Artykuł: 2001 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 30 2017 11:07:29
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medaliści MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

2001
U-16 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2016/2017  3 Gimnazjum
Kategoria:
Kadet rocznik 2001 i młodsi

  Gdzie.Termin.....
DRUŻYNY.....................................................................
WYNIKI
WYRÓŻNIENIA...................
01
 GNIEZNO

1-3.VII.2016

XIV MTK

Obecność SKM
1 E.A.B Brasschaat Antwerp  
2 UKS Białołęka  
3 Spójnia Stargard  
4 North East Knights  
5 Sudety Jelenia Góra  
6 La Basket Warszawa  
7 Herkules Białogard  
8 COR-Victoria Brest

INFO
MVP:
Jolan Bogaerts -
Belgia
02

TORUŃ

26-28.VIII.2016

II Gothic
Junior Cup


Obecność SKM
1 Twarde Pierniki Toruń
2 Novum Bydgoszcz 
3 Asseco Gdynia
4 MIKST Międzychód 
5 LaBasket Warszawa 
6 Korsarz Gdańsk


 INFO
MVP:  Ciemiński Jakub 
ALL-STARS:
Krużyński Kamil
Korolczuk Miłosz
Ziółkowski Mateusz
Kuca Patryk
Piechowicz Kacper
Pieczykolan Mateusz
  WARSZAWA

2-4.IX.2016


Ursynów
Cup
1 SPK Białystok
2 La Basket Warszawa
3 Polonia Warszawa
4 MUKS Piaseczno
5 MKKS Rybnik
6 GIM 92 Usynów Warszawa

 
 INFOMVP: Dawid Chojnowski
Strzelec: Konrad Lichowski
ALL-STARS
Kacper Piechowicz
Kamil Wójcik
Jakub Sikora
Mateusz Przytulski
Jan Szumilewicz 
04
 ŁÓDŹ

2-4.IX.2016

Łódeczka Cup
I memoriał R. Zając

1 ŁKS SMS MG Łódź 
2 Pyra Poznań
3 TKM Włoclawek  
4 MKS Grójec
5 Probasket Kutno



 INFOMVP:  Szymon Gralewski
Strzelec: P.Klimaszewski
ALL-STARS
Piotr Keller
Kamil Pleskot
Wojciech Balcerowski
Artur Lewandowski
Sebastian Sypulski 
05
 KRAKÓW

2-4.IX.2016

XX Wawelskie
Smok

Obecność SKM
1 Wisła Kraków
2 KK Stalowa Wola
3 Asseco Gdynia
4 Unia Tarnów
5 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 
6 Rosa Radom



 INFO
MVP: Kamil Gros
ALL-STARS
Filip Rerak
Jakub iskra
Oskar Rydzewski
Kamil Zaradny
Filip Starzyński
Kamil Jewuła
06
 PIASECZNO

9-11.IX.2016

Puchar Wójta
Gminy
Lesznowola
1 MKS Wodzisław Śl
2 UKS Piątka Lublin
3 ŁKS Łóddź 
4 MOSM Bytom
5 La Basket Warszawa
6 MUKS Piaseczno
7 AZS PWSZ Skierniewice
8 Gim 92 Ursynów
 INFOMVP: P. Michałowski
07
 STARGARD

9-11.IX.2016

VII Memoriał
Zenona
Świetońskiego

1 SMS G 4 Spójnia Stargard     
2 Śląsk Wrocław
3 Chromik Żary
4 Korsarz Gdańsk
5 Sudety Jelenia Góra   
6 SMS Gim 4 Spójnia Stargard


 INFO
MVP: HUK Michał
         
ALL-STARS:
GROSS Franciszek
DE WEYHER Mateusz 
MALIK Jakub     
PORADA Kacper      
KARBOWIAK Jan
09
 WROCŁAW

16-18.IX.2016

II Krasnal Cup
1 Wilno Litwa
2 WKK Wrocław Polska
3 Zastal Zielona Góra Polska
4 Pardubice Czechy
5 Gravelines



 INFO
MVP: Marek Blazewicz

5 ALL-STARS
Jan Ćernicky
Karolis Żagminas
Miłosz Góreńczyk
Szymon Eitelthaler
Antoine Rojewski
10
 STALOWA
WOLA


16-18.IX.2016

I MTK

Obecność SKM
1 Chromik  Żary 
2 KK Stalowa Wola
3 Wisła Kraków
4 United London 
5 Jagiellonka Warszawa




INFO
MVP: Forysiuk  Adam

5 ALL-STARS
Rutkowski Rafał
Siembida Szymon
Cepuchowicz Jakub
Kevin Szczawiński
Matoszko Kacper
11
 MRĄGOWO

16-18.IX.2016

III NMR
1. SKK Siedlce
2. KS AS Mrągowo
3. Truso Elbląg
4. Trójka Nidzica
5. Batory Białystok
6. Olimpijczyk Łomża


 INFO
MVP: Ożarek Bartłomiej

5 ALL-STARS:
Jakub Zawadzki
Szymon Bońkowski
Oskar Życzkowski  
Paweł Kosobucki  
Piotr Szulczak 
12
 GDAŃSK

23-25.IX.2016

VII De La Salle
Cup

1 UKS 7 Trefl Sopot
2 Politechnika Gdańska
3 LA BASKET Warszawa
4 UKS DE LA SALLE
5 Gdańsk 2001
6 UKS Trójka Żyrardów


 INFOMVP:  Błażej Kulikowski
13
 TARNÓW

24-25.IX.2016

VII Memoriał
M. Smętka

1 Regis Wieliczka
2 MUKS 1811 Tarnów
3 Pogoń Ruda Śląska
4 Kadra Małopolski 2003
5 Basket Sochaczew



 INFO
ALL-STARS
BARTŁOMIEJ KRAS
MICHAŁ ŚLUSARCZYK
KRYSTIAN GRUCA
PAWEŁ JANUS
MARCIN KUBIAK 
14
 PRUSZKÓW

23-25.IX.2016

XIV Memoriał
W. Dziugieła

1 Rosa Sport Radom
2 Jagiellonka Warszawa
3 MUKS Piaseczno
4 SKK Siedlce
5 MKS Ochota Warszawa
6 Gim 92 Warszawa
7 MKS Pruszków

 INFO
MVP:FILIP STARZYŃSKI
ALL-STARS
PIEKAŁKIEWICZ JAKUB 
REDZIK KRYSTIAN
BIŃKOWSKI FILIP
SZCZEPANIK JAKUB
KWAPISZ JACEK
15
 POZNAŃ

30.IX-2.X.2016

VI Memoriał
Frankiewicza

1. WKK Wrocław
2. Reprezentacja Polski 2002
3. Jagiellonka Warszawa
4. Gimnazjum 92 Ursynów
5. Biofarm Basket Junior
6. Kadra Wielkopolska


 INFO
MVP: Mateusz Kaszowski
strzelec:
Aleksander Wiśniewski
16
 OSTRÓW
WIELKOPOLSKI


30.IX-2.X.2016

Turniej
1 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp
2 ŻAK Żory 
3 Śląsk Wrocław
4 Spójnia Stargard 
5 Twarde Pierniki Toruń  
6 Kadet  Oświęcim 



 
INFO
MVP: KACPER MARCHEWKA
6 ALL-STARS:
BARTEK ZIÓŁEK
ALAN JATCZYK
MATEUSZ CZEMPIEL
STAŃCZYK KAROL
CIEMIŃSKI JAKUB
JAKUB GUNIA
17
 BYDGOSZCZ

2-4.XII.2016

XXV Memoriał
Romana Zamiary

1 Twarde Pierniki Toruń
2 Rosa Radom
3 MKKS Żak Koszalin
4 MKS Novum Bydgoszcz
5 Astoria Bydgoszcz
6 TKM Włocławek




INFO
MVP: Krużyński Kamil

5 ALL-STARS:
Kwapisz Jacek
Borowski Eryk
Bochat Kacper
Graś Sebastian
Lebiedziński Karol

18
 KATOWICE

9-11.XII.2016

VI MTB

Obecność SKM
1 UKS Regis Wieliczka
2 UKS Piątka Lublin
3 UKS 27 Mickiewicz Katowice
4 MIKST Międzychód
5 Warsaw Basketball
6 Wisła Kraków
7 Herkules Białogard
8 PKK 99 Pabianice
 INFO
MVP:Tomasz Windak

5 ALL-STARS
Maciej Jędrzejczyk
Jakub Śmigielski
Filip Kałuża
Krzysztof Nowak
Jan Wieczorek
19
 POZNAŃ

28-29.XII.2017

XXXI Memoriał
W. Draba



1. SKM Zastal Zielona Góra
2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
3. MKK Pyra Poznań
4. KS Spójnia SMS Stargard




 INFO
4 ALL-STARS

KONRAD SZYMAŃSKI
PIOTR KELLER
MICHAŁ FEDYNA
BARTŁOMIEJ GÓRZYŃSKI
20
 OŚWIĘCIM

11-12.II.2017

III Puchar
Wolność


Obecność SKM
1 Kasprowiczanka Ostrów W.
2 WKS Śląsk Wrocław
3 Kadet Oświęcim
4 BK Kęzmarok Słowacja




 INFOMVP: Michał Główka

ALL STARS:
Hnatyszyn Mateusz
Kamil Zaradny
Mikołaj Tyburcy
Radoslav Choma
Marek Mitman
21
 LUBLIN

24-26.II.2017

II Koziołek
Basket Cup


Obecność SKM
1 SPK Białystok
2 UKS Piątka Lublin
3 KS Spójnia Stargard
4 MUKS Piaseczno
5 Regis Wieliczka
6 R. MATHEWS CORK
7 Warsaw Basketball
8 SKK Siedlce
   INFOMVP:DAWID CHOJNOWSKI
STRZELEC: K. GRUCA
ALL STARS :       
PIOTR TARGOŃSKI
WOJCIECH KOSIUK
K. ZAWISTOWSKI
HUBERT RESIAK
KRYSTIAN GRUCA
22
 DZIAŁDOWO

28-30.IV.2017

III Puchar
Wiosny

1 UKS 7 Trefl Sopot 2002
2 Dwójka Działdowo
3 GUKS Olimpijczyk Łomża
4 Enea Astoria Bydgoszcz




 INFO
MVP: Ziółkowski Daniel

ALL Stars:

Lis Piotr
Ezman Jakub
Kozłowski Dawid
Estkowski Maksymilian
Dwórznik Kacper
23
 ZIELONA GÓRA

29-30.IV.2017

Memoriał
Czerniejewskiego
Kapalskiego

1 Zastal Zielona Góra
2 Chromik Żary
3 LA Basket Warszawa
4 Kasprowiczanka Ostrów




 INFO
MVP: Miłosz Góreńczyk

ALL-STARS
Michał Siminski
Mikołaj Siminski
Kacper Porada
Bartosz Ziółek
Maciej Adamiak
24
 MIĘDZYCHÓD

26-28.V.2017

VI Puchar
Krainy
100 Jezior
 
   ZAPROSZENIE    

U-15 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2015/2016  2 Gimnazjum
Kategoria:
Młodszy Kadet rocznik 2001 i młodsi

  Gdzie.Termin.....DRUŻYNY.....................................................................
WYNIKI WYRÓŻNIENIA................... 
01
 BYDGOSZCZ

11-13.IX.2015

XI Bydgoszcz Cup
1.Novum Bydgoszcz  
2.MUKS Piaseczno   
3.Kadra kuj – pom.    
4.Astoria Bydgoszcz  
5.SKS Start Łódź       
6.MKS Truso Elbląg


 INFOMVP: Mateusz Ziółkowski

ALL-STARS:
Kamil Kozłowski
Kacper Bochat
Mateusz Grzelak
Jakub Ulczyński
Konrad Lichowski
02
  STARGARD
SZCZECIŃSKI


11-13.IX.2015

VI Memoriał
Świętońskiego
1 Twarde Pierniki Toruń          
2 Gim 4 Spójnia Stargard          
3 SKM Zastal Zielona Góra
4 WKS Śląsk Wrocław
5 UKS Herkules Białogard



 
 INFO
MVP: Jakub Ciemiński 
Strzelec  Kamil Krużyński 

ALL-STARS
Jakub Jagodziński 
Jakub Malik 
Edwin Mackiewicz 
Krzysztof  Mystek 
Mateusz de Weyher
03

PAWŁOWICE

18-20.IX.2016

V Wojan Cup

Obecność SKM

1 WKK Wrocław
2 SPK Białystok
3 Jagielonka Warszawa
4 Wojan Pawłowice
5 UKS 7 Trefl Sopot
6 ŻAK Żory
7 MKS Wodzisław Śląski
8 MOSM Bytom
 INFO
MVP:
Marcin Brysz

Król Strzelców:
Dawid Chojnowski
04
 BYDGOSZCZ

2-4.X.2015

XII Puchar
Prezydenta

1 Spójnia Stargard
2 Novum Bydgoszcz
3 MKS Grójec
4 AZS PWSZ Skierniewice
5 TKM Włocławek
6 Astoria Bydgoszcz


 INFO
MVP: Konrad Mucha
 
5 ALL-STARS
Michał Huk
Bartłomiej Górzyński
Kacper Bochat
Jakub Żak
Krzysztof Kalisiak
05
 WROCŁAW

27-29.XI.2015

III Energo Cup
1 WKK Wrocław  
2 Zastal Zielona Góra
3 WKS Śląsk Wrocław
4 SPK Białystok 
5 MOS Sargard Szczeciński
6 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.


 INFOMVP:
Mateusz Bielecki
06
 KATOWICE

2-4.XII.2015

V MTB
1 Zastal Zielona Góra
2 La Basket Warszawa
3 Wisła Kraków
4 MUKS Piaseczno
5 UKS Piątka Lublin
6 ŻAK Żory 
7 Junior Basket Katowice
8 MKKS Rybnik
 INFO
MVP: Edwin Matkiewicz 

ALL STARS:
Miłosz Góreńczyk
Bartosz Stelmasiewicz 
Kamil Gros
Kacper Piechowicz
Konrad Lichowski
07
 TORUŃ

18-20.XII.2015


I Gothic Junior
Cup

1 Vilniaus Krepšinio Mokykla
2 Feniksas Kuršėnai
3 Twarde Pierniki Toruń
4 Novum Bydgoszcz
5 KK Stalowa Wola
6 Jagiellonka Warszawa
7 Wisła Kraków
8 De La SALLE Gdańsk
 INFO
MVP: Marek Blazevic

ALL-STARS
Azuolas Tubelis
Tomas Zubrys
Linas Valackis
Jakub Ulczyński
Adam Hirsz
08
 MIĘDZYCHÓD

22-24.IV.2016

V Puchar Krainy
100 Jezior


Obecność SKM
1 MIKST Międzychód    
2 GIMBASKET Wrocław 
3 SUDETY Jelenia Góra     
4 POGOŃ Ruda Śląska 
5 PNIEWIAK Pniewy     
6 ASTORIA Bydgoszcz 


 
 INFO
MVP; Patryk Kuca 

"5"  ALL STARS:
Hugo Sobczak
Krystian Tomaszewski
Kacper Płóciennik 
Kamil Koper
Tomasz Krzymiński
09
 RADOM

20-22.V.2016

V RBC
1 UKS DE LA SALLE  Gdańsk
2 UKS MOS Bytom
3 Wisła Kraków
4 UKS Piątka Lublin
5 ROSA Radom
6 MKKS Rybnik
7 SKS Start Łódź
8 MKS Piotrówka Radom
 INFOMVP: Jakub Wisttcok
10
 JELENIA GÓRA

27-29.05.2016

Sudety Cup
1 UKS MIKST Międzychód
2 KS SUDETY Jelenia Góra
3 KARA Trutnov
4 UKS GIMBASKET Wrocław
5 KS TURÓW Zgorzelec

 INFO
MVP: Hugo Sobczak

5 ALL-STARS:
Krystan Tomaszewski
Kacper Kwiatkowski
Jan Tosovsky
Sebastian Wielgus
Kamil Koper

11
 Białystok

27-29.V.2016

I Białystok Cup
1. VKM Wilno
2. SPK Białystok
3. Tornado Kowno
4. Twarde Pierniki Toruń
5. Korsarz Gdańsk
6. Skierniewice


 INFO
 
12
 ŻARY

10-12.VI.2016

I Puchar
Burmistrza Żar

Obecność SKM
1 Zastal Zielona Góra
2 Asseco Gdynia
3 London United
4 Chromik Żary 
5 KK Stalowa Wola





INFO
MVP:Miłosz Góreńczyk

5 ALL-STRAS:
Konrad Szymański
Milosz Korolczuk
Kevin Szaczawiński
Paweł Pawlikowski
Michał Soból
13
 Warszawa
Pawłowice
Ostrów Wlkp.
Warszawa

PYHH

Obecność SKM
1 Jagiellonka Warszawa
2 SPK Białystok
3 LaBasket Warszawa
4 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
5 Śląsk Wrocław
6 WKK Wrocław
7 ŻAK Żory
8 Asseco Gdynia
9 MOSM Bytom
  KK Stalowa Wola
  MUKS Piaseczno
 INFO
MVP B. Didier-Urbania

ALL Stars
Jakub Mikołajczyk
Benjamin Didier Urbaniak
Damian Skowroński
Adrian Iwaniuk 
Błażej Kulikowski

U-14 MĘSKIE TURNIEJE
sezon 2014/2015  1 Gimnazjum
Kategoria:
Młodzik Starszy rocznik 2001 i młodsi


 ORGANIZATOR
Gdzie.Termin........
DRUŻYNY................................
FOTO..MISTRZA
WYNIKI
WYRÓŻNIENIA...................
01
 PAWŁOWICE

5-7.IX.2014

IV Wojan Cup

Obecność SKM
1 WKK Wrocław
2 Jagielonka Warszawa
3 Wojan Pawłowice
4 UKS 7 Trefl Sopot
5 Snake Ostrawa
6 Śląsk Wrocław



 WYNIKI
MVP: Igor Yoka-Bratasz
Strzelec: Kuba Kuczyc
ALL-STARS:
Mateusz Kaszowski
Benjamin Urbaniak
Łukasz Januszewicz
Michał Gąsiorowski
Jakub Kotala
Maciej Nowak
02
  STARGARD
SZCZECIŃSKI


12-14.IX.2014

VI Memoriał
Świętońskiego



1 Zastal Zielona Góra
2 Basket Toruń          
3 UKS Chromik Żary
4 SMS Gim 4 Stargard Szcz.
5 UKS Białołęka  
6 MKK Pyra Poznań
7 London United


 WYNIKIMVP:Miłosz Góreńczyk    
strzelec:K. Ghukasyan   
5 ALL-STARS:
Jan Gawlik
Jakub Ciemiński
Konrad Mucha 
Norbert Maciejak
Jakub Jagodziński
03
  BIAŁOŁĘKA

19-21.IX.2014

V Białołęcki
1 Jagielonka Warszawa
2 UKS Białołęka Warszawa
3 SKK Siedlce
4 SPK Białystok
5 MOSIR Bielsk Podlaski
6 La Basket Warszawa
7 MKS Grójec
8 Nowy Dwór Mazowiecki
 WYNIKIMVP: Benjamin Urbaniak
5 ALL STARS:

Damian Skowroński
Kacper Piechowicz
Remigiusz Taczalski
Piotr Choromański
Tymon Rutkowski
04
 GDAŃSK

26-28.IX.2014

V De La Salle
Cup

1 UKS DE LA SALLE
2 Rosa Radom
3 Czarni Słupsk
4 Tornado Kowno
5 Bryza Kolbudy (PK)
6 De La Salle 2000( PK)


 WYNIKIMVP:Jakub Pellowski
05
  BYDGOSZCZ

26-28.IX.2014

XI Puchar
Prezydenta
Bydgoszczy
1 GTK Gdynia
2 Trefl Sopot
3 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
4 MKS Grójec
5 Spójnia Stargard Szczeciński
6 Novum I Bydgoszcz
7 Astoria Bydgoszcz
8 Novum II Bydgoszcz
 WYNIKIMVP: Iwo Olender

5 ALL-STARS
Krzysztof Nowicki
Piotr Lis
Michał Gąsiorowski
Mikołaj Kuncewicz
Apolinary Frączak
06
  ŁÓDŹ

26-28.IX.2014

Turniej 2001

Obecność SKM
1 Regis Wieliczka
2 ŁKS Łódź 
3 MOSM Bytom 
4 Labasket Warszawa 
5 START Łódź 
6 Kadet Oświęcim


 WYNIKI
MVP: Szymon Gralewski
Strzelec: Grządziel Szymon
ALL-STARS:
Gruca Krystian
Windak Tomasz
Zając Tomasz
Wadowski Filip
Sulima Eryk
07
 KATOWICE

5-7.XII.2014

IV MTB

Obecność SKM
1 Zastal Zielona Góra
2 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
3 UKS Białołęka Warszawa
4 Wisła Kraków 
5 ŻAK Żory
6 ŁKS SMS MG 13 Łódź 
7 Chromik Żary
8 Sudety Jelenia Góra
9 Trójka Żyrardów
10 Junior Basket Katowice
11  AZS Skierniewice
12 Region 2010 Grodno
 WYNIKIMVP: Miłosz Góreńczyk

5 ALL - STARS:

Edwin Mackiewicz
Bartosz Ziółek
Miłosz Żebrowski
Kacper Piechowicz
Kamil Gros

09
  WEJHEROWO

12-14.XII.2014

II Mikołajki
1.Twarde Pierniki Toruń
2 GTK Gdynia
3 La  Basket  Warszawa
4 Basket-Ósemka Wejherowo
5 UKS 7 Trefl Sopot
6 Herkules Białogard


 WYNIKIMVP:  Ciemiński Jakub

5 ALL STARS:
Paluch Hubert
Jerzy Kwidziński
Mikołaj Jaworowski
Mikołaj Otrocki
Piotr Lis
10
  POZNAŃ

29-30.XII.2014

II Memoriał
Gramse

1 Zastal Zielona Góra
2 Pyra Poznań
3 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
4 MOS Gimn 4 Stargard Szcz.




 WYNIKI4 ALL STARS

KONRAD SZYMAŃSKI
KAMIL PLESKOT 
KACPER MARCHEWKA 
MICHAŁ LITWIN 
11
 WROCŁAW

24-25/I.2015

II Energo
Kontrol Cup


obecność SKM
1 Śląsk Wrocław
2 Chromik Żary
3 MKKS Rybnik
4 ŁKS Łódź




 WYNIKI
MVP:
Jakub Kuczyc






12
 OŚWIĘCIM

31.I-1.II.2015

I Puchar
Wolności


obecność SKM
1 Pogoń Ruda Śląska 
2 UKS Regis Wieliczka 
3 UKS KADET Oświęcim
3 BK MŚK Kezmarok




 WYNIKI
MVP: Tomasz Krzymiński
5 ALL STARS
Tomasz Pustelnik
Hnatyszyn Mateusz
Gunia Jakub
Jasica Bartosz a
Hudak Robert
12
  ŻYRARDÓW

20-22.III.2015

XV Puchar
Dyr. OSiR

1 NOVUM  BYDGOSZCZ 
2 SKK  SIEDLCE 
3 BS RIGA  PARDAUGAVA 01
4.OSIR TRÓJKA I ŻYRARDÓW 
5 MUKS PIASECZNO
6 LA BASET WARSZAWA
7 UKS DWÓJKA DZIAŁDOWO
8 BATORY 18  BIAŁYSTOK
9 ASTORIA    BYDGOSZCZ
10 TUKUMS SPORTA SKOLA 
11 BS RIGA PARDAUGAVA 02
12 OSIR TRÓJKA II ŻYRARDÓW
 WYNIKIMVP: Ulczyński Grzegorz

5 ALL STARS

Bochaj Kacper
Sawicki Michał
Juris Jonis
Wesołowski Paweł
Bigos Kacper

13
 BYDGOSZCZ

10-12.IV.2015

X Bydgoszcz
Cup
1 Spójnia Stargard Szcz.
2 KK „Astoria” Bydgoszcz
3 MUKS Piaseczno
4 Herkules Białogard
5 TKM Włocławek
6 Basket Koszalin



 WYNIKI
MVP: Huk Michał

5  ALL-STARS:
Resiak Hubert
Dewajer Mateusz
Skrzycki Kacper
Graś Sebastian
Karusewicz Igor
14
 OSTRÓW
WIELKOPOLSKI


10-12.IV.2015

Turniej
Młodzika

Obecność SKM
1 Kasprowiczanka Ostrów W.
2 WKS Śląsk Wrocław  
3 GTK Gdynia 
4 Wisła Kraków  
5 UKS Regis Wieliczka 
6 MOSM Bytom 


 WYNIKI
MVP: Mikołaj Kuncewicz
5  ALL-STARS
Kamil Zaradny
Igor Kozlowski
Iwo Olender
Krzysztof Guzik
Bartosz Jaglarz
Paweł Białas
15
 MIĘDZYCHÓD

15-16.V.2015

IV Puchar
Krainy
100 Jezior

1 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
2 SUDETY JELENIA GÓRA
3 UKS SKM NOWA SÓL
4 GIMBASKET WROCŁAW




 WYNIKI
MVP: Patryk Kuca
"5" ALL STARS
Kacper Chmielewski
Krystian Tomaszewski
Kamil Koper
Wojciech Dymiński
Wojciech Sienkiewicz
15
 WROCŁAW

12-14.VI.2015

Wrocław
Basket Cup


1.ASCV Denain
2.Śląsk Wrocław I
3.TEMPLEUVE LP
4.WKS Śląsk Wrocław 2000
5.MKS Strzelce Opolskie




MVP
Nicolas Harzellt
WYNIKI

MVP
Nicolas Harzellt


U-13 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2013/2014
Kategoria:
Młodzik Młodszy rocznik 2001 i młodsi
(VI Klasa SP)

</
 ORGANIZATOR Gdzie.Termin..... DRUŻYNY................................FOTO..MISTRZA WYNIKIWYRÓŻNIENIA................. 
 01  WROCŁAW

13-15.VIII.2013

II Krasnal Cup

Obecnośc SKM
1 ALBA Berlin, Niemcy
2 WKK Wrocław
3 Gravelines Dunkerque, Francja
4 Śląsk Wrocław
5 Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
6 Wojan Pawłowice
  WYNIKI MVP: Franz Wagner
Obrońca: A. Lentka
Rozgrywający: Y. Fruleux
ALL-STARS

Igor Yoka - Bratasz
Tomasz Madejski
Michał Główka
Krzysztof Niedorys
Miklas Gerstenberger
02  GDAŃSK

19-22.IX.2013

IV De La Salle
Cup 2013
1 MKS BASKET TORUŃ
2 Asseco GTK Gdynia
3 UKS Białołęka
4 DE LA SALLE Gdańsk
5 Akademia Koszykówki Koszalin
6 DE LA SALLE  SP 42   Gdańsk

  WYNIKI  
03
 BYDGOSZCZ

27-29.IX.2013

VIII Bydgoszcz
Cup
1. MOS Stargard Szczeciński
2. Polonia Warszawa
3. Korsarz Gdańsk
4. Basket Kwidzyn
5. Astoria 2 Bydgoszcz
6. Astoria 1 Bydgoszcz
 

  WYNIKI
MVP: Michał Huk
ALL-STARS:
Tomasz Bruliński
Mateusz Malechowski
Mateusz Pieczykolan
Dawid Wierzba
Krzysztof Orłowski 

Komentarze
opa20 dnia czerwiec 19 2015 18:49:19
Powinno być V WOJAN CUP. 18-20 09 2015
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda Śląska
KS POGOŃ Ruda Śląska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi