Artyku≥: 1994 - SKM - Sl¬Īska koszyk√≥wka m¬≥odzie¬Ņowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Listopad 25 2017 01:10:10
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¬¶l¬Īska
  ¬¶l¬Īscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn√™trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew√≥dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¬¶l¬Īska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 2
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych: 1,878
Nieaktywowany UŅytkownik: 1
Najnowszy UŅytkownik: ~Jakub Jamrozik
Wspů≥praca

UKS Chromik ¬Įary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¬¶l¬Īska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l

¬¶l¬Īski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gda√Īsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Pozna√Ī

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¬¶l¬Īski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¬¶l¬Īska Letnia Liga Koszyk√≥wki

1994
TURNIEJE 2010/2011

Kategoria: JUNIOR U-18 rocz 1994/95

¬†organizatorgdzie....termin......dru¬Ņyny................................. MISTRZ ¬†WYR√ďNIENIA..................
 1 WIS£A

9-11.IX.2011

I Wis³a
Basket Cup
1. K¦ AZS KATOWICE
2. TS WIS¬£A KRAK√ďW
3. UKS MEDAGRO KOMOR√ďW
4. UKS MOSM BYTOM
5. GTK GLIWICE
6. MKS ZABRZE
7. UKS GIMBASKET WROC£AW
 WYNIKI
MVP: J√ď¬ĮWIAK Bartosz¬†
STRZELEC: JANIK Roman 
ALL STARS
WAWRZY√ĎSKI Mateusz¬†¬†¬†
W£ODARCZYK Artur      
B¡KIEWICZ Szymon      
NAPIEK£O Mateusz         
KO£CZ Kosma   

 2 WARSZAWA


9-11.IX.2011

XIII Memoria³
Olesiewiczów
1. ROSA SPORT RADOM
2. MKS POLONIA WARSZAWA
3. SZKO£A SPORTOWA WILNO
4. MALBAS MALME
5. WKK WROC£AW
6. MKS PRUSZK√ďW
7. MKS OCHOTA WARSZAWA
8. JAGIELONKA WARSZAWA
  WYNIKI 
MVP: Kamil Michalski
Strzelec: J. Mognusen
 3 SZCZECIN

9-11.IX.2011

V Niebuszewo
Cup
1. ASTORIA BYDGOSZCZ
2. SP√ďJNIA STARGARD SZCZ.
3. WILKI MORSKIE SZCZECIN
4. AZS KOSZALIN
5. BASKET KWIDZYN
 WYNIKI
MVP: Trze¶niewski 
STRZELEC: Uleryk Patryk

¬†4 K√ďRNIK

16-18.IX.2011

Puchar Burmistrza
Gminy Kórnik
1. PBG BASKET JUNIOR
2. WKK WROC£AW
3. GTK GDYNIA
4. ZASTAL ZIELONA G√ďRA
5. NOVUM BYDGOSZCZ
 WYNIKIMVP: M. Wielechowski
 5  INOWROC£AW

23-25.IX.2011


XXVII Memoria³
J. B¬Īczkowskiego
1. SKS Kasprowicz Inowroc³aw
2. Duet W³oc³awek
3. Jar Elbl¬Īg
4. Mikst Miêdzychód
  WYNIKI  
 6 OLSZTYN

23-25.IX.2011

XI Memoria³
Grzegorzewskiego
1. BASKET KWIDZYN
2. NOWY STYL W£OC£AWEK
3. TR√ďJECZKA OLSZTYN
4. ¬ĮUBRY BIA¬£YSTOK
5. OLIMP KÊTRZYN
6. OGRODNIK SOCHACZEW
7. CZARODZIEJE Z BIELAN
8. AS MR¬°GOWO
  WYNIKI

 

¬†7 ¬£√ďD¬¨

30.IX-2.X.2011

I Puchar
Prezesa £KS
1. MKS POLONIA WARSZAWA
2. S.K.S. „START ¬£√ďD¬¨
3. WILKI MORSKIE SZCZECIN
4. G-26 ASTORIA BYDGOSZCZ
5. £KS I KM £OD¬
  WYNIKIMVP: BANACH MACIEJ
Strzelec: ULERYK PATRYK
ALL-STARS:
JANUR DORIAN
TRZE¦NIEWSKI MACIEJ
STEGLI√ĎSKI ADAM
EFLER JAKUB
WAL PATRYK
 8  BYDGOSZCZ


7-9.X.2011 

IV Bydgoszcz
Cup
1. PYRA POZNA√Ď
2. JAGIELONKA WARSZAWA
3. G26 ASTORIA BYDGOSZCZ
4. MEDUZA GDA√ĎSK
5. UKS TR√ďJECZKA OLSZTYN¬†
  WYNIKI
MVP: S³omiewski P.
STRZELEC: Trze¶niewski
ALL-STARS     
Lekner Mateusz    
Zyzik Micha³    
Wilk Grzegorz    
Ka¬ľmierczak Jaros¬≥aw¬†¬†¬†¬†
Kwiatkowski Dawid    
Lorenc Micha³
 9  CZÊSTOCHOWA


11-12.XII.2011

XI Memoria³
Kowalskiego
1. WKK Wroc³aw
2. Stalowa Wola
3. Wis³a Kraków
4. AZS Czêstochowa
5. Mustaf Czêstochowa (PK)
  WYNIKIMVP: Damian Bolt
Strzelec: P. ¬†Gawro√Īski ¬†
¬†10¬† POZNA√Ď

28-30.XII.2011

XXVI Memoria³
Draba
1. PBG BASKET Pozna√Ī
2. KS ROSA Radom
3. MKK PYRA Pozna√Ī
4. MKS POLONIA Warszawa
5. SKM ZASTAL Zielona Góra
6. AZS Koszalin
   WYNIKI
ALL-STARS:

Filip TAISNER
Kacper RADWA√ĎSKI
Max DROSIK
Marcin JURKIEWICZ
Micha³ KOPIJ

 11  GDYNIA

27-30.XII.2011

GDYNIA CUP
1 GTK Gdynia
2 BJBS Ryga
3 Wis³a Kraków
4 STK Wilki Morskie Szczecin
5 BJBC Keizarmezs
6 KSE Jaszberenyi
   WYNIKI

 

ALL-STARS:

Jakub Pietkiewicz
Karlis Muiznieks
Patryk Uleryk
Niklavas Lejasmeijers
Jakub Frankiewicz
Mate Szappanos
12   BYDGOSZCZ


16-18.III.2012

V BYDGOSZCZ CUP
1. Astoria Bydgoszcz 
2. Novum-WSG Bydgoszcz 
3. Wilki Morskie Szczecin 
4. UKS Trójeczka Olsztyn 
5. Sudety Jelenia Góra 
6. Astoria II Bydgoszcz 
 WYNIKI  

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Ankieta dla UŅytkownikůw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
45% [5 G≥osůw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G≥osůw]

G≥osůw: 11
RozpoczÍta: 01/02/2010 16:57
ZakoŮczona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi