Artyku≥: Kadra ¬¶l¬Īska rocz.1998 - SKM - Sl¬Īska koszyk√≥wka m¬≥odzie¬Ņowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Paľdziernik 15 2018 20:51:18
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¬¶l¬Īska
  ¬¶l¬Īscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn√™trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew√≥dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostr√≥w W. U14 r.93
  2007 G¬≥ucho¬≥azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Krak√≥w SP r.95
  2009 Wroc¬≥aw U16 r.93
  2009 Pozna√Ī U14 r.95
  2009 S¬≥upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toru√Ī SP r.97
  2011 Toru√Ī U18 r.93
  2011 Krak√≥w U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Pozna√Ī U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gda√Īsk SP r.99
  2013 ¬Įary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gda√Īsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc¬≥aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko¬≥obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toru√Ī U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc¬≥aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia¬≥ystok U14 r.02
  2016 Ko¬≥obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostr√≥w W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku¬≥y o Kadrach

Kadra ¬¶l¬Īska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 1
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych: 1,879
Nieaktywowany UŅytkownik: 5
Najnowszy UŅytkownik: ~Barkowski Henryk
Wspů≥praca

UKS Chromik ¬Įary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¬¶l¬Īska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l

¬¶l¬Īski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gda√Īsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Pozna√Ī

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¬¶l¬Īski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¬¶l¬Īska Letnia Liga Koszyk√≥wki

Kadra ¬¶l¬Īska rocz.1998

 Kalendarz reprezentacji wojew√≥dztwa ¬¶l¬Īskiego rocznika 1998
od naboru do OOM

Trener : Jaros³aw Jakubiec ( Katowice )
asystent trenera: Jacek Bortliczek

Trener koordynator Marek Juszkiewicz ( Sosnowiec) Telefon kontaktowy: 509-290-509


Termin..........dnimiejsce.....rodzaj............pozycjailo¶ærelacjefoto filmiki
15-17.XI.2013
¬†3¬Įyrard√≥w
GOOSM
  12INFORMACJA
  
         
1-5.VII.2013 5KutnoFina³ OOM  12   
21-23.VI.2013 3StrumienTurniej     
7-9.VI.2013¬†3Strumie√Ī¬†Konsultacja¬†¬†¬†¬†¬†
17-19.V.2013¬†4Strumie√Ī1/2 OOM¬†¬†12INFORMACJA¬†¬†
26-28.IV.2013¬†3Strumie√ĪKonsultacja¬†¬†¬†¬†¬†
5-7.IV.2013¬†3Strumie√Ī¬†Konsultacja¬†¬†¬†12¬†¬†¬†
21-24.III.2013 4Nowy Targ Puchar Gorc I 12INFORMACJA  
8-10.III.2013¬†3Strumie√ĪKonsultacja¬†¬†12¬†¬†¬†
9-16.II.2013¬†8Strumie√ĪOb√≥z Zimowy¬†¬†15INFORMACJE¬†¬†¬†
11-13.I.2013¬†3Strumie√ĪKonsultacja¬†¬†12¬†¬†¬†
8-9.XII.2013 3ChybieKonsultacja  12   
9-11.XI.2012 3Nowy TargTurniej RPo³.  IV 12INFORMACJEFOTO FILMIKI
30.VI.10.VII.1211ChybieObóz letni  21INFORMACJE  
25-27.V.2012 3ChybieKonsultacja  21INFORMACJE   
16-18.III.2012 3ChybieKonsultacja   21INFORMACJE  
21.I. 2012 1KatowiceNabór  72INFORMACJEFOTOFILMIKI

SK£AD KADRY REPREZENTACJI ¦L¡SKA





Piszczatowski P.
MKS Dabrowa G.

Sot Oskar
MKKS Rybnik

Kondys Piotr
MKKS Rybnik

Mróz Mi³osz
GTK Gliwice

Orpel B¬≥a¬Ņej
MOS Katowice

Fiedukiewicz K.
klub: JB Katowice
WKK Wroc³aw
Wojciechowski S.
JB Katowice



  
Piwowarczyk £.
MOSiR Cieszyn

Ch³apek K.
MCKiS Jaworzno

Koneczny Daniel
MOS Katowice
Mickiewicz Ka
Matuszczak B.
Pogo√Ī Ruda ¬¶l.
AZS Katowice
Bortliczek M.
MOSiR Cieszyn
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
Moro√Ī Jakub
MOS Katowice
 


ZAWODNICY REZERWOWI

        
Kosto√Ī Dawid
Pogo√Ī Ruda ¬¶l.¬†
Lewi√Īski ¬£ukasz
MOS Katowice 99
Niespor Adam
MKS D¬Ībrowa G.99
Heli√Īski Jan
MKS Zabrze 
Szkriba Adam
MKS Dabrowa G. 


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Ankieta dla UŅytkownikůw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
45% [5 G≥osůw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G≥osůw]

G≥osůw: 11
RozpoczÍta: 01/02/2010 16:57
ZakoŮczona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi