Artykuł: Kadra Polski rocznik 1995 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 22 2017 14:52:51
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Go¶ci Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,874
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: ~Andew
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Kadra Polski rocznik 1995
KADRA POLSKI U-16 chłopcy urodzeni 1995 / 96
od naboru do Mistrzostw Europy
Kalendarz reprezentacji Polski
 

 termin dni miejsce..................
Impreza..............
 ilo¶c relacje skmfoto  film info www  zwycięstwa
 porażki
MIEJSCE 
7-19.VII.2015
 13Włochy Lignano
ME U20 Dywizja A
 12INFORMACJA
  WWW
    3 / 6
 XIV
18-28.VII.2013
 11Macedonia StrumicaME U18 Dywizja B
 12   WWW
    7 / 1
  II
28.07-7.08.2011  12Pardubice CzechyME U-16 Dywizja A
 12INFORMACJE FOTO FILMIKIWWW    4 / 5 XIV
  Słowenia 2 Sparingi 12 brak        
12-17.07   6Portugalia 3 Sparingi 12 INFORMACJE FOTO       1 / 2 
  Władysławowo 2 Sparingi  brak     
16-26.06 11Krosno Zgrupowanie  16INFORMACJE     
27.01-6.02.2011 11WładysławowoObóz 21INFORMACJE FOTOFILMIKI    
26-30.12.2010  5Budapeszt (Węgry)Turniej 12INFORMACJE       2 / 1     II
05-08.12.2010  4Iscar (Hiszpania)Turniej 12INFORMACJE      0 / 3   VI
18-21.11.2010  4COS SzczyrkKonsultacja 16INFORMACJE     
21-24.10.2010  4COS SzczyrkKonsultacja 16INFORMACJE     
1-10.08.2010 10 Biała PodlaskaNabór 33INFORMACJE     


 

ME U16 Dywizja A XIV utrzymanie Dywizji A
ME U18 Dywizja B II awans do Dywizji A
ME U20 Dywizja A  XIV spadek do Dywizji B
Bogusław Onufrowicz - Trener główny
Roman Prawica - Trener asystent
Łukasz Grudniewski - Trener asystent
Arkadiusz Miłoszewski - Trener główny
Bartlomiej Przelazly - Trener Asystent
Lukasz Grudniewski -Trener asystent
Mariusz Niedbalski - Trener główny
Marcin WoĽniak - Trener asystent
Piotr Bakun - Trener asystent
 Nowi zawodniczy w Kadrze
Nowi zawodniczy w Kadrze
 Skład poniżej w tabelkach
Paweł Dzierżak 95 - Trefl Sopot  > U20
Damian Szymczak 95 - Sieraków
Igor Wadowski 96 - Ochota Warszawa >U20
P. Żołnierewicz 95 - Asseco Gdynia >U20
Michał Marek 96  - Pyra Poznań
Mateusz Stawiak 96 - Truso Elbl±g >U20
Grzegorz Kulka 96  - Trefl Sopot  >U20
Dominik Olejniczak 96  - TKM Włocławek
Jakub Nizioł 96 - ¦lask Wrocław
Mariusz Konopatzki 95 - Basket Kwidzyn
Kamil Czosnowski 95 - MKS Pruszków
Artur Włodarczyk 96 - Trefl Sopot




Obecno¶ć SKM
  

SZTAB SZKOLENIOWY  U16

      
BOGUSŁAW ONUFROWICZ
TRENER GŁÓWNY
ROMAN PRAWICA
II TRENER 
ŁUKASZ GRUDNIEWSKI
II TRENER 
MARCIN GÓRKA
MASAŻYSTA




  FOTO Sylwetka............................Udział w TurniejachSukcesy indywidualne drużynowe.................................................... 
 1  Pruefer Filip
urodzony: 31.05.1996
miejsce:
klub: KORMORAN Sieraków
trener: Jarosław Czekała
klub: PBG Poznań
kadra: Wielkopolskie
wzrost: 208 cm.
pozycja: 5
ME Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Węgry 2010
Mistrz Polski SP Kraków 2008
Wicemistrz Polski U-14 Poznań 2009
Mistrz Polski OOM Pruszków 2010
Mistrz Polski OOM  Zambrów 2011
Mistrz Polski U-16 Kraków 2011
Mistrz Polski Gimnazjada Radom 2011
Jordan Brand Classic Camp Londyn 2011

Jordan Brand Classic Camp USA 2011
XIV miejsce ME U-16 Czechy
 2  Zywert Kamil
urodzony: 24.02.1996
miejsce: 
klub:KORMORAN Sieraków
trener: Jarosław Czekała
klub: POLITECHNIKA W-wa
kadra: Wielkopolskie
wzrost:
pozycja:
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Węgry 2010
Mistrz Polski SP Kraków 2008
Wicemistrz Polski ALL STARS U-14 Poznań 2009
Mistrz Polski OOM ALL STARS  Pruszków 2010
Mistrz Polski OOM Zambrów 2011
MVP 1 STRZELEC OOM Zambrów 2011

Koszykarski Talent rocz.96 Wyjazd do Turcji
Mistrz Polski U-16 ALLL STARS Kraków 2011
Mistrz Polski Gimnazjada Radom 2011
Jordan Brand Classic Camp Londyn 2011
XIV miejsce ME U-16 Czechy
 3  Walczak Marek
urodzony: 6.06.1995
miejsce:
klub: PYRA Poznań
trener: Tomasz Blaszczak
kadra: Wielkopolskie
wzrost: 190 cm.
pozycja:
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Węgry 2010
Mistrz Polski U-14 Poznań 2009
MVP MP U-14 Poznan 2009
Turniej Mistrzów Krajowych Moskwa 2009
Mistrz Polski OOM Pruszków 2010
ALL STARS OOM Pruszków 2010
III-Miejsce MP U-16 Kraków 2011
ALL STARS MP U-16 Kraków 2011

 4  Jeszke Damian
urodzony: 6.02.1995
miejsce:
wychowanek:
klub: Nowvum Bydgoszcz
trener: Pruchnicki Zbigniew
kadra: Kujawsko-Pomorskie
wzrost: 200 cm.
pozycja: 

SMS PZKosz Cetniewo
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Węgry 2010
III miejsce U-14 Poznań 2009
ALL STARS MP U-14 Poznan 2009
Wicemistrz OOM Pruszków 2010
MVP OOM Pruszków 2010
ALL STARS OOM Pruszków 2010
Superfinał VII miejsce EYBL Wilno 2010
XI miejsce ME U-16
MVP Turniej ISCAR Hiszpnia 2010
ALL STARS MP U-16 Kraków 2011
Jordan Brand Classic Camp Londyn 2011
 5  Krawczyk Adrian
urodzony: 17.01.1995
miejsce:
klub: ZASTAL Zielona Góra
trener: Leonard Zawicki
kadra: Lubuskie
wzrost: 180 cm.
pozycja:

SMS PZKosz Cetniewo
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Węgry 2010
 
 6  Socha Denis
urodzony: 7.01.1995
miejsce:
klub: TURÓW Zgorzelec
trener: Artur Ziemba
kadra: Dolnosl±skie
wzrost: 186 cm.
pozycja:
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Węgry 2010
Najlepszy Strzelec MP U-14 Poznan 2009
 7  Mazur Adam
urodzony: 1.06.1995
miejsce:
klub: WKK Wrocław
trener: Sebastian Potoczny
kadra: Dolnosl±skie
wzrost: 186 cm.
pozycja:
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Węgry 2010
ALL STARS MP U-14 Poznan 2009
Mistrz Polski U-16 Opalenica 2010
 8  Witliński Mikołaj
urodzony: 2.12.1995
miejsce:
wychowanek:
klub: GTK Gdynia
trener: Maciej Szel±gowski
kadra: Pomorskie
wzrost: 201 cm.
pozycja:

SMS PZKosz Cetniewo
ME U-16 Czechy 2011
Turniej Hiszpania 2010
Turniej Węgry 2010
III miejsce U-16 Opalenica 2010
ALL STARS OOM Pruszków 2010
Najlepszy gracz Polski TNO Węgry
 9  Michalik Szymon
urodzony:
miejsce:
wychowanek:
klub: PYRA Poznań
trener:
kadra: Wielkopolskie
wzrost:
pozycja:

ME U-16 Czechy 2011Mistrz Polski U-14 Poznań 2009
Turniej Mistrzów Krajowych Moskwa 2009
Mistrz Polski OOM Pruszków 2010
III-Miejsce MP U-16 Kraków 2011
 10  Pandura Piotr
urodzony:
miejsce:
wychowanek:
klub:
trener:
kadra: Podkarpackie
wzrost:
pozycja:

SMS PZKosz Cetniewo
ME U-16 Czechy 2011 
 11  Brenk Adam
urodzony:
miejsce:
wychowanek: MKK Gniezno
klub: TREFL Sopot
trener:
kadra: Wielkopolskie
wzrost:
pozycja: 
ME U-16 Czechy 2011 
Mistrz Polski OOM Pruszków 2010


 12 Wróbel Bartosz
urodzony:
miejsce:
wychowanek: ŁKS ŁódĽ
klub: GTK Gdynia
trener:
kadra: Łódzkie
wzrost:
pozycja: 
ME U-16 Czechy 2011  

Zawodnicy bior±cy udział w Turniejach
         
Szel±g Mateusz
urodz.23.01.199
miejsce:
Novum Bydgoszcz
trener:Pruchnicki
wzrost: 198 cm
kadra:Kujaw-Pomor.
pozycja:
Hiszpania 2010
Węgry 2010
Smołka Daniel
urodz:15.07.1995
miejsce:
MKKS Rybnik
trener: S. Grabiec
wzrost: 188 cm.
kadra: ¦l±skie
pozycja:
Hiszpania 2010
Węgry 2010
Krzywdziński T.
urodz: 16.01.1995
miejsce:
Nowvum Bydgoszcz
trener: Pruchnicki Z
wzrost: 200 cm
kadra:Kujaw-Pomor.
pozycja:
Hiszpania 2010
Dzierżak Paweł
urodz: 7.04.1995
miejsce:
KORSARZ Gdańsk
trener: Kwa¶niewski
wzrost: 180 cm.
kadra: Pomorskie
pozycja:
Hiszpania 2010
Węgry 2010
Wadowski Igor
urodz: 18.01.1996
miejsce:
Ochota Warszawa
trener: Foder
wzrost: 190 cm.
kadra: Mazowsze
pozycja:
Węgry 2010

Zawodnicy bior±cy udział w zgrupowaniach

                
Młynarczyk P.
6.02.1995
CZARNI Słupsk
trener:R.Jakubiak
wzrost: 196 cm.
Ornoch Barłomiej
20.03.1995
UKS 11 Warszawa
trener:Tomaszewski
wzrost: 191 cm
Bartkiewicz
15.06.1995
ŁKS ŁódĽ
trener:Kamecki M.
wzrost: 198 cm
Lis Maciej
25.06.1995
STAL Stalowa W.
trener:Skiba D.
wzrost: 188 cm
Łaszczyński Oskar
30.01.1995
ZASTAL Zielona G.
trener: L. Sawicki
wzrost: 193 cm. 
Michalik Szymon
28.01.1995
MOS SŁupca
trener:M.Górniak
wzrost:
Mariański Mateusz
28.09.1995
Novum Bydgoszcz
trener: Pruchnicki
wzrost: 185 cm
Pstrokoński Rafał
1995
POLONIA W-wa
trener: Nurek
wzrost:
               
Lipski Michał
8 Skierniewice
trener:K. Wiercioch
16.02.1995
wzrost: 192 cm
Piekarski Kacper
DUET Włocławek
trener:M.Piekarski
rocz.1995
wzrost:
Szymczak Damian
Sieraków
trener:J. Czekała
28.04.1996
wzrost
Przybo¶ Bartosz
¦LˇSK Wrocław
trener:F.Gryszko
7.07.1995
wzrost: 191 cm
Zawalski Damian
DUET Włocławek
trener:M.Piekarski
rocz.1995
wzrost:

Skorek Marcin
SLˇSK Wrocław
trener:Grudniewski
rocz.1996
wzrost: 200 cm
Włodarczyk Artur
WISŁA Kraków
trener:P.Piecuch
20.02.1996
wzrost 181 cm
Krefft Paweł
GTK Gdynia
rocz.1996
trener:T.Nosek
wzrost:

Komentarze
alek1 dnia kwiecień 24 2011 17:35:39
nie wiem po co brać młodszych jak jest tylu dobrych ludzi w tym roczniku s± wyj±tki jak Pruefer Filip rozumiem duży chłopak dobry i daje sobie rade u starszych Zywert Kamil również bardzo dobrze się spisuje... też chce zauważyć, że Szel±g, Smołka, Dzierżak Ci chłopcy nic nie wnosz± poprawnie graj± ale kadra chyba dla tych chłopakow jest co¶ ponad ich siły... jest paru chłopaków którzy lepiej od nich graj± i chyba by podołali temu zadaniu....
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi