Artykuł: 2002 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 27 2017 14:46:22
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Go¶ci Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,875
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Dafik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

2002
U-15 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2016/2017 
Kategoria U-15
Kadet Młodszy : rocznik 2002 i młodsi


  ...............................
Drużyny................................
FOTO..............................
.............Wyróżnienia...indywidualne
01

SZCZECIN


1-3.IX.2017

Niebuszewo Cup
 ZAPROSZENIE    
02
 KRAKÓW

1-3.IX.2017

XXI Wawelskie
Smoki
    
03

KRAKÓW

8-10.IX.2017


IV Puchar
Rektora AGH
 ZAPROSZENIE 1. Lido Di Roma
2. Drużyna z Belgi
3. Żylina Słowacja
4. Zagraniczny Zespół
5. Biofarm Poznań
6. D±browa Górnicza
7. Gimnazjum Ursynów
8. MOSM Bytom
9. MKKS RYBNIK
10.ŁKS ŁódĽ
11 Novum Bydgoszcz
12 Wisła Kraków
13 Rosa Radom
14 Unia Tarnów
15 WKK Wrocław
16
  
04
 ŁÓD¬

15-17.IX.2017

Łódeczka Cup
 ZAPROSZENIE Biofarm Basket Poznań
MKS D±browa Górnicza
Trefl Sopot
Polonia Warszawa
Spójnia Stargard
ŁKS ŁódĽ


  
05
 WARSZAWA

15-17.IX.2017

Ursynów Cup
 ZAPROSZENIE ¦l±sk Wrocław,
Regis Wieliczka,
Żubry Białystok,
GAK Gdynia,
KK Stalowa Wola,
UKS GIM 92 Ursynów


  
06
 OLSZTYN

15-17.IX.2017

Warmia Cup
 ZAPROSZENIE    
07
 WROCŁAW

15-17.IX.2017

Międzynarodowy
Turniej U16
    
08
 PRZEWORSK

22-24.IX.2017

II Przeworsk Cup

Obecno¶ć SKM
 ZAPROSZENIE Wisła Kraków
Regis Wieliczka
MOSiR Przeworsk
KK Stalowa Wola
WOLNE MIEJSCA
  
09
 TARNÓW

7-8.X.2017
2 dni

IX Memoriał
M. Smętka
 ZAPROSZENIE    
10
 ŻYRARDÓW

13-15.IX.2017

XVII Puchar
Prezydenta
    
       

U-15 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2016/2017 
Kategoria U-15
Kadet Młodszy : rocznik 2002 i młodsi

  ...............................
Miejsce................................
FOTO..............................
.............Wyróżnienia...indywidualne
02

KRUSZWICA

9-11.IX.2016

IX Memoriał
Pawła Cie¶laka

1 Kadra Kujawsko-Pomorskie
2 Legion Legionowo
3 Sudety Jelenia Góra.
4 Pierniki Toruń
5 AK Olsztyn
6 Basket Kruszwica.


 INFO
MVP: Wit Szymański

ALL-STARS
Igor Subczsinski
Dawid Bykowski
Kamil Białachowski
Paweł Ciołowski
Piotr Pawełas
03
 KRAKÓW

13-17.IX.2016

Młodzieżowa Olimpiada

1 Wisła Kraków
2 Regis Wieliczka
3 Spisska Nova Ves
4 RIVNE
5 Drazen Petrović
6 Kadra Małopolski 2003




INFO
 
03
 OLSZTYN

23-25.IX.2016

I Warmia Cup
1 Probasket Mińsk M.   
2 Novum Bydgoszcz  
3 SMS Gim nr 4 Stargard  
4 LA BASKET Warszawa   
5 Trójka Żyrardów   
6 Kadra Pomorza 2003   
7 AK Olsztyn   
8 Trójeczka Olsztyn   
 INFOMVP: Kacper Skup
ALL-STARS
Ahmed Kadir
Patryk Zaj±c
Aleksy Białow±s
Krystian ¦nieg
Maciej Wirchanowicz
Bartosz Olechnowicz
Radosław Weselski
Mikołaj Jamiołkowski
04
 PRZEWORSK

30.IX-2.X.2016

I Przeworsk
Basket Cup


Obecno¶ć SKM
1 Regis Wieliczka
2 KK Stalowa Wola
3 Wisła Kraków
4 MOSIR Przeworsk
5 Unia Tarnów
6 Kadet Biała Podlaska
7 Pi±tka Lublin
8 Kadra Podkarpacie 2004


 
INFO
MVP: Tomasz Nykasa
Król Strzelców:
Filip Rerak
05
 BYDGOSZCZ

7-9.X.2016

XIII Puchar
Prezydenta


Obecno¶ć SKM
1 NOVUM Bydgoszcz 
2 Żubry Białystok
3 MKS D±browa Górnicza
4 MOSM Bytom
5 Spójnia Stargard
6 Astoria Bydgoszcz
7 Basket Kwidzyn
8 Pierniki Toruń
9 Gimbasket Wrocław
10 AK Olsztyn
 INFOMVP: Nataniel Kolasiński
Strzelec: Szymon Szmit
Król 3:Bogusz Białecki

5 ALL-STARS:
Damian Sypniewski
Oliwier Wi¶niewski
Bartek Derka
Igor Bańbuła
Hubert Suchodolski
06
 RAWICZ

7-9.X.2016

XXII im. Stanisława
Pietraszka

1. Biofarm BJ Poznań
2. SKM Zastal ZIelona Góra 
3. RKKS Rawia Rawicz 
4. ŁKS ŁódĽ
5. Kadra Zachodniopomors.
6. Sudety Jelenia Góra 

 
 INFO
MVP: A.Wi¶niewski
Strzelec: Krystian Osmelak
6 ALL-STARS:
Oskar Ostrowski
Kamil Białachowski
Krzysztof Kruszyński
Łukasz Lipiński
Aleksander Wi¶niewski
Kamil Moliński
 07 PISZ

21-23.X.2016

II Mazury Cup
1 Probasket Mińsk Maz.
2 Żubry Białystok
3 TSK Ro¶ Pisz
4 Trójka Żyrardów
5 Kadra Podlasie 2003
6 SPK Białystok
7 AK Olsztyn
8 Kadra Wa-Ma 2003
 INFOMVP: Skup Kacper
rozgrywaj±cy: Szewczuk J.
obrońca: Kłos Albin
ALL Stars:
Kadir Ahmed
Zabiega Artur
Jaworowski Hubert
Walak Adam
¦nieg Krystian
08
 STARGARD

11-13.XI.2016

XXI Puchar
Prezydenta RP

1. MKS D±browa Górnicza
2. Spójnia Gim 4 Stargard I
3. PKK Żubry Białystok
4. MKS Novum Bydgoszcz
5. Kasprowiczanka Ostrów W
6. MKK Pyra Poznań
7. KS Rosa Sport Radom
8. UKS Chromik Żary
9. KK Wilki Morskie Szczecin
10. ZS Nobli¶ci Wielichowo
11. AK Olsztyn
12. Spójnia Gim 4 Stargard II
       
INFO
MVP: Patryk Zapert
Król Strzelców:
Szymon Szmit

ALL-STARS
Dawid Orłowski
Patryk Zaj±c
Paweł Trypus
Dominik Nanu¶ 
Bogusz Białecki 
09
 KATOWICE

2-4.XII.2016

VI MTB


Obecno¶ć SKM
1 Probasket Mińsk Maz.
2 KS Cieszyn 
3 GTK Gliwice
4 UKS Pi±tka Lublin
5 UKS SP 27 Katowice
6 Akademia HoopLife Lublin
7 UKS Trójeczka Olsztyn
8 Legion Legionowo

INFOMVP:Mateusz Popowski

5 ALL-STARS:
Kacper Skup
Mateusz Żebrok
Damian Godula
Mikołaj Borówka
Łukasz Fr±c
10

BIAŁYSTOK

27-29.I.2017

IV Dojlidy Cup

Obecno¶ć SKM
1 MKS D±browa Górnicza
2 WKK Wrocław
3 PKK Żubry Białystok
4 Probasket Mińsk Maz.
5 UKS GIM92 Ursynów
6 MKS Pruszków
7 Labasket Warszawa
8 SPK Białystok
9 Spójnia Stargard
10 TSK Ros Pisz
11 ŁKS ŁódĽ
12 Region Grodno
 INFO
 
MVP: Patryk Zapert
Strzelec; Marcin Kowalczyk


ALL-STARS
Tomasz Pustelnik
Mikołaj Włodarczyk
Paweł Rudzik
Kacper Skup
an Szumilewicz
 
11
 BYDGOSZCZ

21-23.IV.2017

XII Enea
Bydgoszcz Cup

1 Biofarm Basket Poznań
2 SMS Gimn nr 4 Stargard  
3 PKK Żubry Białystok
4 MKS Novum Bydgoszcz
5 MUKS Piaseczno
6 GTK Gliwice
7 Zastal F. D. Zielona Góra
8 Enea Astoria Bydgoszcz
9 Akademia Hooplife Lublin
10 UKS Gimbasket Wrocław

INFO
MVP: Sobiech Szymon

ALL-STARS:
Szuba Jan
Kruszyński Krzysztof
Somiński Kacper
Jaworowski Hubert
Kolasiński Nataniel
12
 BIAŁYSTOK

1-3.V.2017

Puchar
Białegostoku

1 GRODNO BIAŁORU¦  
2 MARIJAMPOLE LITWA
3 ŻUBRY BIAŁYSTOK
4 WISŁA KRAKÓW
5 JONAVA LITWA
6 PROBASKET MIŃSK M.
7 VALMIERA ŁOTWA
8 SPK BIAŁYSTOK
 INFO
MVP: U. Bantsevich  

Rozgrywaj±cy:
M. Kalinauskas
Obrońca: Hubert Jaworski
Strzelec: U. Bantsevich
13
 RAWICZ

5-7.V.2017

VI im. Konta
1 WKS ¦LˇSK WROCŁAW
2 SMS GIM 4 STARGARD
3 RKKS RAWIA RAWICZ
4 KS SUDETY JELENIA GÓRA
5 ŁKS ŁÓD¬


 INFOMVP: MAREK MITAMAN
Strzelec : K. OSMELAK
ALL-STARS
MAKSYMILIAN HABER
PATRYK KRÓLIKOWSKI
KAMIL MOLIŃSKI
DORIAN WYSOCIŃSKI
MAREK KOZYRA
14
 GNIEZNO

7-9.VII.2017

XV MTK
  ZAPROSZENIE    

U-14 MĘSKIE TURNIEJE
sezon 2015/2016 

Kategoria U-14
Młodzik Starszy : rocznik 2002 i młodsi


  ..........................
Miejsce............................
FOTO..............................
.............
Wyróżnienia...indywidualne
01
 TARNÓW

19-20.IX.2015

VII Memoriał
¦mętka


1 UKS Regis Wieliczka
2 Kadra Lubelskiego
3 MUKS UNIA Tarnów
4 CSM KK Stalowa Wola
5 STS Wikar Nowy S±cz



 INFO
ALL-STARS
Tomasz Nykaza
Filip Maliszewski
Bartłomiej Kras
Dominik Typiak
Wiktor Chowaniec

Strzelec: M. Jędzrzejczyk
02
 OLSZTYN

25-27.IX.2015

XV Memoriał
A. Grzegorzewskiego

1 Novum Bydgoszcz
2 Żubry Białystok
3 TKM Włocławek
4 Piotrówka Radom
5 TSK Ro¶ Pisz
6 Basket Kruszwica
7 Trojeczka Olsztyn

 INFO
MVP: Ulczyński Jakub
5 ALL-STARS:
Wirchanowicz Maciej
Kolasiński Nataniel
Kłos Albin
Szewczuk Jakub
Różyński Filip
Lewandowski Adam
03
 POZNAŃ

25-27.IX.2015

Puchar im.
M. Frankiewicza

1 Kadra Pomorza
2 Kadra Lubuskiego
3 MKS D±browa Górnicza
4 ¦l±sk Wrocław
5 Kadra Mazowsza
6 MKS Pruszków
7 Biofarm BJPoznań
8 Rawia Rawicz
 INFO
MVP: Daniel Żiółkowski
 
5 ALL-STARS:
Piotr Lis
Norbert Maciejak
Tomaszl Pustelnik
Marek Mitman
Kacper Gordon 
04
 POZNAŃ

26-27.IX.2015

20-Lecie
Pyry Poznań

1 MKK Pyra Poznań
2 Kasprowiczanka OW
3 UKS Chromik Żary
4 Pyra Poznań (1999 PK )



 
   
05
 RAWICZ

2-4.X.2015

Puchar Firmy
Pagmer

1 Pyra Poznan
2 ŁKS ŁódĽ
3 WKK Wrocław
4 MOSM Bytom
5 Biofarm Poznan
6 Zastal Zielona Góa
7 Sudety Jelenia Góra
8 Rawia Rawicz
 INFO
MVP turnieju:
Wojciech Tomaszewski
06
 PISZ

9-11.X.2015

Mazury Cup

Obecno¶ć SKM

1 Żubry Białystok
2 Kadra Lubelskiego
3 TSK Ro¶ Pisz
4 SPK Białystok
5 TKM Wlocławek
6 AZS PWSZ Skierniewice
7 La Basket Warszawa
8 AK Olsztyn
 INFO
MVP: Paweł Trypus
Obrońca: Damian Mielnicki
Rozgrywaj±cy: J. Janik
5 ALL STARS
Hubert Suchodolski
Jakub Chmielowiec
Szymon Zalewski
Łukasz Kaszuba
Artur Przybyszewski
07
 KATOWICE

4-6.XII.2015

V MTB


1 UKS Regis Wieliczka
2 PKK Żubry Białystok
3 KK Stalowa Wola
4 Zastal Zielona Góra
5 Chromik Żary
6 UKS SP 27 Katowice
7 ŁKS SMS MG ŁódĽ
8 TS Wisła Kraków
9 Wilki Morskie Szczecin
10 Górnik Wałbrzych
 INFO
MVP: Maciej Jędrzejczyk 

5 ALL STAR:
Tomasz Nykaza 
Jakub Szewczuk
Michał Godawski
Konrad Szymański
Norbert Maciejak
08

MIŃSK MAZ.

11-13.XII.2015

Probasket Cup

Obecno¶ć SKM
1 Pyra Poznań
2 Probasket Mińsk Maz.
3 MKS D±browa Górnicza
4 Novum Bydgoszcz
5 Polonia Warszawa
6 WKS ¦l±sk Wrocław
7 MOSM Bytom
8 SPK Bialystok
9 Ros Pisz
10 Gim 92 Warszawa


INFOMVP: Wojtek Tomaszewski
Obrońca: Dawid Pachowicz
Strzelec: Jakub Ulczyński
3 Punkty:Tomek Pustelnik
5 ALL STAR 
Ahmet Kadir
Filip Dominiak
Kacper Kaczmarek
Patryk Zapert
Bogusz Białecki
09
 BIAŁYSTOK

29-31.I.2016

III Dojlidy Cup

Obecno¶ć SKM
1 MKS D±browa Górnicza
2 PKK Żubry Białystok
3 Basket Koszalin
4 MOSiR Przeworsk
5 Probasket Mińsk Mazowiecki
6 Piotrówka Radom
7 Nobli¶ci Wielichowo
8 TSK Ro¶ Pisz
9 MOSiR Cieszyn
10 SPK Białystok
11 Paradaugva Ryga Łotwa
12 Region Grodno Białoru¶
   


INFO
MVP: B. Chodukiewicz

Strzelec: Jakub Jużyk

ALL-STARS:
Dawid Orłowski
Miłosz Zaj±c
Adam Klimczak
Bartosz Sitek
Mateusz Popowski



10
 ŻYRARDÓW

8-10.IV.2016

XVI Puchar
Dyrektora
OSiR

1 NOVUM  BYDGOSZCZ
2 LA  BASKET WARSZAWA
3 GTK GLIWICE 
4 TRÓJKA  ŻYRARDÓW
5 PITYKE  BASKET SCHOOL
6 PROBASKKET  MIŃSK  M
7 BK KRNOV
8 SMITLENE   SCHOOL
9 LEGION  LEGIONOWO
10 TRÓJKA NIDZICA
 INFO

MVP:
NATANIEL    KOLASIŃSKI
 
STRZELEC
JAKUB  ULCZYŃSKI
11
  WIELICZKA

15-17.IV.2016

Wieliczka Cup

Obecno¶ć SKM
1 MKS D±browa Górnicza 
2 UKS Regis Wieliczka
3 KK Stalowa Wola
4 WKK Wrocław 
5 MUKS 1811 Unia Tarnów
6 Siarka Tarnobrzeg
7 MKKS Rybnik
8 Chromik Żary

 INFO
MVP: Patryk Zapert

ALL-STAR:
Dawid Orłowski
Tomasz Nykaza
Michał Godawski
Cyprian Jarosz
Mateusz Tryba
12
 BIAŁYSTOK

27-29.V.2016

I Białystok Cup

1 Grodno Bialoru¶ 
2 Jonava Litwa
3 SKM Wilno Litwa
4 SPK Białystok
5 RO¦ Pisz
6 AZS PWSZ Skierniewice



  
13
 GDAŃSK

3-5.VI.2016

XII Puchar
Bałtyku

1 MTS Basket Kwidzyn
2 UKS de la Salle Gdańsk
3 Korsarz Gdańsk
4 Bryza Kolbudy
5 UKS Jedynka Pelplin
 INFO
Strzelec – Pilski Maciej

Pi±tka All-Stars:
Zapolski Piotr
Sawicki Andrzej
Porębski Mateusz
Czerniewicz Błażej
Toczek Miłosz 


U-13 MĘSKIE TURNIEJE

Z niewiadomych mi przyczyn artykuł uszkodził się

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
KS POGOŃ Ruda ¦l±ska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi