Artykuł: Mistrzowie ¦l±ska 2000/2016 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 27 2017 14:46:40
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Go¶ci Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,875
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Dafik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Mistrzowie ¦l±ska 2000/2016
U-20 Juniorzy starsi   (drużyny zaznaczone na fioletowo to uczestnicy Finału MP)

SEZON.......... ZŁOTO............................ SREBRO..................  BRˇZ...................... IV.miejsce...............  
 2015/2016
 rocz.1996/97

MKS D±browa G.  VIII
Rafał Knap
MKS Zabrze
Tomasz Przybyła
MKKS Rybnik
Łukasz Szymik
 
 2014/2015
 rocz.1995/96
MKS D±browa Górnicza VI
Rafał Knap

K¦ AZS Katowice

MKS Zabrze
Tomasz Przybyła
 
 2013/2014
 rocz.1994/95
K¦ AZS Katowice
Ryszard Lytkowicz
Mickiewicz Katowice

UKS MOSM Bytom
Radosław Fudali
MKS Zabrze
Tomasz Przybyła
 2012/2013
 rocz.1993/94
MKS D±browa Górnicza II
Michał Dukowicz
KS AZS Katowice
Ryszard Lytkowicz
MOSM Bytom
Radosław Fudali
Smyk Prudnik
Tomasz Michalak
 2011/2012
 rocz.1992/93
MKS D±browa Górnicza V
Michał Dukowicz
SMYK Prudnik
Tomasz Michalak
POGOŃ Ruda ¦l±ska
Marcin Cyran
MOSM Bytom
Radosław Fudali
 2010/2011
 rocz.1991/92
AZS AWF Katowice
Mirosław Stawowski
UKS SP 27 Katowice
Eugieniusz Smolicha
POGOŃ Ruda ¦l±ska
Sławomir Węgiel
MKS Dabrowa Górnicza
Michał Dukowicz
 2009/2010
 rocz.1990/91
MICKIEWICZ Katowice
Sebastian Breguła
AZS Katowice
Ryszard Litkowycz
POGOŃ Ruda ¦l±ska
Sławomir Węgiel
UKS SP 27 Katowice
Eugieniusz Smolicha
 2008/2009
 rocz.1989/90
MCKiS Jaworzno
Marcin Lichtański
AZS Katowice
Ryszard Lytkowicz
GTK GliwiceHajduki Chorzów
 2007/2008
 rocz.1988/89
Pogoń Ruda ¦l±ska III
Ryszard Poznański
MKS Zabrze
Tomasz Przybyła
AZS AWF KatowiceZagłębie Sosnowiec

U-18 Juniorzy  (drużyny zaznaczone na fioletowo to uczestnicy Finału MP)

 SEZON..........ZŁOTO.......................... SREBRO......................  BRˇZ.......................IV.miejsce.................. 
 2015/2016
 rocz.1998/99
MKS D±browa Górnicza
Rafał Knap
Mickiewicz Katowice
Jarosław Jakubiec
MKS D±browa Górnicza
Michał Dukowicz
MKKS Rybnik
Łukasz Szymik
 2014/2015
 rocz.1997/98
Smyk Prudnik
Marcin Łakis
MKS D±browa Górnicza
Maciej Glik
MKS D±browa Górnicza
Rafał Knap

MKKS Rybnik

 2013/2014
 rocz.1996/97
MKS D±browa Górnicza
Wojciech Wieczorek
MKS Rybnik
Grzegorz Adamczyk
MKS Zabrze
Tomasz Przybyła
MKS Smyk Prudnik

 2012/2013
 rocz.1995/96
MKS D±browa Górnicza
Wojciech Wieczorek
K¦ AZS Katowice
Jarosław Jakubiec
MKS Zzbrze
Tomasz Przybyła
MOSM Bytom
Radosław Fudali
 2011/2012
 rocz.1994/95
MKS D±browa Górnicza
Michał Dukowicz
K¦ AZS Katowice
Jarosław Jakubiec
GTK Gliwice
Sylwester Walczuk
MOSM Bytom
Radosław Fudali
 2010/2011
 rocz.1993/94
MKS D±browa Górnicza
Michał Dukowicz
MOSM Bytom
Mariusz Kubiak
MKKS Rybnik
Grzegorz Adamczyk
MOSM Bytom II
Radosław Fudali
 2009/2010
 rocz.1992/93
SMYK Prudnik VIII
Tomasz Michalak
MKS Zabrze
Janusz Moralewicz
MKKS Rybnik
Grzegorz Adamczyk
CENTRUM Wodzisław ¦l.
Marek Malik
 2008/2009
 rocz.1991/92
MKS Zabrze
Janusz Moralewicz 
SMYK Prudnik
Tomasz Michalak
MOSM Bytom
Tomasz Niedbalski
MKS Rybnik
Marcin Marczyk
 2007/2008
 rocz.1990/91
UKS SP 27 Katowice
Eugieniusz Smolicha
GTK Gliwice
Jacek Adamczak
AZS KatowiceMOSM Bytom
Rafał Czyszpak
 2006/2007
 rocz.1989/90
MCKiS Jaworzno II
Marcin Lichtański
Smyk Prudnik MKKS Rybnik  UKS SP 27 Katowice 
 2005/2006
 rocz.1988/89
MOSiR Zabrze
Tomasz Przybyła
Pogoń Ruda ¦l±ska
Witold Goczok
MKS RybnikMCKiS Jaworzno
 2004/2005
 rocz.1987/88
UKS MOSM Bytom
Tomasz Niedbalski
Zagłębie SosnowiecMOSiR ZabrzeMKKS Rybnik
 2003/2004
 rocz.1986/87
UKS MOSM Bytom
Tomasz Niedbalski
Odra Wodzisław
Marek Malik
Pogoń Ruda ¦l±skaAlba Chorzów
 1999/2000
 rocz.1982/83
UKS MOSM Bytom
Tomasz Niedbalski
Basket 2000 SosnowiecOdra Wodzisław 

U-16 Kadeci  (drużyny zaznaczone na fioletowo to uczestnicy Finału MP)

 SEZON..........ZŁOTO......................... SREBRO....................  BRˇZ......................IV.miejsce.................. 
 2014/2015
 rocz.1999/00
MKS D±browa Górnicza
Michał Dukowicz
Smyk Prudnik

MKKS Rybnik
Jakub Krakowczyk
MKS Zabrze
Janusz Moralewicz
 2013/2014
 rocz.1998/99
UKS JB Katowice
Jarosław Jakubiec
MOSiR Cieszyn
Jacek Bortliczek
MKKS Rybnik
Jakub Krakowczyk
Mickiewicz Katowice

 2012/2013
 rocz.1997/98
Smyk Prudnik  IV
Marcin Łakis

 MKS D±browa Górnicza
 Maciej Glik
 JB Katowice
 Jarosław Jakubiec
 MKKS Rybnik
 Grzegorz Adamczyk
 2011/2012
 rocz.1996/97
 MKS D±browa Górnicza
 Michał Dukowicz
 MKS Zabrze
 Tomasz Przybyła
 MOSiR Cieszyn
 Łukasz Kuboszek
 MKKS Rybnik
 Grzegorz Adamczyk
 2010/2011
 rocz.1995/96
 AZS Katowice
 Marcin Kloziński
 MKKS Rybnik
 Stanisław Grabiec
 MOSM Bytom
 Radosław Fudali
 SMYK Prudnik

 2009/2010
 rocz.1994/95
 MOSM Bytom  VI
 Radosław Fudali
 GTK Gliwice
 Janusz Kołcz
 C.HARTWIG Katowice
 Jarosław Jakubiec
 MKS D±browa Górnicza
 Michał Dukowicz
 2008/2009
 rocz.1993/94
 MKKS Rybnik
 Grzegorz Adamczyk
 UKS SP 27 Katowice
 Jarosław Jakubiec
 MOSM Bytom
 Mariusz Kubiak
 GTK Gliwice
 Błażej Duda
 2007/2008
 rocz.1992/93
 MOSM Bytom  V
 Tomasz Niedbalski
 SMYK Prudnik
 Tomasz Michalak
 MKKS Rybnik
 Grzegorz Adamczyk
 GTK Gliwice
 Marcin Malcherczyk
 2006/2007
 rocz.19/92
 MKS Zabrze 
 Janusz Moralewicz
 Hajduki Chorzów
 Michał Gancarz
 Smyk Prudnik
 Tomasz Michalak
 MKKS Rybnik
 2005/2006
 rocz.1990/91
 GTK Gliwice
 Jacek Adamczak
 MKS Zabrze UKS SP27 Katowice MOSiR Cieszyn
 2004/2005
 rocz.1989/90
 MCKiS Jaworzno
 Marcin Lichtański
 MKKS Rybnik Zagłębie Sosnowiec  GTK Gliwice
 2003/2004
 rocz.1988/89
 KS Pogon Ruda ¦l±ska
 Franciszek Bodył
 MKKS Rybnik MOSM Bytom Zagłębie Sosnowiec 
 2002/2003
 rocz.1987/88
 UKS MOSM Bytom
 Tomasz Niedbalski
 MKKS Rybnik Zagłębie Sosnowiec Odra Wodzisław 

U-14 Młodzicy Starsi  (drużyny zaznaczone na fioletowo to uczestnicy Finału MP)

 SEZON..........ZŁOTO........................... SREBRO....................  BRˇZ.......................IV.miejsce................ 
 2015/2016
 rocz. 2002
ŻAK Zory
Grzegorz Marciak
MKS D±browa Górnicza
Marzena Rudolf
MOSIR Cieszyn
Szymon Kałuża
MKKS Rybnik
Jakub Krakowczyk
 2014/2015
 rocz.2001
 MKS Wodzisław ¦l±ski VI
 Marek Malik

 ŻAK Żory
 Grzegorz Marciak
 MKKS Rybnik
 Jakub Krakowczyk
 Wojan Pawłowice
 Zbigniew Dusza
 2013/2014
 rocz.2000
 MKS Zabrze
 Janusz Moralewicz
 MKS D±browa Górnicza
 Maciej Glik
 MKKS Rybnik
 Grzegorz Adamczyk
 MOSM Tychy
 Tomasz Jagiełka
 2012/2013
 rocz.1999
 MKS D±browa Górnicza
 M.Dukowicz / M. Rudolf
 MKKS Rybnik
 Jakub Krakowczyk
 MKS Zabrze
 Andrzej Bartosz
 MKS Wodzisław ¦l.
 Marek Malik
 2011/2012
 rocz.1998
 UKS JB Katowice
 J. Jakubiec / J.Forajter
 MOSiR Cieszyn
 Jacek Bortliczek
 MKKS Rybnik
 Jakub Krakowczyk
 MCKiS Jaworzno
 Krzysztof Zapała
 2010/2011
 rocz.1997
 MKKS Rybnik  VII
 Grzegorz Adamczyk
 MCKiS Jaworzno
 Maciej Golec
 HARTWIG Katowice
 Jarosław Jakubiec
 MKS Zabrze
 Mirosław Przybycin
 2009/2010
 rocz.1996
 GTK Gliwice
 Marcin Reszkiewicz
 MKS D±browa Górnicza
 Michał Dukowicz
 MOSiR Cieszyn
 Łukasz Kuboszek
 MKS Zabrze
 Tomasz Przybyła
 2008/2009
 rocz.1995
 MKKS Rybnik
 Stanisław Grabiec
 AZS Katowice  VII
 Marcin Kloziński
 MOSM Bytom
 Radosław Fudali
 MKS D±browa G.
 Michał Dukowicz
 2007/2008
 rocz.1994
 GTK Gliwice  II
 Janusz Kołcz
 MKS D±browa G.
 MKS Zabrze
 MKKS Rybnik
 2006/2007
 rocz.1993
 UKS SP 27 Katowice III
 Jarek Jakubiec 
 MKKS Rybnik MOSM Bytom GTK Gliwice
 2005/2006
 rocz.1992
 UKS  MOSM Bytom
 Tomasz Niedbalski
 MKS Zabrze Odra Wodzisław
 Marek Malik
 GTK Gliwice
 2004/2005
 rocz. 1991
 UKS Hajduki Chorzów
 Michał Gancarz
 MOSiR Cieszyn MKS Zabrze UKS MOSM Bytom
 2003/2004
 rocz.1990
 UKS SP 27 Katowice
 Jarek Jakubiec
 MKS Awans Zabrze MOSiR Cieszyn UKS MOSM Bytom

U-13 Młodzicy Młodsi

 SEZON..........ZŁOTO......................... SREBRO.................  BRˇZ......................IV.miejsce.................
 2014/2015
 rocznik 2002
 ŻAK Żory
 Grzegorz Marciak

 MOSiR Cieszyn
 Szymon Kałuża

 MKKS Rybnik
 Jakub Krakowczyk
 Pogoń Ruda ¦l±ska
 Przemysław Tomecki

 2013/2014
 rocznik 2001
 Wojan Pawłowice
 Zbigniew Dusza
 HK Żory
 Grzegorz Marciak
 MKS Wodzisław ¦l.
 Marek Malik
 MKS MOS Katowice
 Krzysztof Masłowski
 2012/2013
 rocznik 2000
 MKKS Rybnik
 Grzegorz Adamczyk
 HK KR Center Żory
 Ludwik Maciejewski
 MKS Zabrze
 Janusz Moralewicz
 MKS MOS Katowice
 Mirosław Pisarek
 2011/2012
 rocznik 1999
 MKS D±browa Górnicza
 Marzena Rudolf
 MKKS Rybnik
 Jakub Krakowczyk
 MKS Zabrze
 Andrzej Bartosz
 MKS Wodzisław ¦l.
 Mirosław Pielorz
 2010/2011
 rocznik 1998
 MKKS Rybnik
 Karol Kupczak
 MOSiR Cieszyn
 Jacek Bortliczek
 HARTWIG Katowice
 Jarosław Jakubiec
 MKS MOS Katowice
 Krzysztof Masłowski
 2009/2010
 rocznik 1997
 MKKS Rybnik
 Karol Kupczak
 GTK Gliwice
 Dariusz Łastawiecki
 MKS Zabrze
 Mirosław Przbycin
 MCKS CzeladĽ
 Andrzej Mentel
 2008/2009
 rocznik 1996
 MKS Dabrowa Górnicza
 Michał Dukowicz
 GTK Gliwice
 Marcin Reszkiewicz
 MOSiR Cieszyn
 Łukasz Kuboszek
 MKS Zabrze
 Tomasz Przybyła
 2007/2008
 rocznik 1995
 GTK Gliwice
 Marcin Reszkiewicz
 MOSM Bytom
 Rafał Czyszpak
 Wodzisław ¦l±ski
 Mirosław Pielorz
 MKS Zabrze
 Przemysław Milewski
 2006/2007
 rocznik 1994
 GTK Gliwice 
 Janusz Kołcz
 Hartwig Katowice
 Jarosław Jakubiec 
 MKS Zabrze
 Andrzej Bartosz 
 MMKS D±browa G.
 Michał Dukowicz 
 2005/2006
 rocznik 1993
 UKS SP 27 Katowice 
 Artur Mikruta
 MOSM Bytom
 Mariusz Kubiak
 MKS Rybnik
 Grzegorz Adamczyk
 GTK Gliwice
 Błażej Duda
 2004/2005
 rocznik 1992
 MKS Zabrze
 Janusz Moralewicz
 MOSM Bytom
 Tomasz Niedbalski
 MKS Wodzisław ¦l. GTK Gliwice
 2003/2004
 rocznik 1991
 Hajduki Chorzów
 Michał Gancarz
 MKS Zabrze
 Janusz Moralewicz
 MOSiR Cieszyn MKKS Rybnik
 1999/2000
 rocznik 1987
  MOSM Bytom
 Tomasz Niedbalski
 MKS Zabrze Odra Wodzisław 

U-12 Mini koszykówka

SEZON..........ZŁOTO..........................  SREBRO.................  BRˇZ...................... IV.miejsce................  
2014/2015
rocznik 2003
MKKS Rybnik
Stanisław Grabiec
ŻAK Żory
Ludwig Maciejewski
MOSM Tychy



2013/2014
rocznik 2002
HK Żory
Grzegorz Marciak
Pogoń Ruda ¦l±ska
Marcin Cyran
UKS Sprint Katowice
Jan Forajter
MKS D±browa Górnicza
Marzena Rudolf

2012/2013
rocznik 2001
Wojan Pawłowice
Zbigniew Dusza
HK Żory
Grzegorz Marciak

MKKS Rybnik

KS Pogoń Ruda ¦l±ska
Przemysław Tomecki
2011/2012
rocznik 2000
MKS Zabrze
Janusz Moralewicz
HK Żory
Ludwik Maciejewski
MKS MOS Katowice
Mirosław Pisarek
Hajduki Chorzów
Katarzyna Malcherczyk
2010/2011
rocznik 1999
MKS D±browa Górnicza 
Marzena Rudolf 
UKS SP 27 Katowice
Artur Mikruta 
MKS Zabrze
Andrzej Bartosz
KS MOSM Tychy

2009/2010
rocznik 1998
MOSiR Cieszyn
Jacek Bortliczek
SPRINT Katowice
Jan Forajter
MOS Katowice
Krzysztof Masłowski
MCKS CzeladĽ
Sylwester Iwanowski
2008/2009
rocznik 1997
MKKS Rybnik
Andrzej Zygmunt
GTK Gliwice
Dariusz Łastawiecki
UKS SP 27 Katowice
Lidia Cichoń
KS MOSM Tychy


U-11 Mini koszykówka

SEZON..........ZŁOTO.......................... SREBRO.................. BRˇZ......................  
2014/2015
rocznik 2004
MOSM Tychy

MKS MOS Katowice

ŻAK Żory

 
2013/2014
rocznik 2003
HK Żory
Katarzyna Rutkowska

MOSM Tychy

UKS SP 27 Katowice

 
2012/2013
rocznik 2002
Pogoń Ruda ¦l±ska
Katarzyna Rutkowska
HK Żory
Grzegorz Marciak
UKS SP 27 Katowice
Artur Mikruta
INFORMACJE
 
2011/2012
rocznik 2001
Wojan Pawłowice
Zbigniew Dusza
MKS MOS Katowice
Krzysztof Masłowski
HK Żory
Grzegorz Marciak
INFORMACJE

Artykuł przeczytany do 13.XI.2009    6700
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi