Artykuł: 1996 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 30 2017 11:09:46
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Go¶ci Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

1996
TURNIEJE MĘSKIE sezon 2013/2014  Kategoria: JUNIOR U-18 rocznik 1996/97

  ORGANIZATORgdzie, termin...... KLASYFIKACJA.KONCOWA........... FOTKA..MISTRZA RELACJA WYRÓŻNIENIA................. 
01   BYDGOSZCZ

19-21.IV.2013

VII
BYDGOSZCZ CUP
1 MKS Grójec
2 NOVUM Bydgoszcz
3 ASTORIA Bydgoszcz
4 Bombardier Szczecin
5 Niwa O¶więcim
6 Kasprowicz Inowrocław


  WYNIKI 
MVP - Doliński Kamil

ALL-STARS:
Kutta Karol
Doliński Kamil
Kocewiak Damian
Borawski Kacper
Fatz Mateusz
02   GNIEZNO

2-5.VII.2013

XI
MIĘDZYNARODOWY
TURNIEJ
1. KS Niwa O¶więcim
2. Limerick Lakers BC
3. MKS Grójec
4. Bombardier Szczecin I
5. Ironi Ness Ziona
6. Brivsolis BC
7. Bombardier Szczecin II
8. Lider Swarzędz
9. La Basket Warszawa
10. SV Haspe 70 
  WYNIKIMVP: 
Nowak Wojciech
03   WARSZAWA

6-8.IX.2013

Memoriał
Olesiewiczów
 
1 MKS Pruszków
2 PKK Żubry Białystok
3 Stenhus Colegee  (Dania)
4 MKS Polonia Warszaw
5 MKS Ochota Warszawa
6 La Basket Warszawa
  WYNIKI 
04   KRAKÓW

13-15.IX.2013

II Puchar Prezesa
TS Wisła
 
1 MKS D±browa Górnicza
2 WKS ¦l±sk Wrocław
3 Akademia Rosa Radom
4 TS Wisła Kraków
5 SKM Zastal Zielona Góra
6 UKS Regis Wieliczka
7 MKS Grójec
8 Gdańska Sz.K. Młode Lwy
  WYNIKIMVP: Wieczorek Patryk
ALL-STARS
Przybylski Marcin
Pabianek
Kołkowski Dawid
Piszczek Maciej
Rachelski Marcin
05  WIELICZKA

20-22.IX.2013

Turniej
Juniora 
1 WKK Wrocław 
2 ¦LˇSK Wrocław
3 WISŁA Kraków
4 REGIS Wieliczka 
5 GIM 2 Przemy¶l
6 MSK Keżmarok 
  WYNIKIMVP: Wiktor Sewioł 
Strzelec: Rodak Bartek
ALL-STARS
Jakub Natkaniec
Kamil Kolber
Jakub Nizoł
Michał Zakrzewski
Emiljian Skoczylas  
06   ¦WINOUJ¦CIE

20-22.IX.2013

Memoriał
Grygiela
1 BOMBARDIER 1996
2 SPÓJNIA STARGARD
3 ŻAK KOSZALIN
4 BOMBARDIER 1997
5 ¦WINOUJ¦CIE OLDBOY
6 MŁODE ¦WINOUJ¦CIE

  WYNIKI MVP: KAMIL KERL
ALL-STARS:
Mateusz Obrębski
Andrzej Kara¶
Przemysław Opałka
Darek Kosel
Jacek Jackowski
07  POZNAŃ

21-22.IX.2013

Puchar Dyrektora
ZSO nr 2
1.PBG BASKET POZNAN
2.TKM WŁOCŁAWEK
3.GTK GDYNIA
4.VIII LO Poznań

      BRAK FOTKI  
08  GDYNIA

27-29.IX.2013

Puchar Prezesa
Lotos

1. Trefl Sopot
2. SMS Władysławowo
3. MTS Basket Kwidzyn
4. PKK Żubry Białystok
5. GTK Asseco Gdynia
6. KSE Jeszberenyi
 

       BRAK FOTKIWYNIKI MVP: Artur Włodarczyk
ALL-STARS
Kacper Więckowski
Maciej Bojanowski
Zsolt Gomori
Mateusz Stawiak
Grzegorz Kulka
Paweł Borys
09   WROCŁAW

27-29.IX.2013

Pontyfikat
Papieski

 
1. WKS ¦l±sk Wrocław
2. MKS Zabrze
3. WKK Wrocław
4. MKS Pruszków
5. Górnik Wałbrzych
6. PBG Poznań 

  WYNIKI MVP: Jakub Nizioł
ALL-STARS:
Oscar Sanny
Michał Zakrzewski
Krzysztof Puchalski
Maciej Krzymiński
Mikołaj Kurpisz 
10   BYDGOSZCZ

27-29.IX.2013

Bydgoszcz Cup
1. Novum/Astoria I Bydgoszcz
2. BC Obra Ko¶cian
3. Novum/Astoria II Bydgoszcz
4. Truso Elbl±g
5. Korsarz Gdańsk
6. Polonia 1912 Leszno


 

      BRAK FOTKI
 
MVP: Domański Łukasz
ALL-STARS:
Frackiewicz Łukasz
Wardziński Łukasz
Klimczok Maciej
Szuszkiewicz Kacper
Dylicki Tomasz

11
  POZNAŃ

28-30.XII.2013

XXVIII Memoriał
W. Draba

1. SKM ZASTAL Zielona Góra
2. MKS POLONIA Warszawa
3. M.K.S. Grójec
4. MKK PYRA I Poznań
5. GTK ASSECO Gdynia
6. MKK PYRA II Poznań
 
  WYNIKI
ALL-STARS:

Marcel PONITKA
Konrad KARPIŃSKI
Kamil DOLIŃSKI
Witold NOWAK
Filip RADZIK

TURNIEJE MĘSKIE  sezon 2011/2012
   Kategoria: Kadet U-16 rocznik 1996/97

 ORGANIZATORgdzie, termin......KLASYFIKACJA.KONCOWA........... FOTKA - MISTRZARELACJAWYRÓŻNIENIA.................
 1 KRAKÓW

2-4.IX

WAWELSKIE
SMOKI
1. MKS DˇBROWA GÓRNICZA
2. WKK WROCŁAW
3. STALOWA WOLA
4., WISŁA KRAKÓW
5. REGIS WIELICZKA
6. MOSIR CIESZYN
7. WKK WROCŁAW 97
8. MKS MOS KONIN
 WYNIKIMVP: P.Wieczorek
Strzelec: A. Włodarczy
ALL-STARS
K. Kolber
M.Serbakowski
M. Żurawicz
M.Bartosik
A. Włodarczyk
 2 WARSZAWA

2-4.IX

URSYNÓW
CUP 2011
1. POLONIA WARSZAWA
2. GIM 92 URSYNÓW
3. STS NOWY SˇCZ
4. PUŁAWSKI PRAGA WARSZAWA
5. TRÓJKA ŻYRARDÓW
6. LEGIA Warszawa
7. GOSiR Piaseczno
8. Biało Czarni Kra¶nik
 WYNIKIMVP: G. Kulka
Strzelec: G. Kulka
ALL STARS
M. Wieluński
K. Zywert
Kmak
A. Nowakowski
Ignatiuk
 3 KIELCE

9-11.IX

PUCHAR
MOSiR
1. MKK MDK KIELCE
2. UNIA TARNÓW
3. GIMBASKET WROCŁAW
4. CRACOVIA KRAKÓW

 WYNIKIMVP: Ł. Pawlak
ALL STARS:
K. Rudnicki
K. Szurant
P. Kryczyk
K. Majchrzak
Ł.Pawlak
 4 SZCZECIN

9-11.IX

NIEBUSZEWO
CUP 2011
1. WKS ¦LˇSK WROCŁAW
2. ASTORIA BYDGOSZCZ
3. WILKI MORSKIE SZCZECIN
4. KADRA BERLIN 97
5. UKS 7 TREFL SOPOT
6. KADRA ZACHODNIOPOMORSKIE
7. ¦LˇSK WROCŁAW 97
8. EUROPEAN ELITE GERMANY



WYNIKI


MVP: J. Nizioł
Strzelec: J. Nizioł

 5 CIESZYN

16-18.IX

FESTIWAL
KOSZYKÓWKI
1. WKS ¦LˇSK WROCŁAW
2. MOSiR CIESZYN
3. WKK WROCŁAW
4. REGIS WIELICZKA
5. WISŁA KRAKÓW
6. MKKS RYBNIK
 WYNIKIMVP: J. Nizioł
Strzelec: M. Kuboszek
ALL-STARS
D. Kołkowski
L. Junger
B. Krogulewski
M. Kuboszek
K. Kolber
 6 WARSZAWA

16-18.IX

MEMORIAŁ
DZIUGIEŁA
MKS PRUSZKÓW
MKS OCHOTA WARSZAWA
MKS GRÓJEC
MKS POLONIA WARSZAWA
OSiR – TROJKA ŻYRARDÓW
UKS PUŁASKI WARSZAWA
UKS GIM. 92 URSYNÓW
SK „ LEGIA” WARSZAWA
GOSiR PIASECZNO
REPREZENTACJA MAZOWSZA 97
 WYNIKIBRAK WYNIKÓW
 7 BYDGOSZCZ


16-18.IX

MEMORIAŁ
ZAMIARY
1. GTK GDYNIA
2. ASTORIA BYDGOSZCZ
3. NOVUM BYDGOSZCZ
4. TKM WŁOCŁAWEK
5. BASKET KWIDZYN
6. PYRA POZNAŃ
7. ŻAK KOSZALIN
8. KADRA KUJ-POM 97
 WYNIKI 
 8 BIAŁYSTOK

23-25.IX

MEMORIAŁ
LENCZEWSKIEGO
1. MKS OCHOTA WARSZAWA
2. GOSSM WARSZAWA
3. BSK KADET BIAŁA PODLASKA
4. UKS GIMBASKET 15 BIAŁYSTOK
5. PKK ŻUBRY
6. UKS ŁAPA ŁAPY
 WYNIKI MVP: I. Wadowski
ALL-STARS
K.Sokół
K. Koot
M Bojanowski
B. Gromadka
K. NiedĽwiedĽ
Ł. Bujno
 9 BARCIN

24.IX

PAŁUKI BASKET
CUP 2011

1. ASTORIA BYDGOSZCZ
2. NOVUM BYDGOSZCZ
2. BPTK BARCIN
3. BASKET 2010 KRUSZWICA
 WYNIKIMVP: K. Wenderski
Obrońca: F. Sobecki
ALL-STARS
M. Rzadkowalski
Sz. Peka
M. Kwiatkowski
S. Konieczyński
J. Moczoszyn
 10 WIELICZKA


30.IX-2.X

I TURNIEJ
KADETÓW
1. POLONIA WARSZAWA
2. ¦LˇSK WROCŁAW
3. REGIS WIELICZKA
4. GTK GDYNIA
5. WKK WROCŁAW
6. WISŁA KRAKÓW
7. OBRA KO¦CIAN
8. ŻUBRY BIAŁYSTOK
 WYNIKIMVP: K. Kolber
Strzelec: P. Kreft
ALL-STARS
M. Kapa r.97
J. Burant
A. Kulasiak r.97
J. Nizioł
G. Kulka
 11 WŁOCŁAWEK

30.IX-2.X

WŁOCŁAWEK
CUP 2011
1. TKM WŁOCŁAWEK
2. BRYZA KOLBUDY
3. BASKET KWIDZYN
4. WILKI MORSKIE SZCZECIN
5. DUET WŁOCŁAWEK
6. LEGION LEGIONOWO
 WYNIKIMVP: B. Jankowski
Strzelec: A. Osiński
ALL-STARS
M. Korowajczyk
R. Tubalski
C.Zawalich
T. Flont
K. Wronkowski
 12  BYDGOSZCZ

7-9.XI

BYDGOSZCZ
CUP 2011
1. OCHOTA WARSZAWA
2. KORSARZ GDAŃSK
3. ASTORIA BYDGOSZCZ
4. ZASTAL ZIELONA GÓRA
5. NOVUM BYDGOSZCZ
6. GIMBASKET BIAŁYSTOK
 WYNIKIMVP: A. Kurek
Strzelec: I.Wadowski
ALL STARS"
K. Kott
M. Dellegat
M. Fatz
M. Stawiak
F. Przybylski
 13  BIAŁYSTOK


11-13.XI
1 ALYTUS LITWA
2 MKS GRÓJEC
3 ŻUBRY I BIAŁYSTOK
4 GIMBASKET BIALYSTOK
5 LEGION LEGIONOWO
6 ŻUBRY 95 (PK)
   WYNIKI 
 14  WROCŁAW

2.-4.XII

BASKET
WROCŁAW 96
CUP 2011

1. WKS ¦LˇSK WROCŁAW I
2. WKK WROCŁAW
3. TKM ANWIL WLOCŁAWEK
4. Turów Zgorzelec
5 Regis Wieliczka
6. WKS ¦LASK WROCŁAW II
  WYNIKI 
MVP: Kliniewski
STRZELEC:  Kołkowski
ALL-STARS
DAWID KOŁKOWSKI
ADAM KURA¦
KACPER WRONKOWSKI
MARIUSZ BARTCZAK
ADAM KULASIAK
BOĆ ORZECHOWSKI
 15  STARGARD
SZCZECIŃSKI


16-18.XII

PUCHAR
PRZEZYDENTA RP

1 ZSSO GTK GDYNIA
2 WKS ¦LˇSK WROCŁAW
3 STK CZARNI SŁUPSK
4 STK WILKI MORSKIE SZCZECIN 
5 MKKS ŻAK KOSZALIN
6 MOS SANIT STARGARD
7 MKS NOVUM BYDGOSZCZ
8 MUKS KOTWICA 50 KOŁOBRZEG
  WYNIKI MVP: Krefft Paweł
Strzelec: Krefft Pawel
ALL-STARS
Podgórski Artur
Sanny Oskar
Czerniawski Paweł
Litwin Damian
Kapral Aleksander
16  GRÓJEC

27-29.I.2012 
1 MKS Grójec
2 Pułaski Warszawa
3 Żubry Białystok
4 MUKS Piaseczno 




  WYNIKI  
 17  WISŁA

13-15.IV 2012
nowy termin

II WISŁA
BASKET CUP
1.MKS Grójec
2.MKS Zabrze
3.STK Wilki Morskie Szczecin
4.UKS Regis Wieliczka
5.TS Wisła Kraków
6.MOSiR Cieszyn
7.UKS SP 27 Katowice

  WYNIKI MVP: Dolińskii Kamil
Strzelec:Jakubczak
Pi±tka Turnieju
Kostecki Jakub
Chor±żak Jakub
Kapral Aleksander 
Rola Jakub
Kocewiak Damian 
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi