Artyku≥: 2000 - SKM - Sl¬Īska koszyk√≥wka m¬≥odzie¬Ņowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Listopad 25 2017 01:12:54
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¬¶l¬Īska
  ¬¶l¬Īscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn√™trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew√≥dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¬¶l¬Īska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 4
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych: 1,878
Nieaktywowany UŅytkownik: 1
Najnowszy UŅytkownik: ~Jakub Jamrozik
Wspů≥praca

UKS Chromik ¬Įary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¬¶l¬Īska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l

¬¶l¬Īski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gda√Īsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Pozna√Ī

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¬¶l¬Īski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¬¶l¬Īska Letnia Liga Koszyk√≥wki

2000
U-18 MÊSKIE TURNIEJE sezon 2017/2018
Kategoria:
Junior rocznik 2000 i m³odsi

¬†¬†Gdzie......Termin.....DRU¬ĮYNY................................
FOTKA.MISTRZA..............
RELACJE
WYR√ď¬ĮNIENIA.....................
01
 BIA£YSTOK

1-3.V.2017

Puchar
Bia³egostoku
1 SMOKI MI√ĎSK - BIA¬£ORU¬¶
2 ASKA ¦IAULIAI  - LITWA
3 JONAVA - LITWA
4 POGO√Ď RUDA ¬¶L¬°SKA
5 SPK BIA£YSTOK -
6 VKM  VILNO  - LITWA 


 INFO
 
02

GNIEZNO

7-9.VII.2017

XV MTK

1 Sudety Jelenia Góra  
2 Sklep Polski Gniezno  
3 SKK Siedlce  
4 UKS IFLO Bia³a Podlaska




 INFOMVP: Mateusz Kleinowski
03
 KRAK√ďW

8-10.IX.2017

IV Puchar
Rektora AGH

1 GBA Praha
2 KS AGH Kraków
3 Wilki Morskie Szczecin
4 Biofarm Pozna√Ī
5 Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l
6 KS Rosa Sport Radom
7 Cracovia Szko³a Gortata
8 MBA Privedza

INFO
MVP: Yaro Sidibe

5 ALL-STARS:
Yaro Sidibe
Marek Welsch
Damian Dyrda
Sebastian Szyma√Īski
Maciej Lewandowski
04
 ZIELONA G√ďRA

15-17.IX.2017

Lubuskie tu gramy
1 BK Kondori LIBEREC
2 SKM Zastal r. 2000
3 Chromik ¬Įary
4 MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
5 SKM Zastal r. 2001
6 Szko¬≥a Marcina Gortata ¬£√≥d¬ľ


 INFO
 
05
 RADOM

15-17.IX.2017

Miêdzynarodowy
Turniej U18
1 VKM Vilnius (Litwa)
2 Trefl Sopot
3 Biofarm Basket Pozna√Ī
4 Panavezio KKSC (Litwa)
5 USK Praha (Czechy)
6 Sokol Srsni Pisek (Czechy)
7 Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l
8 BC Tartu (Estonia)
9 Ventspils Spars (£otwa)
10 Cracovia Szko³a Gortata
11 BC Snakes Ostrava (Czechy)
12 ROSA Radom
13 Stella Azzurra Roma (Italia)
14 BC Khizhaki Kiev (Ukraina)
15 TBV Start Lublin –
16 BK MSK Kezmarok (Slowacja)
 INFO
MVP:
Aystraukas Mykolas

 
5 ALL-STARS:
Simas Jarumbauskas
Rimas Dambrauskas
Mateusz Kowalski
Aleksander Lewandowski
Redas Vencklovas
06
 INOWROC£AW

23-24.IX.2017

XXXIII Memoria³
B¬Īczkowskiego

1 Zastal Zielona Góra
2 PKK 99 Pawo Pabianice
3 Kasprowicz Inowroc³aw
4 Sharks Port Gdynia





INFO
ALL-STARS:
Miko¬≥aj Simi√Īski
Eryk Bry³ka
Wojciech Dzier¬Ņak
Hubert Jankowski
07
 OLSZTYN

29.VIII-1X.2017

XVII Memoria³
Grzegorzewskiego
1 Gim 92 Warszawa
2 Olimpijczyk ¬£om¬Ņa
3 SKK Siedlce
4 Basket Kwidzyn
5 As Mr¬Īgowo
6 Trójeczka Olsztyn


 INFO
MVP: Marcin Kubiak

5 ALL-STARS:
Rafa¬≥ Baczy√Īski
Kacper Kurowski
Dominik Wierciszewski
Pawe³ W³odkowski
Piotr Walenczewski
08
 OSTR√ďW
WIELKOPOLSK
I

19.IX-1X.2017

Kaspro Cup
1 Kasprowiczanka Ostrów W.
2 ¬ĮAK Zory
3 Spójnia Stargard. (+22)
4 Novum Bydgoszcz (+7)
5 ¬ĮAK Koszalin. (-7)
6 mosm Bytom  (-26)

 INFO 
09
 BYDGOSZCZ

24-26.XI.2017

II Memoria³
To¬≥odzi√Īskiego
    ZAPROSZENIE    
10
 WARSZAWA

8-10.XII.2017

Turniej Juniora
    ZAPROSZENIE
   

U-16 MÊSKIE TURNIEJE sezon 2015/2016
Kategoria:
Kadet rocznik 2000 i m³odsi

  Gdzie.Termin.....
DRU¬ĮYNY................................ FOTKA.MISTRZA..............¬†
RELACJE
WYR√ď¬ĮNIENIA.....................
01

GNIEZNO

5-7.VII.2015

XIII MTK 

Obecno¶æ SKM

1 Metropol Basket Ruhr I   
2 Metropol Basket Ruhr II   
3 UKS Jagiellonka Warszawa   
4 GTK Gliwice   
5 BC Brest   
6 UKKS Iskra Osieczna   
7 MDA 2000   
8 Prawobrze¬Ņe Szczecin¬†

 WYNIKI 
02
 KRAK√ďW

4-6.IX.2015

XIX
Wawelskie
Smoki

1. WIS¬£A I KRAK√ďW
2. KU¬NIA  STALOWA WOLA
3. ¬ĮAK ¬ĮORY
4. MKKS RYBNIK
5. WIS¬£A II KRAK√ďW (r.2001)




INFO
MVP A. BUDZY√ĎSKI
STRZELEC:R. KRZYSIK
ALL STARS:
ADAM DOBRANOWSKI
MICHA¬£ SOB√ďL
KACPER WALKOWSKI
JAKUB TWAR√ďG
WIKTOR HAMERA
03
 INOWROC£AW

4-6.IX.2015

Kasper Cup

Obecno¶æ SKM

1 Kasprowicz Inowroc³aw
2 ¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
3 MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
4 Astoria Bydgoszcz 
5 Czarni S³upsk
6 I LO Inowroc³aw


 INFOMVP: Nalewaj Maciej
Strzelec: Freund Kacper
ALL-STARS
Sta√Īczuk Mateusz
Igor Koz³owski
Rados³aw Chorab
Muzalewski Krzysztof
04
 SZCZECIN

4-6.IX.2015

Niebuszewo Cup


1 Chromik ¬Įary
2 BBV Berlin
3 Basket Gorzów Wielkopolski
4 WKK Wroc³aw
5 Jagielonka Warszawa
6 Wilki Morskie Szczecin
7 La Basket Warszawa


INFOMVP: Jakub Koczan
ALL-STARS:
Rados¬≥aw Skubi√Īski
Jakub Tomczyk
Tomasz Madejski
Mateusz Zozu√Ī
Miko¬≥aj ¬Įyli√Īski
Piotr Gronwald
Adrian Abramowicz
05
 STARGARD
SZCZECI√ĎSKI


11-13.IX.2015

VI Memoria³
¬¶wi√™to√Īskie
1 WKS ¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
2 King Wilki Morskie Szczecin
3 Gim 4 SMS Spójnia Stargard
4 MKK Basket Gorzów
5 Astoria Bydgoszcz
6 MKKS ¬Įak Koszalin


 INFOMVP: Igor Koz³owski  
Strzelec:  Jakub Tomczyk 
ALL-STARS
Mateusz Czempiel 
Szyli√Īski Miko¬≥aj¬†
Marcel Maj  
Pawe³ Krupa 
Adrian Abramowicz
06
 ZIELONA G√ďRA

11-13.IX.2015

Winobranie
Cup

1 Kasprowicz Inowroc³aw
2 Zastal I Zielona Góra
3 Chromik ¬Įary
4 Zastal II Zielona Góra .
5 Mickiewicz Katowice
6 Korona Kraków
 

 INFO
 
07
 ¬£√ďD¬¨

11-13.IX.2015

III
£ódeczka Cup

1 Rosa Radom
2 UKS 92 Gim Warszawa
3 ¬£KS KM SMS MG 13 ¬£√≥d¬ľ
4 PKK 99 Pabianice
5 CHKK Che³mno
6 Górnik Wa³brzych


 INFO
MVP: Rojek Kacper
Strzelec: Przybylski Patryk
5 ALL-STARS
Fic Tomasz
Micha³owski Mi³osz
Sowa B¬≥a¬Ņej
Baczy√Īski Adrian
Rajch Piotr
08
 BYDGOSZCZ

18-20.IX.2015

XXIV Memoria³
im. R. Zamiary

1 Pyra Pozna√Ī¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬†
2 Kasprowicz Inowroc³aw     
3 KM W³oc³awek                
4 Astoria Bydgoszcz
5 ¬Įak Koszalin¬†
6 Novum Bydgoszcz



INFOMVP: Patryk STANKOWSKI
 
ALL-STARS
Patryk STANKOWSKI
Aleksander ADAMCZAK
Kacper FREUND
Stanis³aw PYTEL 
Wiktor WO¬NIEWSKI
09
 O£AWA

18-20.IX.2015

Puchar Burmistrza
Jelcza-Laskowic
1. WKS ¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
2. Starbol Boles³awiec
3. Iskra Osieczna
4. WKK Wroc³aw
5. Blues Gwardia Wroc³aw
6. Turów Zgorzelec
 INFOMVP
Micha³ Omelan

Strzelec:
 
Wojciech Pawe³ 
10
 WARSZAWA

18-20.IX.2015

Ursynów Cup
1 Polonia Warszawa
2 UKS 92 Gim Ursynów
3 Legia Warszawa
4 Batory Bia³ystok
5 £apa £apy
6 Trójeczka Olsztyn


 INFOMVP: Micha³ Krasuski
Strzelec:
M.  Maliszewski
Pi¬Ītka ALL Stars:
Kacper Giemza
Pawe³ Waledoff
Bartosz Gerc
Rafa¬≥ Kami√Īski
Mateusz Ropelewski
11
 SIERADZ

25-27.IX.2015

Sieradz Cup
1. Cztery Trzy Lublin
2. Gim nr 1 Pivot Piastów
3. Bryza Pruszcz Gda√Īski
4. Trójka Sieradz
5. Sudety Jelenia Góra
6. MKS MOS Konin
7. ¬£KS KM ¬£√≥d¬ľ
8. Start ¬£√≥d¬ľ
9. Rawia Rawicz
10. GimBasket Wroc³aw

 INFO
MVP: Bart³omiej Pelczar

5 ALL-STARS:
Jakub Kaszowski
Rafa³ Ga³ka
Fryderyk Dalkowski
Bartosz Nowak
Wojciech Kosiuk
12
  OLSZTYN

25-27.IX.2015

XV Memoria³
A. Grzegorzewskiego
1 MUKS PIASECZNO
2 TR√ďJKA ¬ĮYRARD√ďW
3 NOVUM BYDGOSZCZ

4 TR√ďJECZKA OLSZTYN
5 ¬ĮUBRY BIA¬£YSTOK
6 OLIMPIJCZYK ¬£OM¬ĮA


 INFOMVP  JAGACIAK MICHA£

5 ALL-STARS:
ZI¬°BSKI KAROL
P√ď¬ĮNIEWSKI¬† BARTOSZ
CZERNIAK ARTUR
LICZOWSKI KONRAD
HARATYM  JAN

13
 CZÊSTOCHOWA

25-27.IX.2015

Rozpoczêcie
Sezonu

1 AZS CZÊSTOCHOWA
2 KU¬NIA STALOWA WOLA
3 KKS MICKIEWICZ KATOWICE
4 UKS MOS OPOLE
5 UKS KADET O¦WIÊCIM
5 SKF JURA BASKET ZABIERZ√ďW


 INFOMVP: STANIS£AW SZLUFIK
STRZELEC: R. KRZYSIK
ALL STARS
REMIGIUSZ KRZYSIK
ADAM MICHALAK
ALEKSANDER JU¬WA
TY√ĎSKI KONRAD
ALAN DELATTRE
14
 CHE£MNO

25-27.IX.2015

Puchar
Burmistrza

1. La Basket Warszawa
2. SKM Zastal Zielona Góra
3. ¬ĮAK ¬Įory
4. Czarni S³upsk
5. SMS Spójnia Stargard
6. MChKK Che³mno


 INFOMVP:
Kacper Cacko

Najlepszy Strzelec:
Patryk Przybylski
15
 PRUSZK√ďW

25-27.IX.2015

Memoria³
Dziugie³y

1. MKS Pruszków
2. UKS JAGIELLONKA Warszawa
3. MKS POLONIA Warszawa
4. KS ROSA SPORT Radom
5. UKS LA BASKET Warszawa
6. MKS OCHOTA Warszawa


 INFO
MVP: Przemys³aw Go³ek
5 ALL-STARS:
Przemys³aw Go³ek
Daniel Majeski
Maksymilian Motel
Bartosz Proczek
Beniamin Dider-Urbaniak 
16
 POZNA√Ď

26-27.IX.2015

20 Lat Pyry

1 MKK Pyra Pozna√Ī
2 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
3 UKS Chromik ¬Įary
4 MKK Pyra Pozna√Ī 1999




 INFO
ALL-STARS
Rados¬≥aw Skubi√Īski
Gracjan Ko¬ľma
Pawe³ Pampuch
Waldemar Jarmu¬Ņek



17
 ¬ĮYRARD√ďW

13-15.XI.2015

Puchar
Prezydenta
¬Įyrardowa

1 POLONIA WARSZAWA
2 TR√ďJKA – OSIR I ¬ĮYRARD√ďW
3 KNAUF INSULATION  VILNO
4 TWARDE PIERNIKI TORU√Ď
5 MUKS PIASECZNO
6 TR√ďJKA OSIR II ¬ĮYRARD√ďW
7 GIMBASKET  11 LUBLIN

 INFOMVP:
MACIEJ PASZKIEWICZ 

STRZELEC:

KAROL ZI¬°BSKI
18
 KATOWICE

4-6.XII.2015

IV MTB

Obecno¶æ SKM
1 Nied¬ľwiadki¬† Przemy¬∂l
2 Chromik ¬Įary
3 MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
4 Górnik Wa³brzych
5 KK Stalowa Wola
6 Wis³a Kraków
7 La Basket Warszawa
8 Cztery/Trzy Lublin
9 AZS Politechnika Czêstochowa
10 Rosa Sport Radom
11 UKS Trójka Sieradz
12 PKK 99 Pabianice
13 BC Ke¬Ņmarok
14 UKS SP 27 Katowice
15 MKKS Rybnik
16 Olkuskie Osy -

INFO
MVP: Kucharski Jakub

ALL-STARS

Complak Jakub
Krzysik Remigiusz
Podejko Mateusz
Chorab Rados³aw
Skubi√Īski Rados¬≥aw
19
 WARSZAWA

11-13.XII.2015

Puchar
Prezesa  PZKosz

1 Vilnius Basketball School
2 Spars Ventspils vs
3 Keila KK
4 MKS Polonia Warszawa
5 Kasprowicz Inowroc³aw
6 TKM W³oc³awek 

 INFO
MVP: Mykolas Astrauskas
Strzelec: Kamil Konieczka 
ALL-STARS:
NORMAN RUUTSALU     
RALFS ERKSKIS    
DANIEL MAJEWSKI     
MATEUSZ STA√ĎCZUK¬†¬†¬†
MANTAS STANKEVICIUS
20
 POZNA√Ď

28-29.XII.2015

III Memoria³
Gerarda Gramse

1 SKM ZASTAL Zielona Góra
2 MKK PYRA Pozna√Ī¬†
3 MKKS ¬ĮAK KOSZALIN¬†
4 ¬£KS KM ¬£√ďD¬¨¬†




 INFO

STRZELEC: A. ADAMCZAK 
4 ALL-STARS
MATEUSZ B£OSZYK
ANDRZEJ KRAJEWSKI
IGOR CZECZOTKA 
TOBIASZ WNUK 
 
21
  LUBLIN

27-28.02.2016

I Kozio³ek Cup
1. GIMNAZJUM 11 Lublin 2000
2. PI¬°TKA Lublin 2001
3. SPK Bia³ystok 2001
4. PRO-BASKET Lublin 2000-2001
5. BASKETBALL Warszawa 2000-2001
 INFOMVP: WOJCIECH KOSIUK
STRZLEC: B. PELCZER
ALL STARS:
PAWE£ NIERADKO
FILIP BIELI√ĎSKI
OLGIERD LISEWSKI
PAWE£ DOLECKI
KRZYSZTOF CZERNIAWSKI
22
 Bia³ystok

27-29.V.2013

I Bia³ystok Cup
1 JONAWA - LITWA
2 ASKA SIAULIAI - LITWA
3 MKS PRUSZK√ďW¬†
4 VKM VILNO - LITWA 
5 SPK BIA£YTOK



 INFO
 
22
 RAWICZ

20-22.V.2016

V IM Konata
1. MKS MOS KATOWICE
2. GTK GLIWICE
3. RKKS RAWIA RAWICZ
4. UKKS ISKRA OSIECZNA
5. MKS GWARDIA WROC£AW



 INFO
MVP: Czachor Maciej
ALL-STARS:
Filip Pawe³ka
Szymon W¬Īsik
Jan Polowczyk
Adam Zagó³a
Pawel Wojciech

23
 LUBLIN

27-29.V.2016

II Basket Lublin
Cup

1.Poniewie¬Ņ¬† Lithuania
2.Nilufer  Turkey
3.Rishon Le Zion  Israel
4.Luck  Ukraine
5. Lublin I  Poland
6. Niksiæ   Montenegro
7.Bia³a Podlaska   Poland
8.Warszawa   Poland
9.Novi Sad  Serbia
10.Alcala de Henares  Spain
11. Lublin II   Poland
12. Brest   Belarus
 INFO
MVP: Vytautas Jakubaitis
ALL-STARS:
Karpuk Tsimafei 
Gr¬Īdzki Micha¬≥
Zoric Ognjen
Llorente Elias
Vulevic Andrej
Piliszczuk Jan
Myskovets Ivan
Kaan Ozen
Mor Almog
Gadomski Jakub
Szoka³o Piotr
Karaniauskan

U-15 MÊSKIE TURNIEJE sezon 2014/2015
Kategoria:
Kadet M³odszy rocznik 2000 i m³odsi

 Organizator  
Gdzie.Termin.....DRU¬ĮYNY................................
FOTKA.MISTRZA..............
RELACJE
WYR√ď¬ĮNIENIA.....................
01
  INOWROC£AW

12-14.IX.2014

Memoria³
B¬Īczkowskiego

1  TKM W³oc³awek
2  Kasprowicz Inowroc³aw
3  SKM Zastal Zielona Góra
4  MKS Polonia Warszawa   
5  KS Astoria Bydgoszcz
6  MCHKK Che³mno
7¬† MMKS ¬Įak Koszalin
8¬† SKS Start ¬£√≥d¬ľ
 WYNIKI 
MVP: Zygmunciak

5 ALL-STARS
Kacper Bobi√Īski
Seweryn Majchrzak
Krzysztof Muzalewski
Patryk Przybylski
Patryk Antanowicz
02
  PRZEMY¦L

12-14.IX.2014

I Puchar
Twierdzy
Przemy¶l


Obecno¶æ SKM
1 Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l¬†
2 KK Stalowa Wola
3 MKS Zabrze
4 SPK Bia³ystok
5 Górnik Wa³brzych 
6 Wis³a Kraków 
7 ¬ĮAK ¬Įory¬†
8 Reprezentacja Lwowa

¬† WYNIKIMVP: Serwa√Īski Rafa¬≥
Rozgrywaj¬Īcy: Serwa√Īski R.
Strzelec: Bêbeniec Maciej
obro√Īca: Koper Patryk
5 ALL - STRAS
Walciszewski Kacper
Pecka Grzegorz 
Janczak Szymon
Kosior Bartosz
Bêbeniec £ukasz
03
  RAWICZ

19-21.IX.2014

III im.
Tadeusza Konata
1.  WKK Wroc³aw
2. UKS GIM 92 Warszawa
3. RKKS Rawia Rawicz II
4. Pyra Pozna√Ī
5. RKKS Rawia Rawicz I




  WYNIKI
MVP: EKERT KACPER

Najlepszy strzelec:
POPIEL MATEUSZ
04
  KATOWICE

5-7.XII.2014

IV MTB

Obecno¶æ SKM
1 Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l
2 Labasket Warszawa
3 Wis³a Kraków
4 Trójka Sieradz
5 Chromik ¬Įary
6 Region 2010 Grodno
7 Górnik Wa³brzych
8 ¬ĮAK ¬Įory
9 Mickiewicz Katowice
10 Jagielonka Warszawa
11 Junior Basket Kosice
12 Junak Radomsko
13 UKS SP 27 Katowice
14 BK SMK Ke¬Ņmarok
15 Spiska Nova Ves
16 Olkuskie Osy
 WYNIKI
MVP: Jakub Complak

5 ALL - STARS

Wiktor S³aby
Marcin ¬£api√Īski
Dominik Krakowiak
Jakub Koczan
Jakub Jakubowski
05
 BIA£YSTOK

27-29.III.2015

I Batory Cup
1 Bat Sierakowice
2 Region Grodno Bia³oru¶
3 Piotrówka Radom
4 TSK Ro¶ Pisz
5 Ku¬ľnia Stalowa Wola
6 Cztery-Trzy Lublin
7 SC Lazdijai  Litwa
8 MKS Batory Bia³ystok
 WYNIKI5 ALL-STARS

Konrad Kolka
Artiom Maksimów
Hubert Strzelec
Kamil Tr¬Ībka
Karol Kie³b
06
 BYDGOSZCZ

10-12.IV.2015

Z Bydgoszcz
Cup

1 MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
2 Kasprowicz Inowroc³aw
3 TKM W³oc³awek
4 KK „Astoria” Bydgoszcz
5 AZS Politechnika Czêstochowa
6 UKS Trójeczka Olsztyn


 WYNIKIMVP: Rasztabiga Dawid

5 ALL-STARS
Janczak Szymon
Molenda Patryk
Konieczka Kamil
Wo¬ľniewski Wiktor
Woroniecki Marcin
07
 RADOM

24-26.IV.2015

Radom Basket
Cup

1. Ku¬ľnia Stalowa Wola
2. MKS Piotrówka Radom
3. MKKS Rybnik
4. SPK Bia³ystok
5. Cztery trzy Lublin
6. WKK Wroc³aw
7. Mickiewicz Katowice
8. Trójka Sieradz
9. Junak Radomsko
10. Batory Bia³ystok
 WYNIKI
MVP: Grzegorz Pecka
Król strzelców:
Remigiusz Krzysik
Najlepszy rzucaj¬Īcy za 3¬†
Micha³ Kucharski


U-14 MÊSKIE TURNIEJE
sezon 2013/2014
Kategoria: 
M³odzik Starszy rocznik 2000 i m³odsi

 Organizator 
Gdzie.Termin.....¬†¬†DRU¬ĮYNY................................FOTKA.MISTRZA..............¬†¬†RELACJE¬†WYR√ď¬ĮNIENIA.....................¬†
01  NOWY TARG

13-15.IX.2013

Klubowy
Puchar Gorc
1. GOSSM Stalowa Wola
2. MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
3. TS Wis³a Kraków
4. MKS Limanowa
5. STS Wikar Nowy S¬Īcz
6. UKS Regis Wieliczka



  WYNIKIALL-STARS:
Remigiusz Krzysik
Patryk Molenda
Jakub Wierzba   
Patryk Kwadrans
Rafa¬≥ Fali√Īski
Maciej Jêdrzejczyk
02  RAWICZ

20-22.IX.2013

III Memoria³
T. Knata
1 WKK Wroc³aw
2 Pyra Pozna√Ī
3 MKS MOS Katowice
4 G√ďRNIK Wa¬≥brzych
5 ZASTAL Zielona Góra
6 ¦L¡SK Wroc³aw
7 ¬£KS ¬£√≥d¬ľ
8 RKKS RAWIA Rawicz
  WYNIKI 
03
  BYDGOSZCZ

27-29.IX.2013


VIII BYDGOSZCZ
CUP
1. Siódemka Trefl Sopot
2. WKK Wroc³aw
3. BAT Sierakowice
4. Novum Bydgoszcz
5. Basket Kwidzyn
6. Astoria Bydgoszcz

  WYNIKI
MVP: Walda Sebastian
ALL-STARS:
Pi¬Ītek Arkadiusz
M¬≥y√Īski Kamil
Mochnacz Szymon
Krawczyk Damian
Kasprzyk Kacper
04   WARSZAWA

4-6.X.2013

VII PRAGA CUP
1 Pivot Gim 1 Piastów
2 MKS Piotrówka Radom
3 UKS Jagiellonka Warszawa
4 MKS Ochota Warszawa
5 UKS Gim 92 Ursynów
6 MKS Batory 18 Bia³ystok



¬† WYNIKIMVP: Miko¬≥aj Jasi√Īski






05
CHE£M

4-6.X.2013

Puchar Burmistrza
Che³mna
1 Polonia Warszawa
2 SMS Stargard Szczeci√Īski
3 MChKK Che³mno
4 Basket Toru√Ī
5 GTK Gdynia



  WYNIKI MVP: Paszkiewicz Maciej
ALL-STARS:
Kacper Freund
Obrêbski Dominik
Lipi√Īski Kacper
Kollar Allesandro
Rzeszotarski £ukasz
06
¬† PRUSZK√ďW
PIAST√ďW


12-14.X.2013

I PIAST√ďW
BASKET CUP

Obecno¶æ SKM
1. Pivot Gim 1 Piastów
2. UKS Jagiellonka Warszawa
3. Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l
4. Piotrówka Radom
5. TKM W³oc³awek
6. Region 2010 Grodno
7. La Basket Warszawa
8. KKS Pro Basket Lublin
9. MKS Pruszków
10. ¬Įubry Bia¬≥ystok
  WYNIKI
MVP: Damian Owczarek

ALL STAR:
Przemys³aw Go³ek
Mateusz Zozu√Ī
Wiktor Karpi√Īski
Filip Drozdowski
Mateusz Czupryn

07
  KATOWICE

29.XI. - 1,XII

III MTB

Obecno¶æ SKM
1 Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l
2 BC Prievidza S³owacja
3 BK Snakes Ostrava Czechy

4 UKS Chromik ¬Įary
5 UKS Cztery–Trzy Start Lublin
6 Region 2010 Grodno Bia³oru¶
7 UKS LA Basket Warszawa
8 SKK Siedlce 
9 BKM SPU Nitra S³owacja
10 BK MSK Kazmarok S³owacja
11 Wis³a Kraków 
12 Olkuskie Osy Olkusz

  WYNIKI
MVP: Wiktor Karpi√Īski¬†

ALL - STARS
Kacper Walciszewski
Richard Sturcel
Bart³omiej Pelczar
Dan Buro√Ī
Jakub Koczan
08
  CZÊSTOCHOWA

14-15.XII.2013

XII Memoria³
M. Kowalskiego

1 SPK Bia³ystok
2 Piotrówka Radom
3 ¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
4 Wis³a Kraków
5 AZS Czêstochowa
WYNIKI
Najlepszy strzelec
Kacper Rojek
Najlepszy zawodnik
Jakub Wierzba
Najsprytniejszy zawodnik
Adam Chmielowski
09
¬† POZNA√Ď

28-29.XII.2013

I Memoria³
G. Gramse

1. MKK PYRA Pozna√Ī
2. WKS ¦L¡SK Wroc³aw
3. SP√ďJNIA Stargard Szcz.
4. ¬£KS KM ¬£√≥d¬ľ




  WYNIKIStrzelec: Miko³aj Walczak

ALL-STARS
Gracjan Jêchorek
Marcin Proæ   
Wiktor Kasprzak
Szymon Gralewski

10
  BIA£YSTOK

30.I-2.II.14

III PUCHAR
NAROD√ďW



Obecno¶æ SKM
1 UKS 7 TREFL Sopot
2 BC ©iauliai  (Litwa)
3 JONAVA Litwa
4 TKM W³oc³awek
5 SPK BIA£YSTOK
6 SMOKI Mi√Īsk¬† (Bia¬≥oru¬∂)
7 UKS PIVOT GIM. 1  Piatów
8 DYNAMO Moskwa  (Rosja)
9 MKS POLONIA Warszawa
10 MKS ZABRZE
11 KK HITO Kothla Jarve
12 BC Mieszczeriakow (Bia³oru¶)
  WYNIKI
MVP: PRZEMYS£AW GO£EK
ZA 3 PKT: JOSEP MAGI
ASYSTY: DAMIAN OWCZAREK
ZBI√ďRKI: M. KOLASI√ĎSKI
11
¬† ¬ĮYRARD√ďW

21-23.III.2014

XIII Puchar
Dyrektora OSiR

Obecno¶æ SKM
1 SKM WILNO LITWA
2 PI¬°TKA LUBLIN
3 TR√ďJKA ¬ĮYRARD√ďW
4 BATORY BIA£YSTOK
5 PROBASKET MI√ĎSK MAZ.
6 MUKS PIASECZNO
7 POLONIA WARSZAWA
8 TRUSO ELBL¡G 
  WYNIKI
MVP:
Laurynas Milevicius

KR√ďL STRZELC√ďW:
Patryk £ysiak
12
  WROC£AW

28-30.III.2014


IV Zieli√Īski Cup

1. MUKS Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l
2. BV Chemnitz РNiemcy 
3. WKS ¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
4. TS Wis³a Kraków
5. UKS Chromik ¬Įary¬†
6. Gimbasket Wroc³aw


  WYNIKI
MVP: Wiktor S³aby
ALL-STARS
Kacper Walciszewski
Mi¬≥osz ¬¶liwi√Īski
Leon Hoppe 
Krzysztof Le¶nisz
Pawe³ Strzêpek

13
 
Komentarze
zibi dnia grudzieŮ 17 2014 01:09:57
3.XII.2014 50 000 klikniêæ na ten artyku³ DZIÊKUJE
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Ankieta dla UŅytkownikůw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
45% [5 G≥osůw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G≥osůw]

G≥osůw: 11
RozpoczÍta: 01/02/2010 16:57
ZakoŮczona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi