Artykuł: 4 Gala ŚKM 2010 Tychy - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 27 2017 14:41:11
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medaliści MP

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,875
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Dafik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

4 Gala ŚKM 2010 Tychy
 Gala Śląskiej Koszykówki Młodzieżowej. To uroczyste podsumowanie sezonu, połączone z wręczeniem medali, pucharów, dyplomów najlepszym zespołom oraz indywidualnych wyróżnień dla zawodniczek i zawodników. Dekoracje przeplatane były meczami, w których kibice mieli okazję zobaczyć w akcji najlepsze nasze koszykarki i koszykarzy.
Organizatorem IV Gali  w Tychach był Śląski Związek Koszykówki który organizują ta wyjątkową w sporcie śląskim imprezę po raz czarty, poprzednia Gale odbyły sie w: Ruda Śląska, Katowice, Zabrze

autor: Leszek Sobieraj

Podsumowanie do poniedziałku 

FOTO-KURIAN Kadeci, Kadetki, Juniorzy, Juniorki, Juniorzy Starsi, Juniorki Starsze

FOTO-ZIBI  Młodzicy, Młodziczki, Młodzicy Starsi, Mlodziczki Starsze, Kadeci, Kadetki

FILMIKI-ZIBI




Już w sobotę IV Gala ŚKM

450 Medali ( złote, srebrne brązowe po - 15 na jedną drużynę )
 33 Puchary !!!, dyplomy, nagrody
  Statuetki MVP, koszulki dla zawodnikow i zawodniczek biorących udział w meczach All Stars
wyróżnienia dla trenerów

zapraszamy nie tylko wszytkie drużyny kture w sezonie 2009/2010 uplasowały sie na miejscach medalowych zapraszamy wszytkich sympatyków koszykówki na Śląsku
W przerwach występ Tyskiej  Szkoły Tańca Tito  ( foto )

W dniu 19 czerwca odbędzie się w Tychach IV Gala Śląskiej Koszykówki Młodzieżowej. To czwarte miasto, które jest organizatorem tego podsumowania rozgrywek młodzieżowych. Wcześniejsze Gale ŚKM odbywały się w Zabrzu (2007 rok), Katowicach (2008 rok) i Rudzie Śląskiej (2009 rok). Tychy to kolejny śląski ośrodek szkolenia młodzieżowego, który podjął się organizacji Gali. W tym sezonie to właśnie hala sportowa pierwszoligowego KKS-u Tychy będzie gościć zawodników, zawodniczki, trenerów, działaczy i kibiców z całego regionu.

SZCZEGÓŁOWY PLAN GALI  19 czerwca 2010 r.

Tychy Hala Sportowa MOSiR przy ul. Piłsudskiego

Od godz.09.30 - udostępnienie hali sportowej dla rozgrzewki MVP i drużyn All Stars młodziczek starszych, młodziczek młodszych, młodzików starszych i młodzików młodszych.

Godz.10.00- występ szkoły Tito.

Godz.10.05 - otwarcie Gali przez Prezesa Śl.Zw.Kosz.

Godz.10.20 - wręczenie pucharów i medali (15 sztuk dla druzyny) zawodnikom trzem najlepszym zespołom

młodziczki młodsze: I JAS FBG Sosonowiec 1, II JAS FBG Sosnowiec 2, III RMKS Rybnik
młodziczki starsze:  I JAS FBG Sosnowiec, II SP 27 Katowice, III OLIMPIA Wodzisław Śl.
młodzicy młodsi: I MKKS Rybnik, II GTK Gliwice, III MKS Zabrze
młodzicy starsi: I GTK Gliwice, II MKS Dąbrowa Górnicza, III MOSiR Cieszyn

Godz.10.50 - prezentacja MVP oraz All Stars (5 najlepszych) w w/w kategoriach oraz mecz pokazowy (2x10min) -

I zespół: młodziczki starsze i młodzicy młodsi - trenerzy Kupczak Karol i Jacek Szewczyk (klubowe koszulki jasne )
II zespół: młodzicy starsi i młodziczki młodsze - trenerzy: Marcin Reszkiewicz i Kalińska Katarzyna  (klubowe koszulki ciemne )

Od godz.11.00 - udostępnienie sali gimnastycznej i siłowni dla rozgrzewki MVP i drużyn All Stars kadetek i kadetów.

Godz.11.25 - występ szkoły Tito.

Godz.11.30 - wręczenie pucharów i medali ( 15 sztuk dla drużyny) zawodnikom trzech najlepszych zespołów

kadeteki: I MOSM Byom, II MOS Katowice, III JAS-FBG Sosnowiec
kadeci: I MOSM Bytom, II GTK Gliwice, III HARTWIG Katowice

Godz.11.45 - przedstawienie i nagrodzenie reprezentacji dziewcząt za zdobycie drugiego miejsca w XVI OOM w Ostrołęce.

Godz.12.00 - prezentacja MVP oraz ALL Stars (10 najlepszych) w kadetkach i kadetach oraz mecz pokazowy (2x10min) - drużyny koedukacyjne.

I zespół ,,1piątka kadeci,, i 2 ,,piątka kadetki,, trenerzy: Radosław Fudali i Bakowski Jerzy (klubowe koszulki jasne )
II zespół ,,1 piątka kadetki,, i 2 ,,piątka kadeci,,  trenerzy: Kuciński Radosław i Kołcz Janusz  (klubowe koszulki ciemne )

Od godz.12.00 - udostępnienie sali gimnastycznej i siłowni dla rozgrzewki MVP i drużyn All Stars juniorek starszych i juniorek oraz juniorów starszych i juniorów.

Godz.12.35 - występ szkoły Tito.

Godz.12.40 - wręczenie pucharów i medali  ( 15 sztuk dla drużyny) zawodnikom trzech najlepszych zespołów

juniorki starsze: I RMKS Rybnik, II  JAS-FBG Sosnowiec, III MOSM Bytom
juniorki: I JAS-FBG Sosnowiec, II  RMKS Rybnik, III  MOSM Bytom
juniorzy starsi: I MICKIEWICZ Katowice, II AZS Katowice, III POGOŃ Ruda Śląska
juniorzy: I SMYK Prudnik, II MKS Zabrze, III MKKS Rynik

Godz.13.00 - wręczenie pucharów dla pierwszych trzech zespołów w rozgrywkach o wejście do 2 ligi mężczyzn

Godz.13.10 - prezentacja MVP oraz All Stars (5 najlepszych) w w/w kategoriach oraz mecz pokazowy (2x10min) 

.
I zespół -  juniorki starsze i juniorzy - trenerzy: Pierchała Wojciech i Michalak Tomasz
(klubowe koszulki jasne )
II zespół
- juniorzy starsi i juniorki - trenerzy: Breguła Sebastian i  Dyja Jacek
(klubowe koszulki ciemne )
Godz.14.00 Zakończenie IV Gali ŚKM



Jak zawsze, także i tym razem na gali zobacyzmy pojedynki All Star we wszytkich kategoriach wiekowych. Przentujemy zasady jakimi kierowlaiśmy sie przy wyborze tegrocznych składów, kotrego dokonywali kibice SKM oraz trenerzy.

Młodzik Młodszy U-13 - chłopcy urodzeni w roku 1997

Wyboru ALL STARS oraz MVP sezonu dokonali trenerzy z Finału A

 MVP U-13
Grocki Artur
MKKS Rybnik






ALL STARS U-14 sezon 2009/2010

 Grocki Artur MKKS Rybnik Kupczak Karol 
 Łojewski Wojciech  GTK Gliwice Łastawiecki  Dariuszobecność TAK
 Kurek Maciej MKS Zabrze Przybycin Mirosławobecność TAK
 Przewoźniak Beniamin MCKS Czeladź Mentel Andrzej obecność TAK 
 Boryka Dawid MKS Dąbrowa Górnicza  Glik Maciejobecność TAK


Ci zawodnicy wystąpią w meczu podczas Gali ŚKM, jeśli któryś z zawodników nie będzie mógł przybyć na Galę ŚKM w jego miejsce trener klubowy wybierze drugiego

Młodzik Starszy U-14 - chłopcy urodzeni w roku 1996

Każdy trener drużyny która wystąpiła w Finale A wybrał piątkę sezonu oraz zawodnika do tytułu MVP sezonu dodatkowo  trener kadry Śląska rocznika 96 także oddał swoje glosy. Do tego dodaliśmy najlepszą piątkę oraz MVP wyłonione z ankiety która była przeprowadzona na SKM. Po podliczeniu głosów wybraliśmy więc najlepszą piątkę sezonu oraz najlepszego zawodnika sezonu 2009/2010.

 MVP U-14
Wieczorek Patryk
MKS Dąbrowa Górnicza





ALL STARS U-14 sezon 2009/2010


         
Sanny
Oskar

GTK Gliwice
Wieczorek
Patryk

MKS Dabrowa G.
Kuboszek
Michał

MOSiR Cieszyn
Kostecki
Jakub
MKS Zabrze
Piszczek
Maciej
TKM Knurów



Kadet U-16 - chłopcy urodzeni w roku 1994

Każdy trener drużyny która wystąpiła w Finale A wybrał piątkę sezonu oraz zawodnika do tytułu MVP sezonu.Do tego dodaliśmy najlepszą piątkę oraz MVP wyłonione z ankiety która była przeprowadzona na SKM. Po podliczeniu głosów wybraliśmy więc najlepszą pierwszą i drugą piątkę sezonu oraz najlepszego zawodnika sezonu 2009/2010.Wszyscy zawodnicy zagrają w meczu ALL STRS podczas Gali ŚKM Tychy 2010

 MVP U-16
Migała Mateusz 
MOSM Bytom









ALL STARS U-16 sezon 2009/2010

         
Migała
Mateusz

MOSM Bytom
Sanny
Stanferd 
GTK Gliwice
Patoka
Jakub
MKS Zabrze
Zawadzki
Mateusz
MKS Dąbrowa
Kinczewski
Dawid

H.Katowice 

Druga piątka

         
Kołcz Kosma
GTK Gliwice
Wolnik Piotr
MOSM Bytom
 Pilch Rafał
 MKKS Rybnik
Wójcik Marcin
MKS Dąbrowa 
Kubaczka Michał
MOSiR Cieszyn


Juniorzy  U-18- chłopcy urodzeni w roku 1992/1993

Każdy trener drużyny która wystąpiła w Finale A wybrał piątkę sezonu oraz zawodnika do tytułu MVP sezonu.Do tego dodaliśmy najlepszą piątkę oraz MVP wyłonione z ankiety która była przeprowadzona na SKM. Po podliczeniu głosów wybraliśmy więc najlepszą piątkę sezonu ALL Stars oraz najlepszego zawodnika sezonu 2009/2010.Wszyscy zawodnicy zagrają w meczu ALL STRS podczas Gali ŚKM Tychy 2010

 MVP U-18
Stalicki Kacper 
SMYK Prudnik








ALL STARS U-18 sezon 2009/2010

        
Stalicki
Kacper

SMYK Prudnik
Madziar
Tomasz
SMYK Prudnik
Wziętek
Szymon
MKKS Rybnik
Deja
Dominik

MKS Zabrze
Kołakowski
Dawid

MKS Zabrze


Juniorzy Starsi  U-20- chłopcy urodzeni w roku 1990 i mł.

 MVP U-20
Jurczyński Paweł
POGOŃ Ruda Śląska






ALL STARS U-20 sezon 2009/2010

         
Jurczyński 
Paweł 
Adamczak
Wacław 
Gworek
Przemysław
Jurga
Adam 
Pawlik 
Mateusz
POGOŃ RudaAZS KatowiceAZS KatowiceMICKIEWICZUKS SP 27

Dziewczyny

ALL STRS U-20 Juniorki starsze

MVP U-20 Paulina Mycio RMKS RYBNIK

zawodniczkaklub 
Aleksandra Teklińska KS ODRA BRZEG
Marlena Deko  KS JAS FBG SOSNOWIEC
Agnieszka Papaja  UKS MOSM BYTOM
Justyna Kaczorowska RMKS RYBNIK
Paulina Mycio RMKS RYBNIK

ALL STRS U-18 Juniorki

MVP U-18
Klaudia Rutkowska KS JAS FBG SOSNOWIEC


 zawodniczkaklub 
Izabela  Łaszczuk  KS JAS FBG SOSNOWIEC
Klaudia Rutkowska KS JAS FBG SOSNOWIEC
Anna Szelwicka  RMKS RYBNIK
Izabella Krawczyk  UKS MOSM BYTOM
Sylwia Mazurkiewicz JKKS JASTRZĘBIE


ALL STARS U-16 Kadetki

MVP U-16
Kamila Wiewiórka UKS MOSM BYTOM


imie nazwisko klub
Kamila Wiewiórka  UKS MOSM BYTOM
Beata Paranowska UKS MOSM BYTOM
Anna Kordalska MKS MOS KATOWICE
Marzena Mazur UKS LA BASKET PIEKARY ŚLĄSKIE
Patrycja Kaczor KS JAS FBG SOSNOWIEC
 2 PIĄTKA XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Patrycja Swadzba  MKS MOS KATOWICE
Patrycja Szubrowska UKS MOSM BYTOM
Magdalena Dudek RMKS RYBNIK
Karolina Sierzchuła MKS Zabrze
Monika Kominowska  MKS MOS KATOWICE

ALL STRS U-14  Młodziczki starsze

MVP U-14 Dziewior Karolina KS JAS FBG SOSNOWIEC

zawodniczkaklub 
Karolina Dziewior  KS JAS FBG SOSNOWIEC
Anna Gajda  UKS SP 27 KATOWICE
Angelika Drózd  ŻKS OLIMPIA WODZISŁAW ŚLĄSKI
Nina Walda  UKS MOSM BYTOM
Agata Jaromin MOSM  tychy

ALL STRS U-13 Młodziczki Młodsze

MVP U-13  Sonia Mądro JAS-FBG Sosnowiec

zawodniczkaklub 
Sonia Mądro  KS JAS FBG SOSNOWIEC
Wiktoria Ziaja  KS JAS FBG SOSNOWIEC
Beata Leżoch  RMKS RYBNIK
Karolina Karlik UKS SP 27 KATOWICE
Magdalena Jabłońska  MKS Zabrze
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda Śląska
KS POGOŃ Ruda Śląska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi