Artyku≥: 2 Gala ¬¶KM 2008 Katowice - SKM - Sl¬Īska koszyk√≥wka m¬≥odzie¬Ņowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Listopad 25 2017 01:04:37
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¬¶l¬Īska
  ¬¶l¬Īscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn√™trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew√≥dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¬¶l¬Īska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 1
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych: 1,878
Nieaktywowany UŅytkownik: 1
Najnowszy UŅytkownik: ~Jakub Jamrozik
Wspů≥praca

UKS Chromik ¬Įary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¬¶l¬Īska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l

¬¶l¬Īski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gda√Īsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Pozna√Ī

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¬¶l¬Īski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¬¶l¬Īska Letnia Liga Koszyk√≥wki

2 Gala ¦KM 2008 Katowice
 W minion¬Ī sobot√™¬†w szopienickiej hali odby¬≥a si√™ druga ¬¶l¬Īska Gala Koszyk√≥wki M¬≥odzie¬Ņowej. By¬≥a to¬† impreza podsumowywuj¬Īca wyniki ¬∂l¬Īskich dru¬Ņyn m¬≥odzie¬Ņowych w minionym sezonie 2007/8.

W sobot√™ w Szopienicach pojawili si√™ najbardziej utalentowani zawodnicy i zawodniczki ¬¶l¬Īskiego Okr√™gu Koszykarskiego , kt√≥rzy w opinii internat√≥w portalu www.skm.basketmania.pl oraz trener√≥w i organizator√≥w wyr√≥¬Ņnieniali si√™ na parkiecie¬† w sezonie 2007/2008. W imprezie uczestniczyli zawodniczki i zawodnicy od m¬≥odzika m¬≥odszego do juniora starszego¬† w¬≥¬Īcznie.

W sumie w Gali uczestniczy¬≥o blisko 100 zawodnik√≥w i zawodniczek dla wielu z nich gra na nowym, pi√™knym obiekcie by¬≥a wielkim prze¬Ņyciem, tym bardziej ,ze zespo¬≥y prowadzili tak znani w ¬∂wiatku koszykarskim trenerzy jak Ryszard Pozna√Īski czy Tomasz Niedbalski.

Ca¬≥a impreza przebieg¬≥a bardzo sprawnie. Odby¬≥y si√™ cztery mecze w kt√≥rych kategorie by¬≥y mieszane. W ostatnim meczu (teoretycznie tym najciekawszym) zmierzyli si√™ juniorzy starsi z juniorami. Kto wygra¬≥ nie trudno zgadn¬Ī√¶, bowiem w kategoriach m¬≥odzie¬Ņowych warunki fizyczne maja jednak bardzo du¬Ņe znaczenie. Jednak nie nale¬Ņy zapomina√¶, ¬Ņe spotkanie to mia¬≥o charakter towarzyski a wynik nie jest tu istotny.

W przerwach mi√™dzy meczami przedstawiciele ¬¶ZKosz (w tym Andrzej Kuczy√Īski prezes SZKosz oraz v-ce prezes Kazimierz Miko¬≥ajec), trenerzy oraz z przedstawiciele miasta wr√™czali Puchary za osi¬Īgni√™te wyniki w poszczeg√≥lnych kategoriach wiekowych.

Wyniki konkursów:

W konkursie trójek wygra³a Karolina Wiewiorka zawodniczka MOSM Bytom

Karolina Wiewi√≥rka (MOSM Bytom ) nie da¬≥a z¬≥udze√Ī reszcie startuj¬Īcych uczestnik√≥w (od m¬≥odzik√≥w do junior√≥w starszych 9 uczestnik√≥w ) kto jest w tej kwestii najlepszy i zdeklasowa¬≥a rywali. W eliminacjach trafi¬≥a bowiem 6x z rz√™du¬† i w sumie 8/10, a w finale 6/10. W konkursie tym by¬≥a dogrywka w kt√≥rej przeciwnikiem Karoliny by¬≥¬† Norbert Kujon ( MOSM Bytom ) nie tak dawno na MP Kadet√≥w w Stargardzie Norbert¬† dosta¬≥ nagroda za najlepszego strzelca ,,za trzy,, fina¬≥√≥w .W dogrywce zawodnicy mieli do oddania po trzy rzuty jako pierwszy rzuca¬≥ Kujon niestety¬† nie trafi¬≥¬† ani jednego rzutu z trzech pr√≥b, ju¬Ņ po pierwszym rzucie dziewczyny musia¬≥ uzna√¶ jej wy¬Ņszo¬∂√¶

W konkursie wsad√≥w wygra¬≥ Maciej Soerich zawodnik GTK Gliwice Maciek powt√≥rzy¬≥ sukces z ubieg¬≥ego roku kiedy to tak¬Ņe by¬≥ najlepszym „dujkerem” podczas podsumowania sezonu koszykarskiego

Nagrody MVP


All Star Game ch³opców (U-14, U-16) -  Marcel Dziemba MOSM Bytom
All Star Game dziewczyn  (od m³odziczki do juniorki)
Ania Szelwicka MKS Zabrze
All Star Junior (juniorzy Vs juniorzy starsi) Kamil Nowak KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska
( foto )

Trenerzy kt√≥rzy zdobyli¬† Mistrzostwo ¬¶l¬Īska w danej kategorii wiekowej¬† w sezonie 2007/2008¬† otrzymali statuetki

Dziewczyny - Adam Rener, Adam Sztychny, Karina Opoka,¬† Rados¬≥aw Kuci√Īski i Marek Sa¬≥ata,
Ch¬≥opcy - Ryszard Pozna√Īski, Eugeniusz Smolicha, Tomasz Niedbaslki¬†, Janusz Ko¬≥cz i Marcin Reszkiewicz

 Sponsorzy ufundowali w sumie 40 nagr√≥d rzeczowych, nagrody trafi¬≥y¬† do najskuteczniejszych strzelc√≥w¬† oraz¬† najlepiej trafiaj¬Īcy za trzy punkty¬† w¬† sezonie 2007/2008¬† we wszystkich kategoriach m¬≥odzie¬Ņowych zar√≥wno dziewczyn jak i ch¬≥opc√≥w¬† nagrody otrzymali tak¬Ņe najm¬≥odsi dziewczyny i ch¬≥opcy.
 
Dodatkowo wszyscy uczestnicy Gali otrzymali pami¬Ītkowe koszulki z logo imprezy.

Gal√™ t√™ zorganizowa¬≥a grupa os√≥b ( ,,wolontariuszy,, ) dla kt√≥rych promocja koszyk√≥wki i m¬≥odych koszykarzy i koszykarek jest najwa¬Ņniejsza. By¬≥a to ju¬Ņ trzecia du¬Ņa impreza w szopienickiej hali (w styczniu rozegrano mecz reprezentacji Polski ze S¬≥owacj¬Ī i nie tak dawno¬† Mistrzostwa Polski Junior√≥w). Imprez√™ mo¬Ņna uzna√¶ za bardzo udan¬Ī powstaje pogratulowa√¶ pomys¬≥u i mie√¶ nadziej√™, ¬Ņe do przysz¬≥ego sezonu uda si√™ t¬Ī imprez√™ bardziej wypromowa√¶, gdy¬Ņ jedyne czego tak naprawd√™ brak¬≥o to sporej ilo¬∂ci kibic√≥w.
My¬∂l√™ ¬Ņe sezon 2007/2008 by¬≥ udany dla ¬¶l¬Īskiej koszyk√≥wki

·¬†wicemistrzostwo Polski zdobyli ch¬≥opcy GTK Gliwice,
·¬†br¬Īzowe medale z fina¬≥√≥w Junior√≥w Starszych przywie¬ľli zawodnicy KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska,
·¬†5 miejsca w Polsce wywalczyli kadeci MOSM Bytom i kadetki RMKS Rybnik,
·¬†w m¬≥odzie¬Ņowych ¬†reprezentacjach Polski mamy kilku zawodnik√≥w i zawodniczek,
·¬†trener Tomasz Niedbalski zosta¬≥ drugim trenerem reprezentacji Polski rocz.93,
·¬†doczekali¬∂my si√™ na ¬¶l¬Īsku w Jaworznie Szko¬≥y Mistrzostwa Sportowego (Gimnazjum i Liceum)

Nasz portal chcia¬≥by serdecznie podzi√™kowa√¶ wszystkim tym¬† kt√≥rzy w jakikolwiek¬† spos√≥b pomogli przy organizacji tej imprezy w tym dla Rafa¬≥a „Kuriana” Kurianowicza za kapitalne fotki oraz Paw¬≥a „Berdyka” za przygotowanie logo imprezy

http://www.kurian.pl/fotki/kosz/rozne/silesia_asg_08/



NAGRODZENI ZAWODNICY I ZAWODNICZKI: CZO£OWI STRZELCY ROZGRYWEK


KATEGORIA DZIEWCZYNYDANE........................... CH£OPCYDANE...............................
U-13
 Kaperczak Natalia
KS JAS FBG Sosnowiec
288 pkt.-22 mecze
¶rednia: 24 pkt.

 Dzida Tomasz
MUKK Pszczyna
655 pkt.- 22 mecz
¶rednia : 29,77 pkt.
U-14
 Wola√Īska Aleksandra
MKS MOS Katowice
323 pkt.- 14 meczy
¶rednia: 23,07 pkt.

  Kajor £ukasz
Niwa O¶wiecim/GTK
779pkt.- 22 mecze
¶rednia: 34,4 pkt.

U-16
 Bandyk Kinga
Gwarek Paw³owice
571 pkt.- 22 mecze
¶rednia: 25,95

 Chrz¬Īszcz Rafa¬≥
KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska
671 pkt.-21 meczy
¶rednia: 31,95 pkt.

U-18
 Markiewicz Patrycja
AZS Gliwice
291 pkt. w 14 meczach
¶rednia: 20,8

 



Adamczyk Wac³aw
UKS SP-27 Katowice
664 pkt. w 23 meczach
¶rednia: 28, 9


U-20
 Kubecka Beata
Zryw D√™bie√Īsko
155 pkt.-6 meczy
¶rednia: 25,83
 Nowak Kamil
KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska
304 pkt.- 10 meczy
¶rednia: 30.4 pkt


NAGRODZENI NAJLEPIEJ RZUCAJ¬°CY ZA 3 PKT’


KATEGORIA DZIEWCZYNYDANE.............................CH£OPCYKLUB...............................
U-13
  D³utek Kinga 2 trójki
GUKS Sukces Lipowa
Mazur Marzena 2 trójki
LA Basket Piekary
( foto )
 Wieczorek Patryk
MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
41 trójek

U-14  Wiewiórka Kamila
UKS MOSM I Bytom
11 trójek

  Kajor £ukasz
Niwa O¶wiecim/GTK
34 trójki

 
U-16 Wilczek Joanna
UKS MOSM I Bytom
44 trójki

 Chrz¬Īszcz Rafa¬≥
KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska
57 trójek w 21 meczy

U-18  Wiewiórka Karolina
UKS MOSM I Bytom
30 trójek w 16 meczy

¬† Jurczy√Īski Pawe¬≥
UKS HajdukiChorzów
65 trójek w 24 meczach

U-20
¬Į¬≥obi√Īska Krystyna
MOSiR UKS Mysowice
9 trójek w 4 meczach
 Chuæ Bartosz
MKKS Zag³êbie Sosnowiec
43 trójki w 10 meczach


NAGRODZONE DRU¬ĮYNY



DZIEWCZYNY

KATEGORIA...............Z£OTO............................SREBRO.......................BR¡Z.............................
JUNIORKI STARSZERMKS RYBNIK
Adam Rener
ODRA BRZEG
Dariusz Konsta√Īciuk
ZRYW D√äBIE√ĎSKO
Miros³aw Szopniewski
JUNIORKIGWAREK PAW£OWICE
Adam Sztychny
MOSM BYTOM
Karina Opoka
CHROBRY G£UCHOLAZY
KADETKIMOSM BYTOM
Karina Opoka
RMKS RYBNIK
Wojciech Piercha³a
GWAREK PAW£OWICE
Zbigniew Dusza
M£ODZICZKI STARSZEMOSM BYTOM
Rados¬≥aw Kuci√Īski
MOS KATOWICE
Jerzy Bakowski
JAS- FBG SOSNOWIEC
Jacek Szewczyk
M£ODZICZKI M£ODSZEJAS-FBG SOSNOWIEC
Marek Sa³ata
LA-BASKET-PIEKARY ¦L
Mateusz Jurczy√Īski
SUKCES LIPOWA

CH£OPCY

KATEGORIA............... Z£OTO.............................SREBRO......................BR¡Z..............................
JUNIORZY STARSI KS POGO√Ď RUDA ¬¶L¬°SKA
Ryszard Pozna√Īski
MKS ZABRZE
Tomasz Przyby³a
AZS AWF KATOWICE
Ryszard Litkowycz
JUNIORZYUKS SP 27 KATOWICE
Eugieniusz Smolicha
GTK GLIWICE
Jacek Adamczak
AZS KATOWICE
Jaros³aw Kabza
KADECIMOSM BYTOM
Tomasz Niedbalski
SMYK PRUDNIK
Tomasz Michalak
MKKS RYBNIK
Grzegorz Adamczyk
M£ODZICY STARSIGTK GLIWICE
Janusz Ko³cz
MKS D¬°BROWA G
Micha³ Dukowicz
MKS ZABRZE
Andrzej Bartosz
M£ODZICY M£ODSIGTK GLIWICE
Marcin Raszkiewicz
MOSM BYTOM
Rafa³ Czyszpak
MKS WODZIS£AW ¦L.
Miros³aw Pielorz

1 mecz dnia m³odzicy i m³odziczki m³odsze 

Sk¬≥ady i spos√≥b rozegrania meczu ustal¬Ī trenerzy
Marek Sa¬≥ata, Mateusz Jurczy√Īski, Marcin Reszkiewicz i Rafa¬≥ Czyszpak

Dziewczyny

 Zawodniczka Klub rocznik  P 
 1 Biedak Ewelina KS JAS FBG Sosnowiec    X 
 2Kaperczak Natalia KS JAS FBG Sosnowiec    X 
¬†3Wo¬ľniak Jowita¬†¬†KS JAS FBG Sosnowiec¬†¬†¬†¬†X
 4Giers Caludia  KS JAS FBG Sosnowiec    X 
 5Baranowska Paulina KS JAS FBG Sosnowiec    X 
¬†6Krupej¬†lga¬†¬†GUKS „Sukces” Lipowa¬†¬†X¬†
¬†7Wojtusiak Gabriela¬†¬†GUKS „Sukces” Lipowa¬†¬†¬†X¬†
 8Mazur Marzena UKS LA Basket Piekary ¦l.   X 
 9Finka Katarzyna  UKS LA Basket Piekary ¦l.   X 
 10Wycisk Aneta MKS MOS Katowice    
¬†11Pajdzi√Īska Wiktoria¬†MKS Zabrze ¬†¬†¬†¬†
 12Lupa Sabina MOSM Bytom    

 Zawodnicy klub.............................. rocznik  P 
 1 Dytko Oliwer GTK Britan Gliwice   X 
 2Puk Micha³ GTK Britan Gliwice   X
 3Sanny Oskar GTK Britan Gliwice 1996  X 
 4Keler Oskar GTK Britan Gliwice  X 
 5Zarzycki  £ukaszUKS MOSM Bytom 1995  X
 6Rup ArturUKS MOSM Bytom 1995  X
 7Gros MateuszUKS MOSM Bytom 1995   
¬†8Budzi√Īski Karol MKS Wodzis¬≥aw ¬¶l¬Īski¬†¬†¬†
 9
Wieczorek Patryk
MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza¬†¬†X¬†
¬†10Chomczy√Īski Marko¬†MKS Zabrze¬†¬†¬†¬†
 11Dzida TomaszMUKK Pszczyna  X 
 12Kuboszek Micha³ MOSiR Cieszyn    

2 mecz dnia KADECI / M£ODZICY STARSI - sk³ady mieszane

TEAM 1
trenerzy:HEAD COACH Tomasz Michalak  ASSISTANT Grzegorz Adamczyk

 Nazwisko Imie Klub.......................... rocznik  P 
 1 Stalicki KacperSmyk Prudnik1992  X 
 2Madziar TomaszSmyk Prudnik1992   X 
 3Staszewski Marcin Smyk Prudnik 1992   X 
¬†4Duszy√Īski¬†Jaros¬≥aw¬† MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza1992¬†¬†¬†X¬†
¬†5Lewicki¬†Micha¬≥MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza1992¬†¬†¬†X¬†
 6Wziêtek Szymon MKKS Rybnik1992   
 7Sikora DawidMKKS Rybnik1992    
 8Orszulik Adrian Odra Wodzislaw ¦l1992   X 
 9Nawrat MarcinMKKS Rybnik1994   
 10Grzybek Rafa³MKKS Rybnik1994   
¬†11Zawadzki MateuszMKS D¬Ībrowa G√≥rnicza1994¬†¬†X¬†
¬†12Wojcik MarcinMKS D¬Ībrowa G√≥rnicza¬†1994¬†¬†X¬†
 


Team B trenerzy HEAD COACH Tomasz Niedbalski ASSISTANT Micha³ Dukowicz

 Nazwisko Imie Klub...............................rocznik  P 
 1 Dziemba Mateusz MOSM Bytom1992  X 
 2Dziemba MarcelMOSM Bytom1992   X 
 3Kujon Norbert MOSM Bytom 1992   X 
 4Piechaczek Kamil  MOSM Bytom 1992   X 
¬†5Szyma√Īski¬†Pawe¬≥GTK Gliwice1992¬†¬†¬†X
¬†6W¬Īsowicz¬†MaciejGTK Gliwice1992¬†¬†X¬†
¬†7Chrz¬Īszcz Rafa¬≥ KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l.1992¬†¬†¬†X¬†
 8  1992    
¬†9¬Įmuda PiotrMOSM Bytom¬†1994¬†¬†X¬†
 10Miga³a MateuszMOSM Bytom1994  X
 11Patoka JakubMKS Zabrze1994   
 12Kramek JakubMKS Zabrze1994  X

godz.13.453 mecz dnia
  DZIEWCZYNY -  sk³ady mieszane

TEAM 1 trenerzy:HEAD COACH Adam Sztychny ASSISTANT Marek Sa³ata ASSISTANT Wojciech Piercha³a


 zawodniczka klub rocznik  P 
 1 Bandyk KingaGwarek Paw³owice  1992 X 
 2Przekop Natalia RMKS Rybnik 1991 X 
 3Majda Anna Gwarek Paw³owice  X 
¬†4Doli√Īska Agnieszka¬†Filar Sosonowiec¬†¬†1990¬†¬†
 5£abuz JoannaJAS-FBG Sosnowiec   X 
 6Kosa³ka KatarzynaJAS-FBG Sosnowiec   X 
 7Rutkowska KlaudiaJAS-FBG Sosnowiec  X 
 8Morawiec AldonaRMKS Rybnik 1992 X 
 9Hamowska Aleksandra JAS-FBG Sosnowiec   X 
 10Kowalska Patrycja JAS-FBG Sosnowiec   X 
¬†11Zaj¬Īc Patrycja¬†JAS-FBG Sosnowiec¬†¬†¬†X¬†
 12Bielski Sonia Labasket Piekary   
 13Gawêda MagdalenaMKKS Rybnik  1992  X

TEAM B trenerzy:HEAD COACH¬†Karina Opoka ¬†ASSISTANT Rados¬≥aw Kuci√Īski ASSISTANT Jerzy Bakowski

 zawodniczka klub rocznik  P 
 1 Miga³a Karolina MOSM Bytom 1991 X 
 2Papaja AgnieszkaMOSM Bytom 1991 X
 3Kowalska AgataMOSM Bytom  1991 X 
 4Markiewicz PatrycjaAZS Gliwice  1991  
 5Kuzia Bogna MOSM Bytom  1993  X
 6Grabska Paulina MOSM Bytom    X
 7Migda³ MagdalenaGwarek Paw³owice  1991  X
 8Maj LucynaGwarek Paw³owice  1992  X
 9Szelwicka Anna MKS Zabrze 1992  X
 10Mach Katarzyna MOSM Bytom     X 
¬†11Wola√Īska AleksandraMOS Katowice¬†¬†¬†?
 12Wiewiórka KamilaMOSM Bytom 1993  X
 13Wiewiórka KarolinaMOSM Bytom  1991  X


4 mecz dnia
  JUNIORZY STARSI - JUNIORZY

Juniorzy starsi¬†¬†trenerzy: HEAD COACH Ryszard Pozna√Īski¬†ASSISTANT¬† Tomasz Przyby¬≥a

 Zawodnik klub rocznik  P 
¬†1¬†Nowak Kamil¬†KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska¬†1988¬†¬†X¬†
 2Weies DawidMKS Zabrze 1988  X
 3Wróblewski Jacek AZS AWF Katowice 1988  X
 4Tokarski Damian AZS AWF Katowice1988  X 
¬†5Kubista Daniel¬†KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska¬†1988¬†¬†X¬†
 6Balcerzak Maciej MKS Zabrze 1988   
 7Chuæ Bartosz Zag³êbie Sosnowiec 1988  X 
¬†8¬Įym¬≥a SzymonKS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska¬†1988¬†¬†X¬†
¬†9Tomecki Przemys¬≥aw¬†KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska¬†1988¬†¬†X
¬†10Goczok DominikKS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska¬†1988¬†¬†¬†
 11Grochowski DawidMCKiS Jaworzno 1989   
 12Goldamer  DanielMCKiS Jaworzno 1989   

Juniorzy trenerzy: HEAD COACH Eugieniusz Smolicha  ASSISTANT  Jacek Adamczak

 zawodnik klub......................... rocznik  P 
 1 Adamczyk Wacek  UKS SP 27 Katowice 1990  ?
¬†2Wola√Īaki¬†¬£ukasz¬†AZS Katowice1990¬†¬†¬†
¬†3R¬Īczka Przemys¬≥awMOSiR Cieszyn1990¬†¬†¬†
¬†4Jurczy√Īski Pawe¬≥¬†Hajduki Chorz√≥w¬†1991¬†¬†X¬†
 5Soehrich Maciej GTK Gliwice 1990  X
 6Handwerker Wojciech AZS Katowice 1990  X 
 7Lis Krzysztof Hajduki Chorzów 1990  X 
¬†8B¬Īczy√Īski Adam¬†MKS Zabrze¬†1990¬†¬†X¬†
 9Ciupia³ Bartosz GTK Gliwice1990   
 10Zemrzycki Filip MOSM Bytom 1990   
 11 UKS SP 27 Katowice 1990   
¬†12Soba√Īski Grzegorz¬†GTK Gliwice1990¬†¬†X¬†

KONKURS WSAD√ďW

 NAZWSIKO IMIE KLUBROCZ P 
1  Soehrich Maciej GTK Gliwice 1990X 
2¬†Wola√Īski ¬£ukasz¬†AZS Katowice1990¬†
3¬†¬†Nowak Kamil¬†Pogon Ruda ¬¶l¬Īska1988X¬†

KONKURS TR√ďJEK

     
 1 Adamczyk Wacek UKS SP 27 Katowice1990 ? 
 2Kujon Norbert UKS MOSM Bytom 1992X 
¬†3Jurczy√Īski Pawe¬≥¬†UKS Hajduki Chorz√≥w1991X¬†
¬†4Soba√Īski Grzegorz¬†GTK Gliwice1990X¬†
¬†5Wola√Īski ¬£ukasz¬†AZS¬†Katowice¬†1991¬†¬†
¬†6Chrz¬Īszcz Rafa¬≥¬†KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska¬†1992¬†X¬†
¬†7Wieczorek Patryk¬†MKS¬†D¬Ībrowa G√≥rnicza¬†¬†1995¬†X¬†
 8Chuæ Bartosz Zag³êbie Sosnowiec1988 X 
 9Wiewiórka Karolina UKS MOSM Bytom  X 
10 Wilczek JoannaUKS MOSM Bytom   
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Ankieta dla UŅytkownikůw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
45% [5 G≥osůw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G≥osůw]

G≥osůw: 11
RozpoczÍta: 01/02/2010 16:57
ZakoŮczona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi