Artykuł: 1997 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 27 2017 14:36:03
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medaliści MP

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,875
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Dafik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

1997
U-18 TURNIEJE MĘSKIE sezon 2014/2015 Kategoria: Junior   rocznik 1997/98

 ORGANIZATOR
GDZIE.KIEDY......KLASYFIKACJA........................
FOTKA MISTRZA
WYNIKI
WYRÓŻNIENIA...............
01
  RADOM

5-8.VI.2014

Radom Cup
1 ROSA Radom
2 Górnik Wałbrzych
3 Nenufar Kode Ełk
4 Pogoń Ruda Śląska




 WYNIKI
MVP: Kołakowski Filip
Strzelec: Bejnar Kacper
5 ALL-STARS
Staszak Igor
Pustelnik Sebastian
Łowczyk Maciej
Krzymiński Maciej
Bejnar Kacper
02

 GNIEZNO

4-6.VII.2014

XII
Międzynarodowy
1 Polonia 1912 Leszno   
2 Bombardier Szczecin I   
3 La Basket Warszawa   
4 EMET Basket Szczecinek   
5 Brivsolis BC   
6 KS Niwa Oświęcim   
7 IFLO Biała Podlaska   
8 CD Magec Tías   
9 Bombardier II Szczecin   
10 SV Haspe 70   
11 VfL Grasdorf
  WYNIKI
MVP    
Paweł Ciechanowski
Bombardier Szczecin
03
  PRZEMYŚL

29-31.VIII.2014

VI Karpatia Park
1. Gim Baskets 2 Przemyśl
2. BKM Svit
3. BSK Kadet Biała Podlaska
4. ŠKM Akademik Prešov
5. BK MŠK Kežmarok



  WYNIKI
MVP: Marcin Siwak
ALL – STARS
Mateusz Osikowicz
Jan Krull
Jan Malesa
Jakub Banas
Sylwester Marek
04
 WARSZAWA

5-7.IX.2014

Memoriał
R. Z Olesiewiczów
1.Rosa Sport Radom
2.Żubry Białystok
3.Polonia Warszawa
4.MKS Pruszków
5.Basket AZS PW Warszawa
6.LaBasket Warszawa
7.Trójka OSiR Żyrardów
8.Ochota Warszawa
 WYNIKIMVP: Wydra Patryk
Strzelec: Stopierzyński H
ALL-STARS
Chruściej Jan
Kołakowski Filip
Wątroba  Wojciech
Bombrych Michał
Murawski Andrzej
05
  LESZNO

19-21.IX.2014

Leszno Basket
Cup

1. Obra Kościan
2. Bombardier Szczecin
3. Polonia Leszno
4. LA Basket Warszawa
5. Gimbasket Wrocław
6. PKK 99 Pabianice


 WYNIKIStrzelec: G. Koczorowski

5 ALL-STARS
Paweł Gałczyński
Adrian Łukaszewicz
Karol Owczarczyk
Robert Szatkowski
Filip Fabian
06
 WIELICZKA

19-21.IX.2014

III Wieliczka Cup
1 Wisła Kraków
2 MKS Dąbrowa Górnicza
3 Śląsk Wrocław
4 Siarka Tarnobrzeg
5 ŁKS Łódź
6 REGIS Wieliczka


 WYNIKIMVP Jan Rerak

5 All Stars
Majka Kacper
Boryka Dawid
Bożenko Sebastian
Dzierżkowski
Pawluk Piot
07
  POZNAŃ

26-28.IX.2014

Puchar Firmy
Biofarm

1 Rosa Sport Radom
2 Biofarm BJ Poznań
3 WTK Włocławek
4 Polonia Warszawa
5 Pyra Poznań
6 Zastal Zielona Góra


  WYNIKI MVP: Damian Orębski

6 ALL-STARS

Hubert Stopierzyński
Szymon Ryżek
Adam Chojnacki
Michał Samsonowicz
Wojciech Frąckowiak
Damian Pogoda
08
  OLSZTYN

26-28.IX.2014

IX Turniej im.
A. Grzegorzewskiego

1.BASKET TORUŃ
2.NENUFAR EŁK
3.TRUSO ELBLĄG
4.OLIMPIJCZYK ŁOMŻA
5.TRÓJECZKA OLSZTYN
6.OSIR SOCHACZEW





WYNIKI
5 ALL-STARS:
PIOTR DRAPIŃSKI
HUBNER HUBNER
BARTOSIEWICZ JAKUB
KARTASZOF KRYSTIAN
ZIEMKIEWICZ DOMNIK
09
  RAWICZ

26-28.IX.2014

XXI memoriał
S.Pietraszka
1 Górnik Wałbrzych 
2 Regis  Wieliczka
3 Polonia Leszno
4 Zastal Zielona Góra 
5 Pogoń Ruda Śląska 
6 RKKS Rawia Rawicz


  WYNIKIMVP:
Jeziorowski Damian 

Król Strzelców
Durski Damian

U-16 TURNIEJE MĘSKIE sezon 2012/2013 Kategoria: Kadet  rocznik 1997/98

 ORGANIZATORGDZIE.KIEDY......KLASYFIKACJA...................... FOTKA MISTRZARELACJA WYRÓŻNIENIA............ 
01   WARSZAWA

31.VIII-2.IX

URSYNÓW
CUP

1 Polonia Warszawa
2 Żak Koszalin
3 Gim 92 Ursynów
4 MKS Dąbrowa Górnicza
5 Trójka Żyrardów
6 WKK Wrocław
7 Biało –Czarni Kraśnik
8 LA Basket Warszawa
  WYNIKI
MVP: M. Wiszomirski

Najlepszy Obrońca
Szymon Kiwilsza

02  CIESZYN

8-9.XI.2012

III FESTIWAL
KOSZYKÓWKI
1 Hawajskie Koszule Żory
2 GTK Fluor Gliwice
3 KS MOSiR Cieszyn 
4 KS MOSM Tychy
5 Czarodzieje z Bielan W-wa

  WYNIKI MVP: Szymon Lipka 
03 KRAKÓW

7-9.IX.2012

XVI PUCHAR
WAWELSKICH
SMOKÓW
 
1 WISŁA KRAKÓW
2 WKK WROCŁAW
3 MKKS RYBNIK
4 UKS GIM BASKET PRZEMYŚL
5 REGIS WIELICZKA
6 KADRA KOZKOSZ
7 M-G SZS ŻYCHLIN
8 MKS ZABRZE
  WYNIKI 
MVP - Jan Rerak
Strzelec:T. Palmowski
ALL-STARS
Mateus Gawlina
Dominik Rutkowski
Kacper Majka
Artur Grocki
Michał Kozaczyński
04  WARSZAWA

14-16.IX.2012

VIII TURNIEJ
WACŁAWA
DZIUGIEŁA
1. POLONIA I WARSZAWA
2. MKS  OCHOTA  WARSZAWA
3. KADRA  MAZOWSZA  98’
4. LA BASKET  WARSZAWA
5. JAGIELLONKA  WARSZAWA
6. TRÓJKA   ŻYRARDÓW
7. GIM  92 URSYNÓW  W-WA
8. MUKS PIASECZNO
9. MKS GRÓEJC
10. MKS PRUSZKÓW
11. MAK  URSYNÓW  W-WA
12. N. DWÓR MAZOWIECKI
13. POLONIA II  WARSZAWA
   
WYNIKIMVP:
Michał Kierlewicz
05   BYDGOSZCZ

14-16.IX.2012

XXI Memoriał
R. Zamiary
 
1. MKK Pyra Poznań
2. MKS Novum Bydgoszcz
3. Basket Kwidzyn
4. SKM Zastal Zielona Góra
5. TKM Włocławek
6. MOS Konin
7. Kadra woj. Kuj-Pom '98
8. KK Astoria Bydgoszcz

   
WYNIKI 
MVP: W. Frąckowiak
ALL-STARS
Eryk Chmielewski
Krystian Czyżnikiewicz
Filip Hirsz
Kacper Janecki
R. Wojciechowski
Marcin Maliński
Jakub Tuszyński
Cezary Łapiński
06  KIELCE

14-16.IX.2012

II PUCHAR
MOSiR
1. MKS PIOTRÓWKA RADOM
2. KS NIWA OŚWIĘCIM
3. ŁKS ŁÓDŹ
4. ZKS UNIA TARNÓW
5. MKK-MDK KIELCE


   WYNIKI Sebastian Bożenko
Sebastian Bogusz
Maciej Białek (MKK
Łukasz Deja
Mateusz Łąpieś


07   GDYNIA

14-16.IX

MEMORIAŁ
M.DYDEK
 
1.STK CZARNI Słupsk
2.GTK I Gdynia
3.KORSARZ Gdańsk
4.GTK II Gdynia
5.BASKET-ÓSEMKA Wejherowo
6. UKS DE LA SALLE Gdańsk
  WYNIKI MVP: Jakub Młyński  
08  KOSZALIN

14-16.IX

Turniej im.
Lecha Żyły
1. UKS GIM 92 Ursynów
2. MKKS Żak Koszalin I
3. SKK Kotwica Kołobrzeg
4. Basket Gorzów Wlkp.
5. MOS Spójnia Stargard
6. MKKS Żak Koszalin II

 

   
WYNIKI MVP: Sz.Kiwilsza
OBROŃCA: J Skalski
za ,,3’’ R. Wudarski
ALL-STARS
Kacper Bejnar
Piotr Kupczyk
Krzysztof Urban
Wojciech Melone
Mateusz Uchman
09   WROCŁAW

21-23.IX.2012

WKK KRASNAL
CUP
1 UKS 7 TREFL SOPOT 
2 WKK WROCŁAW 
3 WISŁA KRAKÓW
4 GIM 92 URSYNÓW
5 KASPROWICZ Inowrocław 
6 ŚLĄSK Wrocław
  WYNIKI MVP: Michał Kolenda 
Strzelec:W.  Sewioł
ALL-STARS
Jakub Natkaniec
paweł Dąbkowski
M. Janiszewski
Michał Stachowicz
M. Szczypiński 98'
10  WIELICZKA

28-30.IX.2012

II TURNIEJ
KADETÓW
WIELICZKA
1 BASKET TEAM OPALENICA
2 MKS OCHOTA WARSZAWA
3 WISŁA KRAKÓW
4 REGIS WIELICZKA
5 SIARKA  TARNOBRZEG
6 GTK 98 GDYNIA (1 z 97)
7 ŚLĄSK 98  WROCŁAW
8 KADRA 98 MAŁOPOLSKA
WYNIKI 
MVP: GRUSZCZYŃSKI
Strzelec: M PONITKA
ALL-STARS:
A.SZLESIŃSKI
SZYMON WALCZAK
MACIEJ GĘBALA
MICHAŁ SKRZYPEK
ADAM KULASIAK
11   WARSZAWA

5-7.X.2012

VI PRAGA 
CUP

1 POLONIA WARSZAWA
2 WKK WROCŁAW (1998)
3 BASKET KWIDZYN
4 JAGIELONKA WARSZAWA
5 TRÓJKA ŻYRARDÓW
6 KADRA 98 MAZOWSZE
7 TKM WŁOCŁAWEK
8 LABASKET WARSZAWA
9 STS NOWY SĄCZ
10 LEGION LEGIONOWO
 
WYNIKI 
MVP: M Kierlewicz 
Strzelec: Leszczyński
ALL-STARS

FRANCISZEK RUSSEK
FILIP KOŁAKOWSKI
MATEUSZ SZCZYPIŃSKI
MATEUSZ SULARZ
MARCIN STASIUK
12   BIAŁYSTOK

5-7.X.2012

II MEMORIAŁ
LENCZEWSKIEGO
1. OCHOTA WARSZAWA
2. TRUSO ELBLĄG
3. GIMBASKET 15 BIAŁYSTOK
4. START LUBLIN
5. MTS ZAMBRÓW
6. OSTROWIANKA OSTRÓW M


  WYNIKI
MVP: Mateusz Rogucki
Strzelec : B. Majewski
ALL-STARS
Mateusz Just
Michał Bieńko
Mateusz Czechowski
Bogumił Duda
Adrian Gawrychowski
Michał Grabowski
13   ŻYRARDÓW

16-18.XI.2012

XII PUCHAR
PREZYDENTA
ŻYRARDOWA

1 UKS TRÓJKA ŻYRARDÓW
2 KUJAWSKO-POMORSKIE 98
3 BK OPAVA (Czechy)
4 ŁKS ŁÓDŹ
5 START LUBLIN
6 UKS GIMBASKET BIAŁYSTOK
7 MKS GRÓJEC
8 BK KRNOV (Czechy)
9.TUKUMA SPORTA SKOLA
10 UKS TRÓJKA 2 żyradów
  WYNIKI
MVP:
ODOLCZYK KAROL
TRÓJKA ZYRARDÓW

NAJLEPSZY STRZELEC:
TOMAS MIMRAT
BK OPAWA

14  OPALENICA

1-2.XII.2012

Turniej
Kadeta
1 Basket Team Opalenica
2 Górnik Wałbrzych
3 Novum Bydgoszcz
4 Obra Kościan
5 Kadra Mazowsza


   WYNIKIMVP: H. Stopierzyński
Strzelec: M. Skrzypek
ALL-STARS:
Olaf Wysocki
Patryk Stankowski
Maciej Krzymiński
Stanisław Kiszka
Dominik Łukowski
15   POZNAŃ

28-30.XII.2012

MENORIAL
W DRABA
1. MKK PYRA Poznań
2. WKK Wrocław
3. GTK Gdynia
4. KADRA WIELKOPOLSKI ‘98
5. MKK BASKET Gorzów
6. NOVUM Bydgoszcz
   WYNIKIALL-STARS:

Mateusz JANKOWSKI
Karol KOBZAR
Eryk CHMIELEWSKI
Witold NOWAK
Wojciech FRĄCKOWIAK
16  CHOCEŃ

4-6.I.2013

Turniej Kadeta
1. Basket Team Opalenica  
2. Partizan Skopje Macedonia
3. Kadra Kuj-Pomorskie 98
4. TKM Włocławek  
5. Polonia Warszawa
6. Bombardier Szczecin
  WYNIKI
MVP: StopierzyńskH.

Center: Stefan Milevski

Strzelec: Maslinko A.

17   WŁOCLAWEK

11-13.I.2013

WŁOCŁAWEK CUP
1 WKK Wrocław
2 TKM Wloclawek
3 BA S. Marciulionis Vilnius
4 Kadra K-P 98


   WYNIKI MVP: Kobazar Karol 
ALL-STARS
Kapa Michał
Grzelak Jakub
Nemeika Arminas
Laukys Edwards  
Marchlewski Stefan
18   CHOCEŃ

4-6.I.2013

TURNIEJ
KADETA
1 UKS 7 TREFL SOPOT
2 KADRA 98 KUJ-POM
3 TORNADO II KOWNO
4 TORNADO I KOWNO
5 BS PERKUNAS KOWNO
6 SKM WILNO
7 OSIR INOWROCŁAW
8 BASKET WEJHEROWO
9 NOVUM BYDGOSZCZ
10 KASPROWICZ Inowrocław 
  WYNIKI MVP:
KOLENDA M.
PLAYMAKER:
CIESIELSKI D.
CENTER:
TILINDE A.
STRZELEC:
SEWIOŁ W.
,,3 pkt,,
RATAJCZAK M. 
 19  WAŁBRZYCH

19-21.IV.2013

ZŁOTA
DRUŻYNA
1 BASKET OPALENICA
2 GÓRNIK TRANS WAŁBRZYCH
3 WKK WROCŁAW
4 WISŁA KRAKÓW
5 KADRA 98 DOLNEY ŚLĄSK
6 SKS STAROGARD GDAŃSKI

  WYNIKI MVP:Michał Skrzypek
Strzelec: M Szczypiński
ALL-STARS:
Damian Durski 
Dominik Rutkowski
Mateusz Szczypiński 
Mateusz Gawlina 
Dawid Gruszczyński
20   PRZEMYŚL

19-21.IV.2013

V KARPATIA
1. Gim Baskets 2 Przemyśl
2. 04 AC LB Spišská Nová Ves
3. Kadra Lubelszczyzny
4. BKM Svit
5. Politechnika Lwów
6. ŠKM Akademik Prešov


   WYNIKIMVP: Kacper Majka
Strzelec: Osikowicz M.
ALL STAR:
Badio Stiepan
Żupina Richard
Ovciarik Andriej
Kubasky Samuel
Emilian Skoczylas
Filipiuk Kacper 

U-15 TURNIEJE MĘSKIE sezon 2011/2012
Kategoria: Kadet młodszy rocznik 1997

 organizatorGDZIE.KIEDY........klasyfikacja........................... zwycięzcywyniki wyróżnienia..............
01 LUBLIN

9-11.IX
1 UKS Gim 92 Ursynów
2 Grodno Białoruś
3 Start Lublin
4 Start 5 Lublin
5 Start Lublin r96 PK
6 Pogoń Puławy 96 PK
   MVP Jakub Skalski
02 BYDGOSZCZ

30.IX-2.X

PUCHAR
PREZYDENTA
BYDGOSZCZY
1. Basket Team Opalenica
2. 
Basket Kwidzyn
3. Novum I Bydgoszcz
4. WKK Wrocław
5. Korsarz Gdańsk
6. Kotwica Kołobrzeg
7. Novum II Bydgoszcz 
8. Astoria Bydgoszcz
  WYNIKIMVP: STANKOWSKI P
STRZELEC:SENSKI R.
ALL-STARS
STOPIERZYŃSKI H.
SKRZYPEK M.
LESZCZYŃSKI P.
KOSIOR M.
ŚCIBISZ P.
03  BYDGOSZCZ

7-9.X

IV BYDGOSZCZ
CUP 2011
1. GTK GDYNIA
2. OCHOTA WARSZAWA
3. TRUSO ELBLĄG
4. G26 ASTORIA BYDGOSZCZ
5. UKS M-G SZS ŻYCHLIN
6. ZASTAL ZIELONA GÓRA
7. START ŁÓDŹ
8. MEDUZA GDAŃSK
 WYNIKIMVP: GRĄDZIEL
STRZELEC: GRĄDZIEL
ALL-STARS
HELENIAK
STELMACH A.
KAPIŃSKI C.
PIETRZAK R.
MAJEWSKI B.
04 EŁK

4-6.XI
1. Ochota Warszawa
2. MTS BASKET Kwidzyn
3. TRUSO Elbląg
4. MEDAGRO Komorów
5. UKS DWÓJKA Ełk
6. ŻUBRY Białystok
 WYNIKI MVP: J. Chruściel
Strzelec: Leszczyński
ALL-STARS;
MAJEWSKI B.
DRZEWIECKI T.
KOLENDA M.
GRABOWSKI M.
STELMACH A.
05
ŻYRARDÓW

18-20.XI

PUCHAR
PREZYDENTA
ŻYRARDOWA
1.MKS NOVUM BYDGOSZCZ 
2.OSiR-TRÓJKA ŻYRARDÓW 
3.UKS "DWÓJKA" EŁK 
4.UKS "ÓSEMKA" WEJHEROWO
5.UKS "5" LUBLIN
6.BK  OPAVA
7.MKS GRÓJEC
8.BK KRNOV
 WYNIKI MVP: Sobecki Filip
Strzelec: Orębski D.
ALL-STARS
Galantowicz K.
Kazimierczak K
Derda Piotr
Łowczyk M.
Stępnicki Jan
06  LUBLIN

10-12.II.2012

LUBLIN
BASKET CUP
 
1 Kadra Lubelskiego
2 Jagielonka Warszawa
3 MKS Start Lublin
4 Victoria Brześć
5 Łuck
6 UKS Piątka Lublin (PK)

   WYNIKI 
07   BYDGOSZCZ


16-18.III.2012

V BYDGOSZCZ
CUP
1. Etmal Korsarz Gdańsk
2. Novum Bydgoszcz
3. WKK Wrocław
4. Astoria Bydgoszcz
5. UKS Dwójka Ełk
6. Ósemka Wejherowo
7. UKS 7 Trefl Sopot
8. UKS LA Basket Warszawa

   WYNIKI
MVP: CIESIELSKI D.
STRZELEC: KOLENDA
ALL-STARS
SZCZYPIŃSKI M.
CIESIELSKI D.
KAMIŃSKI K.
KWIATKOWSKI M
.

08   GRÓJEC

5-7.IV.2012

WIELKANOCNY
1 GOSSM Ursynów
2 Kadra woj. Podlaskiego
3 OSIR Żyrardów
4 BK Opava
5 BK Lokomotiva Krnov
6 MKS Grójec


  WYNIKI 
MVP: Jakub Skalski
Strzelec:J. Skalski

 
09  GDAŃSK

7-10.VI.2012

IX PUCHAR
BAŁTYKU
1 Trefl SOPOT
2 Novum BYDGOSZCZ
3 BC Hito ESTONIA
4 Basket Team OPALENICA
5 Etmal Korsarz GDAŃSK
6 Basket OLSZTYNEK
 
  WYNIKI
MVP: SEWIOŁ W.

STRZELEC:Sewioł W.

ALL-STARS:
Kolenda Michał
Valgur Jevgeni
Kamiński Karol
Kwiatkowski Mariusz
Stopierzyński Hubert

10  GNIEZNO 

6-8.VII.2012

X TURNIEJ
1 MDA Chemnitz  - Niemcy
2 Basket Team Opalenica 
3 TG Hanau 
4 UKS Lider Swarzędz 
5 LA Basket Warszawa 
6 MKK Gniezno I 
7 APC South West 
8 Limerick Lakers BC
 
  WYNIKIMVP:Alex Helten
Komentarze
zibi dnia grudzień 17 2014 01:12:08
17.XII.2014 27 000 kliknięc na ten artykuł DZIĘKUJE
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda Śląska
KS POGOŃ Ruda Śląska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi