Artykuł: Kadra Polski rocz.1996 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 22 2017 14:52:08
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Go¶ci Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,874
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: ~Andew
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Kadra Polski rocz.1996
KADRA POLSKI chłopcy urodzeni 1996/1997
od naboru do Mistrzostw Europy
Kalendarz reprezentacji Polski

ME U16 VI utrzymanie Dywizji A
ME U18 XVI spadek do Dywizji B
ME U20 rocznik 1996/97 Grecja 2016
Arkadiusz Miłoszewski:Trener główny
Przemysław Szurek: Trener asystent
Bartłomiej Przelazły: Trener asystent
Maciej Górka;  Fizjoterapeuta
Arkadiusz Miłoszewski:Trener główny
Przemysław Szurek: Trener asystent
Bartłomiej Przelazły: Trener asystent
Maciej Górka;  Fizjoterapeuta
Arkadiusz Miłoszewski Trener główny
Dawid Mazur Trener asystent
Bartosz Sikorski Trener asystent
Rafał Białek Fizjoterapeuta
 Marc Sanny ¦lask Wrocław
Mariusz Konopatzki Basket Kwidzyn SMS
Maciej Bojanowski  Rosa Radom
Dominik Olejniczak  TKM Włocławek
Maciej Bender (97)  USA
Marcel Ponitka (97) Zastal
Marek Zywert, Marcel Ponitka
Dominik Olejnicza,Jakub Niziol
Maciej Bojanowski, Michal Kierlewicz
Igor Wadowski, Maciej Bender
Grzegorz Kulka, Michal Marek
Bartosz Jankowski, Mateusz Fatz
Dywizja A  VI miejsce
Dywizja A XVI m. - Spadek do Dywizji B
Dywizja B VI m. - brak awansu
Obecno¶ć..SKM.....................................
..........................................................
.............................................................

 
Termin.................dni Miejsce......... Impreza....ilo¶cINFO - SKM
ZIBI
ZIBI
WWW
zw/poMiejsce
15-24.VII.2016
  9Grecja
ME U20
 12INFORMACJE
  WWW
 4 / 3
 VI
24.VII-3.VIII.2014
 11Turcja
ME U18
 12INFORMACJE
  WWW
 1 / 8
 XVI
19-29.VII.2012
 11Litwa
ME U16
 12INFORMACJE
  WWW
 4 / 5
 VI
28.I-5.II.2012 9Turcja 
Turniej12INFORMACJE     
27-30.XII.2011 4Szczyrk TNO12 INFORMACJE     3 / 0  I
10-13.XI.2011  4WarkaKonsultacja 16INFORMACJE      
13-24.VII.201112 Zielona GóraNabór32INFORMACJE     

SZTAB SZKOLENIOWY U16

Miłoszewski Arek
POLTECHNIKA W-wa
I trener
Szurek Przemysław
PBG JUNIOR Poznań
asytent trenera
Przelazły Bartłomiej
MKS Pruszków
asystent trenera
Górka Maciej
Radom
odnowa biologiczna

Zawodnicy bior±cy w ME U16

 FOTO SYLWETKA....................... UDZIAŁ.W.TURNIEJACH. WYRÓŻNIENIA.INDYWIDUALNE.I.DRUŻYNOWE... 
  Zywert Kamil
urodzony: 24.II.1996
miejsce:
klub: POLITECHNIKA W-wa
trener: Miłoszewski A.
Wychowanek: Sieraków
I trener: Czekała J.
kadra: Wielkopolska
wzrost: 186 cm.
pozycja: PG
Turniej NO Szczyrk 2011
Turniej Turcja 2012
ME U-16 Litwa 2-12
Mistrz Polski SP Kraków 2008
Wicemistrz Polski ALL STARS U-14 Poznań 2009
Mistrz Polski OOM ALL STARS Pruszków 2010
Mistrz Polski OOM Zambrów 2011
MVP 1 STRZELEC OOM Zambrów 2011

Koszykarski Talent rocz.96 Wyjazd do Turcji
Mistrz Polski U-16 ALLL STARS Kraków 2011
Mistrz Polski Gimnazjada Radom 2011
Jordan Brand Classic Camp Londyn 2011
XIV miejsce ME U-16 Czechy
 2  Zywert Marek
urodzony: 24.II.1996
miejsce:
klub: POLITECHNIKA W-wa
trener: Miłoszewski A.
Wychowanek: Sieraków
trener: Czekała Jarek
kadra: Wielkopolska
wzrost: 184 cm.
pozycja: PG/SG
Turniej NO Szczyrk 2011
Turniej Turcja 2012
ME U-16 Litwa 2012
Mistrz Polski SP Kraków 2008
Wicemistrz Polski U-14 Poznań 2009
Mistrz Polski OOM Zambrów 2011
Mistrz Polski U-16 Kraków 2011
Mistrz Polski Gimnazjada Radom 2011
 3  Włodarczyk Artur
urodzony: 20.II.1996
miejsce:
klub: WISŁA Kraków
trener:
Wychowanek: -
trener: -
kadra: Małopołska
wzrost: 180 cm.
pozycja: PG/SG
Turniej NO Szczyrk 2011
Turniej Turcja 2012
ME U-16 Litwa 2012
 
 4  Jakubiak Wojciech
urodzony: 22.VI.1996
miejsce:
klub:CZARNI Słupsk
trener: Jakubiak Robert
Wychowanek: - 
I trener: -
kadra: Pomorze
wzrost:
pozycja: PG/SG
Turniej NO Szczyrk 2011
ME U-16 Litwa 2012
 
 5  Wadowski Igor
urodzony: 18.I.1996
miejsce:
klub: OCHOTA W-wa
trener: Foder Tomasz
Wychowanek: -
I trener: -
kadra: Mazowsze
wzrost:
pozycja: SG
Turniej NO Szczyrk 2011
Turniej Turcja 2012
ME U-16 Litwa 2012
 
 6  Nizioł Jakub
urodzony: 8.V.1996
miejsce:
klub: ¦LˇSK Wrocław
trener: Grudniewski
Wychowanek: -
I trener: -
kadra: Dolno¶laskie
wzrost: 184 CM.
pozycja: SG
Turniej NO Szczyrk 2011
Turniej Turcja 2012
ME U-16 Litwa 2012
 
 7  Stawiak
urodzony: miejsce:
klub: Truso Elbl±g
trener:
Wychowanek: -
I trener: -
kadra:
wzrost:
pozycja: SG/SF
ME U-16 Litwa 2012 
 8  Kulka Grzegorz
urodzony: 4.IV.1996
miejsce:
klub: POLONIA Warszawa
trener:
Wychowanek:
I trener:
kadra: Mazowsze
wzrost:
pozycja:
Turniej NO Szczyrk 2011
Turniej Turcja 2012
ME U-16 Litwa 2012
 
 9  Fatz Mateusz
urodzony:
miejsce:
klub: ASTORIA Bydgoszcz
trener:
Wychowanek:
I trener:
kadra: Kujawsko-Pom.
wzrost:
pozycja:
Turniej NO Szczyrk 2012
ME U-16 Litwa 2012
 
 10  Pruefer Filp
urodzony: 31.V.1996
miejsce:
klub: PBG Junior Poznań
trener: Kijewski Eugieniusz
Wychowanek: Sieraków
I trener: Czekała Jarosław
kadra: Wielkopolski
wzrost: 2008
pozycja:
Turniej NO Szczyrk 2011
Turniej Turcja 2012
ME U-16 Litwa 2012
Mistrz Polski SP Kraków 2008
Wicemistrz Polski U-14 Poznań 2009
Mistrz Polski OOM Pruszków 2010
Mistrz Polski OOM Zambrów 2011
Mistrz Polski U-16 Kraków 2011
Mistrz Polski Gimnazjada Radom 2011
Jordan Brand Classic Camp Londyn 2011

Jordan Brand Classic Camp USA 2011
Spotkanie z Michaelem Jordanem
XIV miejsce ME U-16 Czechy
11  Marek Michał
urodzony: 22.X.1996
miejsce: Poznań
klub: PYRA Poznań
trener: Marchelek Paweł
Wychowanek: -
I trener: -
kadra: Wielkopolska
wzrost: 204
pozycja: PF
Turniej NO Szczyrk 2011
Turniej Turcja 2012
ME U-16 Litwa 2012
 
12   Kadej Adam
urodzony:
miejsce:
klub: ŻAK Koszalin
trener:
Wychowanek:
I trener:
kadra: Zachodnio-Pom
wzrost:
pozycja:
Turniej Turcja 2012
ME U-16 Litwa 2012
 

Zawodnicy bior±cy udział w zgrupowaniach U16

           
Majchrzak Wojtek
GIM 92 Ursynów
Turniej Turcja 2012
Fanslau Damian
NOVUM Bydgoszcz

Maciej Piszczek
GTK Gliwice
TNO Szczyrk 2011
Łucka
TNO Szczyrk 2011
Turniej Turcja 2012
 Skorek
¦LˇSK Wrocław
TNO Szczyrk 2012
Turniej Turcja 2012
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi