Artyku≥: Podsumowanie ¬¶KM 2011/2012 - SKM - Sl¬Īska koszyk√≥wka m¬≥odzie¬Ņowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 GrudzieŮ 15 2018 14:16:32
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¬¶l¬Īska
  ¬¶l¬Īscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn√™trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew√≥dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostr√≥w W. U14 r.93
  2007 G¬≥ucho¬≥azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Krak√≥w SP r.95
  2009 Wroc¬≥aw U16 r.93
  2009 Pozna√Ī U14 r.95
  2009 S¬≥upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toru√Ī SP r.97
  2011 Toru√Ī U18 r.93
  2011 Krak√≥w U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Pozna√Ī U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gda√Īsk SP r.99
  2013 ¬Įary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gda√Īsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc¬≥aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko¬≥obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toru√Ī U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc¬≥aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia¬≥ystok U14 r.02
  2016 Ko¬≥obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostr√≥w W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku¬≥y o Kadrach

Kadra ¬¶l¬Īska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 1
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych: 1,879
Nieaktywowany UŅytkownik: 5
Najnowszy UŅytkownik: ~Barkowski Henryk
Wspů≥praca

UKS Chromik ¬Įary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¬¶l¬Īska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l

¬¶l¬Īski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gda√Īsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Pozna√Ī

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¬¶l¬Īski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¬¶l¬Īska Letnia Liga Koszyk√≥wki

Podsumowanie ¦KM 2011/2012
U-20 JUNIORZY STARSI rocznik 1992/93 SEZON 2011/2012

 Tabela po zako√Īczeniu rozgrywek:

1.MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza (V - miejsce¬†MP)
2.MKS SMYK Prudnik (Pó³fina³ MP)
3.KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
4.UKS MOSM Bytom
5.MOSM Tychy
6.UKS SP-27 Katowice
7.KU AZS PC Czêstochowa
8.KKS MICKIEWICZ Katowice


 
 Najlepsi strzelcy w rozgrywkach:

1.PAWLIK Mateusz UKS SP-27 383/13 29,5
2.KULICKI Mateusz MKS SMYK 320/13 24,6
3.MARZEC Krzysztof UKS MOSM Bytom 285/14 20,4
4.SGODZAJ Robert KS POGO√Ď 284/14 20,3
5.ZAWADZKI Mateusz MKS D.G 251/14 17,9
6.¬£APOT Robert KS POGO√Ď 251/14 17,9
7.BOBROWSKI Mateusz KS POGO√Ď 235/14 16,8
8.W√ďJCIK Marcin MKS D.G. 234/14 16,7
9.GAWRO√ĎSKI Patryk KU AZS PC 232/14 16,6
10.FENRYCH Jakub MOSM Tychy 231/14 16,5

 MVP sezonu
Marcin Piechowicz
MKS Dabrowa g√ďRNICZA

Najlepsi strzelcy za „3”:

1.PAWLIK Mateusz UKS SP-27 40/13

2.MARZEC Krzysztof UKS MOSM Bytom 36/14
3.ZAWADZKI Mateusz MKS D.G 35/14
4.OLEKSY Jaros³aw MKS SMYK 25/14
5.GULI√ĎSKI Mateusz KU AZS PC 22/13

PE£NY-KOMUNIKAT
U-18 JUNIORZY  rocznik 1994/95 SEZON 2011/2012

Tabela po zako√Īczeniu rozgrywek:

¬† 1. MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza (P√≥¬≥fina¬≥ MP)
  2. K¦ AZS Katowice (Pó³fina³ MP)
  3. GTK FLUOR Gliwice (Pó³fina³ MP)
  4. UKS MOSM Bytom
  5. MKS SMYK Prudnik
  6. MKKS Rybnik
  7. MKS Wodzis³aw ¦l
  8. MKS Zabrze
  9. MCKiS Jaworzno
10.SLSOS SALESIA ¦wiêtoch³owice
11.KU AZS PC Czêstochowa
12.MKKS ZAG£ÊBIE Sosnowiec
13.KKS MICKIEWICZ Katowice
14.MCKS Czelad¬ľ

 Najlepsi strzelcy Fina³u A:

1. BARTMANOWICZ Patryk MKS SMYK 163/8 20,4
2. ZAWADZKI Mateusz MKS D.G 153/8 19,1
3. ANDRZEJEWSKI Mateusz K¦ AZS K-ce 147/7 21,0
4. ADAMCZYK Rafa³ MKKS Rybnik 135/8 16,9
5. KO£CZ Kosma GTK FLUOR 134/7 19,1
6. W√ďJCIK Marcin MKS D.G 127/8 15,9
7. WOLNIK Piotr UKS MOSM 123/8 15,4
8. JURGA¦ Benjamin MKS Wodzis³aw ¦l 119/8 14,9
9. MAJKA Przemys³aw MKS SMYK 107/8 13,4
10.DEREZI√ĎSKI Patryk KU AZS PC 106/6 17,7

 MVP sezonu
Mateusz
Zawadzki
MKS Dabrowa Górnicza

Najlepsi strzelcy za „3”:

1. JURGA¦ Benjamin MKS Wodzis³aw ¦l 16/8
    DUKLAND Sebastian UKS MOSM Bytom 16/8
3. ODROBINA Kamil MKS SMYK 15/8
    KRAMEK Jakub MKS Zabrze 15/8
5. ZAWADZKI Mateusz MKS D.G 14/8

PE£NY-KOMUNIKAT

U-16 KADECI rocznik 1996/97 SEZON 2011/2012

¬† 1. MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza I (P√≥¬≥fina¬≥u MP)
  2. MKS Zabrze I (Pó³fina³u MP)
  3. KS MOSiR Cieszyn (Pó³fina³u MP)
  4.MKKS Rybnik
  5.MKS Smyk Prudnik
  6.KS MOSM Tychy I
  7.KS Królewscy Chorzów
¬† 8.MCKS Czelad¬ľ I
  9.MKS Zabrze II
10.GTK Fluor Gliwice
11.MCKiS Jaworzno I
12.UKS Junior Basket Katowice
13.MMKS K√™dzierzyn Ko¬ľle
14.MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza II
15.UKS MOSM Bytom
16.KS Hawajskie Koszule ¬Įory
17.MKS Strzelce Opolskie
18.UKS SP 27 Katowice
19.KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska
20.MCKS Czelad¬ľ II
21.MKKS Zag³êbie Sosnowiec
22.MCKiS Jaworzno II
23.KS MOSM Tychy II
24.UKS Dycha Czechowice Dziedzice
25.GUKS Sukces Lipowa

 Najlepsi strzelcy w II etapie rozgrywek w grupie A:

1.Wieczorek Patryk MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza I 25,92 311 12
2.Chor¬Ī¬Ņak Jakub MKS Zabrze I 21,93 329 15
3.Kostecki Jakub MKS Zabrze I 19,21 269 14
4.Fuchs Grzegorz Królewscy Chorzów 18,71 262 14
5.Boryka Dawid MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza I 17,67 265 15
6.Wójcik Mi³osz Smyk Prudnik,17,62 229 13
7.Moczulski Mateusz Smyk Prudnik 17,50 245 14
8.Józefów Mateusz MOSM Tychy I 17,13 257 15
9.Krogulewski Bart³omiej MOSiR Cieszyn 16,00 208 13
10. Respondek Mateusz Królewscy Chorzów 15,93 239 15

MVP sezonu:
Patryk Wieczorek
MKS Dabrowa Górnicza

Najlepsi strzelcy za 3 punkty w rozgrywkach:

1.Wieczorek PatrykMKS D¬Ībrowa G√≥rnicza I 60 /¬†18
2.Kuboszek Micha³ MOSiR Cieszyn 47 / 15
3.Mo¬≥dawa Adam MMKS K√™dzierzyn Ko¬ľle 37 /¬†18
4.Chor¬Ī¬Ņak Jakub MKS Zabrze I 37 / 23
5.Rumi√Īski Krystian Hawajskie Koszule ¬Įory 33 /¬†22
6.G¬≥adysz Artur MCKS Czelad¬ľ I 32 / 23
6.Rott £ukasz MOSiR Cieszyn 32 / 23
8.Szczepaniak Kamil MOSiR Cieszyn 29 / 23
9.Arabik Marcin MKS Strzelce Opolskie 28 / 19
10.Fuchs Grzegorz Królewscy Chorzów 27 / 22

PE£NY-KOMUNIKAT

U-14 M£ODZIK STARSZY rocznik 1998 SEZON 2011/2012

 Tabela po zako√Īczeniu rozgrywek:

1. UKS „Junior Basket” Katowice
(Pó³fina³u MP)
2. KS MOSiR Cieszyn (Æwieræfina³ MP)
3. MKKS Rybnik (Æwieræfina³ MP)
4. MCKiS Jaworzno (Æwieræfina³ MP)
5. KS Pogo√Ī Ruda ¬¶l¬Īska
6. MKS MOS Katowice
7. MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
8. MOSM Tychy
9. GTK „Fluor” Gliwice
10. MKS Zabrze
11. MUKK Pszczyna
12. KS „Hawajskie Koszule” ¬Įory
13. UKS „SP27” Katowice
14. K¦ AZS Katowice
15. MCKS Czelad¬ľ

 Najlepsi strzelcy w I i II etapie rozgrywek:

1. Wojciechowski Sebastian (UKS „Junior Basket” Katowice) 331/16
2. Bortliczek Mateusz (KS MOSiR Cieszyn) 313/16
3. Piwowarczyk £ukasz (KS MOSiR Cieszyn) 305/16
4. Ch³apek Krzysztof (MCKiS Jaworzno) 299/16
5. Maro√Ī Jakub (UKS „Junior Basket” Katowice) 254/16
6. Paniuk Kamil (MKKS Rybnik) 238/17
7. Mazur Tomasz (UKS „Junior Basket” Katowice) 227/17
8. Urba√Īski Szymon (MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza) 224/14
9. Koneczny Dawid (MKS MOS Katowice) 218/15
10. Fiedukiewicz Kamil (UKS „Junior Basket” Katowice) 216/16


 MVP sezonu;
Mateusz Bortliczek
MOSiR Cieszyn

PE£NY-KOMUNIKAT










U-13 M£ODZICY  rocznik 1999/2000 SEZON 2011/2012

 1¬† MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza¬†
2  MKKS Rybnik 
3  MKS Zabrze 
4  MKS Wodzis³aw ¦l. 
5  UKS SP27 Katowice 
6  KS MOSM Tychy 
7  KS MOSiR Cieszyn 
8  GTK Fluor Gliwice 
9  KS Hawajskie Koszule 
10  MKS Strzelce Opolskie  
11  UKS Hajduki Chorzów 
12  MKKS Zag³êbie Sosnowiec  

Najlepsi strzelcy w rozgrywkach 

1  Wójtowicz Jan  KS MOSiR Cieszyn  22,07  331  15
2¬† Dryba√Īski Micha¬≥¬† MKKS Rybnik¬† 20,88¬† 334¬† 16
¬†¬†¬† Heli√Īski Stanis¬≥aw¬† UKS Hajduki Chorz√≥w¬† 20,88¬† 334¬† 16
4¬† Szkriba¬† Adam¬† MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza¬† 20,67¬† 310¬† 15
5  Pluta Andrzej  MKS Zabrze  17,88  286  16
6¬† Niespor Adam¬† MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza¬† 15,56¬† 249¬† 16
7  ¦ciegienny Jakub  UKS SP 27 Katowice  15,13  227  15
8  Heczko Jakub  KS MOSiR Cieszyn  14,81  237  16
9  Kwa¶niak Jakub  MKS Strzelce Opolskie  14,47  217  15
10  Nadybski Andrzej  MKS Strzelce Opolskie  14,19  227  16

 MVP sezonu
Adam Szkriba
MKS Dabrowa Górnicza

Najlepsi strzelcy za 3 punkty w rozgrywkach:

1¬† Wilk Bartosz¬† MKS Wodzis¬≥aw ¬¶l¬Īski¬† 42¬†
15
2  ¦ciegienny Jakub  UKS SP 27 Katowice  33  15
3  Krawiec Dawid  MKS Zabrze  27  16
4¬† CZUBAK¬† Kacper¬† KS Hawajskie Koszule ¬Įory¬† 21¬† 14
5  Kolek Krystian  UKS SP 27 Katowice  18  15
   Sowa Jacek  UKS SP 27 Katowice  18  15

PE£NY-KOMUNIKAT

PODSUMOWANIE PUNKTOWE WSZYSTKICH ZAWODNIK√ďW GRAJ¬°CYCH W SEZONIE 2011-2012
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Ankieta dla UŅytkownikůw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
45% [5 G≥osůw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G≥osůw]

G≥osůw: 11
RozpoczÍta: 01/02/2010 16:57
ZakoŮczona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi