≥y o Kadrach

Kadra ¬¶l¬Īska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 1
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych: 1,879
Nieaktywowany UŅytkownik: 5
Najnowszy UŅytkownik: ~Barkowski Henryk
Wspů≥praca

UKS Chromik ¬Įary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¬¶l¬Īska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l

¬¶l¬Īski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gda√Īsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Pozna√Ī

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¬¶l¬Īski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¬¶l¬Īska Letnia Liga Koszyk√≥wki

¬¶l¬Īscy m¬≥odzie¬Ņowi trenerzy

TRENERZY¬†¬†WOJEW√ďDZTWA ¬¶LASKIEGO (Ch¬≥opcy)

   
 1MKS
Zabrze
 
Szkol¬Ī: Janusz Moralewicz,¬†Tomasz Przyby¬≥a, Miros¬≥aw Przybycin, Wac¬≥aw Rozynek
Szkolili: Mariusz Mijas, Przemys³aw Milewski 
¬†2KS Pogo√Ī¬†
Ruda ¬¶l¬Īska
 
Szkol¬Ī: Marcin Cyran, S¬≥awomir W√™giel, Lukasz Celi√Īski, Kamil Lato
Szkolili: Przemys¬≥aw Podolski, Ryszard Pozna√Īski, Franciszek Body¬≥, Przemys¬≥aw Tomecki
 3GTK
Gliwice
 
Szkol¬Ī: Sylwester Walczuk, Piotr St√™pek, Janusz Ko¬≥cz, Lukasz Kopera, B¬≥¬Ņej Duda, Jacek Adamczak, Dariusz ¬£astawiecki
Szkolili: Marcin Reszkiewicz
 4UKS SP 27
Katowice
Szkol¬Ī: Artur Mikruta, Eugieniusz Smolicha, Jacek Wr√≥blewski, Pawe¬≥ Wo¬≥k-Jankowski, Micha¬≥ Bentkowski
Szkolili: Lidia Cicho√Ī
 5MOSM
Tychy
 
Szkol¬Ī: Edwart Feith, Tomasz Jagie¬≥ka, Wojciech Jagie¬≥ka, Aleksander Ditmer,Jaros¬≥aw Rakowski
Szkolili: Adam Kondratowicz
 6MKKS
Rybnik
Szkol¬Ī: Grzegorz Adamczyk, Stanis¬≥aw Grabiec, Jakub Krakowczyk,¬†
Szkolili: Marcin Marczyk, Adam Bia³dyga, Karol Kupczak, Andrzej Zygmynt 
¬†7MOSiR Cieszyn¬†Szkol¬Ī: ¬£ukasz Kuboszek, Jacek Bortliczek, Rafa¬≥ Domajer, Marek Domajer
 8MKS
Dabrowa G.
Szkol¬Ī: Micha¬≥ Dukowicz, Maciej Glik, ¬£ukasz Dudek, Marzena Rudolf, Wojciech Wieczorek, Andrzej Bartosz, Rafa¬≥ Knap
Szkolili: S³awomir P³atos,
 9MCKS
Czelad¬ľ
Szkol¬Ī: Sylwester Iwanowski, Andrzej Mentel, Parek Palej, Andrzej Kokoszka
Szkolili: Krzysztof Zdeb
 10Zag³êbie
Sosnowiec
Szkol¬Ī: Piotr B¬Īk, S¬≥awomir Rytych, Joanna ¬¶migielska-¬¶roda
Szkolili: Tomasz Siewniak, Dariusz Krajewski
 11MCKiS
Jaworzno
Szkol¬Ī: Krzysztof Zapa¬≥a, Maciej Golec, Tomasz J√™dros
Szkolili: Przemys¬≥aw Bili√Īski
 12MOSM 
Bytom
 
Szkol¬Ī: Rados¬≥aw Fudali, Mariusz Kubiak
Szkolili: Mariusz Niedbalski, Tomasz Niedbalski, Rafa³ Czyszpak 
 13KTK
Knurów
 
Szkol¬Ī: Andrzej Weso¬≥owski, Janusz Klof
 14MOS
Katowice
Szkol¬Ī: Krzysztof Mas¬≥owski, Miros¬≥aw Pisarek¬†
 15K¦ AZS
Katowice
Szkol¬Ī:¬† Ryszard Lytkowicz
Szkolili: Jaros³aw Kabza, S³awomir Klimontowicz,
 16HK
¬Įory
Szkol¬Ī: Grzegorz Marciak, , Ludwik Maciejewski, Katarzyna
Maciejewska
Szkolili; Pawe³ Sajdyn
 17MKS
Wodzis³a ¦l.
Szkol¬Ī: Marek Malik, Miros¬≥a Pielorz
Szkolili:Grzegorz Korze√Ī
 18Mickiewicz
Katowice
Szkol¬Ī: Bregu¬≥a Sebastian, Oczad¬≥y Tomasz, Jaros¬≥aw Jakubiec
 19Wojan
Pawlowice
Szkolili: Zbigniew Dusza
 20Dycha
Czechowice
Szkoli: Pawe³ Pawlik
 21MUKK
Pszczyna
Szkoli: Witold Brauntsch
 22SLSOS Salesia
¦wiêtochlowice
Szkoli: £ukasz Widera 
 23Królewskie
Chorzów
 
Szkoli: Roman Pow¬Īzka
 24Junior Basket
Katowice
Szkoli: Jaros³aw Jakubiec
 25Sukces
Lipowa
Szkoli: Wojciech Zuziak
Szkoli³: Janusz Caputa
 26CzêstochowaSzkolili: Tomasz Kliszewski, Robert Pêczak, Dariusz Szenkiel

TRENERZY KADRY¬†CH¬£OPC√ďW¬†WOJEW√ďDZTWA ¬¶LASKIEGO

 rocznik trener,kadry...........miasto..........OOM.............Pó³fina³y ,OOM Fina³y ,OOM 
 2004
 Jakub Krakowczyk
 Rybnik
   
 2003
 Jakub Krakowczyk
 Rybnik
II miejsce
Szczyrk
Wieliczka
 2002
 Andrzej Bartosz
 Bytom
I miejsce
Szczyrk
Olesnica
 2001 Rados³aw Fudali
 BytomVI miejsce
N.Targ
Gi¬Ņycko
 1999 Jacek Bortliczek Cieszyn IV miejsce
Strumie√Ī
Wa³brzych
 1998 Jaros³aw Jakubiec Katowice VII miejsce
Strumie√Ī
Kutno
¬†1997¬†Ryszard Lytkowicz¬†Katowice¬†¬†VII miejsceStrumie√Ī¬†Wieliczka
¬†1996¬†Grzegorz Adamczyk¬†Rybnik¬†VI miejsceStrumie√Ī¬†Zambr√≥w
 1995 Rados³af Fudali Bytom 9/12 miejsceZielona GóraPruszków
¬†1994¬†Janusz Ko¬≥cz¬†¬†Gliwice¬†V miejsce¬£√≥d¬ľ
Kielce
¬†1993¬†Marcin Lichta√Īski¬†¬†Jaworzno¬†VI miejsceJaworznoWa¬≥brzych¬†
 1992 Tomasz Niedbalski  BytomBrak OOM  
 1991 Mariusz Niedbalski BytomBrak OOM  
 1990     
 1989     
 1989     
 1988     
 1987 Ryszard Lytkowicz Sosnowiec   


 trener...................... aktualny..klub.................................liga..................pierwszy.klub...............
 1Dariusz Szczubia³Siarka Jeziorno Tarnobrzeg
PLK 
 2Mariusz Niedbalski SMS PZKosz W³adys³awowo
II Liga
MOSM Bytom 
¬†3Marcin Lichta√ĪskiMCKiS Jaworzno
II liga
MSKiS Jaworzno 
¬†4Marcin Klozi√Īski¬†Trefl Sopot
PLK asystent
K¦ AZS Katowice
 5Tomasz NiedbalskiWKK Wroc³aw
II Liga M¬≥odzie¬Ņ
MOSM Bytom
 6Rafa³ CzyszpakSMS Pzkosz £omiankiKobiety
MOSM Bytom
¬†7Wojciech WieczorekMKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
II Liga M¬≥odzie¬Ņ
 
 8Miros³aw StawowskiAZS Katowice 
II Liga 
10Rafa³ SobeckiALBA Chorzów
nie trenuje
 
11 Dariusz Szynkiel
Politechnika Czêstochowska
II Liga
 
13 Adam Kubaszczyk
Mickiewicz KatowiceII Liga 
18
Bogus³aw Mol
Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska
II Liga  
19
£ukasz Kuboszek
MOSiR Cieszyn
II Liga
 
20
Rados¬≥aw Kuci√Īski
Polonia Bytom
II Liga
 
21
Ryszard Pozna√Īski
Koordynator GOSM PZkosz
nie trenuje
Beildon Katowice
22
Tomasz S¬≥u¬Ņa¬≥ekZag¬≥√™bie Sosnowiec
II Liga
 
21
Tomasz Jagie³ka
MOSM Tychy
I Liga¬† M¬≥odzie¬Ņ¬†
22
Sylwester Walczuk
KS AZS P¦ GliwiceII Liga
 
23
£ukasz Szymik
MKKS Rybnik
II Liga
 

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Ankieta dla UŅytkownikůw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
45% [5 G≥osůw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G≥osůw]

G≥osůw: 11
RozpoczÍta: 01/02/2010 16:57
ZakoŮczona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi