Artykuł: 2000 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 30 2017 11:07:41
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Go¶ci Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

2000
U-18 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2017/2018
Kategoria:
Junior rocznik 2000 i młodsi

  Gdzie......Termin.....DRUŻYNY................................
FOTKA.MISTRZA..............
RELACJE
WYRÓŻNIENIA.....................
01
 BIAŁYSTOK

1-3.V.2017

Puchar
Białegostoku
1 SMOKI MIŃSK - BIAŁORU¦
2 ASKA ¦IAULIAI  - LITWA
3 JONAVA - LITWA
4 POGOŃ RUDA ¦LˇSKA
5 SPK BIAŁYSTOK -
6 VKM  VILNO  - LITWA 


 INFO
 
02

GNIEZNO

7-9.VII.2017

XV MTK
ZAPROSZENIE
   
       

U-16 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2015/2016
Kategoria:
Kadet rocznik 2000 i młodsi

  Gdzie.Termin.....
DRUŻYNY................................ FOTKA.MISTRZA.............. 
RELACJE
WYRÓŻNIENIA.....................
01

GNIEZNO

5-7.VII.2015

XIII MTK 

Obecno¶ć SKM

1 Metropol Basket Ruhr I   
2 Metropol Basket Ruhr II   
3 UKS Jagiellonka Warszawa   
4 GTK Gliwice   
5 BC Brest   
6 UKKS Iskra Osieczna   
7 MDA 2000   
8 Prawobrzeże Szczecin 

 WYNIKI 
02
 KRAKÓW

4-6.IX.2015

XIX
Wawelskie
Smoki

1. WISŁA I KRAKÓW
2. KU¬NIA  STALOWA WOLA
3. ŻAK ŻORY
4. MKKS RYBNIK
5. WISŁA II KRAKÓW (r.2001)




INFO
MVP A. BUDZYŃSKI
STRZELEC:R. KRZYSIK
ALL STARS:
ADAM DOBRANOWSKI
MICHAŁ SOBÓL
KACPER WALKOWSKI
JAKUB TWARÓG
WIKTOR HAMERA
03
 INOWROCŁAW

4-6.IX.2015

Kasper Cup

Obecno¶ć SKM

1 Kasprowicz Inowrocław
2 ¦l±sk Wrocław
3 MKS D±browa Górnicza
4 Astoria Bydgoszcz 
5 Czarni Słupsk
6 I LO Inowrocław


 INFOMVP: Nalewaj Maciej
Strzelec: Freund Kacper
ALL-STARS
Stańczuk Mateusz
Igor Kozłowski
Radosław Chorab
Muzalewski Krzysztof
04
 SZCZECIN

4-6.IX.2015

Niebuszewo Cup


1 Chromik Żary
2 BBV Berlin
3 Basket Gorzów Wielkopolski
4 WKK Wrocław
5 Jagielonka Warszawa
6 Wilki Morskie Szczecin
7 La Basket Warszawa


INFOMVP: Jakub Koczan
ALL-STARS:
Radosław Skubiński
Jakub Tomczyk
Tomasz Madejski
Mateusz Zozuń
Mikołaj Żyliński
Piotr Gronwald
Adrian Abramowicz
05
 STARGARD
SZCZECIŃSKI


11-13.IX.2015

VI Memoriał
¦więtońskie
1 WKS ¦l±sk Wrocław
2 King Wilki Morskie Szczecin
3 Gim 4 SMS Spójnia Stargard
4 MKK Basket Gorzów
5 Astoria Bydgoszcz
6 MKKS Żak Koszalin


 INFOMVP: Igor Kozłowski  
Strzelec:  Jakub Tomczyk 
ALL-STARS
Mateusz Czempiel 
Szyliński Mikołaj 
Marcel Maj  
Paweł Krupa 
Adrian Abramowicz
06
 ZIELONA GÓRA

11-13.IX.2015

Winobranie
Cup

1 Kasprowicz Inowrocław
2 Zastal I Zielona Góra
3 Chromik Żary
4 Zastal II Zielona Góra .
5 Mickiewicz Katowice
6 Korona Kraków
 

 INFO
 
07
 ŁÓD¬

11-13.IX.2015

III
Łódeczka Cup

1 Rosa Radom
2 UKS 92 Gim Warszawa
3 ŁKS KM SMS MG 13 ŁódĽ
4 PKK 99 Pabianice
5 CHKK Chełmno
6 Górnik Wałbrzych


 INFO
MVP: Rojek Kacper
Strzelec: Przybylski Patryk
5 ALL-STARS
Fic Tomasz
Michałowski Miłosz
Sowa Błażej
Baczyński Adrian
Rajch Piotr
08
 BYDGOSZCZ

18-20.IX.2015

XXIV Memoriał
im. R. Zamiary

1 Pyra Poznań                    
2 Kasprowicz Inowrocław     
3 KM Włocławek                
4 Astoria Bydgoszcz
5 Żak Koszalin 
6 Novum Bydgoszcz



INFOMVP: Patryk STANKOWSKI
 
ALL-STARS
Patryk STANKOWSKI
Aleksander ADAMCZAK
Kacper FREUND
Stanisław PYTEL 
Wiktor WO¬NIEWSKI
09
 OŁAWA

18-20.IX.2015

Puchar Burmistrza
Jelcza-Laskowic
1. WKS ¦l±sk Wrocław
2. Starbol Bolesławiec
3. Iskra Osieczna
4. WKK Wrocław
5. Blues Gwardia Wrocław
6. Turów Zgorzelec
 INFOMVP
Michał Omelan

Strzelec:
 
Wojciech Paweł 
10
 WARSZAWA

18-20.IX.2015

Ursynów Cup
1 Polonia Warszawa
2 UKS 92 Gim Ursynów
3 Legia Warszawa
4 Batory Białystok
5 Łapa Łapy
6 Trójeczka Olsztyn


 INFOMVP: Michał Krasuski
Strzelec:
M.  Maliszewski
Pi±tka ALL Stars:
Kacper Giemza
Paweł Waledoff
Bartosz Gerc
Rafał Kamiński
Mateusz Ropelewski
11
 SIERADZ

25-27.IX.2015

Sieradz Cup
1. Cztery Trzy Lublin
2. Gim nr 1 Pivot Piastów
3. Bryza Pruszcz Gdański
4. Trójka Sieradz
5. Sudety Jelenia Góra
6. MKS MOS Konin
7. ŁKS KM ŁódĽ
8. Start ŁódĽ
9. Rawia Rawicz
10. GimBasket Wrocław

 INFO
MVP: Bartłomiej Pelczar

5 ALL-STARS:
Jakub Kaszowski
Rafał Gałka
Fryderyk Dalkowski
Bartosz Nowak
Wojciech Kosiuk
12
  OLSZTYN

25-27.IX.2015

XV Memoriał
A. Grzegorzewskiego
1 MUKS PIASECZNO
2 TRÓJKA ŻYRARDÓW
3 NOVUM BYDGOSZCZ

4 TRÓJECZKA OLSZTYN
5 ŻUBRY BIAŁYSTOK
6 OLIMPIJCZYK ŁOMŻA


 INFOMVP  JAGACIAK MICHAŁ

5 ALL-STARS:
ZIˇBSKI KAROL
PÓŻNIEWSKI  BARTOSZ
CZERNIAK ARTUR
LICZOWSKI KONRAD
HARATYM  JAN

13
 CZĘSTOCHOWA

25-27.IX.2015

Rozpoczęcie
Sezonu

1 AZS CZĘSTOCHOWA
2 KU¬NIA STALOWA WOLA
3 KKS MICKIEWICZ KATOWICE
4 UKS MOS OPOLE
5 UKS KADET O¦WIĘCIM
5 SKF JURA BASKET ZABIERZÓW


 INFOMVP: STANISŁAW SZLUFIK
STRZELEC: R. KRZYSIK
ALL STARS
REMIGIUSZ KRZYSIK
ADAM MICHALAK
ALEKSANDER JU¬WA
TYŃSKI KONRAD
ALAN DELATTRE
14
 CHEŁMNO

25-27.IX.2015

Puchar
Burmistrza

1. La Basket Warszawa
2. SKM Zastal Zielona Góra
3. ŻAK Żory
4. Czarni Słupsk
5. SMS Spójnia Stargard
6. MChKK Chełmno


 INFOMVP:
Kacper Cacko

Najlepszy Strzelec:
Patryk Przybylski
15
 PRUSZKÓW

25-27.IX.2015

Memoriał
Dziugieły

1. MKS Pruszków
2. UKS JAGIELLONKA Warszawa
3. MKS POLONIA Warszawa
4. KS ROSA SPORT Radom
5. UKS LA BASKET Warszawa
6. MKS OCHOTA Warszawa


 INFO
MVP: Przemysław Gołek
5 ALL-STARS:
Przemysław Gołek
Daniel Majeski
Maksymilian Motel
Bartosz Proczek
Beniamin Dider-Urbaniak 
16
 POZNAŃ

26-27.IX.2015

20 Lat Pyry

1 MKK Pyra Poznań
2 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
3 UKS Chromik Żary
4 MKK Pyra Poznań 1999




 INFO
ALL-STARS
Radosław Skubiński
Gracjan KoĽma
Paweł Pampuch
Waldemar Jarmużek



17
 ŻYRARDÓW

13-15.XI.2015

Puchar
Prezydenta
Żyrardowa

1 POLONIA WARSZAWA
2 TRÓJKA – OSIR I ŻYRARDÓW
3 KNAUF INSULATION  VILNO
4 TWARDE PIERNIKI TORUŃ
5 MUKS PIASECZNO
6 TRÓJKA OSIR II ŻYRARDÓW
7 GIMBASKET  11 LUBLIN

 INFOMVP:
MACIEJ PASZKIEWICZ 

STRZELEC:

KAROL ZIˇBSKI
18
 KATOWICE

4-6.XII.2015

IV MTB

Obecno¶ć SKM
1 NiedĽwiadki  Przemy¶l
2 Chromik Żary
3 MKS D±browa Górnicza
4 Górnik Wałbrzych
5 KK Stalowa Wola
6 Wisła Kraków
7 La Basket Warszawa
8 Cztery/Trzy Lublin
9 AZS Politechnika Częstochowa
10 Rosa Sport Radom
11 UKS Trójka Sieradz
12 PKK 99 Pabianice
13 BC Keżmarok
14 UKS SP 27 Katowice
15 MKKS Rybnik
16 Olkuskie Osy -

INFO
MVP: Kucharski Jakub

ALL-STARS

Complak Jakub
Krzysik Remigiusz
Podejko Mateusz
Chorab Radosław
Skubiński Radosław
19
 WARSZAWA

11-13.XII.2015

Puchar
Prezesa  PZKosz

1 Vilnius Basketball School
2 Spars Ventspils vs
3 Keila KK
4 MKS Polonia Warszawa
5 Kasprowicz Inowrocław
6 TKM Włocławek 

 INFO
MVP: Mykolas Astrauskas
Strzelec: Kamil Konieczka 
ALL-STARS:
NORMAN RUUTSALU     
RALFS ERKSKIS    
DANIEL MAJEWSKI     
MATEUSZ STAŃCZUK   
MANTAS STANKEVICIUS
20
 POZNAŃ

28-29.XII.2015

III Memoriał
Gerarda Gramse

1 SKM ZASTAL Zielona Góra
2 MKK PYRA Poznań 
3 MKKS ŻAK KOSZALIN 
4 ŁKS KM ŁÓD¬ 




 INFO

STRZELEC: A. ADAMCZAK 
4 ALL-STARS
MATEUSZ BŁOSZYK
ANDRZEJ KRAJEWSKI
IGOR CZECZOTKA 
TOBIASZ WNUK 
 
21
  LUBLIN

27-28.02.2016

I Koziołek Cup
1. GIMNAZJUM 11 Lublin 2000
2. PIˇTKA Lublin 2001
3. SPK Białystok 2001
4. PRO-BASKET Lublin 2000-2001
5. BASKETBALL Warszawa 2000-2001
 INFOMVP: WOJCIECH KOSIUK
STRZLEC: B. PELCZER
ALL STARS:
PAWEŁ NIERADKO
FILIP BIELIŃSKI
OLGIERD LISEWSKI
PAWEŁ DOLECKI
KRZYSZTOF CZERNIAWSKI
22
 Białystok

27-29.V.2013

I Białystok Cup
1 JONAWA - LITWA
2 ASKA SIAULIAI - LITWA
3 MKS PRUSZKÓW 
4 VKM VILNO - LITWA 
5 SPK BIAŁYTOK



 INFO
 
22
 RAWICZ

20-22.V.2016

V IM Konata
1. MKS MOS KATOWICE
2. GTK GLIWICE
3. RKKS RAWIA RAWICZ
4. UKKS ISKRA OSIECZNA
5. MKS GWARDIA WROCŁAW



 INFO
MVP: Czachor Maciej
ALL-STARS:
Filip Pawełka
Szymon W±sik
Jan Polowczyk
Adam Zagóła
Pawel Wojciech

23
 LUBLIN

27-29.V.2016

II Basket Lublin
Cup

1.Poniewież  Lithuania
2.Nilufer  Turkey
3.Rishon Le Zion  Israel
4.Luck  Ukraine
5. Lublin I  Poland
6. Niksić   Montenegro
7.Biała Podlaska   Poland
8.Warszawa   Poland
9.Novi Sad  Serbia
10.Alcala de Henares  Spain
11. Lublin II   Poland
12. Brest   Belarus
 INFO
MVP: Vytautas Jakubaitis
ALL-STARS:
Karpuk Tsimafei 
Gr±dzki Michał
Zoric Ognjen
Llorente Elias
Vulevic Andrej
Piliszczuk Jan
Myskovets Ivan
Kaan Ozen
Mor Almog
Gadomski Jakub
Szokało Piotr
Karaniauskan

U-15 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2014/2015
Kategoria:
Kadet Młodszy rocznik 2000 i młodsi

 Organizator  
Gdzie.Termin.....DRUŻYNY................................
FOTKA.MISTRZA..............
RELACJE
WYRÓŻNIENIA.....................
01
  INOWROCŁAW

12-14.IX.2014

Memoriał
B±czkowskiego

1  TKM Włocławek
2  Kasprowicz Inowrocław
3  SKM Zastal Zielona Góra
4  MKS Polonia Warszawa   
5  KS Astoria Bydgoszcz
6  MCHKK Chełmno
7  MMKS Żak Koszalin
8  SKS Start ŁódĽ
 WYNIKI 
MVP: Zygmunciak

5 ALL-STARS
Kacper Bobiński
Seweryn Majchrzak
Krzysztof Muzalewski
Patryk Przybylski
Patryk Antanowicz
02
  PRZEMY¦L

12-14.IX.2014

I Puchar
Twierdzy
Przemy¶l


Obecno¶ć SKM
1 NiedĽwiadki Przemy¶l 
2 KK Stalowa Wola
3 MKS Zabrze
4 SPK Białystok
5 Górnik Wałbrzych 
6 Wisła Kraków 
7 ŻAK Żory 
8 Reprezentacja Lwowa

  WYNIKIMVP: Serwański Rafał
Rozgrywaj±cy: Serwański R.
Strzelec: Bębeniec Maciej
obrońca: Koper Patryk
5 ALL - STRAS
Walciszewski Kacper
Pecka Grzegorz 
Janczak Szymon
Kosior Bartosz
Bębeniec Łukasz
03
  RAWICZ

19-21.IX.2014

III im.
Tadeusza Konata
1.  WKK Wrocław
2. UKS GIM 92 Warszawa
3. RKKS Rawia Rawicz II
4. Pyra Poznań
5. RKKS Rawia Rawicz I




  WYNIKI
MVP: EKERT KACPER

Najlepszy strzelec:
POPIEL MATEUSZ
04
  KATOWICE

5-7.XII.2014

IV MTB

Obecno¶ć SKM
1 NiedĽwiadki Przemy¶l
2 Labasket Warszawa
3 Wisła Kraków
4 Trójka Sieradz
5 Chromik Żary
6 Region 2010 Grodno
7 Górnik Wałbrzych
8 ŻAK Żory
9 Mickiewicz Katowice
10 Jagielonka Warszawa
11 Junior Basket Kosice
12 Junak Radomsko
13 UKS SP 27 Katowice
14 BK SMK Keżmarok
15 Spiska Nova Ves
16 Olkuskie Osy
 WYNIKI
MVP: Jakub Complak

5 ALL - STARS

Wiktor Słaby
Marcin Łapiński
Dominik Krakowiak
Jakub Koczan
Jakub Jakubowski
05
 BIAŁYSTOK

27-29.III.2015

I Batory Cup
1 Bat Sierakowice
2 Region Grodno Białoru¶
3 Piotrówka Radom
4 TSK Ro¶ Pisz
5 KuĽnia Stalowa Wola
6 Cztery-Trzy Lublin
7 SC Lazdijai  Litwa
8 MKS Batory Białystok
 WYNIKI5 ALL-STARS

Konrad Kolka
Artiom Maksimów
Hubert Strzelec
Kamil Tr±bka
Karol Kiełb
06
 BYDGOSZCZ

10-12.IV.2015

Z Bydgoszcz
Cup

1 MKS D±browa Górnicza
2 Kasprowicz Inowrocław
3 TKM Włocławek
4 KK „Astoria” Bydgoszcz
5 AZS Politechnika Częstochowa
6 UKS Trójeczka Olsztyn


 WYNIKIMVP: Rasztabiga Dawid

5 ALL-STARS
Janczak Szymon
Molenda Patryk
Konieczka Kamil
WoĽniewski Wiktor
Woroniecki Marcin
07
 RADOM

24-26.IV.2015

Radom Basket
Cup

1. KuĽnia Stalowa Wola
2. MKS Piotrówka Radom
3. MKKS Rybnik
4. SPK Białystok
5. Cztery trzy Lublin
6. WKK Wrocław
7. Mickiewicz Katowice
8. Trójka Sieradz
9. Junak Radomsko
10. Batory Białystok
 WYNIKI
MVP: Grzegorz Pecka
Król strzelców:
Remigiusz Krzysik
Najlepszy rzucaj±cy za 3 
Michał Kucharski


U-14 MĘSKIE TURNIEJE
sezon 2013/2014
Kategoria: 
Młodzik Starszy rocznik 2000 i młodsi

 Organizator 
Gdzie.Termin.....  DRUŻYNY................................FOTKA.MISTRZA..............  RELACJE WYRÓŻNIENIA..................... 
01  NOWY TARG

13-15.IX.2013

Klubowy
Puchar Gorc
1. GOSSM Stalowa Wola
2. MKS D±browa Górnicza
3. TS Wisła Kraków
4. MKS Limanowa
5. STS Wikar Nowy S±cz
6. UKS Regis Wieliczka



  WYNIKIALL-STARS:
Remigiusz Krzysik
Patryk Molenda
Jakub Wierzba   
Patryk Kwadrans
Rafał Faliński
Maciej Jędrzejczyk
02  RAWICZ

20-22.IX.2013

III Memoriał
T. Knata
1 WKK Wrocław
2 Pyra Poznań
3 MKS MOS Katowice
4 GÓRNIK Wałbrzych
5 ZASTAL Zielona Góra
6 ¦LˇSK Wrocław
7 ŁKS ŁódĽ
8 RKKS RAWIA Rawicz
  WYNIKI 
03
  BYDGOSZCZ

27-29.IX.2013


VIII BYDGOSZCZ
CUP
1. Siódemka Trefl Sopot
2. WKK Wrocław
3. BAT Sierakowice
4. Novum Bydgoszcz
5. Basket Kwidzyn
6. Astoria Bydgoszcz

  WYNIKI
MVP: Walda Sebastian
ALL-STARS:
Pi±tek Arkadiusz
Młyński Kamil
Mochnacz Szymon
Krawczyk Damian
Kasprzyk Kacper
04   WARSZAWA

4-6.X.2013

VII PRAGA CUP
1 Pivot Gim 1 Piastów
2 MKS Piotrówka Radom
3 UKS Jagiellonka Warszawa
4 MKS Ochota Warszawa
5 UKS Gim 92 Ursynów
6 MKS Batory 18 Białystok



  WYNIKIMVP: Mikołaj Jasiński






05
CHEŁM

4-6.X.2013

Puchar Burmistrza
Chełmna
1 Polonia Warszawa
2 SMS Stargard Szczeciński
3 MChKK Chełmno
4 Basket Toruń
5 GTK Gdynia



  WYNIKI MVP: Paszkiewicz Maciej
ALL-STARS:
Kacper Freund
Obrębski Dominik
Lipiński Kacper
Kollar Allesandro
Rzeszotarski Łukasz
06
  PRUSZKÓW
PIASTÓW


12-14.X.2013

I PIASTÓW
BASKET CUP

Obecno¶ć SKM
1. Pivot Gim 1 Piastów
2. UKS Jagiellonka Warszawa
3. NiedĽwiadki Przemy¶l
4. Piotrówka Radom
5. TKM Włocławek
6. Region 2010 Grodno
7. La Basket Warszawa
8. KKS Pro Basket Lublin
9. MKS Pruszków
10. Żubry Białystok
  WYNIKI
MVP: Damian Owczarek

ALL STAR:
Przemysław Gołek
Mateusz Zozuń
Wiktor Karpiński
Filip Drozdowski
Mateusz Czupryn

07
  KATOWICE

29.XI. - 1,XII

III MTB

Obecno¶ć SKM
1 NiedĽwiadki Przemy¶l
2 BC Prievidza Słowacja
3 BK Snakes Ostrava Czechy

4 UKS Chromik Żary
5 UKS Cztery–Trzy Start Lublin
6 Region 2010 Grodno Białoru¶
7 UKS LA Basket Warszawa
8 SKK Siedlce 
9 BKM SPU Nitra Słowacja
10 BK MSK Kazmarok Słowacja
11 Wisła Kraków 
12 Olkuskie Osy Olkusz

  WYNIKI
MVP: Wiktor Karpiński 

ALL - STARS
Kacper Walciszewski
Richard Sturcel
Bartłomiej Pelczar
Dan Buroń
Jakub Koczan
08
  CZĘSTOCHOWA

14-15.XII.2013

XII Memoriał
M. Kowalskiego

1 SPK Białystok
2 Piotrówka Radom
3 ¦l±sk Wrocław
4 Wisła Kraków
5 AZS Częstochowa
WYNIKI
Najlepszy strzelec
Kacper Rojek
Najlepszy zawodnik
Jakub Wierzba
Najsprytniejszy zawodnik
Adam Chmielowski
09
  POZNAŃ

28-29.XII.2013

I Memoriał
G. Gramse

1. MKK PYRA Poznań
2. WKS ¦LˇSK Wrocław
3. SPÓJNIA Stargard Szcz.
4. ŁKS KM ŁódĽ




  WYNIKIStrzelec: Mikołaj Walczak

ALL-STARS
Gracjan Jęchorek
Marcin Proć   
Wiktor Kasprzak
Szymon Gralewski

10
  BIAŁYSTOK

30.I-2.II.14

III PUCHAR
NARODÓW



Obecno¶ć SKM
1 UKS 7 TREFL Sopot
2 BC ©iauliai  (Litwa)
3 JONAVA Litwa
4 TKM Włocławek
5 SPK BIAŁYSTOK
6 SMOKI Mińsk  (Białoru¶)
7 UKS PIVOT GIM. 1  Piatów
8 DYNAMO Moskwa  (Rosja)
9 MKS POLONIA Warszawa
10 MKS ZABRZE
11 KK HITO Kothla Jarve
12 BC Mieszczeriakow (Białoru¶)
  WYNIKI
MVP: PRZEMYSŁAW GOŁEK
ZA 3 PKT: JOSEP MAGI
ASYSTY: DAMIAN OWCZAREK
ZBIÓRKI: M. KOLASIŃSKI
11
  ŻYRARDÓW

21-23.III.2014

XIII Puchar
Dyrektora OSiR

Obecno¶ć SKM
1 SKM WILNO LITWA
2 PIˇTKA LUBLIN
3 TRÓJKA ŻYRARDÓW
4 BATORY BIAŁYSTOK
5 PROBASKET MIŃSK MAZ.
6 MUKS PIASECZNO
7 POLONIA WARSZAWA
8 TRUSO ELBLˇG 
  WYNIKI
MVP:
Laurynas Milevicius

KRÓL STRZELCÓW:
Patryk Łysiak
12
  WROCŁAW

28-30.III.2014


IV Zieliński Cup

1. MUKS NiedĽwiadki Przemy¶l
2. BV Chemnitz – Niemcy 
3. WKS ¦l±sk Wrocław
4. TS Wisła Kraków
5. UKS Chromik Żary 
6. Gimbasket Wrocław


  WYNIKI
MVP: Wiktor Słaby
ALL-STARS
Kacper Walciszewski
Miłosz ¦liwiński
Leon Hoppe 
Krzysztof Le¶nisz
Paweł Strzępek

13
  BYDGOSZCZ

11-13.IV.2014

IX
Bydgoszcz Cup


Obecno¶ć SKM
1 Bat Sierakowice
2 MKS D±browa Górnicza
3 MKS MOS Katowice 
4 Bryza Pruszcz Gdański
5 Kasprowicz Inowrocław
6 Astoria Bydgoszcz



WYNIKI
MVP: Kolka Konrad

ALL-STARS:
Molenda Patryk
Nalewaj Maciej
Biela Jan
Swoboda Kamil
Bronk Mateusz
14
CHEŁMNO

23-25.V.2014

II Puchar
Burmistrza
Chełmna

1. HK Żory
2. Czarni Słupsk
3. Spójnia Stargard Szcz.
4. MChKK Chełmno
5. Start ŁódĽ
6. Novum Bydgoszcz

  WYNIKI

MVP: Karol Radoń
Strzelec: Kacper Freund


15
 MIŃSK
MAZOWIECKI


13-15.VI.2014

II Probasket Cup

1 LA BASKET WARSZAWA
2 MOS OCHOTA WARSZAWA
3 TELSIAI (LITWA)
4 OSiR TRÓJKA ŻYRARDÓW
5 MUKS PIASECZNO
6 PROBASKET MIŃSK MAZ.
7 BATORY 18 BIAŁYSTOK


 WYNIKI
MVP: Kacper Cacko
strzelec: Filip Wiertlewski
obrońca: Kamil Bartosiewicz
5 All Stars:
Łukasz Domaradzki
Mindaugas Stonkus
Ignacy Majkusiak
Karol Zi±bski
Patryk Łysiak
16
 WARSZAWA

20-22.VI.2014

II Future
Basket Cup
1 MKS Polonia Warszawa
2 UKS Jagiellonka Warszawa
3 GIM 92 Ursynów
4 Bryza Pruszcz Gdański
5 MKS Polonia 2 Warszawa
6 Legia Warszawa


 WYNIKI BRAK DANYCH

U-13 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2012/2013
Kategoria: Młodzik Młodszy rocznik 2000 i młodsi

<
 Gdzie.Termin..... Gdzie.Termin..... DRUŻYNY................................ FOTKA.MISTRZA.............. RELACJE WYRÓŻNIENIA..................... 
01   MŁAWA

22-23.IX.2012

IV ZAWKRZE CUP
1.UKS LA BASKET WARSZAWA 
2.MKS POLONIA WARSZAWA
3.UKS NENUFAR 5 EŁK  
4.KS ZAWKRZE MŁAWA 
5.UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO