Artyku≥: Kadra Polski rocznik 1993 - SKM - Sl¬Īska koszyk√≥wka m¬≥odzie¬Ņowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Listopad 25 2017 00:59:34
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¬¶l¬Īska
  ¬¶l¬Īscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn√™trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew√≥dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¬¶l¬Īska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 2
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych: 1,878
Nieaktywowany UŅytkownik: 1
Najnowszy UŅytkownik: ~Jakub Jamrozik
Wspů≥praca

UKS Chromik ¬Įary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¬¶l¬Īska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l

¬¶l¬Īski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gda√Īsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Pozna√Ī

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¬¶l¬Īski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¬¶l¬Īska Letnia Liga Koszyk√≥wki

Kadra Polski rocznik 1993
KADRA POLSKI U-17 ch³opcy urodzeni 1993 i m³.
od naboru do Mistrzostw Europy i ¦wiata
Kalendarz reprezentacji Polski rocznik 1993 i m³.


termin..............dni miejsce rodzaj...................ilo¶c
zaw.
relacje skm..........................foto filmiki wwwmmecze
Z/P
2320-31.07.201112Polska
Wroc³aw
ME U-1812   WWW VI6 / 3
2230.11-10.VII.1112£otwaM¦ U-1912   WWWVII5 / 4
2124-26.VI.20114W³ochyTurniej12INFORMACJE   I3 / 0
206-13.VI.2011 SzczyrkZgrupowanie INFORMACJE    2 / 0
1922-25.04.20114HolandiaXVI Turniej HNBT12INFORMACJE  WWWI6 / 0
1830.06-12.07.201013Niemcy
Hamburg
M¦ U-1712MECZE-O-MIEJSCA

MECZE-W-GRUPIE
FOTOFILMIKIFIBAII7 / 1
1720-27.06.20108KrosnoZgrupowanie
3 mecze z Chinami
14INFORMACJA    2 / 1
169-17.06.2010 9Szczecinek Zgrupowanie
3 mecze z Litw¬Ī
16INFORMACJA    3 / 0
1529.03-05.04.10 4Pruszków
Holandia
Konsultacja
XV Turniej HNBT
12INFORMACJA  WWWII4 / 1
1410-19.02.201010Szczyrk Zgrupowanie 16INFORMACJA     
1327-30.12.20094Czechy Turniej12INFORMACJA     
1212-15.11.20094PruszkówKonsultacja 15INFORMACJA     
1107-13.09.20097Wroc³aw
Pruszków
Podziekowania
Turniej
12INFORMACJA     
1006-16.08.2009

03-05.08.2009
11

3
Litwa
Kowno


Pruszków
ME U-16

Konsultacja
12MECZE 1/8-1/4-MA£Y FINA£

MECZE GRUPOWE 1/12

MECZE GRUPOWE 1/16


FOTO

FILMFIBAIV 5 / 4
921-31.07.20097Pruszków
S³owenia
Konsultacja
Turniej
14INFORMACJE INFORMACJEFOTO  IV 0 / 3
812-15.07.20094W³ochyTurniej12INFORMACJE   I 3 / 0
701-09.07.20099ZakopaneZgrupowanie16INFORMACJE    3 / 0
623-26.03.20094KoninKonsultacja15INFORMACJE     
514-22.02.20099Turcja Turniej12INFORMACJEFOTO WWWVI 5 / 3
429.01-07.02.0910CetniewoOboz zimowy16INFORMACJE     
328-30.12.20083Wêgry Turniej12INFORMACJEFOTO  I3 /0
208-11.11.20084Spa³a Konsultacja16INFORMACJE     
106-11.07.20086Konin Camp Cetralny33 INFORMACJE     


Kadra Szkoleniowa

Trener G³ówny
2008
Trener G³ówny
2009/2011
Asystent trenera
2008/2011
Asystent trenera
2011
Asystent trenera
2008/2010
Odnowa Biologiczna
2008/2011
Turkiewicz Pawe³
Jerzy Szambelan
Stalowa Wola
Niedbalski Tomasz
Bytom INFORMACJE
Bakun Piotr
Wraszawa
Zieli√Īski Grzegorz
Konin
Hernik Jacek
Warszawa

zawodnik sylwetka.................................................................................................................................................
 Ponitka Mateusz
urodzony: Pozna√Ī 29.08.1993
klub: POLITECHNIKA Warszawa
wychowanek:Kasprowiczanka
I trener: Pawe³ Drzewiecki
kadra: Wielkopolska
wzrost: 192
pozycja: 2/3
Polska ME U-18
£otwa M¦ U19
W³ochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa - ME U-16
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
Turcja - Turniej
Wêgry - Turniej
Mistrz Polski SP Ostrów W.2005 Katowice 2006
Wicemistrz Polski, najlepszy w ,,3,, U-14 Ostrów Wlk. 2007
Najlepszy w rzutach za 3 OOM Wa³brzych
IV -miejsce ME U-16 Litwa / Kowno 2009
Uczestnik Meczu Gwiazd I Ligi Krosno 2010, Radom 2011
Mistrz Polski U-20 Warszawa 2011
Wicemistrz ¦wiata, All Stars U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
NBA Camp BWB Barcelona 2010 MVP !
IX miejsce w Rankingu FIBA na najlepszych graczy Europy
Nike Hoop Summit USA - Reszta ¦wiata Portland USA 2011
VII miejsce M¦ U-19 £otwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011
 Karnowski Przemys³aw
urodzony:Bydgoszcz 08.11.1993
klub: SIARKA Tranobrzeg
SMS PZKosz Cetniewo 2 lata
wychowanek: Katarzynka Toru√Ī
I trener: Bonifacy Karnowski
kadra: Kujawsko-Pomor.
wzrost: 212
pozycja: 5
Polska ME U-18
£otwa M¦ U-19
W³ochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa - ME U-16
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
W³ochy - ME U-16
Turcja - Turniej
Wêgry - Turniej
III-miejsce, I zbieraj¬Īcy, All Stars OOM Wa¬≥brzych 2008
III-miejsce, All Stars MP U-16 Stargard Szczeci√Īski 2008
XIII miejsce ME U-16 W³ochy 2008
Najlepszy strzelec MP U-16 Wroc³aw 2009
IV miejsce, All Stras, Fair Play ME U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata, All Stars U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
NBA Camp BWB Barcelona 2010 MVP All Star
XIV miejsce w Rankingu FIBA na najlepszych graczy Europy
Nike Hoop Summit USA - Reszta ¦wiata Portland USA 2011
III miejsce ALL-STARS MP U-18 Toru√Ī 2011
VII miejsce M¦ U-19 £otwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011

Mecz Gwiazd Europy U-18 Litwa 2011
 Nied¬ľwiedzki Piotr
urodzony: Wa³brzych 02.06.1993
klub: WKS ¦L¡SK Wroc³aw
wychowanek WKK Wroc³aw
trener: Marek Olesiewicz
kadra: Dolny ¬¶l¬Īsk
wzrost: 205
pozycja: 4/5
Polska ME U-18
£otwa M¦ U-19
W³ochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U-16
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
W³ochy ME U-16
Turcja - Turniej
Wêgry - Turniej
Superfina³ EYBL Ukraina 2007
Mistrz Polski U-14 Ostrów Wielkopolski 2007
Mistrz Polski, All Stars OOM Wa³brzych 2008
XIV miejsce ME U-16 W³ochy 2008
Wicemistrz Polski, All Stars U-16 Wroc³aw 2009
IV -miejsce w Europie U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
NBA Camp BWB Barcelona 2010 MVP All Star
Mistrz Polski MVP U-18 Toru√Ī 2011
VII miejsce M¦ U-19 £otwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011
Mecz Gwiazd Europy U-18 Litwa 2011
 Gielo Tomasz
urodzony: Szczecin 04.01.1993
klub: UNIWERSYTET Liberty USA
absolwent SMS PZKosz Cetniewo
wychowanek: Trójka Kosz Szczecin
klub:WILKI MORSKIE Szczecin
trener:Tomasz Nowakowski
kadra: Zachodniopomorskie
wzrost: 202
pozycja: 4/5
Polska ME U-18
£otwa M¦ U-19
W³ochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa - ME
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
Turcja - Turniej
Wêgry - Turniej
Mistrz Polski MVP U-16 Wroc³aw 2009
IV miejsce ME U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz Polski U-20 Fina³ W-wa 2010
ALL STARS Fina³ MP U-20 W³oc³awek 2010
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
III miejsce ALL-STARS MP U-18 Toru√Ī 2011
VII miejsce M¦ U-19 £otwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011
 Grochowski Grzegorz
urodzony:Jaros³aw 15.03.1993
klub: MKS Dabrowa Górnicza
SMS PZKosz Cetniewo 2 lata
wychowanek:Stal Stalowa Wola
klub: STAL / LOSSM Stalowa W.
trener:Jerzy Szambelan
kadra:Podkarpacie
wzrost: 178
pozycja: rozgrywajcy

Polska ME U-18
£otwa M¦ U-19
W³ochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U-16
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
Turcja - Turniej
Wêgry - Turniej

srebrny medalista OOM Wa³brzych 2008
najlepszy asystuj¬Īcy i przechwytuj¬Īcy OOM
ALL STARS OOM Wa³brzych 2008
I-miejsce Turniej Wêgry 2008
II-asystuj¬Īcy Turniej Turcja 2009
I-miejsce Turniej W³ochy 2009

IV -miejsce ME U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
VII miejsce M¦ U-19 £otwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011
 Michalak Micha³
urodzony:Pabianice 02.11.1993
klub: POLITECHNIKA Warszawa
wychowanek: ¬£KS ¬£√≥d¬ľ
trener:Piotr Rozwadowski
klub:POLONIA 2011
trener:Mi³oszewski, Starcevic
kadra: ¬£√≥d¬ľ
wzrost: 193
pozycja: 2/3
Polska ME U-18
£otwa M¦ U-19
W³ochy Turniej
Holandia Turniej
Litwa ME U-18
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U-16
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
Turcja - Turniej
Wêgry - Turniej
Mistrz Polski U-16 Stargard Sz. z r.92
ALL STARS MP U-16 Stargard Sz. z r.92

Najlepszy Strzelec Turcja 2009
ALL STARS MP U-16 Wroc³aw 2009
IV miesjce ME Litwa /Kowno 2009
Mistrz Polski U-20 Warszawa 2011
IV -miejsce w Europie U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
VII miejsce M¦ U-19 £otwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011
 Matczak Filip
urodzony:Zielona G. 18.09.1992
wychowanek:ZASTAL Zielona Góra
SMS PZKosz Cetniewo 2 lata
trener: Bogus³aw Onufrowicz
kadra: Lubuskie
wzrost: 182
pozycja: 1/2
Polska ME U-18
Holandia Turniej
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa - ME U-16
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
Turcja - Turniej
Wêgry - Turniej

Najlepszy strzelec OOM Wa³brzych 2008
I-miejsce Turniej Wêgry 2008

Mistrz Polski Kadetów Wroc³aw 2009
ALL STARS MP U-16 Wroc³aw 2009
I-miejsce Turniej W³ochy 2009
IV -miejsce w Europie U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VI-miejsce ME U-18 Litwa /Wilno 2010
ALL-STARS MP U-18 Toru√Ī 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011

Koelner Jakub
urodzony: Wroc³aw 14.07.93
klub: WKS SLASK Wroclaw
wychowanek: WKK Wroc³aw
trener: Marek Olesiewicz
kadra: Dolny ¬¶l¬Īsk
wzrost: 180
pozycja: rozgrywaj¬Īcy
Polska ME U-18
£otwa M¦ U-19
W³ochy Turniej
Holandia Turniej
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U-16
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
Superfina³ EYBL Ukraina 2007
Mistrz Polski U-14 Ostrów Wielkopolski 2007
Mistrz Polski OOM Wa³brzych 2008

Wicemistrz Polski U-16 Wroc³aw 2009
ALL STARS MP U-16 Wroc³aw 2009
I-miejsce Turniej W³ochy 2009
IV -miejsce w Europie U-16 Litwa / Kowno 2009
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010

Mistrz Polski U-18 Toru√Ī 2011
VII miejsce M¦ U-19 £otwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011
 Daniel Szymkiewicz
urodzony:Gda√Īsk 2.11.1994
klub TREFL Sopot
wychowanek: BRYZA Kolduby
trener: Jacek Szymkiewicz
klub: WKK Wroc³aw
trener: Marek Olesiewicz
kadra:¬¶l¬Īsk
wzrost:
Polska ME U-18
£otwa M¦ U-19
W³ochy Turniej
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U-16
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
Mistrz Polski, All Stars SP G³ucho³azy 2007
III MP, All Stars,1 sztrzelec U-14 Radom 2008
Super Fina³ EYBL, All Stars Wroc³aw 2008
Wicemistrz Polski U-16 Wroc³aw 2009
Camp Kalindros Grecja 2009
IV ME U-16 Kowno 2009
Camp Nike Turcja 2010
Mistrz Polski U-16 Opalenica 2010
Wicemistrz ¦wiata U-17 Hamburg 2010
VII miejsce M¦ £otwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011
 ¦pica Pawe³
urodzony: Koszalin 26.07.1963
klub: AZS Olsztyn
wychowanek:AZS Koszalin
trener:
kadra:Zachodniopomorskie
wzrost: 192 cm
pozycja:
£otwa MS U-19
Niemcy M¦ U-17
Holandia -Turniej
Litwa ME U16
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
Turcja - Turniej
I -miejsce Turniej W³ochy 2009
IV-miejsce ME U-16 Litwa/Kowno 2009
III -miejsce MP U-20 Warszawa 2011
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy/Hamburg 2010
VII miejsce M¦ U-19 £otwa 2011
 Karolak Jakub
urodzony: Lublin 26.09.1993
klub:Novum Lublin
I trener: Wojciech Paszek
kadra: Lublin
wzrost: 192
pozycja:
Holandia Turniej
Holandia -Turniej
Litwa - ME
S³owenia - Turniej
W³ochy -Turniej
Wêgry - Turniej



I-miejsce Turniej Wêgry 2008
I-miejsce Turniej W³ochy 2009
IV miejsce ME U-16 Litwa 2009

 Paszek Grzegorz
urodzony:Jastrzêbie Z. 22.04.1993
klub: MKKS Rybnik
SMS PZKosz Cetniewo 3 lata
trener: Grzegorz Adamczyk
kadra: ¬¶l¬Īsk
wzrost: 203
pozycja: 5
Litwa - ME U-16
S³owenia - Turniej
W³ochy - Turniej
Turcja - Turniej
Wêgry - Turniej


I-miejsce Turniej Wêgry 2008
I-miejsce Turniej W³ochy 2009
IV miejsce ME U-16 Litwa 2009
 Bonarek £ukasz
urodzony: 14.VII.1993
klub: MKS ZNICZ Pruszków
I trener:
kadra: Mazowsze
wzrost: 200 cm
pozycja: 3/4

Polska ME U-18
£otwa M¦ U-19
W³ochy Turniej
Niemcy M¦ U-17
Czechy Turniej
Br¬Īzowy medal Mistrzostw Polski U-18 w 2010
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
VII miejsce M¦ U-19 £otwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011

 Ko³akowski Dawid
urodzony:
Klub: TREFL Sopot
SMS PZKosz Cetniewo 3 lata

wychowanek: MKS Zabrze
trener:
kadra: ¬¶l¬Īsk
wzrost:
pozycja: 4
Niemcy M¦ U-17
Czechy Turniej
Holandia Turniej
Wicemistrz ¦wiata U-17 Niemcy / Hamburg 2010
Wicemistrz Polski U-18 Torun 2011
 Grzeli√Īski Jan
urodzony: 14.03.1994
miejsce: Wroc³aw
klub: WKK Wroc³aw
trener: Glniniak Piotr
kADRA: Dolno¬∂l¬Īskie
wzrost: 180
pozycja: PG
Polska ME U-18
£otwa M¦ U-19
W³ochy Turniej
Super Fina³ EYBL Ukraina 07, Wroc³aw 08
Mistrz Polski, MVP U-14 Ostrów W. 2007
Mistrz Polski, MVP,All Stars U-14 Radom 2008

Turniej Mistrzów Krajowych Moskwa 2009
Wicemistrz Polski U-16 Wroc³aw 2009
III miejsce, MVP OOM U-15 Kielce 2009
Mistrz Polski Gimnazjada Radom 2009
Camp Kalindros Grecja 2009
Mistrz Polski U-16, MVP Opalenica 2010
Mistrz Polski Gimnazjada Siedlce 2010
Mistrz Polski U-18 Toru√Ī 2011

VII miejsce M¦ £otwa 2011
VI miejsce ME U-18 Wroc³aw 2011
 Borowski Kacper
urodzony: 2.05.1994
miejsce: S³upsk
klub: CZARNI S³upsk
SMS PZKosz Cetniewo 2 lata

trener: Robert Jakubiak
kadra: Pomorskie
wzrost: 201
pozycja: 4/5
Polska ME U-18
Holandia Turniej
Super Fina³ EYBL Wroc³aw 2008
Mistrz Polski, 1 obro√Īca OOM U-15 Kielce 2009
Mistrz Polski, MVP U-18 Pruszków 2010
NIKE Camp Grecja 2010
NBA Camp BWB Lublana S³owenia 2010
 Pietrzak Micha³
urodzony: 9.VII.1993
miejsce:
klub: ANVIL W³oclawek
I trener;
kadra: Kujawsko-Pomorskie
wzrost: 201
pozycja: SF
£otwa M¦ U-19
W³ochy Turniej
Holandia Turniej
Wêgry Turniej
Turcja Turniej
VII miejsce M¦ U-19 £otwa 2011

ZAWODNICY BIOR¡CY UDZIA£ W TURNIEJACH MIÊDZYNARODOWYCH

Milczy√Īski Sz.
Tarnovia
WÊGRY
£abuda Mateusz
Stal Stalowa Wol.
TURCJA
Dybek Jakub
ZASTAL Zielona G.
CZECHY
Rutkowski M.
Anvil W³oclawek
TURCJA
Kolka Robert
GTK Gdynia
CZECHY
Maksymiuk Jakub
Basket Kraków
WÊGRY
Kucharek Maciej
AZS II Wraszawa
W£OCHY
Kowalczyk S.
AZS II Warszawa
HOLANDIA

ZAWODNICY BIOR¡CY UDZIA£ W ZGRUPOWANIACH

Benlazereg Djamel SP 27 Katowice
Adraia√Īczyk Adrian NOVUM Bydgoszcz
Gimbaszek Norber AZS Koszalin
Le√Īczuk Aleksander ¬£KS ¬£√≥d¬ľ LOSSM Warszawa
Spa³a Krzysztof STAL Ostrów Wielkopolski
Stefanik Rafa¬≥ KORSARZ Gda√Īsk rocz. 1994

zawodnicy rezerwowi:

Skurczy√Īski Jakub - Polonia Warszawa
Norbert Mroczek - Polonia Warszawa
Wiciak Adam - Pyra Pozna√Ī
Jakub B³aszczyk - WKK Wroc³aw
Nikodem Sirjatowicz - ZASTAL Zielona Góra rocz.1994


Ciekawostki:


FINA£Y MP Szkó³ Podstawowych Katowice 2006: Mateusz Ponitka, Filip Matczak, Benlazereg Djamel, £abuda Mateusz, Pietrzak Micha³, Rutkowski Mateusz, Maksymiuk Jakub

FINA¬£Y MP U-14 rocz.93 Ostr√≥w Wielkopolski 2007: Mateusz Ponitka, Djamel Belzanereg, Piotr Nied¬ľwiedzki, Jakub Koelner, Jan Grzeli√Īski

FINA¬£Y MP U-16 rocz.92/93 Stargard Szczeci√Īski 2008 : Rutkowski Mateusz, Pietrzak Micha¬≥, Karnowski Przemys¬≥aw, Michalak Micha¬≥

FINA¬£Y Mistrzostw Europy U-16 rocz.93 W¬≥ochy 2008: Nied¬Ņwiedzki Piotr, Karnowski Przemys¬≥aw

FINA¬£Y Mistrzostw Polski U-16 rocz.93/94 Wroc¬≥aw 2009: Filip Matczak, Tomasz Gielo (ZASTAL Zielona G√≥ra) Jakub Koelner, Piotr Nied¬ľwiedzki, Jan Grzeli¬∂ki, Daniel Szymkiewicz (WKK Wroc¬≥aw) Micha¬≥ Michalak, Le√Īczuk Aleksander, Kucharek Maciej (¬£KS ¬£√≥d¬ľ)
Rutkowski Mateusz, Pietrzak Micha¬≥, Adria√Īczyk Adrian, Przemys¬≥aw Karnowski (WTK W¬≥oc¬≥awek) Mateusz Ponitka (Kasprowiczanka Ostr√≥w Wlkp) Grzegorz Grochowski, Mateusz ¬£abuda (STAL Stalowa Wola)

FINA¬£Y Mistrzostw Polski U-20 rocz.90/91 W¬≥oc¬≥awek 2010: Mateusz Ponitka,Micha¬≥ Michalak, Kowalczyk Sebastian, Kucharek Maciej, Norbert Mroczek, Pietrzak Micha¬≥, Rutkowski Mateusz, Skurczy√Īski Jakub, Pawe¬≥ ¬¶pica,Tomasz Gielo,Filp Matczak


 Zawsze chcia¬≥em odwiedzi√¶ Litw√™ ma¬≥e pa√Īstewko gdzie sportem narodowym jest koszyk√≥wka. Tak si√™ z¬≥o¬Ņy¬≥o ¬Ņe od czwartku w Kownie rozpoczynaj¬Ī si√™ Mistrzostwa Europy Kadet√≥w Dywizji A. Dzi√™ki uprzejmo¬∂ci trenera kadry pana Jerzego Szambelana dzi¬∂ z Pruszkowa jad√™ autokarem razem z kadetami do Kowna , na miejscu musz√™ sobie ju¬Ņ sam radzi√¶ ( zakwaterowanie wy¬Ņywienie dojazd na hale itd. ) M√≥j wyjazd na Litw√™ to przede wszystkim kibicowanie naszej kadrze no i oczywi¬∂cie cieszy√¶ si√™ koszyk√≥wk¬Ī m¬≥odzie¬Ņow¬Ī na najwy¬Ņszym poziomie. W miar√™ mo¬Ņliwo¬∂ci b√™d√™ przekazywa¬≥ materia¬≥ na ¬¶KM
Polacy dostali si√™ chyba do najsilniejszej grupy. Rosja, Grecja czy Litwa to pot√™gi koszykarskie. Jestem przekonany ¬Ņe ch¬≥opaki daj¬Ī z siebie wszystko i powalcz¬Ī o jak najlepsza lokat√™. Utrzymanie Dywizji A to cel nadrz√™dny zdobycie medalu to marzenie wszystkich.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Ankieta dla UŅytkownikůw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
45% [5 G≥osůw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G≥osůw]

G≥osůw: 11
RozpoczÍta: 01/02/2010 16:57
ZakoŮczona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi