Artykuł: 2003 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Wrzesień 20 2017 14:50:01
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medaliści MP

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,876
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Przemek Sztorc
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

2003

U-15 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2017/2018  Klasa II GIM
Kategoria: Kadet Młodszy  -  rocznik 2003
i młodsi

  Gdzie.....Termin.....DRUŻYNY..................................................................... 
.............
WYRÓŻNIENIA...................
01

ŁÓDŹ

1-3.IX.2017

II Puchar
Rektora
1 Basket Sochaczew
2 ŁKS Szkoła Gortata 2003
3 PKK 99 Pabianice
4 ŁKS Szkoła Gortata 2004
5 UKS Trójeczka Olsztyn


 INFO
MVP: Marek Kozyra

5 ALL-STARS
Kołodziejczak Paweł
Kosim Krystian
Kula Szymon
Skulimowski Szymon
Wirchanowicz Maciej
02
 KRAKÓW

15-17.IX.2017

XIX Memoriał
T. Kowalika

1 Sudety Jelenia Góra
2 Wisła Kraków
3 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
4-Cracovia Szkoła Gortata
5-Kadra Małopolski
6 Korona Kraków.


 INFOMVP: Michał Szandurski
ALL-STARS
Filip Tymiński
Oliwer Niedzielski
Kamil Szostak
Aleksander Busz
Jędrzej Jackowski 
03
 BYDGOSZCZ

15-17.IX.2017

Puchar
Dyrektora
  INFO 
04
 TARNÓW

16-17.IX.2017
2 dni

IX Memoriał
M. Smetka
   INFO 
05
 OLSZTYN

29.VIII - 1.X.17

XVII Memoriał
Grzegorzewskiego

     ZAPROSZENIE    
06
 GRÓJEC

6-8.X.2017


II Edycja PYHH

Obecność SKM
TKM Włocławek
MKKS Rybnik
WKK Wrocław
ŁKS Łódź
Grójec/Radom
Żubry Białystok
Sudety Jelenia Góra 
Zastal Zielona Góra
UWAGA:
Turniej w Grójcu
to pierwszy półfinał
II edycji
Polscy Młodzi Herosi
4 najlepsze drużyny awansują do Finału
FINAŁ 2018
INFO 
07
 OPALENICA

15-17.XII.2017

BYK-POL

II Edycja PYHH
Obecność SKM
 ZAPROSZENIE

INFORMACJE WKRÓTCE

UWAGA:
Turniej w Opalenicy
to drugi półfinał
II edycji
Polscy Młodzi Herosi
4 najlepsze drużyny awansują do Finału
FINAŁ 2018
 Zainteresowane drużyny
MKS Ochota
BTO Opalenica
Wilki Morskie Szczecin
MOSM Bytom
Śląsk Wrocław
Czarni Słupsk
UKS 7 Trefl Sopot
Basket Gorzów Wlkp.

U-14 MĘSKIE TURNIEJE
sezon 2016/2017  Klasa I GIM
Kategoria: Młodzik Starszy  -  rocznik 2003
i młodsi

  Gdzie.....Termin.....
DRUŻYNY......................................................................
.............
WYRÓŻNIENIA...................
01

ŁÓDŹ

2-4.IX.2016

I Puchar
Rektora
Uniwersytetu
Łódzkiego

1 TKM Włocławek
2 Ursynów Warszawa
3 Pyra Poznan
4 ŁKS SMS MG Łódź
5 Kadra KP 2004



 INFO
MVP: Kacper Nowocinski
Strzelec: Oliwier Bednarek
02
 KRAKÓW

9-11.IX.2016

III Puchar
Rektora AHG


Obecność SKM
1 Basket Team Opalenica
2 MKKS Rybnik
3 MOSM Bytom
4 ŁKS Łódź SMS MG
5 Regis Wieliczka
6 Chromik Żary
7 Unia Tarnów
8 Cracovia Kraków SMS MG
 INFO
MVP:Jakub Gruszczyński

ALL-STARS:
Kacper Dudziński
Franciszek Oślizlok
Maciej Michalski
Szymon Skulimowski
Michał Ślusarczyk
03
 SZCZECIN

16-18.IX.2016


Niebuszewo Cup
1 Prinemanie Grodno
2 Wilki Morskie Szczecin SP 16
3 City Basket Berlin
4 MKK Basket Gorzów Wlkp
5 Wilki Morskie SP 35 Szczecin
6 Spójnia Stargard
 
 INFO
MVP Borysa Bandarevicha 
6 ALL-STARS:
Mikita Kalach
Jakub Stupnicki
Julius Gauri
Paweł Wróbel
 Nikodem Kaniecki
Michał Skibiński
04
 WROCŁAW

16-19.IX.2016

II Krasnal Cup
1 Bayern Monachium  Niemcy
2 WKK Wrocław
3 Wilno Litwa
4 Basket Team Opalenica 
5 Alba Berlin  Niemcy



 INFO
 
05
 RAWICZ

23-25.IX.2016

Puchar Firmy
Pasmer

1. WKS Śląsk Wrocław
2. KS Sudety Jelenia Góra
3. SKM Zastal ZIelona Góra
4. Basket Team Opalenica
5. RKKS Rawia Rawicz
6. Górnik Wałbrzych


 INFOMVP: Mateusz Buras
ALL-STARS
Maksymilian Wilczek
Szymon Starczewski
Jakub Więckowski
Jędrzej Błaszak
Mateusz Durczewski
Gracjan Augustyniak
06
 PELPLIN

30.IX-2.X.2016

Puchar Burmistrza
1. SKS Kasprowicz Inowrocław
2. KS Jedynka Pelplin
3. MTS Basket Kwidzyn
4. MKS Piotrówka Radom
5. Młode Lwy Gdańsk




INFO
 
07
 WEJHEROWO

30.IX-2.X.2016

Wejherowo Cup
1 WILKI MORSKIE SZCZECIN
2 BASKET KOSZALIN       
3 UKS SIÓDEMKA TREFL SOPOT 
4 UKS  BASKET - ÓSEMKA WEJHEROWO
5 STK CZARNI SŁUPSK
6 KS MEDUZA GDAŃSK 

 INFO6 ALL-STARS
Aleksander Wiśniewski
Krzysztof Kiwacz
Wiktor Siemianiuk
Łukasz Sznajder
Alan Duda
Daniel Nawrocki

08
 ŻYRARDÓW

14-16.X.2016

XVI Puchar
Prezydenta

1.Kadra LZKosz Lublin
2.BS Ryga
3.MKS Grójec
4.UKS Trójka Żyrardów
5.MKS Novum Bydgoszcz
6.MKS Pruszków
    

INFO 
 09 SZCZECIN

11-13.XI.2016

MTK


1. Prinemanie Grodno 2002
2. Basket Koszalin 2002
3. BBV Berlin
4. WKK Wrocław 
5. Kadra zachodniopomorskiego
6. MKS Basket Gorzów Wlkp.



 INFO
 
10
 OPALENICA

16-18.XII.2016

I BYK-POL

Obecność SKM
1 BT Opalenica 
2 WKK Wrocław 
3 MOSM Bytom 
4 Wilki Morskie Szczecin
5 WKS Śląsk Wrocław
6 SKS Kasprowicz Inowrocław
7 Czarni Yankees Słupsk
8 Chromik Żary
 INFO
MVP: Jan Jakubiak

5 ALL-STARS
Adrian Szajek
Głodek Mateusz
Wójcik Filip
Michalski Maciej 
Jakub Koralewski
11
 POZNAŃ

28-29.XII.2016

IV Memoriał
G. Gramze


1 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
2 MKK Pyra Poznań
3 SKM Zastal Zielona Góra
4 KS Spójnia Stargard




 INFO
4 ALL-STARS
NIKODEM SUSKI
SZYMON FELLMANN
SZYMON JUTRZENKA
DAWID JANEDA
12 INOWROCŁAW

18-19.III.2017

I Kujawianka Cup
1 TKM Włocławek
2 Basket Team Opalenica
3 WKK Wrocław
4 Czarni Yankees Słupsk
5 SKS Kasprowicz



 INFO
MVP: Szabelski Michał
Strzelec: Szymański Wit
ALL-STARS:
Wójcik Filip
Błaszak Jędrzej
Kalinowski Adam
Włudarski Maciej
Owczarzak Jan
13
 OSTRÓW WLKP.

30.III-2.IV.2017

Kaspro Cup

Obecność SKM
1 UKS 7 Trefl Sopot 
2 MKKS Rybnik
3 MOSM Bytom
4 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
5 WKK Wrocław 
6 TKM Włocławe


  
INFOMVP: Hubert Łałak
Strzelec: Dawid Bykowski
ALL-STARS:
Michał Przyludzki
Igor Lewandowski
Igor Krzych
Mikołaj Zaremba
Michał Nowak
14
 WIELICZKA

21-23.IV.2017

IV Puchar Solny

Obecność SKM
1 MKS Dąbrowa Górnicza  .
2 Sudety Jelenia Góra 
3 KK Stalowa Wola  
4 Regis Wieliczka
5 Wisła Kraków 
6 MKS Grójec 3 pkt.         
7 MUKS 1811 Unia Tarnów         
8 Kadet Biała Podlaska
 INFOMVP: Przemysław Paduch

ALL-STARS:
Niedzielski Oliwier
Baran Jakub
Barnuś Kamil
Halicki Miłosz
Paduch Przemysław
15
 BIAŁYSTOK

1-3.V.2017

Puchar
Białegostoku

1 MARIJAMPOLE LITWA
2 SPK BIAŁYSTOK
3 GRODNO BIAŁORUŚ
4 TORNADO LITWA
5 ŻUBRY BIAŁYSTOK
6 JONAVA LITWA
7 ASKA LITWA
8 KLAJPEDA LITWA
  

 INFO
 
16
 RUDA ŚLĄSKA

2-4.VI.2017

IV Puchar
Prezydenta
Rudy Śląskiej


Obecność SKM

1 MKS Grójec 
2 UKS Chromik Żary
3 UKS Trójka Sieradz 
4 KS Pogoń Ruda Śląska
5 Sokół Miedzychód
6 BG TAMM Bletigheim
7 UKS Trójka Olsztyn
8 Probasket Mińsk Mazowiecki

 INFOMVP: Kacper Poradzki

ALL-STARS:
Kochut Jakub
Cania Bartek
Chramiec Patryk
Respondek Paweł
Zgrajek Kamil
17
 KATOWICE

9-11.VI.2017

Silesia Basket
Cup 
1 Basket Kraków 2003
2 KKS  Tarnowskie Góry
3 UKS SP 27 Katowice II
4 UKS SP 27 Katowice I
5 AK Komorów
 

 

INFO
 

U-13 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2015/2016  Klasa VI SP
Kategoria: Młodzik Młodszy  -  rocznik 2003 i młodsi

  Gdzie.....Termin.....DRUŻYNY................................ FOTO.MISTRZA 
 WYRÓŻNIENIA...................
01
 KRAKÓW

11-13.IX.2015

II Puchar
Rektora AGH

Obecność SKM
1 TKM Włocławek
2 Junior Skopie Macedonia
3 MKKS Rybnik
4 Alba Berlin
5 Basket Team Opalenica
6 MKS Dabrowa Górnicza
7 MKS Grójec
8 MKS Ochota Warszawa
9 Astek Kein Belgia
10 Wisła Kraków
11 Unia Tarnów
12 Sudety Jelenia Góra
13 ŁKS Łódź12 Cracovia Kraków
14 Piomar Brzeg
15 Cracovia II Kraków
16 Wisła II Kraków
 INFO
MVP: Dawid Bykowski
Strzelec: Damian Gacov
ALL-STARS:
Nikola Vasilewsky
Adrian Ścieszka
Dawid Bykowski
Michał Szablewski
Damian Gacov








02

JELENIA GÓRA

18-20.IX.2015

I Sudety Cup
1. WKK Wrocław
2. Wilki Morskie Szczecin
3. Piątka Stal Ostrów Wlkp.
4. Sudety I Jelenia Góra
5. Czarni Yankees Słupsk
6. Draft Zgorzelec
7. Pyra Poznań
8. Chromik Żary
9. Zastal Zielona Góra
10. Sudety II Jelenia Góra

INFO

MVP Szymon Paluch

Król strzelców turnieju:
Olechnowicz Bartosz
03
 GDAŃSK

18-20.IX.2015

VI De La Salle
Cup
1 DE LA SALLE Gdańsk 
2 Ósemka Wejherowo
3 Młode Lwy Gdańskie 
4 MEDUZA Gdańsk 
5 BRYZA Kolbudy 
6 SHARKS Gdynia


 INFO 
04
 PELPLIN

2-4.X.2015

Pelplin Cup
1. Piotrówka Radom
2. Młode Lwy Gdańsk
3. KS Jedynka Pelplin
4. Bryza Pruszcz Gdański
5. SKS Start Łódź




INFOMVP: Trześniewski Jakub

5 ALL-STARS

Kucner Michał
Kamrowski Szymon
Górzyński Wiktor
Pulsakiewicz Adam
Michalski Kacper
05
 OPALENICA

2-4.X.2015

15-lecie Klubu


Obecność SKM

1 Basket Team Opalenica
2 MKKS Rybnik
3 TKM Włocławek
4 SKS Kasprowicz Inowrocław
5 Basket Koszalin
6 Ochota Warszawa

 
 INFO
MVP: Jan Jakubiak

5 ALL-STARS:
Adrian Szajek
Igor Legierski
Kacper Kowalczyk
Oliwier Bednarek
Damian Bartec

06
 KATOWICE

4-6.XII.2015

V MTB

Obecność SKM

1 MKKS Rybnik 
2 Sudety Jelenia Góra
3 Stal Ostrów Wielkopolski
4 Wisła Kraków
5 Wilki Morskie Szczecin
6 Warsaw Basketball
7 Chromik Żary 
8 UKS 27 Katowice
9 Snakes Ostrawa
10 Draft Zgorzelec
11 Kuźnia Stalowa Wola
12 Regis Wieliczka

INFO
MVP: Kowalczyk-Kudziarz

5 ALL STARS:
Koralewski Jakub 
Krystian Włoszczyński
Oliwier Niedzielski
Mikołaj Zaremba
Seweryn Cysorz
07
 BIAŁYSTOK

27-30.XII.2015

Puchar Narodów

Obecność SKM

1 Adażi    Łotwa
2 Tornado Kowno Litwa
3 MOSIR Bielsk Podlaski   
4 Nenufar 5 Ełk   
5 BT Opalenica   
6 Basket 47 Białystok   
7 SKM Wilno Litwa   
8 Smoki Mińsk Białoruś
9 Siauliai Litwa   
10 Alytus Litwa   
11 MKS Grójec
12 BC Grodno Białoruś   
 INFO
MVP: Valters Briedis 
Obrońca: Hubert Łałak 
Strzelec 3: M.Bumbieris  
Rozgrywający: V Briedis   
Zbierający: I.  Milashewski
Strzelec: I. Milashewski
08
 BIAŁYSTOK

29-31.I.2016


III Dojlidy Cup

Obecność SKM
1 Basket Team Opalenica
2 TKM Włocławek
3 MKS Polonia Warszawa
4 PKK Żubry Białystok
5 Basket Koszalin
6 UKS Nenufar 5 Ełk
7 Piotrówka Radom
8 Sdjuszov Grodno
9 Pardaugava Ryga Łotwa
10 Region Grodno -Białoruś
 INFOMVP: Mateusz Jakubiak
Strzelec: Piotr Bobka

ALL-STARS
Tomasz Sawicki
Jan Sokołowski
Wojciech Noszewski
Igor Bladoszewski k
Jakub Gruszczyński
09
 ŁOMŻA

26-28.II.2016

XIX Łomżyńska
Zima
1 Trójka Żyrardów 
2 Dziewiątka Łomża    
3 La Basket Warszawa  
4 Trójka Nidzica
5 Trójka Działdowo
6 Iskra  Kontanstynów
7 AS Mrągowo

 INFOMVP: Eryk Gasiński

ALL-STRAS:
Piotr Wińkowski
Jakub Kołakowski
Oskar Ciupak
Dominik Pałyk
Kacper Jackowski
10
 NIDZICA

4-6.III.2016

XIII Nida Cup

1 MOSIR Bielsk Podlaski
2 UKS Dziewiątka Łomża
3 UKS Trójka Nidzica
4 Legion Legionowo
5 Junior Basket Club Olsztyn
6 UKS Sokół Działdowo



INFO
All Stars:
Kacper Mirowski
Maksymilian Perzyna
Adam Anusiewicz
Olaf Sławiński
Paweł Wojciechowski
11
 BYDGOSZCZ

18-20.III.2016

XVI Puchar
Prezydenta
1 Wilki Morskie Szczecin
2 MKS Grójec
3 SKS Kasprowicz Inowrocław
4 MKS Novum Bydgoszcz
5 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp
6 KK Astoria Bydgoszcz 


 INFOMVP:
Wiktor Paczkowski
12
 OSTRÓW WLKP.

8-10.IV.2016

III Puchar
Dyrektora SP 5
1 Sudety Jelenia Góra
2 Piątka Ostrów Wielkopolski
3 Olimpijczyk SP1 Ostrów Wlkp.
4. Kormoran Sieraków  (2004)
5. Górnik Wałbrzych
6. UKS Ostrów Wielkopolski (PK)


 INFOMVP: Jakub Skorupa
ALL-STARS:
Szymon Gill
Kacper Pietrasik
Filip Koźma
Jan Śmiglak
Mateusz Sęp
Marysia Krysztofiak
13
 GRÓJEC

8-10.IV.2016

I Parkietowo Cup

Obecność SKM

1 TKM Włocławek   
2 Basket Team Opalenica
3 MKS Grójec 
4 AZS PWSZ Skierniewice
5 Żak Żory
6 Basket Koszalin 
7 MKKS Rybnik 
8 SPK Białystok 



 INFO
MVP: Oliwier Bednarek
obrońca: Piotr Pawłowski
asystujący: Adrian Szajek
zbierający: A. Sadowniczyk
Strzelec: Michał Szabelski
ALL-STARS 
Dawid Bykowski
Jakub Gruszczyński
Jan Jakubiak
Dawid Pietrusiński
Kacper Poradzki
14
 BRZEG

1-3.V.2016

III Memoriał
Elżbiety Marchewki

Obecność SKM
1 Śląsk Wrocław
2 Basket Team Opalenica 
3 WKK Wrocław
4 Piątka Ostrów Wlkp.
5 Piomar Brzeg
6 SMS MG ŁKS Łódź
7 MOSM Tychy (2004)



INFOMVP:  Wojciech Siembiga
ALL-STARS
Oskar Kowalski
Adrian Szajek
Szymon Paluch
Oskar Smardz
Mateusz Niziołek
Kostek Hasiak
Dominik Leśnik
15
 RADOM

20-22.V.2016

V RBC
1 UKS MOS Bytom
2 Wisła Kraków
3 MKS Piotrówka Radom
4 Kadet Biała Podlaska
5 MBA Prievidza
6 GKK Hanza Gdańsk
7 MUKS 1811 Unia Tarnów
8 MKS Pruszków
 INFOMVP: Maciej Michalski
16
  RUDA ŚLĄSKA

27-29.V.2016


IV Puchar
Prezydenta
Rudy Śląskiej

Obecność SKM
1 UKS MOSM Bytom
2 WKS Śląsk Wrcoław
3 MKS Grójec
4 Piomar Brzeg
5 KS Pogoń Ruda Śląska




 INFO
MVP: Igor Krzych

5 ALL-STARS:
Maciej Michalski
Jakub Strysz
Dawid Pietrusiński
Tomasz Piwoda
Bartosz Lato 

17
 DZIAŁDOWO

27-29.V.2016

VIII Sokół
Cup


1 MOSIR Bielsk Podlaski
2 Sokół Działdowo
3 Jagiellonka Warszawa
4 Junior Basket Club Olsztyn
5 Trójka Nidzica
6 Legion Legionowo
7 Trójka Nidzica
8 Polonia SP 3 Pasłęk
 INFO
MVP: Perzyna Maks


5 ALL-STARS
Grigoruk Jakub
Cytlał Artur
Garbacz Aleksander
Ogonowski Radosław
Wojciechowski Paweł
18
  GRYFINO

27-29.V.2016

I Gryfino Cup
1 Basket  Team Opalenica
2 Czarni Yankees Słupsk
3 Sudety Jelenia Góra
4 Wilki Morskie Szczecin
5 Basket Gorzów Wlkp
6 SDIUSOR no 7 Grodno
7 City Basket Berlin
8 Ósemka Wejherowo
 INFOMVP: Adrian Szajek 

5 ALL-STARS
Dawid Bury 
Jakub Koralewski
Matausz Samiec
Bartek Olechnowicz
Jakub Gruszczyński
19
 INOWROCŁAW

4-5.VI.2016

IV Puchar
etransport.pl

1 Basket Team Opalenica
2 TKM Włocławek
3 Piątka Ostrów Wilekopolski
4 SKS Kasprowicz Inowrocław
5 Twarde Pierniki Toruń



  INFOMVP: Mateusz Jakubiak
Strzelec: Dawid Bykowski
5 ALL-STARS:
Kacper Maksoń
Wiktor Łukasik
Jakub Gruszczyński
Tomasz Marek
Jan Owczarzak
20
 WŁOCŁAWEK

10-12.VI.2016


IV Włocławek
Cup
1 TKM Włocławek
2 MKKS Rybnik
3 BTO Opalenica
4 Basket Koszalin
5 Kasprowicz Inowrocław
6 Młode Wilki Gdańsk


 INFO
 

U-12 MĘSKIE TURNIEJE
sezon 2014/2015 
Klasa V SP
Kategoria: Mini Koszykówka  -  rocznik 2003 i młodsi

 ORGANIZATORGdzie.....Termin.....DRUŻYNY................................
FOTO.MISTRZA
WYNIKI.
WYRÓŻNIENIA.................
01
 
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda Śląska
KS POGOŃ Ruda Śląska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi