Artykuł: Kadra Polski rocznik 1993 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Wrzesień 20 2017 14:51:10
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Go¶ci Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,876
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Przemek Sztorc
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Kadra Polski rocznik 1993
KADRA POLSKI U-17 chłopcy urodzeni 1993 i mł.
od naboru do Mistrzostw Europy i ¦wiata
Kalendarz reprezentacji Polski rocznik 1993 i mł.


termin..............dni miejsce rodzaj...................ilo¶c
zaw.
relacje skm..........................foto filmiki wwwmmecze
Z/P
2320-31.07.201112Polska
Wrocław
ME U-1812   WWW VI6 / 3
2230.11-10.VII.1112ŁotwaM¦ U-1912   WWWVII5 / 4
2124-26.VI.20114WłochyTurniej12INFORMACJE   I3 / 0
206-13.VI.2011 SzczyrkZgrupowanie INFORMACJE    2 / 0
1922-25.04.20114HolandiaXVI Turniej HNBT12INFORMACJE  WWWI6 / 0
1830.06-12.07.201013Niemcy
Hamburg
M¦ U-1712MECZE-O-MIEJSCA

MECZE-W-GRUPIE
FOTOFILMIKIFIBAII7 / 1
1720-27.06.20108KrosnoZgrupowanie
3 mecze z Chinami
14INFORMACJA    2 / 1
169-17.06.2010 9Szczecinek Zgrupowanie
3 mecze z Litw±
16INFORMACJA    3 / 0
1529.03-05.04.10 4Pruszków
Holandia
Konsultacja
XV Turniej HNBT
12INFORMACJA  WWWII4 / 1
1410-19.02.201010Szczyrk Zgrupowanie 16INFORMACJA     
1327-30.12.20094Czechy Turniej12INFORMACJA     
1212-15.11.20094PruszkówKonsultacja 15INFORMACJA     
1107-13.09.20097Wrocław
Pruszków
Podziekowania
Turniej
12INFORMACJA     
1006-16.08.2009

03-05.08.2009
11

3
Litwa
Kowno


Pruszków
ME U-16

Konsultacja
12MECZE 1/8-1/4-MAŁY FINAŁ

MECZE GRUPOWE 1/12

MECZE GRUPOWE 1/16


FOTO

FILMFIBAIV 5 / 4
921-31.07.20097Pruszków
Słowenia
Konsultacja
Turniej
14INFORMACJE INFORMACJEFOTO  IV 0 / 3
812-15.07.20094WłochyTurniej12INFORMACJE   I 3 / 0
701-09.07.20099ZakopaneZgrupowanie16INFORMACJE    3 / 0
623-26.03.20094KoninKonsultacja15INFORMACJE     
514-22.02.20099Turcja Turniej12INFORMACJEFOTO WWWVI 5 / 3
429.01-07.02.0910CetniewoOboz zimowy16INFORMACJE     
328-30.12.20083Węgry Turniej12INFORMACJEFOTO  I3 /0
208-11.11.20084Spała Konsultacja16INFORMACJE     
106-11.07.20086Konin Camp Cetralny33 INFORMACJE     


Kadra Szkoleniowa

Trener Główny
2008
Trener Główny
2009/2011
Asystent trenera
2008/2011
Asystent trenera
2011
Asystent trenera
2008/2010
Odnowa Biologiczna
2008/2011
Turkiewicz Paweł
Jerzy Szambelan
Stalowa Wola
Niedbalski Tomasz
Bytom INFORMACJE
Bakun Piotr
Wraszawa
Zieliński Grzegorz
Konin
Hernik Jacek
Warszawa

zawodnik sylwetka.................................................................................................................................................
 Ponitka Mateusz
urodzony: Poznań 29.08.1993
klub: POLITECHNIKA Warszawa
wychowanek:Kasprowiczanka
I trener: Paweł Drzewiecki
kadra: Wielkopolska
wzrost: 192
pozycja: 2/3
Polska ME U-18
Łotwa M¦ U19
Włochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa - ME U-16
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Turcja - Turniej
Węgry - Turniej
Mistrz Polski SP Ostrów W.2005 Katowice 2006
Wicemistrz Polski, najlepszy w ,,3,, U-14 Ostrów Wlk. 2007
Najlepszy w rzutach za 3 OOM Wałbrzych
IV -miejsce ME U-16 Litwa / Kowno 2009
Uczestnik Meczu Gwiazd I Ligi Krosno 2010, Radom 2011
Mistrz Polski U-20 Warszawa 2011
Wicemistrz ¦wiata, All Stars U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
NBA Camp BWB Barcelona 2010 MVP !
IX miejsce w Rankingu FIBA na najlepszych graczy Europy
Nike Hoop Summit USA - Reszta ¦wiata Portland USA 2011
VII miejsce M¦ U-19 Łotwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011
 Karnowski Przemysław
urodzony:Bydgoszcz 08.11.1993
klub: SIARKA Tranobrzeg
SMS PZKosz Cetniewo 2 lata
wychowanek: Katarzynka Toruń
I trener: Bonifacy Karnowski
kadra: Kujawsko-Pomor.
wzrost: 212
pozycja: 5
Polska ME U-18
Łotwa M¦ U-19
Włochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa - ME U-16
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Włochy - ME U-16
Turcja - Turniej
Węgry - Turniej
III-miejsce, I zbieraj±cy, All Stars OOM Wałbrzych 2008
III-miejsce, All Stars MP U-16 Stargard Szczeciński 2008
XIII miejsce ME U-16 Włochy 2008
Najlepszy strzelec MP U-16 Wrocław 2009
IV miejsce, All Stras, Fair Play ME U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata, All Stars U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
NBA Camp BWB Barcelona 2010 MVP All Star
XIV miejsce w Rankingu FIBA na najlepszych graczy Europy
Nike Hoop Summit USA - Reszta ¦wiata Portland USA 2011
III miejsce ALL-STARS MP U-18 Toruń 2011
VII miejsce M¦ U-19 Łotwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011

Mecz Gwiazd Europy U-18 Litwa 2011
 NiedĽwiedzki Piotr
urodzony: Wałbrzych 02.06.1993
klub: WKS ¦LˇSK Wrocław
wychowanek WKK Wrocław
trener: Marek Olesiewicz
kadra: Dolny ¦l±sk
wzrost: 205
pozycja: 4/5
Polska ME U-18
Łotwa M¦ U-19
Włochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U-16
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Włochy ME U-16
Turcja - Turniej
Węgry - Turniej
Superfinał EYBL Ukraina 2007
Mistrz Polski U-14 Ostrów Wielkopolski 2007
Mistrz Polski, All Stars OOM Wałbrzych 2008
XIV miejsce ME U-16 Włochy 2008
Wicemistrz Polski, All Stars U-16 Wrocław 2009
IV -miejsce w Europie U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
NBA Camp BWB Barcelona 2010 MVP All Star
Mistrz Polski MVP U-18 Toruń 2011
VII miejsce M¦ U-19 Łotwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011
Mecz Gwiazd Europy U-18 Litwa 2011
 Gielo Tomasz
urodzony: Szczecin 04.01.1993
klub: UNIWERSYTET Liberty USA
absolwent SMS PZKosz Cetniewo
wychowanek: Trójka Kosz Szczecin
klub:WILKI MORSKIE Szczecin
trener:Tomasz Nowakowski
kadra: Zachodniopomorskie
wzrost: 202
pozycja: 4/5
Polska ME U-18
Łotwa M¦ U-19
Włochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa - ME
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Turcja - Turniej
Węgry - Turniej
Mistrz Polski MVP U-16 Wrocław 2009
IV miejsce ME U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz Polski U-20 Finał W-wa 2010
ALL STARS Finał MP U-20 Włocławek 2010
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
III miejsce ALL-STARS MP U-18 Toruń 2011
VII miejsce M¦ U-19 Łotwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011
 Grochowski Grzegorz
urodzony:Jarosław 15.03.1993
klub: MKS Dabrowa Górnicza
SMS PZKosz Cetniewo 2 lata
wychowanek:Stal Stalowa Wola
klub: STAL / LOSSM Stalowa W.
trener:Jerzy Szambelan
kadra:Podkarpacie
wzrost: 178
pozycja: rozgrywajcy

Polska ME U-18
Łotwa M¦ U-19
Włochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U-16
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Turcja - Turniej
Węgry - Turniej

srebrny medalista OOM Wałbrzych 2008
najlepszy asystuj±cy i przechwytuj±cy OOM
ALL STARS OOM Wałbrzych 2008
I-miejsce Turniej Węgry 2008
II-asystuj±cy Turniej Turcja 2009
I-miejsce Turniej Włochy 2009

IV -miejsce ME U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
VII miejsce M¦ U-19 Łotwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011
 Michalak Michał
urodzony:Pabianice 02.11.1993
klub: POLITECHNIKA Warszawa
wychowanek: ŁKS ŁódĽ
trener:Piotr Rozwadowski
klub:POLONIA 2011
trener:Miłoszewski, Starcevic
kadra: ŁódĽ
wzrost: 193
pozycja: 2/3
Polska ME U-18
Łotwa M¦ U-19
Włochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U-16
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Turcja - Turniej
Węgry - Turniej
Mistrz Polski U-16 Stargard Sz. z r.92
ALL STARS MP U-16 Stargard Sz. z r.92

Najlepszy Strzelec Turcja 2009
ALL STARS MP U-16 Wrocław 2009
IV miesjce ME Litwa /Kowno 2009
Mistrz Polski U-20 Warszawa 2011
IV -miejsce w Europie U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
VII miejsce M¦ U-19 Łotwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011
 Matczak Filip
urodzony:Zielona G. 18.09.1992
wychowanek:ZASTAL Zielona Góra
SMS PZKosz Cetniewo 2 lata
trener: Bogusław Onufrowicz
kadra: Lubuskie
wzrost: 182
pozycja: 1/2
Polska ME U-18
Holandia Turniej
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa - ME U-16
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Turcja - Turniej
Węgry - Turniej

Najlepszy strzelec OOM Wałbrzych 2008
I-miejsce Turniej Węgry 2008

Mistrz Polski Kadetów Wrocław 2009
ALL STARS MP U-16 Wrocław 2009
I-miejsce Turniej Włochy 2009
IV -miejsce w Europie U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
ALL-STARS MP U-18 Toruń 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011

Koelner Jakub
urodzony: Wrocław 14.07.93
klub: WKS SLASK Wroclaw
wychowanek: WKK Wrocław
trener: Marek Olesiewicz
kadra: Dolny ¦l±sk
wzrost: 180
pozycja: rozgrywaj±cy
Polska ME U-18
Łotwa M¦ U-19
Włochy Turniej
Holandia Turniej
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U-16
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Superfinał EYBL Ukraina 2007
Mistrz Polski U-14 Ostrów Wielkopolski 2007
Mistrz Polski OOM Wałbrzych 2008

Wicemistrz Polski U-16 Wrocław 2009
ALL STARS MP U-16 Wrocław 2009
I-miejsce Turniej Włochy 2009
IV -miejsce w Europie U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010

Mistrz Polski U-18 Toruń 2011
VII miejsce M¦ U-19 Łotwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011
 Daniel Szymkiewicz
urodzony:Gdańsk 2.11.1994
klub TREFL Sopot
wychowanek: BRYZA Kolduby
trener: Jacek Szymkiewicz
klub: WKK Wrocław
trener: Marek Olesiewicz
kadra:¦l±sk
wzrost:
Polska ME U-18
Łotwa M¦ U-19
Włochy Turniej
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U-16
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Mistrz Polski, All Stars SP Głuchołazy 2007
III MP, All Stars,1 sztrzelec U-14 Radom 2008
Super Finał EYBL, All Stars Wrocław 2008
Wicemistrz Polski U-16 Wrocław 2009
Camp Kalindros Grecja 2009
IV ME U-16 Kowno 2009
Camp Nike Turcja 2010
Mistrz Polski U-16 Opalenica 2010
Wicemistrz ¦wiata U-17 Hamburg 2010
VII miejsce M¦ Łotwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011
 ¦pica Paweł
urodzony: Koszalin 26.07.1963
klub: AZS Olsztyn
wychowanek:AZS Koszalin
trener:
kadra:Zachodniopomorskie
wzrost: 192 cm
pozycja:
Łotwa MS U-19
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U16
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Turcja - Turniej
I -miejsce Turniej Włochy 2009
IV-miejsce ME U-16 Litwa/Kowno 2009
III -miejsce MP U-20 Warszawa 2011
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy/Hamburg 2010
VII miejsce M¦ U-19 Łotwa 2011
 Karolak Jakub
urodzony: Lublin 26.09.1993
klub:Novum Lublin
I trener: Wojciech Paszek
kadra: Lublin
wzrost: 192
pozycja:
Holandia Turniej
Holandia -Turniej
Litwa - ME
Słowenia - Turniej
Włochy -Turniej
Węgry - Turniej



I-miejsce Turniej Węgry 2008
I-miejsce Turniej Włochy 2009
IV miejsce ME U-16 Litwa 2009

 Paszek Grzegorz
urodzony:Jastrzębie Z. 22.04.1993
klub: MKKS Rybnik
SMS PZKosz Cetniewo 3 lata
trener: Grzegorz Adamczyk
kadra: ¦l±sk
wzrost: 203
pozycja: 5
Litwa - ME U-16
Słowenia - Turniej
Włochy - Turniej
Turcja - Turniej
Węgry - Turniej


I-miejsce Turniej Węgry 2008
I-miejsce Turniej Włochy 2009
IV miejsce ME U-16 Litwa 2009
 Bonarek Łukasz
urodzony: 14.VII.1993
klub: MKS ZNICZ Pruszków
I trener:
kadra: Mazowsze
wzrost: 200 cm
pozycja: 3/4

Polska ME U-18
Łotwa M¦ U-19
Włochy Turniej
Niemcy M¦ U-17
Czechy Turniej
Br±zowy medal Mistrzostw Polski U-18 w 2010
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VII miejsce M¦ U-19 Łotwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011

 Kołakowski Dawid
urodzony:
Klub: TREFL Sopot
SMS PZKosz Cetniewo 3 lata

wychowanek: MKS Zabrze
trener:
kadra: ¦l±sk
wzrost:
pozycja: 4
Niemcy M¦ U-17
Czechy Turniej
Holandia Turniej
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
Wicemistrz Polski U-18 Torun 2011
 Grzeliński Jan
urodzony: 14.03.1994
miejsce: Wrocław
klub: WKK Wrocław
trener: Glniniak Piotr
kADRA: Dolno¶l±skie
wzrost: 180
pozycja: PG
Polska ME U-18
Łotwa M¦ U-19
Włochy Turniej
Super Finał EYBL Ukraina 07, Wrocław 08
Mistrz Polski, MVP U-14 Ostrów W. 2007
Mistrz Polski, MVP,All Stars U-14 Radom 2008

Turniej Mistrzów Krajowych Moskwa 2009
Wicemistrz Polski U-16 Wrocław 2009
III miejsce, MVP OOM U-15 Kielce 2009
Mistrz Polski Gimnazjada Radom 2009
Camp Kalindros Grecja 2009
Mistrz Polski U-16, MVP Opalenica 2010
Mistrz Polski Gimnazjada Siedlce 2010
Mistrz Polski U-18 Toruń 2011

VII miejsce M¦ Łotwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wrocław 2011
 Borowski Kacper
urodzony: 2.05.1994
miejsce: Słupsk
klub: CZARNI Słupsk
SMS PZKosz Cetniewo 2 lata

trener: Robert Jakubiak
kadra: Pomorskie
wzrost: 201
pozycja: 4/5
Polska ME U-18
Holandia Turniej
Super Finał EYBL Wrocław 2008
Mistrz Polski, 1 obrońca OOM U-15 Kielce 2009
Mistrz Polski, MVP U-18 Pruszków 2010
NIKE Camp Grecja 2010
NBA Camp BWB Lublana Słowenia 2010
 Pietrzak Michał
urodzony: 9.VII.1993
miejsce:
klub: ANVIL Włoclawek
I trener;
kadra: Kujawsko-Pomorskie
wzrost: 201
pozycja: SF
Łotwa M¦ U-19
Włochy Turniej
Holandia Turniej
Węgry Turniej
Turcja Turniej
VII miejsce M¦ U-19 Łotwa 2011

ZAWODNICY BIORˇCY UDZIAŁ W TURNIEJACH MIĘDZYNARODOWYCH

Milczyński Sz.
Tarnovia
WĘGRY
Łabuda Mateusz
Stal Stalowa Wol.
TURCJA
Dybek Jakub
ZASTAL Zielona G.
CZECHY
Rutkowski M.
Anvil Włoclawek
TURCJA
Kolka Robert
GTK Gdynia
CZECHY
Maksymiuk Jakub
Basket Kraków
WĘGRY
Kucharek Maciej
AZS II Wraszawa
WŁOCHY
Kowalczyk S.
AZS II Warszawa
HOLANDIA

ZAWODNICY BIORˇCY UDZIAŁ W ZGRUPOWANIACH

Benlazereg Djamel SP 27 Katowice
Adraiańczyk Adrian NOVUM Bydgoszcz
Gimbaszek Norber AZS Koszalin
Leńczuk Aleksander ŁKS ŁódĽ LOSSM Warszawa
Spała Krzysztof STAL Ostrów Wielkopolski
Stefanik Rafał KORSARZ Gdańsk rocz. 1994

zawodnicy rezerwowi:

Skurczyński Jakub - Polonia Warszawa
Norbert Mroczek - Polonia Warszawa
Wiciak Adam - Pyra Poznań
Jakub Błaszczyk - WKK Wrocław
Nikodem Sirjatowicz - ZASTAL Zielona Góra rocz.1994


Ciekawostki:


FINAŁY MP Szkół Podstawowych Katowice 2006: Mateusz Ponitka, Filip Matczak, Benlazereg Djamel, Łabuda Mateusz, Pietrzak Michał, Rutkowski Mateusz, Maksymiuk Jakub

FINAŁY MP U-14 rocz.93 Ostrów Wielkopolski 2007: Mateusz Ponitka, Djamel Belzanereg, Piotr NiedĽwiedzki, Jakub Koelner, Jan Grzeliński

FINAŁY MP U-16 rocz.92/93 Stargard Szczeciński 2008 : Rutkowski Mateusz, Pietrzak Michał, Karnowski Przemysław, Michalak Michał

FINAŁY Mistrzostw Europy U-16 rocz.93 Włochy 2008: Niedżwiedzki Piotr, Karnowski Przemysław

FINAŁY Mistrzostw Polski U-16 rocz.93/94 Wrocław 2009: Filip Matczak, Tomasz Gielo (ZASTAL Zielona Góra) Jakub Koelner, Piotr NiedĽwiedzki, Jan Grzeli¶ki, Daniel Szymkiewicz (WKK Wrocław) Michał Michalak, Leńczuk Aleksander, Kucharek Maciej (ŁKS ŁódĽ)
Rutkowski Mateusz, Pietrzak Michał, Adriańczyk Adrian, Przemysław Karnowski (WTK Włocławek) Mateusz Ponitka (Kasprowiczanka Ostrów Wlkp) Grzegorz Grochowski, Mateusz Łabuda (STAL Stalowa Wola)

FINAŁY Mistrzostw Polski U-20 rocz.90/91 Włocławek 2010: Mateusz Ponitka,Michał Michalak, Kowalczyk Sebastian, Kucharek Maciej, Norbert Mroczek, Pietrzak Michał, Rutkowski Mateusz, Skurczyński Jakub, Paweł ¦pica,Tomasz Gielo,Filp Matczak


 Zawsze chciałem odwiedzić Litwę małe państewko gdzie sportem narodowym jest koszykówka. Tak się złożyło że od czwartku w Kownie rozpoczynaj± się Mistrzostwa Europy Kadetów Dywizji A. Dzięki uprzejmo¶ci trenera kadry pana Jerzego Szambelana dzi¶ z Pruszkowa jadę autokarem razem z kadetami do Kowna , na miejscu muszę sobie już sam radzić ( zakwaterowanie wyżywienie dojazd na hale itd. ) Mój wyjazd na Litwę to przede wszystkim kibicowanie naszej kadrze no i oczywi¶cie cieszyć się koszykówk± młodzieżow± na najwyższym poziomie. W miarę możliwo¶ci będę przekazywał materiał na ¦KM
Polacy dostali się chyba do najsilniejszej grupy. Rosja, Grecja czy Litwa to potęgi koszykarskie. Jestem przekonany że chłopaki daj± z siebie wszystko i powalcz± o jak najlepsza lokatę. Utrzymanie Dywizji A to cel nadrzędny zdobycie medalu to marzenie wszystkich.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi