Artykuł: Podsumowanie ¦KM 2011/2012 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 27 2017 14:44:30
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Go¶ci Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,875
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Dafik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Podsumowanie ¦KM 2011/2012
U-20 JUNIORZY STARSI rocznik 1992/93 SEZON 2011/2012

 Tabela po zakończeniu rozgrywek:

1.MKS D±browa Górnicza (V - miejsce MP)
2.MKS SMYK Prudnik (Półfinał MP)
3.KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
4.UKS MOSM Bytom
5.MOSM Tychy
6.UKS SP-27 Katowice
7.KU AZS PC Częstochowa
8.KKS MICKIEWICZ Katowice


 
 Najlepsi strzelcy w rozgrywkach:

1.PAWLIK Mateusz UKS SP-27 383/13 29,5
2.KULICKI Mateusz MKS SMYK 320/13 24,6
3.MARZEC Krzysztof UKS MOSM Bytom 285/14 20,4
4.SGODZAJ Robert KS POGOŃ 284/14 20,3
5.ZAWADZKI Mateusz MKS D.G 251/14 17,9
6.ŁAPOT Robert KS POGOŃ 251/14 17,9
7.BOBROWSKI Mateusz KS POGOŃ 235/14 16,8
8.WÓJCIK Marcin MKS D.G. 234/14 16,7
9.GAWROŃSKI Patryk KU AZS PC 232/14 16,6
10.FENRYCH Jakub MOSM Tychy 231/14 16,5

 MVP sezonu
Marcin Piechowicz
MKS Dabrowa gÓRNICZA

Najlepsi strzelcy za „3”:

1.PAWLIK Mateusz UKS SP-27 40/13

2.MARZEC Krzysztof UKS MOSM Bytom 36/14
3.ZAWADZKI Mateusz MKS D.G 35/14
4.OLEKSY Jarosław MKS SMYK 25/14
5.GULIŃSKI Mateusz KU AZS PC 22/13

PEŁNY-KOMUNIKAT
U-18 JUNIORZY  rocznik 1994/95 SEZON 2011/2012

Tabela po zakończeniu rozgrywek:

  1. MKS D±browa Górnicza (Półfinał MP)
  2. K¦ AZS Katowice (Półfinał MP)
  3. GTK FLUOR Gliwice (Półfinał MP)
  4. UKS MOSM Bytom
  5. MKS SMYK Prudnik
  6. MKKS Rybnik
  7. MKS Wodzisław ¦l
  8. MKS Zabrze
  9. MCKiS Jaworzno
10.SLSOS SALESIA ¦więtochłowice
11.KU AZS PC Częstochowa
12.MKKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
13.KKS MICKIEWICZ Katowice
14.MCKS CzeladĽ

 Najlepsi strzelcy Finału A:

1. BARTMANOWICZ Patryk MKS SMYK 163/8 20,4
2. ZAWADZKI Mateusz MKS D.G 153/8 19,1
3. ANDRZEJEWSKI Mateusz K¦ AZS K-ce 147/7 21,0
4. ADAMCZYK Rafał MKKS Rybnik 135/8 16,9
5. KOŁCZ Kosma GTK FLUOR 134/7 19,1
6. WÓJCIK Marcin MKS D.G 127/8 15,9
7. WOLNIK Piotr UKS MOSM 123/8 15,4
8. JURGA¦ Benjamin MKS Wodzisław ¦l 119/8 14,9
9. MAJKA Przemysław MKS SMYK 107/8 13,4
10.DEREZIŃSKI Patryk KU AZS PC 106/6 17,7

 MVP sezonu
Mateusz
Zawadzki
MKS Dabrowa Górnicza

Najlepsi strzelcy za „3”:

1. JURGA¦ Benjamin MKS Wodzisław ¦l 16/8
    DUKLAND Sebastian UKS MOSM Bytom 16/8
3. ODROBINA Kamil MKS SMYK 15/8
    KRAMEK Jakub MKS Zabrze 15/8
5. ZAWADZKI Mateusz MKS D.G 14/8

PEŁNY-KOMUNIKAT

U-16 KADECI rocznik 1996/97 SEZON 2011/2012

  1. MKS D±browa Górnicza I (Półfinału MP)
  2. MKS Zabrze I (Półfinału MP)
  3. KS MOSiR Cieszyn (Półfinału MP)
  4.MKKS Rybnik
  5.MKS Smyk Prudnik
  6.KS MOSM Tychy I
  7.KS Królewscy Chorzów
  8.MCKS CzeladĽ I
  9.MKS Zabrze II
10.GTK Fluor Gliwice
11.MCKiS Jaworzno I
12.UKS Junior Basket Katowice
13.MMKS Kędzierzyn KoĽle
14.MKS D±browa Górnicza II
15.UKS MOSM Bytom
16.KS Hawajskie Koszule Żory
17.MKS Strzelce Opolskie
18.UKS SP 27 Katowice
19.KS Pogoń Ruda ¦l±ska
20.MCKS CzeladĽ II
21.MKKS Zagłębie Sosnowiec
22.MCKiS Jaworzno II
23.KS MOSM Tychy II
24.UKS Dycha Czechowice Dziedzice
25.GUKS Sukces Lipowa

 Najlepsi strzelcy w II etapie rozgrywek w grupie A:

1.Wieczorek Patryk MKS D±browa Górnicza I 25,92 311 12
2.Chor±żak Jakub MKS Zabrze I 21,93 329 15
3.Kostecki Jakub MKS Zabrze I 19,21 269 14
4.Fuchs Grzegorz Królewscy Chorzów 18,71 262 14
5.Boryka Dawid MKS D±browa Górnicza I 17,67 265 15
6.Wójcik Miłosz Smyk Prudnik,17,62 229 13
7.Moczulski Mateusz Smyk Prudnik 17,50 245 14
8.Józefów Mateusz MOSM Tychy I 17,13 257 15
9.Krogulewski Bartłomiej MOSiR Cieszyn 16,00 208 13
10. Respondek Mateusz Królewscy Chorzów 15,93 239 15

MVP sezonu:
Patryk Wieczorek
MKS Dabrowa Górnicza

Najlepsi strzelcy za 3 punkty w rozgrywkach:

1.Wieczorek PatrykMKS D±browa Górnicza I 60 / 18
2.Kuboszek Michał MOSiR Cieszyn 47 / 15
3.Mołdawa Adam MMKS Kędzierzyn KoĽle 37 / 18
4.Chor±żak Jakub MKS Zabrze I 37 / 23
5.Rumiński Krystian Hawajskie Koszule Żory 33 / 22
6.Gładysz Artur MCKS CzeladĽ I 32 / 23
6.Rott Łukasz MOSiR Cieszyn 32 / 23
8.Szczepaniak Kamil MOSiR Cieszyn 29 / 23
9.Arabik Marcin MKS Strzelce Opolskie 28 / 19
10.Fuchs Grzegorz Królewscy Chorzów 27 / 22

PEŁNY-KOMUNIKAT

U-14 MŁODZIK STARSZY rocznik 1998 SEZON 2011/2012

 Tabela po zakończeniu rozgrywek:

1. UKS „Junior Basket” Katowice
(Półfinału MP)
2. KS MOSiR Cieszyn (Ćwierćfinał MP)
3. MKKS Rybnik (Ćwierćfinał MP)
4. MCKiS Jaworzno (Ćwierćfinał MP)
5. KS Pogoń Ruda ¦l±ska
6. MKS MOS Katowice
7. MKS D±browa Górnicza
8. MOSM Tychy
9. GTK „Fluor” Gliwice
10. MKS Zabrze
11. MUKK Pszczyna
12. KS „Hawajskie Koszule” Żory
13. UKS „SP27” Katowice
14. K¦ AZS Katowice
15. MCKS CzeladĽ

 Najlepsi strzelcy w I i II etapie rozgrywek:

1. Wojciechowski Sebastian (UKS „Junior Basket” Katowice) 331/16
2. Bortliczek Mateusz (KS MOSiR Cieszyn) 313/16
3. Piwowarczyk Łukasz (KS MOSiR Cieszyn) 305/16
4. Chłapek Krzysztof (MCKiS Jaworzno) 299/16
5. Maroń Jakub (UKS „Junior Basket” Katowice) 254/16
6. Paniuk Kamil (MKKS Rybnik) 238/17
7. Mazur Tomasz (UKS „Junior Basket” Katowice) 227/17
8. Urbański Szymon (MKS D±browa Górnicza) 224/14
9. Koneczny Dawid (MKS MOS Katowice) 218/15
10. Fiedukiewicz Kamil (UKS „Junior Basket” Katowice) 216/16


 MVP sezonu;
Mateusz Bortliczek
MOSiR Cieszyn

PEŁNY-KOMUNIKAT










U-13 MŁODZICY  rocznik 1999/2000 SEZON 2011/2012

 1  MKS D±browa Górnicza 
2  MKKS Rybnik 
3  MKS Zabrze 
4  MKS Wodzisław ¦l. 
5  UKS SP27 Katowice 
6  KS MOSM Tychy 
7  KS MOSiR Cieszyn 
8  GTK Fluor Gliwice 
9  KS Hawajskie Koszule 
10  MKS Strzelce Opolskie  
11  UKS Hajduki Chorzów 
12  MKKS Zagłębie Sosnowiec  

Najlepsi strzelcy w rozgrywkach 

1  Wójtowicz Jan  KS MOSiR Cieszyn  22,07  331  15
2  Drybański Michał  MKKS Rybnik  20,88  334  16
    Heliński Stanisław  UKS Hajduki Chorzów  20,88  334  16
4  Szkriba  Adam  MKS D±browa Górnicza  20,67  310  15
5  Pluta Andrzej  MKS Zabrze  17,88  286  16
6  Niespor Adam  MKS D±browa Górnicza  15,56  249  16
7  ¦ciegienny Jakub  UKS SP 27 Katowice  15,13  227  15
8  Heczko Jakub  KS MOSiR Cieszyn  14,81  237  16
9  Kwa¶niak Jakub  MKS Strzelce Opolskie  14,47  217  15
10  Nadybski Andrzej  MKS Strzelce Opolskie  14,19  227  16

 MVP sezonu
Adam Szkriba
MKS Dabrowa Górnicza

Najlepsi strzelcy za 3 punkty w rozgrywkach:

1  Wilk Bartosz  MKS Wodzisław ¦l±ski  42 
15
2  ¦ciegienny Jakub  UKS SP 27 Katowice  33  15
3  Krawiec Dawid  MKS Zabrze  27  16
4  CZUBAK  Kacper  KS Hawajskie Koszule Żory  21  14
5  Kolek Krystian  UKS SP 27 Katowice  18  15
   Sowa Jacek  UKS SP 27 Katowice  18  15

PEŁNY-KOMUNIKAT

PODSUMOWANIE PUNKTOWE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW GRAJˇCYCH W SEZONIE 2011-2012
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi